Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. február 4., szerda 23:21

Akkor Atlético ellen...
Casillas
Carvajal - Varane - Ramos - Nacho
Kroos - Illarramendi - Isco
Bale/James - Benzema - Ronaldo

Nagyon remélem hogy Ramos játszani fog, ha se ő, se Marcelo, az szép lesz.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 31., szombat 14:46

wZoLee7 írta:Ha 3 támadó, és abból James lesz az egyik akkor gyors akciók ma sem lesznek.
Középen jobban kijön a lassúsága, ott több gond adódik belőle. Úgyhogy ha véletlen mégis 4-3-3-at nyomnánk, akkor remélem Ő lép fel a jobbosra.

Erről jut eszembe... Sok vita van abból, hogy Isco-t előrébb kéne játszatni, ami nem feltétlen hülyeség, csak én nem értek vele egyet. Talán CSOki írta, hogy középen több helye van. Én vele értek egyet, ott a baloson a középső sorba kib*szott nagy klasszis lesz belőle. Még nagyobb mint Iniesta, szerintem, ami azért nem kis szó.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. január 31., szombat 13:51

hunmadridista írta:
Realista24 írta: Casillas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kroos, Isco, Khedira/Illarra, BBJ.
Nagyon remélem, hogy legalább a következő 2 meccs erejéig visszaállunk a 4-4-2-re...
Ha 3 támadó, és abból James lesz az egyik akkor gyors akciók ma sem lesznek.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 28., szerda 17:53

Realista24 írta: Casillas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kroos, Isco, Khedira/Illarra, BBJ.
Nagyon remélem, hogy legalább a következő 2 meccs erejéig visszaállunk a 4-4-2-re...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 28., szerda 16:19

dannen írta:
Realista24 írta:Casillas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kroos, Isco, Khedira/Illarra, BBJ.
tegnap még azt írta itt valamelyik (ezek szerint már-már elfogadhatatlanul félre informált moderátor :mrgreen: :mrgreen: ) , hogy isco nem edzett a többiekkel, mert sérült vagy mi. ma már igen? nincs baja?
Tegnap:
Benzema back in training as Ancelotti waits on Isco

Ma pedig már mindenki együtt edzett Modricot és Pepét leszámítva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 28., szerda 16:10

Pepe, Modric és Cé. Ez a három hiányzó lesz a következő két meccsen. Legalábbis eddig úgy néz ki. Ráadásul előbbi kettő a Schalke elleni meccsnél hamarabb nem fog visszatérni.

Lucas elvileg debütálni fog, ha nem most, akkor a Sevilla ellen. Természetesen csereként, pár perc erejéig. Illarramendi maradni fog nyárig, legalábbis a legfrissebb hírek szerint. Coentrao pedig minden bizonnyal távozik.

Casillas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kroos, Isco, Khedira/Illarra, BBJ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. január 27., kedd 21:46

sonic írta:Jesenek mar regen kolcsonben kellene jatszania valami kozepes csapatban. Ha van egy kis esze akkor minel elobb eligazol, igazabol mar most mehetne is, de legkesobb nyaron. Akar vegleg is opcioval...

Kihagyott egy lepcsot, es mint mar 1millio+1szer bebizonyosodott ez legtobb esetben nem mukodik.

Mennyen el valami tehetsegneveldebe fejlodni, ahol nem az az alap elvaras hogy minden meccset meg kell nyerni. Jatsszon heti 90 perceket es ha mar ott egyertelmuen a csapat legjobbja akkor lehet beszelni rola hogy kell-e a Realba.

Carvajal utja a jarhato ut...


De ez az o dolga. Oszinten szolva engem a legkevesbe sem erdekel hogy sikeres karriert fut be vagy sem. Ha nem o lesz a jovo Real Madridjanak egyik pillere akkor majd lesz mas...
Igazából ha a dög lassú James és a 10 meccsből 1-en átlagon felüli teljesítménnyel előrukkoló Bale nem élvezne kicsivel több bizalmat nem lenne gond. Sérülten meg senki sem vette volna meg...túl nagy ígéret volt és megérte megpróbálni. Nem jött be. Kell az idő, de ilyen 80. perces cserékkel az életben nem fejlődik egyik játékos sem a padról

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 27., kedd 16:41

Karim már a társaival együtt edzett, Isco azonban még mindig nem...elfáradt, mi? :-@
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 26., hétfő 22:55

Jesenek mar regen kolcsonben kellene jatszania valami kozepes csapatban. Ha van egy kis esze akkor minel elobb eligazol, igazabol mar most mehetne is, de legkesobb nyaron. Akar vegleg is opcioval...

Kihagyott egy lepcsot, es mint mar 1millio+1szer bebizonyosodott ez legtobb esetben nem mukodik.

Mennyen el valami tehetsegneveldebe fejlodni, ahol nem az az alap elvaras hogy minden meccset meg kell nyerni. Jatsszon heti 90 perceket es ha mar ott egyertelmuen a csapat legjobbja akkor lehet beszelni rola hogy kell-e a Realba.

Carvajal utja a jarhato ut...


De ez az o dolga. Oszinten szolva engem a legkevesbe sem erdekel hogy sikeres karriert fut be vagy sem. Ha nem o lesz a jovo Real Madridjanak egyik pillere akkor majd lesz mas...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 26., hétfő 18:52

Ha Carlo tudja, h nem kesz akkor nem dobom be egy Atletico ellen veres derbire 2-szer...itt santit egy kicsit a dolog.Beteszem az espanyol es a getafe ellen fel orakra. Ha pedig Carlonak szuksege lenne vki aki beallva lendithet, akkor ideje kicsit formaba hozni es adni neki tobb idot bajnokikon, kulonben szabhatja a hatralevo szezonban. Meg most amikor nincs kettos terheles.Mitol legyen onbizalma, ha nem a nyertes gyenge csapatok ellen, es nem ilyen habzo szaju atleticos meccstol.

masik dolog: az esznelkuli futkorasas. Sok valasztasa nem volt szerencsertlennek, senki nem segitette, es rendre legalabb 2 ember valtott ki ra(volt neha 3 is), neki meg bizonyitania kellett. Nem volt jatekban hosszu ideje, nem volt kivel osszejatszania, mert a tobbiek kipukattak addigra, melyen jatszott....abbol a ket meccsbol pont nem lehet megitelni ot...legalabbis nehez....

Egyebkent kezdek beragni Ancelottira, Illarat mar elszurta, pedig siman lehetne hasznalni(jobban mint Khedirat). Most Jesevel is ez lesz, ebben biztos vagyok. tovabba a fos formaban levo jatekosok folyamatos jatszatasa.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 26., hétfő 18:23

édesapám kamionos, pár hónapja hátulról beleszállt valami elmebeteg török gyerek 24 tonnával, eltört pár bordája, agyrázkódás stb. még most sem érzi úgy, hogy vissza meg ülni a kormány mögé.... valami hasonló játszódhat le a súlyosan sérült játékosoknál is.
Való igaz,de ha nem ülünk egyből vissza a lóra,akor minél tovább halogatjuk,annál inkább megy el a mersz...ezzel csak azt akarom mondani,hogy mentálisan dől el,ki mennyire erős,(nem a faterodra gpndolok most,az teljesen más),hogy mennyire merem magam odarakni...pont ezt boncolgattam múltkor Reus kapcsán is,mikor a sérüléséről volt szó,mármint hogy az mennyire vetheti vissza...

(jobbulást a faternak)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 26., hétfő 18:15

RealRaúl77 írta: Szerintem jövőre (mármint ősztől) szabad majd csak ítéletet mondani felette.
Kérdés, hogy kik és hányan lesznek akkor előtte a sorban.
Nem illik.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. január 26., hétfő 18:13

ilyen hosszú sérülés után csak a legnagyobb klasszisok tudnak formában visszatérni. időt kell neki adni, hagy nyerje vissza az önbizalmát, ne féljen teljes erőből rámenni minden labdára, fizikálisan is a meccsrutin meglegyen. ez hosszú idő, carlo is tudja, ezért csak fokozatosan cserélgeti be a csapatba.
egy ilyen sérülés azért a fejben is okoz bajokat. mindig ott motoszkál majd a gondolat, hogy mivan, ha megint úgy megsérül, mi lesz, ha legközelebb már az egész pályafutását kettétörik. mentálisan sokkal tovább tart a gyógyulás, mint fizikálisan, de ez minden fajta sérülésnél így van.
édesapám kamionos, pár hónapja hátulról beleszállt valami elmebeteg török gyerek 24 tonnával, eltört pár bordája, agyrázkódás stb. még most sem érzi úgy, hogy vissza meg ülni a kormány mögé.... valami hasonló játszódhat le a súlyosan sérült játékosoknál is.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 26., hétfő 18:05

De attól még a fenék nőtt, a robbanékonyság, sebesség csökkent
Közel sincs jó formában, ez tény, nem azt akarom vitatni, de ez is érthető. Hosszú hónapokig nem tudott csinálni semmit. Az elmúlt egy évben max 2-3 hónap az, amiben igazán tudott edzeni. Ehhez is idő kell, és játékpercek, hogy visszajöjjön, nem megy egyről a kettőre.

Szerintem jövőre (mármint ősztől) szabad majd csak ítéletet mondani felette.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 26., hétfő 17:57

RealRaúl77 írta: A másik meg szerintem, hogy idén egy sorral hátrébb játszik legtöbbször, kicsit más szerepkör, távolabb a kaputól.
Ez így van, illetve sokszor elég hálátlan feladata van bejönni 10 percre aztán valamit csinálni. De attól még a fenék nőtt, a robbanékonyság, sebesség csökkent, illetve az ész nélküli futkorászás megy, amit ha Bale kapcsán fel kell hozni jogosan, nála is lehet.

Balet most nem tenném ki a csapatból, esetleg James helyett (nem a helyén) megpróbálnám, de váratlan lenne, ha igazán jó játékkal állna elő jelenleg.
Nem illik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 26., hétfő 17:51

A sérülés hiába a múlté, mentálisan hosszú ideig kihat, főleg egy ilyen hosszú. Szerintem még Varane-nál is érződik ez még mindig, szóval nem annyira furcsa ez.
A másik meg szerintem, hogy idén egy sorral hátrébb játszik legtöbbször, kicsit más szerepkör, távolabb a kaputól.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 26., hétfő 17:23

Igaz is, mert ami a legjobb vidije annak fele Castillás jelenetekkel van tele... :)
Hát akkor nézzed a másik felét :D
Nagyon sokat nem tudtak összerakni,mivel ahogy elkezdett standard lenni,meg is sérült...ezért mondom hogy nagyon nehéz megitélni,annak is aki szerint csak átlag,meg annak is,aki szerint attól jóval több.
Én azért is nem foglalok állást,de mondjuk én csípem,de messze még nagyon a világklasszistól.Mondjuk ha Balet vagy Hameszt hasonlítom hozzá,már amit itt láttam,akkor nem is annyira :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 26., hétfő 17:14

morientes írta:
Nem a legjobb videót találtad meg az az igazság :mrgreen: 
Nincs vele bajom, mert jó játékos, de aki most nagy reményeket fűz hozzá, azt nem tudom megérteni... Jövőre egy normális előszezonnal a háta magött szerintem jobb lesz majd, de idén nem fűzok hozzá nagy reményeket.
Csak mert ment a vita,hogy akkor a múlt szezonban,mennyit ért.Gondoltam mindenki döntse el akkor,mert dióhéjban ez volt Jesé 2013-14 ben...
Igaz is, mert ami a legjobb vidije annak fele Castillás jelenetekkel van tele... :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 26., hétfő 17:10

Nem a legjobb videót találtad meg az az igazság :mrgreen: 
Nincs vele bajom, mert jó játékos, de aki most nagy reményeket fűz hozzá, azt nem tudom megérteni... Jövőre egy normális előszezonnal a háta magött szerintem jobb lesz majd, de idén nem fűzok hozzá nagy reményeket.
Csak mert ment a vita,hogy akkor a múlt szezonban,mennyit ért.Gondoltam mindenki döntse el akkor,mert dióhéjban ez volt Jesé 2013-14 ben...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 26., hétfő 17:06

morientes írta:http://m.youtube.com/watch?v=tMg5wkbS3-k
Pici emlékeztető 2013-14ből
Nem a legjobb videót találtad meg az az igazság :mrgreen:
Nincs vele bajom, mert jó játékos, de aki most nagy reményeket fűz hozzá, azt nem tudom megérteni... Jövőre egy normális előszezonnal a háta magött szerintem jobb lesz majd, de idén nem fűzok hozzá nagy reményeket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég