Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

realmadrid95
Hozzászólások: 1853
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 17., kedd 10:25

tubatibi írta: Mbappé, Hakimi, Davies. :mrgreen:
Musiala, Hakimi, Davies, Haaland, ha mar penztol fuggetlenul kivanhatnek par jatekost a csapatba.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. január 17., kedd 9:43

Realista24 írta: En nem igazolnek hirtelen 4-5-6-7 embert.

Kapuban es kozepen rendben vagyunk, nyilvan, ha jon az angol, jojjon, de nekem egy nyar alatt eleg lenne Mbappe es egy szelsovedo. Mindegy melyik oldalra.
Ezzel jocskan stabilizalodna a vedelem es sokkal kevesbe lenne kiszamithato a tamadoszekcionk.

A tobbit meg majd a tavozok, lejaro szerzodesuek fenyeben inteznem, es promotalnek par Castillast, aki arra erdemes.
Bármennyire is szükségünk lenne rá, de én biztos nem igazolnám le Mbappét, ha lehetőség lenne rá akkor se. Saját magunk arconköpése lenne, h ha a nyár történései után is leigazolnánk. :(

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 17., kedd 9:41

tubatibi írta: Mbappé, Hakimi, Davies. :mrgreen:
megnyernem a skandi lottot :mrgreen: vagy arabnak szuletnek, akkor neymar, halland, musiala, davies, haki, belingem sorral nyitnam a juniust. 1000milliobol megvan fizuval mindennel
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 17., kedd 9:30

ha idehozod a kisköcsögöt, akkor viniciust el kell adni vagy benzemat cserebe ki kell rakni, mert ezek harman sehogy se jo.

de sohasem fog itt jatszani, talan jobb is.
thereisonly1ronaldo

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. január 17., kedd 9:00

Mbappé, Hakimi, Davies. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 17., kedd 8:38

En nem igazolnek hirtelen 4-5-6-7 embert.

Kapuban es kozepen rendben vagyunk, nyilvan, ha jon az angol, jojjon, de nekem egy nyar alatt eleg lenne Mbappe es egy szelsovedo. Mindegy melyik oldalra.
Ezzel jocskan stabilizalodna a vedelem es sokkal kevesbe lenne kiszamithato a tamadoszekcionk.

A tobbit meg majd a tavozok, lejaro szerzodesuek fenyeben inteznem, es promotalnek par Castillast, aki arra erdemes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toky » 2023. január 16., hétfő 23:47

Bal védő kapcsán szerintem idén az volt a terv, hogy Alaba ott játszik, Mendy pedig pad. Ezért jött Rüdiger középre. Csak hát a bal oldal nem úgy sült el, ahogy a tervezőasztalnál elképzelték, mert Alaba nem akar ott játszani, de ha játszik is, nem hosszú távú megoldás, az biztos.

A mostani gyengébb védekezést és támadást én -ahogy sokan itt- a szezon közbeni Pintus munka mellett a középpályára fogom. Most ütközött ki, hogy mennyire jó lett volna Casemiro. (Ès ez nem azt jelenti, hogy ha még itt lenne, mi nyerünk.) Ami nagyobb hiba, hogy évekig kértünk Casemiro mögé valakit, majd amint megvan az utódja, ő már megy is, de így most az utódnak nincs cseréje.
Persze így legalább megvalósult azok vágya, akik Kroost Xabi Alonso posztján akarták látni, hogy előtte 2 izom robotol. Remélem, Carlo is látta, és belátja, hogy ez nem működik. Kroosnak jó szeme van, és labdabiztos, de az osztogatása hátul kárbavész, ugyanakkor védőmunkája nem közelíti a régi 14esünket, és ez nagyon érződik.
A másik ok, amiért nem működik -szerintem- ez a felállás, hogy a 2 btb-nek segítenie kéne a támadást, és legalább néha be-beszuszakolnia a labdát a támadóknak. Valverdétől eddig nem igen láttam ilyen passzokat, ezért is gondolkozom rajta, hogy lehet, jobb szélen tartanám. Camavingában -bár másokkal ellentétben szerintem tegnap első félidőben jobb volt mint szokott lenni - én sosem láttam azt az extrát, amit itt többen írtak, ahhoz túl messzire pattannak el tőle a labdák, túl sok védekezésben az ütemhiba, abszolút nem tudja, mikor hol kell lennie a középpályán. Maradt Modric, aki túl öreg, nem bírja, Ceballos, aki lassú, és Tchouameni, aki inkább Casemiro posztján jó. Arról nem beszélve, hogy nehezen tudna ez a 2 "btb" rendesen támadást segíteni, ha állandóan Kroost kell hátul támogatni, hátha védekezni kell...
CKM idején azért volt más, mert oké hogy Casemiro ""csak"" leadta a labdát a hozzá legközelebb állónak, de mindig megjátszható volt, nem kellett a kapusig hátraadni, és azzal, hogy ő ott egyedül egy jó nagy fal volt, Kroos és Modric sokkal jobban tudta támogatni a támadásokat, és a szemeiket, lábaikat senkinek nem kell bemutatni. Tchouameni visszatértével ez talán újra javul. De ott lesz az, ami tavalyig Casemiroval, azaz mi lesz, ha megint kiesik?!

Viniciusra sok szót nem pazarolnék. Sok mindenen ment át a szezonban (gondolok itt a pályán betöltött szerepére, a Vini-vadászatra vagy a táncolj Vinire stb). Én remélem, jövőre is itt lesz még. Idén most fejben kell érnie főleg. Én a mostani visszaesését Pintus-januárnak tudom be részben, hiszen nehéz lábak mellett nehéz gyorsabbnak lenni a védőknél. Másrészt ahogy valaki írta, meg én is fentebb, a középpálya teljesen leszakad általában a támadóktól, nem igen van 2. hullám, vagy a "te csak fuss, a labda majd érkezni fog".

Szóval, ami eddig az erősségünk volt, középpálya és támadó szellemű szélső védők, na most pont ott vagyunk mélyponton. Ismételten, szerintem.

200 millás keretfejlesztéshez, én így vágnék neki jövőre
Courtois/Lunin
Tobias/Carvajal - Militao/Vallejo - Alaba/Nacho - Miguel/Mendy
Bellingham/? - Tchouameni/Camavinga - Modric/Kroos
Valverde/Lucas - Benzema/? - Vinicius/Rodrigo
Ezzel csak az a baj, hogy Hazard és Odriozola szerződése még 1 évig él, és kutyának nem kellenek. Azért Vallejo, és nem Rüdiger, mert inkább Nachot tartanám meg 3. védőnek, Vallejonak meg még nem 1, hanem 2 év van a szerződéséből. :kivagyhe: Lucas azért mert nem töri a seggét a pad, és ha Tobias nem válik be, Carvajal mellé még mindig jobb megoldás mint a semmi.
Ez 120 - Rüdiger ára, szóval van 80 még a 2 kérdőjel eltüntetésére, ahova nem tudom, kit lehetne. :kalapos:

Bocsánat a hosszú posztért, de itt nem jár krumpli.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 16., hétfő 15:03

Ha már tegnap a végén berakta Nachot jh-be, remélem hétközben már ő fog kezdeni a sárgáknál..

Nacho - Rüdi - Hegylakó - Mendy
Kroos - Cama - Ceba
Fede - Mari - Rodry kezdő kifuthatna... Aztán állástól függetlenül Kroos, Fede, Mendy félidőben le.. Csakhogy pihenhessenek is páran, de akik p**saszar formában vannak, legalább lendüljenek játékba. Vagy szenvedjenek tovább.. Mindegy..

Alaba, meg Tchouaméni vissza ne sérüljenek, őket nem erőltetném, a törékeny középpályánkra szerintem nagyon kell Csucsu, meg Eder is kupán lett lőve hét közben, pihizzen csak. Az bajnokság az über-hoch-verybig prio (nálam is), oda álljon össze valami csapat, ahol nem fix a meccsenkénti 2 gól a szélről.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. január 16., hétfő 14:35

hehetheoriginal írta:
Gondoskodni fogunk arról, hogy ismét kemények és versenyképesek legyünk, de fejlődnünk kell védekezésben. Itt szenvedünk a legjobban jelenleg.
edzoba nyilatkozata.
nem tetszik, nem ertek vele egyet, nyilvan a szelsovedelem parades, paradesan szar, de ha elöl vinicius nem retardalt felidiota modra focizna, hanem legalabb kicsit segitene benzemanak, neadjisten rodrigo nem kisgyerek modra lathatatlan lenne a felnottek közt soktizpercekig, akkor a kp es a vedelem is levegohoz jutna neha.....
Vagy, ha az ellenfél nem a hátul rendre eladott labdákból szerezné a góljait, és a szélsővédelem besegítene elől, akkor nem azt látnánk, hogy Vini 4 ember között akarja átverekedni magát, amit Karim figyel 4 védő gyűrűjében állva. Rodrygoval egyetértek. Nulla szegénykém és még az alázat is eltűnőben.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 13:59

Gondoskodni fogunk arról, hogy ismét kemények és versenyképesek legyünk, de fejlődnünk kell védekezésben. Itt szenvedünk a legjobban jelenleg.
edzoba nyilatkozata.
nem tetszik, nem ertek vele egyet, nyilvan a szelsovedelem parades, paradesan szar, de ha elöl vinicius nem retardalt felidiota modra focizna, hanem legalabb kicsit segitene benzemanak, neadjisten rodrigo nem kisgyerek modra lathatatlan lenne a felnottek közt soktizpercekig, akkor a kp es a vedelem is levegohoz jutna neha.....
thereisonly1ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. január 16., hétfő 13:49

hehetheoriginal írta: amig nincs megoldva a tamadoresz meg a vedelem szele, addig nem akarok n+1-edik kp-srol meg kv-rol hallani
Szerintem itt van a kutya elásva.
Jelenleg a hiányposztokra többé kevésbé csak félmegoldások elérhetőek, amit a jelek szerint nem erőltetnek -sztem helyesen - hiába lenne jelenleg rövid távon előrelépés.
Így építik a jövőt azokon a pozíciókon ahol hosszú távra top szintet tudnak találni.
Minden egyes eurót meg kell becsülni, hogy mire költik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 13:29

Pool adhat bármit Bellinghamnek ha BL-t nem fog tudni. Márpedig ha csak nem nyerik meg, nem lesznek 4-ben.
1 ev nem szamit, addig be tudjak epiteni a kezdobe a gyereket, ugyis verfrissites kell oda.
manapsag mar nem lehet, nem eleg, hogy odamesz egy realmadrid cimeres A4-es lappal meg tollal es mindenki hanyattdobja magat, a legtobb nagy klub sokkal többet tud fizetni pl, es ugyanugy versenyben vannak a beellben. plusz nem lennenek nyelvi, beilleszkedesi nehezsegei, stb. vajon miert csak- nagyritkan valik be 1-1 brit, vagy inkabb egy se spanyolorszagban...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 16., hétfő 13:23

Pool adhat bármit Bellinghamnek ha BL-t nem fog tudni. Márpedig ha csak nem nyerik meg, nem lesznek 4-ben. Amúgy kicsit félek tőle, nehogy Sancho szerű bundesliga felszopás utáni szürkeség jöjjön majd nála is. Biztos nem adnék érte 100-120 milliókat, de ez van, ő lesz a prio.

Nem a mi terepünk, de egy 343-at megnéznék egyszer.

TBO
Militao Rüdi Alaba
Fede Tchoua Kroos Cama
Rodry Benz Vini
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 12:26

attesz írta: Bellingham jó lehetne, mert ő a többi angol falábúval ellentétben, nem a PL-ben játszik, hanem a Dortmundban.
vmi PL meccsen mondtak a kommentatorok, hogy a csaladnak nez a pool 4-5 millas ingatlant, tesojat is leigazolnak. nagyon hajtanak erte, mint vv alekosz, ha diszkofenyt es alatta egyedul szurcsolgeto not lat.
nyilvan jo lenne, a vb-n sokkal jobbnak lattam, mint a dortmundban barmikor is, de nem hianyposzt, amig nincs megoldva a tamadoresz meg a vedelem szele, addig nem akarok n+1-edik kp-srol meg kv-rol hallani
thereisonly1ronaldo

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. január 16., hétfő 12:18

Bellingham jó lehetne, mert ő a többi angol falábúval ellentétben, nem a PL-ben játszik, hanem a Dortmundban.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5123
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. január 16., hétfő 12:17

sok helyre lehet igazolgatni de oda kell tenni a pénzt ahol ember is van.

Malo Gusto a Lyonból jhv-nek TM szerint 15M 24-ben lejár a szerződése így nem is lenne csillagászati összeg.

Bellingham jó drága de egyértelműen top játékos már most és bár db-ra megvagyunk középen ez nagyon csalóka. Bellingham még mindig csak 19 éves de már most alapember lehet és érdemben frissítené a kp-t. Modric és Kroos a legnagyobb varázslók de érződik a dinamika hiánya.

visszahozhatjuk Fran Garciát is Miguelt is teljesen mindegy aprópénz mindkettő és Mendyt már nem lehet takargatni a beton védekezéssel sem. hosszútávon nem megoldások, de ha Mendyt sikerülne eladni és komolyan gondolják a Davies ügyet akkor áthidalásnak elég 1-2 évre.

jobb szélsőt én nem igazolnék pusztán azért mert nincs olyan akiért megérné bankot robbantani. Valverde teljesen jól lehozza, jobban is mint ha középen játszik.

támadót is jó lenne hozni de nem is emlékszem mikor volt ilyen üres a piac. Endrick jön jövő nyáron meglátjuk mi lesz a helyzet jövőre.

Gvardiol tök jó lenne de 1. baromi drága 2. itt van a Militao-Alaba páros aki nálam a kezdő lenne Rüdiger engem nem győzött meg, a legjobb erénye hogy ingyen volt de ennyi. Nacho tökéletes 3ik védőnek

csakazértból nem kell c meg j opciókkal feltölteni a keretet sajnos türelmesen és tudatosan kell igazolgatni és elkerülni a nagy betliket. ha már támadót nem lehet igazolni akkor addig rendbe kell tenni a többi csapatrészt kezdve a szélső védőkkel és a kp frissítésével aztán, ha lesz lehetőség lecsapni a támadókra. 1 gólt mindig találhatunk de ha nyeljük a gólokat nem sokat ér az egész.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 16., hétfő 12:15

Hehe szokásosan nyers, de javarészt egyetértek vele ismét. :lol:

Khv-t most minek igazoljunk, sokkal nagyobb hiányposztok vannak itt. Tóbiást eröltetni kéne tavasszal, a két fáradt spanyol nagyon kevés oda. Vagy akkor játsszon ott Militao amíg tóbiás köliben erősödik. Balra Mendy vállalhatatlan, hozzuk vissza a spanyol gyereket, nyáron meg hozni kell oda valakit.

A 2 francia közül Csucsu kevésbé bajos szerintem, ő jó lesz, Camavinga nagy kérdés nekem. Ide azért opciók vannak, Barella, Bellingham is jó vétel, ha esetleg egyszerre offol a két öreg, 1+1 évet csak adnék Gündinek, asszem szabadon igazolható lesz. :kalapos:

Viniből lehetne nagy pénzt csinálni, de iszonyat gyér a piac szélső támadóból. Musiala jobb a csatár mögött, de ott körbeszaglásznék bármi áron hogy mizu van.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 12:03

közepso vedok kozul nem bantanek senkit.
nem kell senki, nincs baj.
a vedelem ket szele a szar semmi nulla, elore es hatrajatekban is.
ha eluszik a szezon es kiesunk a pool ellen, akkor szeretnem mar most tavasszal tobiast a jobbon latni hetrol hetre, balra meg davies akkor, de o se szeret hatvedben jatszani, ilyen bela felfogast kezdek el latni nala, hogy inkabb elorebb szeret mar mozogni. de szelsovedot - nem ilyen sablon faek egyszeru megtanultamafocit spanyolt - muszaj igazolni.
valami atomneger a francia bajnoksagbol, aki eloszor volt 100as sprinter, mint focista, es melle technikas is.
kp nem erdekel, csak ha a franciak ennyire gyp-k lesznek, illetve modric-krosz visszavonul.
tamadoba kell minimum 2 olyan ember, hogy talan nem hanyom el magam, amikor meglatom oket a kezdocsapatban.
akibol lehet, penzt csinalni, eladni, viniciusnak egy evet adok ezen kivul, 24 nyaran ot is elkuldenem, ha ez marad, ami most van. aztan majd instazhatja a konnyeit meg a banatait.
asensio, rodrigo, mariano, hazi, mind eladni.
jatekosmegfigyelok, ugynokok, ideje megdolgozni a penzert, ne csak eveken at tarto nyaralas meg utazgatas legyen mar gecibazmeg.
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 16., hétfő 11:58

attesz írta: Gvardiolnak ilyen igazi favágó balkáni maffiózó feje van. Tud is csúnya, mérges arcot vágni. Ha még ordibálni is tud, meglehet a védelem új vezére, rendet rakhat ott.

Az olasz bajnokságban szenvedő Inter keretének a lerablása biztos sokat segíthetne.
Szia Atesz, hiányoztál, mint szifilisz-tripper kombó :mrgreen: :mrgreen: :sziv:

De legalább küzdenének.. Azt te bírod nem? :D
Fogsz amúgy okosat is írogatni, vagy csak kötekedni regeltél be újra?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. január 16., hétfő 11:42

Gvardiolnak ilyen igazi favágó balkáni maffiózó feje van. Tud is csúnya, mérges arcot vágni. Ha még ordibálni is tud, meglehet a védelem új vezére, rendet rakhat ott.

Az olasz bajnokságban szenvedő Inter keretének a lerablása biztos sokat segíthetne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég