Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 7., szerda 9:14

Realista24 írta: Johet egy ujabb jatek? :D

Ha egy Real Madrid kotodesu transzfert (legyen az vetel vagy eladas) meg nem törtenne tudnal tenni, melyik lenne az?
Távozásnál Cé.

Érkezésnél nyilván Hazard.

Mondjuk Hazardnal csak utólag okos az ember. Ha 2019 nyarában járnék fejben akkor megint leigazolnám. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 7., szerda 9:09

Johet egy ujabb jatek? :D

Ha egy Real Madrid kotodesu transzfert (legyen az vetel vagy eladas) meg nem törtenne tudnal tenni, melyik lenne az?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 7., szerda 8:49

wZoLee7 írta: ezeknek sok értelmük nincs, összelapátolnak minden pletykát és ennyi. A két fent említett szélső védő megszerzése idén nyáron felérne egy csodával szerintem
Persze. A napokban itt úgy mentek az idézetek hogy ezzel meg azzal tárgyalunk, mondod klónozták magukat a vezetőségben :D
Tudom, mondtam már hogy rengeteg pletyka lesz, de most ennek van a szezonja, lehet kicsit fifa managerezni nem? :)

Én amondó vagyok hogy maradni fog a Vini - Rodry szélső páros a kezdőben, aminek nem örülök, Rodry akármennyit javult nem ő kéne legyen a kezdő játékosunk, valami csatárt ugye muszáj lesz szerezni, aztán hátha jön még legalább egy szélső védő. Bellinghamet úgy veszem hogy már megvan.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 7., szerda 8:38

Anthony írta: Trasnfermarkt bedobott egy ilyent ha a pletykák valóra válnának a következő évi kezdőnk:

Courtois
Davies - Alaba - Militao - Hakimi
Tchouameni (inkább Cama szerintem)
Bellingham - Valverde
Vinicius - Kane -Rodrygo

Rodrygo a jobbszélen elég sovány, de másképp benne vagyok :D
ezeknek sok értelmük nincs, összelapátolnak minden pletykát és ennyi. A két fent említett szélső védő megszerzése idén nyáron felérne egy csodával szerintem

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 7., szerda 8:30

Trasnfermarkt bedobott egy ilyent ha a pletykák valóra válnának a következő évi kezdőnk:

Courtois
Davies - Alaba - Militao - Hakimi
Tchouameni (inkább Cama szerintem)
Bellingham - Valverde
Vinicius - Kane -Rodrygo

Rodrygo a jobbszélen elég sovány, de másképp benne vagyok :D

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. június 6., kedd 18:26

Realista24 írta: Elvileg ugy lepett le, hogy a fele fizut kapta meg.
Az se kevés, de így jobban jártunk. Remélhetőleg az ingyenélők korszakát így végre le tudjuk zárni a csapatnál. Jó lépést tettünk efelé Hazard és Mariano távozásával. Az Odriozola és Vallejo pakkon kellene még túladni ezen a téren.

Szerk.: Pad'em kommentjére reagálva kicsit lehet alacsony összeget írtam a játékosok áránál, de nálam ezek a játékosok a kontraktusukat és a távozási szándékukat figyelembe véve nem érnének többet. Persze mindenki annyit ér, amennyiért az eladó és a vevő leboltolja.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 6., kedd 13:56

R. Carlos írta:
Realista24 írta:

Milyen Hazard?
Nem tudom milyen feltételekkel távozott innen, csak azt, hogy jövőre nem lesz itt, ezért írtam ezt. Persze nyilván kérdezni nem ártott volna. :mrgreen: Szóval az a kérdésem, hogy nekünk kell állni még felé valamit jövőre? Mert ugye 2024-ig volt szerződése.
Elvileg ugy lepett le, hogy a fele fizut kapta meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. június 6., kedd 13:51

Realista24 írta:
R. Carlos írta: Hazard fizetését is jó lenne, ha nem kellene állni az utolsó szezonra.
Milyen Hazard?
Nem tudom milyen feltételekkel távozott innen, csak azt, hogy jövőre nem lesz itt, ezért írtam ezt. Persze nyilván kérdezni nem ártott volna. :mrgreen: Szóval az a kérdésem, hogy nekünk kell állni még felé valamit jövőre? Mert ugye 2024-ig volt szerződése.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 6., kedd 13:50

R. Carlos írta: Kane kb. 50 millió, James is 50, Fran ugye visszatér az opcióval(aminek nem tudom a költségeit), Havertz is 40 körül van, Bellingham pedig 120. Érdekes lesz, utoljára 2019-ben eresztettük el magunkat ennyire.

Ezzel egyidőben Mendyt is elengedjük remélhetőleg, aki 30 milliót érhet és Hazard fizetését is jó lenne, ha nem kellene állni az utolsó szezonra.
Ööhm, ezek a számok melyik univerzumban? :D Kaneről azt pletykálják, hogy 100 felett kér érte Levy, Jamesről kósza hír nincs de ő se 50 lenne. Havertz is elöbb lesz sajna 60 mint 40. A Bellingham 120 az stimmel.

Hazard fele fizuját viszont már megspóroltuk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 6., kedd 13:48

R. Carlos írta: Hazard fizetését is jó lenne, ha nem kellene állni az utolsó szezonra.
Milyen Hazard?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. június 6., kedd 13:46

Kane-nel és Havertzel szerintem taktikai átalakulás kellene és 4-2-3-1 vagy 3-4-2-1-es felállás, hogy mindenkinek helyet találjunk és lehessen variálni is a sorokat szükség esetén. Remélem mellettük Fran, James és Bellingham is érkezik.

4-2-3-1-ben így nézném meg a csapatot jövőre:
Courtois - Carvajal/James, Militao, Alaba, Camavinga/Fran - Valverde, Kroos/Camavinga - Rodrygo/Havertz, Bellingham, Vini - Kane.

3-4-2-1-ben pedig ez lenne:
Courtois - Militao, Alaba, Rüdiger/Nacho - Valverde/James, Bellingham, Camavinga/Kroos, Fran/Camavinga - Havertz/Valverde, Vini - Kane.

Kíváncsi vagyok nyitja-e ennyire a pénztárcát az öreg, de mivel már 4-en távoztak és hosszabbításról továbbra is csak Nacho esetén hallunk, valakit szerezni kell. Kane kb. 50 millió, James is 50, Fran ugye visszatér az opcióval(aminek nem tudom a költségeit), Havertz is 40 körül van, Bellingham pedig 120. Érdekes lesz, utoljára 2019-ben eresztettük el magunkat ennyire.

Ezzel egyidőben Mendyt is elengedjük remélhetőleg, aki 30 milliót érhet és Hazard fizetését is jó lenne, ha nem kellene állni az utolsó szezonra.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 6., kedd 13:28

Bundesliga vidi Bellingham összes góljáról/gólpasszáról

Azért felültem a vagonra. Ez a vonat legalább szinte biztos befut Madridba :D Voltak elég komoly performanszai, ezek különösen tetszettek:

https://youtu.be/xel7Ca8pkig&t=0m42s

https://youtu.be/xel7Ca8pkig&t=1m31s

https://youtu.be/xel7Ca8pkig&t=2m17s

https://youtu.be/xel7Ca8pkig&t=2m40s

Bellingham, Camavinga, Valverde. Ez egy elég komplex hármas lenne.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 4., vasárnap 14:06

--------------------Courtois/David Soria----------------------
-------Militao/?????---------------------Alaba/Rüdiger-------
Carvajal/Lucas V.-------------------------------Alphonso Davies/Fran Garcia
-----------------------Camavinga/Tchouameni---------------
---------Kroos/Ceballos---------------------Bellingham/Modric--
Havertz/Valverde-------------------------------Vini Jr./Rodrygo
-----------------------------Kane/Joselu-------------------------

Valami ilyesmi körvonalazódik ki egyébként.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 4., vasárnap 12:54

Vini mint kapitany, na arra befizetek, mintha nemethsziszi lenne a miniszterelnok. :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. június 4., vasárnap 12:54

Jövőre van esély rá, hogy Modric, Carvajal, Kroos, LV idén pedig Nacho távozzon.

Utánuk a legrégebben itt lévő két játékos Vallejo és Ceballos. :mrgreen:

Ha ők is mennek, akkor Valverde lesz a csk, második számú (Lunin, Odri) Vini.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. június 2., péntek 21:32

Valahogy minden évben ugyanoda lyukadunk ki :D
Itt-ott kéne nagyon az erősítés, de idén valószínűleg nem megoldható...

Majd akkor lesz megoldva, ha tényleg minden öregünk összeesik a pályán :/ Vagy akkor sem, mert akkor meg nem lesz hirtelen annyi pénz.

Ez a Benzema-Nacho-Asensio-Ceballos dolog remélem kicsit felébreszti a vezetőséget, akár elmennek, akár nem.

untouchable
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 2., péntek 21:22

untouchable írta: Az elmúlt napok hírei után valami ilyesmi keret rajzolódik ki előttem:

Courtois/Soria
Carvajal/Lucas
Militão/Rüdiger
Alaba/Vallejo vagy Marín
Mendy/Fran
Bellingham/Modric
Camavinga/Tchouaméni
Kroos/Ceballos
Rodrygo/Valverde
Benzema/Joselu
Vinícius/Brahim/Hazard

Kapuban erősödne a csapat, Soria egyértelműen jobb és tapasztaltabb kapus, mint Lunin. A Getafe a helyezéséhez képest kevés gólt kapott, ez leginkább Soria érdeme, ráadásul saját nevelés, ami jól jön a keret regisztrációnál.

A védelemben jobb szélen nagyon fontos lenne frissíteni, de nem hiszem, hogy ez idén nyáron megtörténik. Hakimi lenne a legjobb opció oda, de nem hiszek benne, hogy őt mostanában itt fogjuk látni. Fresneda a Valladolidból lehetne még jó ötlet, de 2004-es és nem tudom, hogy elég-e 20 meccs a La Liga-ban, hogy leigazoljon a Real Madrid, én hoznám, mert az Arsenal már vinné és Angliából nem fogjuk már sohasem olcsón szerződtetni, ha beválik ott.
Középen rendben vagyunk, van 3 kezdő szintű játékos + Vallejo vagy Rafa Marín. Én a jó öreg Hill Billy-t amúgy bírom, maradhatna, Marín meg elmehetne fejlődni valahova az első osztályba.
Balszélen Davies lenne az álom, de nem hiszek benne, hogy idén érkezik. Mendy gondolom marad és bizonyíthat. Nem lepődnék meg, ha Fran kiszorítaná tavaszra.

Középpályán Bellingham érkezik a kezdőbe, szerintem Modric lesz a helyettese.
Camavinga megkérdőjelezhetetlen, Tchouaméni egyelőre megkérdőjelezhető…
Kroos, Ceballos remek váltótársak voltak már idén is.

Szerintem Valverde többet fog szélen játszani és ez talán nem is baj, jobb volt ott mostanában. Rodrytól legalább ennyi gólt/asszisztot várok, mint ebben a szezonban.
Remélem Karim marad, kevesebb játékperccel, de 20-30 góllal és én elégedett leszek azzal, ha Joselu lesz hozva egy szezonra beugrósnak, legalább 10-15 gól kellene tőle.
A legfontosabb, hogy Vini rendben legyen és újabb szintet lépjen először is fejben és utána pontokban is. Kellene tőle 30 gól + 20 assziszt. Brahim ügyes kisgyerek, remélem tud adni a csapatnak a játékával, meglátjuk.
Hazard pedig kiüli padon, aztán time to say goodbye. :)

Maradt Blanco és Reinier. Blanco-nak kell találni egy szintjének megfelelő klubot, aztán meglátjuk, Reinier-ről pedig írtam bővebben az Utánpótlás topicban.

Távozik: Lunin, Odriozola, Nacho, Asensio, Mariano és talán Vallejo.
Nacho-t és Asensio-t sajnálom, hogy távoznak, remek kiegészítő emberek voltak hosszú évekig és még pénzt sem kapunk értük.
Szerintem a Castilla-nak is nagyobb lesz a bevétele a nyáron játékos eladásokból, mint az első számú csapatnak. 😀

Én ezzel meg tudnék békélni és egyáltalán nem látom olyan rossznak a helyzetet, viszont jövőre szinte biztos távozik: Modric, Kroos és Karim. Utóbbi kettő valószínűleg a kezdőből. Kroos helyett talán Nico Paz érkezhetne, bár nem tudom, hogy tényleg annyira jó-e, mint mondják és egy év múlva készen áll-e az első csapatra. Endrick mellé kelleni fog egy elit támadó, de szerintem Mbappé és Håland sosem fog itt játszani, szóval fogalmam sincs ki érkezhetne, talán Álvarez, Ramos vagy David lehetnének opciók, bár ők jelenleg még semmiképpen sem számítanak elitnek.
Elye Wahi (Montpellier) lehetne még egy jó megoldás előre, 25 milliós piaci értékkel és 25-ben lejáró szerződéssel.
Nagy játékintelligencia és mindig az az érzése az embernek, hogy 2 gondolattal előrébb jár a komplett védelemnél. Fizikum és technika több, mint rendben, fiatal és gólerős.
Hala Madrid y nada más 🤍

untouchable
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 2., péntek 20:45

Jim írta:
untouchable írta: A védelemben jobb szélen nagyon fontos lenne frissíteni, de nem hiszem, hogy ez idén nyáron megtörténik. Hakimi lenne a legjobb opció oda, de nem hiszek benne, hogy őt mostanában itt fogjuk látni. Fresneda a Valladolidból lehetne még jó ötlet, de 2004-es és nem tudom, hogy elég-e 20 meccs a La Liga-ban, hogy leigazoljon a Real Madrid, én hoznám, mert az Arsenal már vinné és Angliából nem fogjuk már sohasem olcsón szerződtetni, ha beválik ott.
még 1 év van Lucas szerződéséből, addig jó esélyel nem igazolunk jobbhátvédet :hmmm:

az a baj, hogy mint írtad, Fresnedát elviszi addig az Arsenal vagy másik PL csapat
Igen, Lucas is távozó lehet jövőre, őt kifelejtettem.
Még Frimpong merült fel alternatívaként a sajtóban, hát nem tudom… Bennem az ő teljesítménye nem hagyott mély nyomot.
Malo Gusto-t olvastam még ősszel a Lyon-ból, de ő közben remek ütemérzékkel aláírt a Chelsea-hez. :)
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 2., péntek 20:36

untouchable írta: A védelemben jobb szélen nagyon fontos lenne frissíteni, de nem hiszem, hogy ez idén nyáron megtörténik. Hakimi lenne a legjobb opció oda, de nem hiszek benne, hogy őt mostanában itt fogjuk látni. Fresneda a Valladolidból lehetne még jó ötlet, de 2004-es és nem tudom, hogy elég-e 20 meccs a La Liga-ban, hogy leigazoljon a Real Madrid, én hoznám, mert az Arsenal már vinné és Angliából nem fogjuk már sohasem olcsón szerződtetni, ha beválik ott.
még 1 év van Lucas szerződéséből, addig jó esélyel nem igazolunk jobbhátvédet :hmmm:

az a baj, hogy mint írtad, Fresnedát elviszi addig az Arsenal vagy másik PL csapat

untouchable
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 2., péntek 20:12

Az elmúlt napok hírei után valami ilyesmi keret rajzolódik ki előttem:

Courtois/Soria
Carvajal/Lucas
Militão/Rüdiger
Alaba/Vallejo vagy Marín
Mendy/Fran
Bellingham/Modric
Camavinga/Tchouaméni
Kroos/Ceballos
Rodrygo/Valverde
Benzema/Joselu
Vinícius/Brahim/Hazard

Kapuban erősödne a csapat, Soria egyértelműen jobb és tapasztaltabb kapus, mint Lunin. A Getafe a helyezéséhez képest kevés gólt kapott, ez leginkább Soria érdeme, ráadásul saját nevelés, ami jól jön a keret regisztrációnál.

A védelemben jobb szélen nagyon fontos lenne frissíteni, de nem hiszem, hogy ez idén nyáron megtörténik. Hakimi lenne a legjobb opció oda, de nem hiszek benne, hogy őt mostanában itt fogjuk látni. Fresneda a Valladolidból lehetne még jó ötlet, de 2004-es és nem tudom, hogy elég-e 20 meccs a La Liga-ban, hogy leigazoljon a Real Madrid, én hoznám, mert az Arsenal már vinné és Angliából nem fogjuk már sohasem olcsón szerződtetni, ha beválik ott.
Középen rendben vagyunk, van 3 kezdő szintű játékos + Vallejo vagy Rafa Marín. Én a jó öreg Hill Billy-t amúgy bírom, maradhatna, Marín meg elmehetne fejlődni valahova az első osztályba.
Balszélen Davies lenne az álom, de nem hiszek benne, hogy idén érkezik. Mendy gondolom marad és bizonyíthat. Nem lepődnék meg, ha Fran kiszorítaná tavaszra.

Középpályán Bellingham érkezik a kezdőbe, szerintem Modric lesz a helyettese.
Camavinga megkérdőjelezhetetlen, Tchouaméni egyelőre megkérdőjelezhető…
Kroos, Ceballos remek váltótársak voltak már idén is.

Szerintem Valverde többet fog szélen játszani és ez talán nem is baj, jobb volt ott mostanában. Rodrytól legalább ennyi gólt/asszisztot várok, mint ebben a szezonban.
Remélem Karim marad, kevesebb játékperccel, de 20-30 góllal és én elégedett leszek azzal, ha Joselu lesz hozva egy szezonra beugrósnak, legalább 10-15 gól kellene tőle.
A legfontosabb, hogy Vini rendben legyen és újabb szintet lépjen először is fejben és utána pontokban is. Kellene tőle 30 gól + 20 assziszt. Brahim ügyes kisgyerek, remélem tud adni a csapatnak a játékával, meglátjuk.
Hazard pedig kiüli padon, aztán time to say goodbye. :)

Maradt Blanco és Reinier. Blanco-nak kell találni egy szintjének megfelelő klubot, aztán meglátjuk, Reinier-ről pedig írtam bővebben az Utánpótlás topicban.

Távozik: Lunin, Odriozola, Nacho, Asensio, Mariano és talán Vallejo.
Nacho-t és Asensio-t sajnálom, hogy távoznak, remek kiegészítő emberek voltak hosszú évekig és még pénzt sem kapunk értük.
Szerintem a Castilla-nak is nagyobb lesz a bevétele a nyáron játékos eladásokból, mint az első számú csapatnak. 😀

Én ezzel meg tudnék békélni és egyáltalán nem látom olyan rossznak a helyzetet, viszont jövőre szinte biztos távozik: Modric, Kroos és Karim. Utóbbi kettő valószínűleg a kezdőből. Kroos helyett talán Nico Paz érkezhetne, bár nem tudom, hogy tényleg annyira jó-e, mint mondják és egy év múlva készen áll-e az első csapatra. Endrick mellé kelleni fog egy elit támadó, de szerintem Mbappé és Håland sosem fog itt játszani, szóval fogalmam sincs ki érkezhetne, talán Álvarez, Ramos vagy David lehetnének opciók, bár ők jelenleg még semmiképpen sem számítanak elitnek.
Hala Madrid y nada más 🤍


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég