Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 10:13

mexes írta:
Kellő akarattal lehetne ezt használni, Marci, Carvajal, Danilo, Isco is tudná játszani. Sőt, ha akarná még Bale is, csak ő szarik mindenre.
Isco wingbacket? :ozil:

Benitez érkezése pont neki tenné a legjobbat a 4231 miatt bal-közép támadóként a csatár mögött. Ezzel tovább gondolva Bale távozása pedig a csapatnak és James- nek ( -nak :ike: ), aki így végre a helyén játszhatna bármelyik tkp poszton.
Egyébként minden egyéb tekintetben perverzió idehozni Rafat...
Most us Marcelo helyett védekezik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 26., kedd 10:10

Anthony írta:
Toky írta:Érdekes amúgy, hogy Marcelot, aki egyértelműen két lábas, még nem próbálták ki jobb oldalon.
Innen már nem is olvasom tovább :lol: :lol: :lol:

Amugy akkor most jöhet a 3-5-2, vagy arról már leszokott a megváltó?

Hülyeség kipróbálni a jobb oldalon, de Marcelonak igenis nagyon jó a jobbosa, ezen nincs mit röhögni :)

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: mexes » 2015. május 26., kedd 10:03

Kellő akarattal lehetne ezt használni, Marci, Carvajal, Danilo, Isco is tudná játszani. Sőt, ha akarná még Bale is, csak ő szarik mindenre.
Isco wingbacket? :ozil:

Benitez érkezése pont neki tenné a legjobbat a 4231 miatt bal-közép támadóként a csatár mögött. Ezzel tovább gondolva Bale távozása pedig a csapatnak és James- nek ( -nak :ike: ), aki így végre a helyén játszhatna bármelyik tkp poszton.
Egyébként minden egyéb tekintetben perverzió idehozni Rafat...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 9:54

Jester írta:
Amugy akkor most jöhet a 3-5-2, vagy arról már leszokott a megváltó?
Marcello nagyon jó wingback lenne, csak sajnos kellene belőle a másik oldalra mégegy.
De nem hiszem, hogy ez lenne. Legutóbb 2000-ben volt itt ez a felállás.
Kellő akarattal lehetne ezt használni, Marci, Carvajal, Danilo, Isco is tudná játszani. Sőt, ha akarná még Bale is, csak ő szarik mindenre.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Jester » 2015. május 26., kedd 9:50

Amugy akkor most jöhet a 3-5-2, vagy arról már leszokott a megváltó?
Marcello nagyon jó wingback lenne, csak sajnos kellene belőle a másik oldalra mégegy.
De nem hiszem, hogy ez lenne. Legutóbb 2000-ben volt itt ez a felállás.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 9:43

Szép hosszú írások, de ha Benitezt bejelentik akkor akár mérget is vehettek a 4231-re

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 26., kedd 8:18

egyébként benitez miatt egész nyugodtan írhatjátok a jó öreg 4-2-3-1et, csak szoltam.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 26., kedd 8:14

Toky írta:Érdekes amúgy, hogy Marcelot, aki egyértelműen két lábas, még nem próbálták ki jobb oldalon.
Innen már nem is olvasom tovább :lol: :lol: :lol:

Amugy akkor most jöhet a 3-5-2, vagy arról már leszokott a megváltó?

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. május 26., kedd 2:55

Mivel számunkra vége a szezon érdemi részének, nem sokára jön az uborkaszezon, és nekem most éppen Hálózatbiztonság házit kéne írnom, és Záróvizsgára készülnöm, ezért leírom a jövő évi keretemet. :D Figyelem, hosszú lesz. :)

Tömören:
_______________________ De Gea / Casillas _______________________
Carvajal / Danilo ___ Varane / Pepe ___ Ramos / Nacho ___ Marcelo / (1)?
James / (2)? ___ Modric / (3)? ___ Verratti / Kroos ___ Isco / (4)?
________________ Benzema / (5)? ___ Ronaldo / Jesé _______________

Bővebben:
- Kapus: Szerintem De Gea jönni fog, de Casillast nem fogják kirakni a hírek szerint. Lehet azt fogják eljátszani az utolsó évében, mint anno Diego Lopez és Casillas között. Meglátjuk. Szerintem Navas végül a ManU-ban köt ki. Pacheco meg nem sok vizet zavar. Felőlem ő is mehet. Nálam úgyis a Castilla mindenkori kapusa lenne a 3. számú. Neki nem baj, ha nem a kicsikkel edz.
- Védelem: Danilo már biztos érkező, és az is tény, hogy keresünk egy bal bekket. Nem tudom, hogy Danilo mennyire bevethető a bal oldalon, de azt tudjuk, hogy Carvajal nem az. Érdekes amúgy, hogy Marcelot, aki egyértelműen két lábas, még nem próbálták ki jobb oldalon. :hmmm: Arbeloa és Coentrao szerintem innen biztos távozók.
- Középpálya: Ahogy látható 4-4-2-t rajzoltam fel, de ez könnyen válthat 4-3-3-ra. Én mindenképpen eladnám Bale-t. Valamiből fedezni kell a nyári költekezést, és csak érte kapnánk idén jó pénzt a távozók közül. (Ronaldo eladása meg sem fordul a fejemben. Mondom úgy, hogy nem igen vagyok oda érte, de elismerem.) Nálam távozna innen Illarramendi, Silva és Khedira is. Akit hoznék mindenképp az nem Pogba, hanem Verratti. (Gondolom már sokan gépelnek, vagy epekedve várják, hogy mit jelent a per jel Kroos és Verratti között. De erről majd később. :mrgreen: )
- Támadók: Mint írtam az előbb, nálam Bale biztos távozó, ahogy Chicharitora is lejárt az opciónk. (Nem mintha bánnám.) Én megtartanám Jesét is. Arra, amire szánnám, teljesen jó, és saját nevelés.

Mivel már mindenki kíváncsi rá, leleplezem a gyilkost(ervemet :P ). Idén pont az volt a baj, hogy Modric kiesése után, nem volt olyan, aki beugorhatna helyette. Másrészről pihentetni sem nagyon tudtuk Kroost és Modricot. Olyasvalaki kéne, aki képes a középpályán őket nem csak pótolni, de helyettük játszani is. Szerintem erre Pogba nem jó (nem az erőssége olyan mélyen játszani). Ezért Verrattira tettem a voksom, és ezért a per jel. Mert őket hárman nyugodtan lehetne egymással rotálni. Ha optimális a helyzet, akkor mindannyian a szezon 2/3-án játszhatnának. Ha szükséges (eredmény védése), akár egyszerre is. De így garantálva lenne 4 "kezdő" ember 3 helyre. (Ugye Modric tudna "Iscot" is játszani, ha kell.)

Maradtak a kérdőjelek. Ahogy a középhátvédeknél ideális a felállás a 3 kezdő szintű bekkel, így ha Danilo képes a bal oldalon is jól játszani, akkor minden csodás, és csak egy Nacho szintű, kiegészítő emberben gondolkoznék. Esetleg a Castillánál lévő Abner. Őt is nagy játékosnak prognosztizálják. Vagy Casadoval mi van? Ha meg Danilo nem tud a baloson jól játszani, akkor bizony keresni kell valakit.
Modric melletti kérdőjelnek betenném Medránt, amennyiben elég meggyőző a teljesítménye. A középpályás hármasunk mögött nem sokszor rúgna labdába. Ha hoz egy Nacho szintet, az teljesen jó.
Maradt a "pót-James", "pót-Isco" és a "pót-Benzema". Mivel Di Maria kilőve, így James és Benzema posztját vonnám össze. Azaz olyan támadót hoznék, aki csatárként és szélsőként is megállja a helyét, és nem kiegészítő szerepre jönne. Így a franciával és a kolumbiaival is lehetne rotálni. Vagy Ronaldoval, adott esetben. (Nem tudok nevet. :-( ) Ezért maradna nálam Jesé. Mert így ugyan sokat nem játszana, de saját nevelés, és azért mégis bizonyított már valamennyit itt. Míg az oroszunk (Cheryshev) úgy fest, nem akar visszajönni. A maradék helyre, kiegészítőnek ott van a Castillában Markkanen. Nem, nem tudom, hogy mennyire jó, meg tudom, hogy sérült volt. De kiegészítőnek amúgy sem lehet nagy nevet írni, és ő így játszhatna a Castillában, ha nincs rá szükség (ahogy Abner vagy Medrán is vagy a "pót-Isco", aki...)
Ödegaard. Nem vagyok igazán oda érte, de ismét egy kiegészítő emberről beszélünk, és még ő is játszhatna a Castillában. Másrészről Di Maria nem lévén, Isco cseréjének olyan embernek kell lenni, aki képes megbontani a védelmet. Isco egész jó ebben, és talán a norvég is képes lenne rá kisebb meccseken. Nagyokon meg úgyis Modric vagy James helyettesítené Iscot, ha sérült, vagy pihennie kéne.

Így tehát menne: Navas, Pacheco, Arbeloa, Coentrao, Khedira, Silva, Illarramendi, Bale és Chicharito.
Jönne: De Gea, Danilo, Verratti és "pót-James-és-Benzema". (Illetve Danilo függően egy csere bal bekk.)
Feljönne: kapus, Abner (Danilo függő), Medrán, Ödegaard és Markkanen.
Költségvetést tekintve, szerintem vállalható ez így, és sok gondot megoldana.

És talán a legfontosabb Carlo menesztése után az edző személye. Nekem Wenger és Capello neve a szimpatikus. Utóbbit Pérez még úgy sem dobhatta ki, és három a magyar igazság. :D
Ha egyikük sem jönne össze, akkor június 8-tól én is ráérek. Feltéve, hogy megírom végre a házit, és átmegyek a vizsgán. Meg 8-án a ZV-m is sikerül. :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 0:04

Na ezt majd olvassam el ha aludtam is valamit, mert kicsit tényleg hosszú lett...a topic új neve eléggé sokatmondó. Perez személye talán sosek volt még ilyen megosztó a szurkolók körében

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 25., hétfő 23:36

ide írok mert itt meg is marad, nem csak átporgetitek a temérdek hsz miatt. leszogezném hogy a billentyűzetemen az ő betű és az idézőjelek nem műkodnek mert iszonyú szakszerűen megszereltem a a billentyűzetemet a minap, és nagyobb kárt tettem benne mint amennyi előtte volt.
szóval én mindig vártam a nyarat ebből a szempontból, mert nagyon érdekes ahogyan vásárolunk és hogy igazából augusztus 31.-én este ha lefekszel 11kor, és másnap reggel olvasod a híreket akkor is meglepődhetsz mert olyan játékost vehetünk meg akiről az előtt szó se volt. na kurva jó mostmár a zárójel sem megy.. pedig abba szerettem volna megjegyezni essien és chichat, csak az elmúlt két évet említve.

engem kifejezetten nem érdekel hogy verrattit hozzuk vagy pogbát, bááár az olaszra az esélyeink carlo távozásával szerintem jelentősen csokkentek. egy dolog érdekel hogy ne egy játékos hajkurásszunk egész nyáron, hogy aztán irreális áron megvegyük és a tobbi posztot meg le se szarjuk...
első és talán legfontosabb nálam bale. egy ilyen 100milliós játékos mindegy hogy ki az edző, felette áll. egyértelmű hogy a média nyomására vagy perezere ezt sose tudjuk meg, JÁTSZANIA KELL ha egészséges. teljesen mindegy hogy illik e a csapatba, jó formában van e, van e nála jobb opció.. mindegy. mondanám hogy remélem nem az lesz mint kakával, de basszus az azonnali eladásán kívül nem látom hogy hogy johetnenk ki ebből az egészből jól vagy a legkevésbé szarul. ha játszatjuk, akkor szerintem vagyis nekem egyértelmű hogy egy olyan játékostól veszi el a lehetőséget aki tehetségesebb nála és még jobb is, gondolok itt iscora. jamest nem bántom első szezonnak nálam ez perfect volt tőle, és az ára miatt ő se fog padozni, de ő legalább megérdemli hogy játszhasson, lassúságát kompenzálni tudja. de isco miatt nagyon morcos vagyok, mindenkire.tudom már annyiszor mondtam mint rmcf hogy az emberek megvannak vezetve a média által zárójelkinyit no offence oreg :-* zárójelbezár de isco legnagyobb baja hogy csak 30 millió volt és nem 70. pedig isco jelenleg a spanyol labdarúgás legnagyobb reménysége, és egyik ha nem a legtehetségesebb játékosa, alcantaraval karoltve. az egyik leglelkesebben védekező játékosunk, és meg is tanult védekezni, sok labdát szerez, sokat zavarja az ellenfelet, és emiatt egy az hogy kevesebb energiája marad a támadásokra, kettő pedig hogy szerintem már a szezonvégére tok nyilvánvaló volt hogy annyi a feladata hogy marcelo mogott zárja a területet mert a brazil úgyis fent ragad. ez szerintem elfogadhatatlan még akkor is ha marcelo az egyik leghasznosabb játékosunk a támadásépítéseknél. isco ennél tobbre hivatott, most az mindegy hogy szerintem akkor járna ő maga a legjobban ha máshova igazolna, reméljük ez nem opció sem az ő fejében sem a vezetőségnél.
a malagaban és a spanyol korosztályos csapatokban egyszerűen neki nem kellett védekeznie, ő volt a kiskirály. ő volt a malaga cristiano ronaldoja ha úgy tetszik. erre idejott és megtanulta mert a csapatérdek és az edző ezt kovetelte meg tőle. ellenben például gareth lófaszt nem segít be.
kicsit eltértem attól amiről írni akartam, de ez az isco téma felbasz, és nagyon morcos leszek ha eladjuk. :) valahogy kozelebb kéne vinni a kapuhoz, nem tudom hogy és ki helyett de oldják meg. ezért kapnak csúcs lóvét.
az edzőkérdéshez.. engem annyira nem taglózott le carlo távozása, és nincs a fejemben sem hogy felvágjam az ereim mint itt jónéhány embernek. wengert én már akkor hoztam volna amikor mou elment két éve, illene ide és ha kivételesen nem 1 vagy 2 évre tervezünk be is válhatna, jó focit játszat az oreg és stílusos is.. és már szerintem neki is jót tenne a váltás. talán a legtokéletesebb választás lenne, de hírt sem olvastam róla.
úgyhogy maradt a 3 jelolt, klopp, emery és benitez. a pincértől nekem is feláll a szőr a hátamon, de ezek az edzők kozül mégis csak ő legrutinosabb, mármint ami az elit szintet illeti. és ráadásul mindenidők talán legnagyobb bl dontojét nyerte meg. de én mégis kloppnak orülnék a legjobban ezek kozul, mondom ha wenger felmerült a vezetőségnél akkor ő, ha nem akkor klopp ezek kozül. temperamentumos, talán nála még a nagy garethbale sem merne nem védekezni, főleg ha mellé a támadásokhoz se tesz hozzá semmit, csak annyit hogy egy fék, az angol felfogású játékával amiért mi 100milliót fizettünk...emery meg nem név ide, megennék ramosék reggelire.
zidane sem opció még szerintem, nagyon rutintalan. és ez nem a milan hogy mivel nincs jobb, menjünk végig a kozelmúltban visszavonult játékosainkon hátha.. :) de lesz ő még a csapat edzője.

ami még nagy kérdés szeritem az iker. az ideje egyértelműen lejárt, már 3éve nem a régi, ami nem lenne baj ha nem kapus lenne de így... kurva sokat tett a csapatért kurva sokszor mentette meg a semmirekello csapattársai seggét, főleg clásicokon de már nem biztos pont. én navas helyében is lelépnék, fel nem tudom fogni hogy padra minek kellett ide hozni, mert az már akkor nyilvánvaló volt mikor megvettük hogy hosszútávon tuti hogy nem ő lesz a befutó, márpedig a kapus poszt nem arról szól hogy évente új embert kell berakni. degea, tokéletes lenne, én hoznám akár 40ért is, mert vagy 10évre megoldódnának a kapus gondjaink, ráadásul spanyol. ikernek meg kellett volna egy szép búcsúmeccs ahol a 88.percbe lecserélik, mert ha jerzy dudek aki annyit tett hozzá a klub torténelméhez nagyjából mint én, na ha ő megérdemelte hogy sorfalat álljanak neki a csapattársai és külon megtapsolja a bernabeu akkor iker is megérdemelte volna. ha marad és jon degea akkor ugyanaz lesz mint tavaly mikor lopezé volt a liga, minden bekapott gól után iker fejét fogják teli képre vágni, hátha ág egy grimaszt amiből másnap szalagcím lehet. ezt már szerintem ő is unja a vezetőség is, és a társai is. nem mellesleg eléggé feszültségkeltő így a tortenet. úgyhogy navas és iker out, és kell degea, cserekapus meg tokmindegy szinte. valami rutinos fazon kéne, de ha navasnak jó ez a csereszerep évi 6 meccsel akkor áldásom rá.
a másik változtatás hogy én imádom pepét, top védő, mert a balfaszságait ott hagyta casqueron, de már ő is oregszik és kifele megy. varanet be kell építeni ramos mellé, mert pepénél jobb harmadik számú védő nem kell. ramos úgyis épp eleget lesz eltiltott, varane meg sérült, bőven játszhatna így pepe is.
khediráékról szót se ejtek, világ szégyene hogy az ember 5 éven át hordta ezt a mezt... mondjuk ő legalább küzdott érte nem úgy mint a wales istene.
jaa hát igen meg hogy így elment chicha cserecsatár is kell. nekem az tetszett mikor adebayort hoztuk, de chicharitoban is minden megvolt ami kell egy cserecsatárnak. azt ne várjátok hogy álomigazolás fog jonni meg majd aguero meg nem tom kikről szoktatok beszélni, nem fér bele hogy 1 poszton rotálj két ekkora játékost. benzema meg úgyis első számú opció lesz oda. nem tudom kit kéne hozni, ide is azt mondom hogy valami rutinosabb arc.
jesének is jót tenne 1 év kolcson mert nagy lett nagyon az arca a teljesítménye meg semmi, magyarul balel egyre tobbet lóghat a srác.. báár most a zárófordulóban mutatott biztató jeleket de akkor is kevés.
casemirot vissza. felőlem illarra is maradhat ha ezzel a szereppel elégedett.
és úgyis lesz egy méreg drága igazolás idén is.. szeritnem pogba és akkor:
----------------------degea-----------------------
carvajal------varane---ramos------marcelo
----------modric---kroos----pogba------------
---james-----------benzema-----------cr-------
na de ez az hogy még én sem tudom hogy iscot hogy és hova kéne berakni.. de abba hogy pogba vagy verratti vagy gündogan vagy valami nagyobb név a kezdőbe a kk-ra jonni fog az szinte 100%. és bale se túl valószínű hogy marad... a lényeg hogy jovore mennyiségbe is meglegyünk. ez a csapat iscoval 12.emberként, és egy jó cserecsatárral szerintem jó lehetne. és mondom nem a fifa, nem reálitás minden posztra, cserének sztár játékos.

és még valami: ne legyen már világ vége hangulatotok. nem 2009et írunk hogy a fél keret le kell cserélni, és a 0ról építkezni..

kicsit hosszú lett. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 25., hétfő 22:22

Na azt hiszem kijelenthetek, Perez a mai akciójával rendesen kiütötte a csapatot. Amit felépítettek az elmúlt két évben az mehet a kukába. Továbbra is ő fog irányítani. Itt kétség ne legyen, Benitez érkezik, a tökéletes báb...
Carlo távozásával Verratti már csak álom marad. Benitez nem tud mást csak a 4231-et. Ehhez nincs meg a kp, a szélsők, de még a csatár sem. Ez lesz az év legrosszabb döntése...remélem még meglepődök és egy jobb nevet jelentenek majd be. Ha viszon nem, akkor lesznek távozók bőven. Benitez a napolinal is befejező embert, és robotoló szélsőket használ...Ez a mai bejelentés csak abban az esetben lesz megvédhető, ha valaki olyan veszi át Carlo helyét, aki a megkezdett munkát akarja majd folytatni. Én csak egy ilyen nevet tudok, Zidane.
Kevés a tapasztalata, edzői karrierje szinte nincs is. De ismer mindent és mindenkit. Taktikailag sincs vele gond. Az utánpótlás állománya elég gyenge, így kitudja...én megkockáztatnám.

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. május 24., vasárnap 1:06

babaking írta:
Gotti_sr4 írta:Remelem nem lesznek nagy valtozasok, nem olyan rossz ez a csapat mint amennyire nyomja a media...
Egyáltalán nem rossz ez, csak most fájó, mert tudjuk, hogy milyen közel voltunk, és mekkora pofáraesés volt (de csak azért mert ez a Real Madrid, más csapatnál ez jó évnek számítana) hogy csak 2 kupa esett le.. Bár mondjuk azok csak darabra mutatnak jól, egyik sem egy életcél.

év múlva majd úgy néznek vissza rá az emberek, hogy 94-92 ez szoros volt, Bl elődöntő nem rossz.

DE majd jövőre! HAJRÁ :salute:
Hat igen "mert ez a Real Madrid".

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. május 23., szombat 22:58

Gotti_sr4 írta:Remelem nem lesznek nagy valtozasok, nem olyan rossz ez a csapat mint amennyire nyomja a media...
Egyáltalán nem rossz ez, csak most fájó, mert tudjuk, hogy milyen közel voltunk, és mekkora pofáraesés volt (de csak azért mert ez a Real Madrid, más csapatnál ez jó évnek számítana) hogy csak 2 kupa esett le.. Bár mondjuk azok csak darabra mutatnak jól, egyik sem egy életcél.

év múlva majd úgy néznek vissza rá az emberek, hogy 94-92 ez szoros volt, Bl elődöntő nem rossz.

DE majd jövőre! HAJRÁ :salute:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2015. május 23., szombat 22:55

Most komolyan menesztik Ancelottit? eddig remenykedtem benne, hogy ez valami vicc, szerintem o lehetett volna az az edzo akire mindig is szuksegunk volt, aki nem csak 1-2 max 3 evig lesz itt hanem huzamosabb ideig. Azt nem tudom felfogni, hogy itt nalunk 1 ev sikertelenseg utan mar rogton edzocsere kell es fejek hullanak a porba. Mashol, hogy az Istenbe tudnak bizni az edzoben meg akkor is, ha 1-2 szezon nem eppen sikerul ugy ahogy tervezik. Okadok az ilyen gondolkodastol. Nagyon hianyozni fog az olasz.

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. május 23., szombat 22:48

Remelem nem lesznek nagy valtozasok, nem olyan rossz ez a csapat mint amennyire nyomja a media...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 23., szombat 12:38

sebydani írta:Ramos ha jól tudom sérült, majd játszatja jövőre Carlo csatárként :shifty: Remélem lesz rá lehetősége..
Tényleg, el is felejtettem. :fpalm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 23., szombat 12:37

Ramos ha jól tudom sérült, majd játszatja jövőre Carlo csatárként :shifty: Remélem lesz rá lehetősége..
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 23., szombat 12:36

Abban a pillanatban, hogy Pep távozik a Bayerntől, Schweini újra alapember lesz. Biztos vagyok benne, hogy nem fog idejönni PADOZNI. Egy két ember elég merész dolgokat talál ki. :)

Egyébként, ha ez Ancelotti utolsó meccse, akkor elviekben Ramos csatár lesz? :mrgreen: Benzema úgy sincs bevethető állapotban. Tehát ha Ramos csatár lesz, akkor biztosan távozik az olasz. :hmmm:
Ödegaard pedig bemutatkozik? :hmmm:
Érdekes meccs lesz. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 23., szombat 11:54

peti_madrid írta:
forrest6 írta: Nekem amúgy még Schweinsteiger is eszebe jutott...
Szép is lenne, de ez a valóságban sosem fog megtörténni :D Elhoztuk tőlük Kroost, Schweinit nem adnák ide, ez fix. Ráadásul sokkal komolyabb játékos annál Schweinsteiger, minthogy idejöjjön padozni. Főleg úgy, hogy alapember a Bayernben, kapitány, mindenki imádja. Ha jön Verratti esetleg, akkor totál felesleges lenne, ha viszont nem, akkor meg egébként is esélytelen szitu :D
Mondjuk mostanában Guardiola alatt nem mondanám hogy svájni alap.De jövőre lehet hogy az lesz :D Mert Pep elmegy szabira,szerintem :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég