Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 15., hétfő 12:42

Realista24 írta:Na, egy gyors felmérés.

Én Navasra nyomtam, az okok egyértelműek.
Fürge, remek reflexekkel, bizonyítási vágy ég benne, és már eleget ült a padon. Na meg Casillasban már abszolút nem bízom.
+1, indokok hasonlóak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1448
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. szeptember 15., hétfő 12:36

Szinte kizártnak tartom, hogy kedden Navas védjen...szerintem Cralo már eldöntötte, hogy idén Iker lesz az első számú opció...max. akkor tudom elképzelni, hogy kiteszi a Kapitányt, ha a BL-ben is el kezd bakizgatni...

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 15., hétfő 10:22

Szintén. Nem ártana valami új impulzus a csapatnak, Ő kell hogy legyen az egyik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 15., hétfő 8:55

Na, egy gyors felmérés.

Én Navasra nyomtam, az okok egyértelműek.
Fürge, remek reflexekkel, bizonyítási vágy ég benne, és már eleget ült a padon. Na meg Casillasban már abszolút nem bízom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. szeptember 14., vasárnap 21:34

Toti írta:
Azert érzitek ennek a desszert ízét ugye? Nem az van, h hoztunk egy embert aki eredetileg is ott játszana mert az a posztja, h most az ki nekem edesmindegy, hanem atnevelunk egy balfutot, egy balbekket, egy liberot...
kérlek,
tavaly is ugyanez volt, csak akkor egy jobbszélső lett betolva.
Igen bocs nem fejtettem ki teljesen, szoval mar tavaly is ugyanezt eljatszottuk, akkor bejott, de most itt volt a lehetőség, hogy ne kelljen ugyanezt eljátszani... Mindegy elore kell tekinteni semmi sem dőlt el es nincs vesztve. :)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. szeptember 14., vasárnap 21:02

Azert érzitek ennek a desszert ízét ugye? Nem az van, h hoztunk egy embert aki eredetileg is ott játszana mert az a posztja, h most az ki nekem edesmindegy, hanem atnevelunk egy balfutot, egy balbekket, egy liberot...
kérlek,
tavaly is ugyanez volt, csak akkor egy jobbszélső lett betolva.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. szeptember 14., vasárnap 20:17

Mike írta:
reeed_ati írta:Coentrao volt kényszerből középpályán, még Mou alatt, akkor sem működött...
az egy kicsit más szerepkör volt azér
egy tavalyi DM posztot szerintem is meg tudna oldani, és ezzel az a probléma is megoldódna hogy a védelemben leggyengébb láncszem Marcelo ki lenne segítve, akár úgy is hogy támadásban ő van előrébb, védekezésben meg Coentrao gürizik mint DM tette

egy próbát megérne sztem is
Azert érzitek ennek a desszert ízét ugye? Nem az van, h hoztunk egy embert aki eredetileg is ott játszana mert az a posztja, h most az ki nekem edesmindegy, hanem atnevelunk egy balfutot, egy balbekket, egy liberot... Mindezt ugy, h szaz millaert igazolunk. De azert nehogy nekialljatok nekem temetni a csapatot meg a ligát komolyan. Mert gondoljátok h LE alatt majd 33 győzelme lesz a Barcanak? Gyerekek nyárig tart a bajnokság, ok se arrol híresek mostanaban h csak vegiggaloppoznak... Majd lesz január, február, március, hullatni fogjak a pontokat. Simeone seleceaoja is, ott egyszer elkattan valami es annyi volt, motivalhat o akárhogy, jo szériában vannak, taktikusan fegyelmezetten játszanak ez megy egy ideig tavaly kitartott egesz évben, idén nem fog. Ez olyan dolog, h egyszer beüt a krach (nem tudom ki miota nézi a meccseket, de volt egy Zaragoza elleni kupadonto ki es ott borult minden... ) es a nyerő szerianak annyi. Márpedig ok minőségben nincsenek meg ahhoz a szinthez amit futnak. Abbol se induljatok mar ki, h végignézzük ahogy harom ember átjön az egesz madridi terfelen, ez nem minosegbeli problema. Ezt rendbe kell rakni mert többen nemcsak támadásban semmik, de nem is támadnak vissza, meterekrol nezelodnek kocogva. Na itt sok dolga lesz meg carlonak, meg abban is, h a csapat nem mozog meg egyutt. De ezek miatt szeptember elejen azt mondani, h semmit nem nyerünk... Na kivancsi leszek, hogy az elso hoesesig hányan lesznek majd kolumbianok, meg szelfibenzisek. :coffee:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. szeptember 14., vasárnap 20:11

___Samy___ írta:
Mindenki nyavalyog, hogy szar a kp-s védekezésünk, meg a támadásépítésünk, de aki mind a kettőben egyidejűleg kimagaslik, az nem adja meg a stabilitást. WHAT??? :ozil: :ozil: :ozil:
mert szerinted masszív és magabiztos volt a középpályánk a 90 perc alatt? és most ne a statisztikát hozd fel nekem
a támadásépítéssel nekem nem volt bajom
A cserékig igen. Az matracosoknak momentumuk nem volt 60 percig, aztán jött Isco a támadások erősítésére, de visszanyalt a fagyi sajna. Amúgy nála fontosabb Bale szerepe, hogy a komplett jobboldalt bejátsza.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 14., vasárnap 20:09

James sosem lesz csatár, ez ki számára nem világos?
Carlo heti kétszer mondja el, hogy meg kell szoknia az új szerepkörét.
Karim, Borsó, Jesé, Isco, ők lesznek elől.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. szeptember 14., vasárnap 20:04

reeed_ati írta:Coentrao volt kényszerből középpályán, még Mou alatt, akkor sem működött...
az egy kicsit más szerepkör volt azér
egy tavalyi DM posztot szerintem is meg tudna oldani, és ezzel az a probléma is megoldódna hogy a védelemben leggyengébb láncszem Marcelo ki lenne segítve, akár úgy is hogy támadásban ő van előrébb, védekezésben meg Coentrao gürizik mint DM tette

egy próbát megérne sztem is
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. szeptember 14., vasárnap 20:01

Coentrao volt kényszerből középpályán, még Mou alatt, akkor sem működött...
viszont az 4-2-3-1 volt, és csak Xabi volt mellette, az úgy azért jóval nehezebb. +szerintem nem játszott rosszul akkor sem.
mindenesetre 4-3-3-ban szerintem 1 próbát megérne, DM-ről sem gondoltuk volna, hogy ilyen jól fog teljesíteni ott.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:50

és én modric mellé betenném coentraot dimaria szerepkörbe
Coentrao volt kényszerből középpályán, még Mou alatt, akkor sem működött...

Tényleg Illarrát kell megpróbálni, hogy stabilabbak legyünk.
Illetve az életbe nem gondoltam volna, hogy ilyet fogok írni, de még Khedirát is meg lehetne próbálni. :x

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:47

Semmi gond nem lett volna a középpályával, ha Bale helyett Illarra érkezik. James helyett jöhetett volna Isco később, de ez a csere volt a hiba szerintem.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:43

nemértem miért akarjátok pepét vkpbe? nulla kreativitás. tudom, h nem neki kell azt megoldania, na de akkor is. sztem semmi értelme nem lenne. hamarabb raknám oda varanet.

de én aztmondom, h mostmár próbáljuk be illarrat, ha már itt van és mert így alakultak a körülmények. ennél szarabbak nem leszünk, mint az atletico ellen.

vagy játszassunk kroossal xabi szerepkört. modric mellé meg basszuk be iscot és szóljanak neki, h passzolni is ér még mindig. :mrgreen: (viccelek, bírom a tagot nagyon, de tényleg sokszor tekeredik feleslegesen).

egyébként marcelot kéne felpofozni úgy izomból és én modric mellé betenném coentraot dimaria szerepkörbe. mögéjük kroos. :mrgreen:
Jesére ki tudja, még mennyit kell várni.
októberbe már visszatér nem?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:35

Az valóban nem lenne hülyeség,ha Jamest betennék csatárnak. De ez nem a BL-ben fog megtörténni. Pedig megnézném már most kedden is... James egyébként is ért a góllövéshez,jól mozog be a védők mögé,meg lehetne próbálni. De a VKP poszt ettől még nincs megoldva.

-------------------Pepe
----------Modric-------Kroos
Bale--------------James-----------CR

Nekem még mindig ez tetszik a legjobban :D
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:27

Mindenki nyavalyog, hogy szar a kp-s védekezésünk, meg a támadásépítésünk, de aki mind a kettőben egyidejűleg kimagaslik, az nem adja meg a stabilitást. WHAT??? :ozil: :ozil: :ozil:
mert szerinted masszív és magabiztos volt a középpályánk a 90 perc alatt? és most ne a statisztikát hozd fel nekem
a támadásépítéssel nekem nem volt bajom
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:23

Hát srácok többet nem írok ebben a James témában, mert falrahányt chicha... akarom mondani borsó :mrgreen: . Itt olyan utálat megy szegény srác irányában, hogy szerintem egyesek simán meg tudnák ölni.
pl hehe:

"akik hameszt legelső támadóként akár középen akár szélen elképzelik, azok mondják már meg milyen tablettát szednek, kéne nekem is :lol: :mrgreen:"
"de pl jesé már ott jobb játékos a 80 millás szépfiúnál, hogy nem dadog a lábán a labda és kb 4-szer robbanékonyabb."

Leírod, hogy James nem támadó, majd összeveted az egyik támadónkkal, akinek az egyik erőssége a robbanékonysága... volt (reméljük marad is az neki, jobbulást és várunk vissza Jesé). Igazad van, Iker meg jobban véd nála még így is, tehát kapusnak is szar szegény 80 milliós pöts :agree:

Samy:
"személy szerint semmi, de egyszerűen nem tudja megadni azt a stabilitást a csapatnak, amire szüksége lenne
szép ez a statisztika, de nem ér semmit"

Mindenki nyavalyog, hogy szar a kp-s védekezésünk, meg a támadásépítésünk, de aki mind a kettőben egyidejűleg kimagaslik, az nem adja meg a stabilitást. WHAT??? :ozil: :ozil: :ozil:

Többiek akik Isco-znak, nézzék vissza a meccseket, ahol Isco-disco játszott a helyén. Isco nem képes védekezni. Ez egy tény, mindenki tudja és látja a világban. Mondjuk az is szembetűnő, hogy támadni sem annyira, mint itt sokan állítják.

Én nem védem kifejezetten a srácot, meg nem azt mondom, hogy ő a messi-ás, de azért a realitásoknál maradva nem ő a leggyengébb láncszem, ahogyan nem is Benzema szerintem, hanem Iker és a vkp nélküli lét, ami egy új játékstílusra kényszeríti a csapatot, amit mindenkinek meg kell tanulni, nem csak a csóri 80 millás ügynöknek... peace

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:59

torjack írta: Suárez azért nem jött, mert állati sokba került volna, meg harapott, meg kevés alsónacit lehet vele eladni. Ellenben rengeteg fogkrém és szájkosár lett volna eladva az uruval, csak Perezék erre nem gondoltak :mrgreen:

Carlótól jöhetett volna nyugodtan, de Suárez kiharapta magát a szerződésből. Falcao meg odamegy, ahova Mendes mondja.
szerintem sokáig valami olyan lehetett, hogy a vámpír ide, Kun meg a barcába.

aztán egy hét alatt borultak a dolgok, harapás, vb gólkirályság/sztárság és huss
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:58

Ha a Meszkeunklub filozófiájába belefér egy Suarez, akkor ide is elfért volna... Suarez szerintem azért nem jött, mert Carlo idióta és ragaszkodott Benzemához, erre meg feltűnt James, aki médiasztár, és betöltötte azt az marketingűrt, amit Perez papa hiányolt. Lehetne itt Falcao is, tök mindegy, a lényeg az lett volna, hogy Benzemát a kezdő környékéről eltávolítsuk, de hát Carlonak biztos tetszenek a FB selfiek.

Suárez azért nem jött, mert állati sokba került volna, meg harapott, meg kevés alsónacit lehet vele eladni. Ellenben rengeteg fogkrém és szájkosár lett volna eladva az uruval, csak Perezék erre nem gondoltak :mrgreen:

Carlótól jöhetett volna nyugodtan, de Suárez kiharapta magát a szerződésből. Falcao meg odamegy, ahova Mendes mondja.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:57

Annak semmi értelme sincs, hogy ott játsszon, ahol DM tavaly. Láttuk tegnap is, szar, nem tesz hozzá semmit a játékhoz, elveszi Iscotól a helyet.
Szerintem nem veszi el a helyet Iscotól, mert épp olyan gyenge ő is ott, mint Hamesz.. (elég csak a 2. gól előtti szitut megnézni)..

Na most szerintem nem kéne erőltetni a 4-3-3-t és át kéne állni 4-2-3-1-re, hogy legyen egyáltalán értelme Isco és James ittlétének. Ha ez nem megy és ragaszkodunk az előbbi felálláshoz, akkor meg kell oda egy Illarramendi a védők elé, Modric és Kroos közé.. Csak akkor ül James és Isco is.. A legnagyobb baj egyelőre, hogy ezt nem bírják elfogadni Ancelottiék sztem..

Kíváncsi leszek mit tolunk a BL-ben, de sztem semmi változás nem lesz a kezdőt, illetve felállást illetően..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég