Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 16., szombat 13:46

CR mellé mindenképp kell Benzema, vagy egy hasonló stílusú, jobb... de nem tudok ilyenről.
Amin elgondolkodtam, hogy Benz nem elég gólra törő, talán kellene CR mellé még egy gólveszélyesebb támadó, mivel Cé-től sem lehet elvárni, hogy mindig, mindent ő lőjön be, már így is rengeteg gólt szerez.. ez lett volna Bale, de láttuk, hogy működött.
Úgy gondolom, ezt a részét inkább nem + egy valakire kellene ráhárítani, mert Cé mellett nem biztos, hogy úgy élne, ahogy várjuk (ld. Bale), persze ezzel legkevésbé sem azt akarom mondani, hogy mocskos CR lehetetlenné teszi... Szerintem az egész kp+Benz-en kell, hogy el legyen oszlatva. Isco pl, ha fellépne a két támadó mögé, sokkal gólerősebb lehetne, + James így is sokat szerzett. És a kp-n is olyanok vannak, akik tudnak távolabbról is gólt szerezni, de elképesztően ritkán próbálták meg, szerintem ez a része nincs kidolgozva rendesen.
Mindez, amiért mondom, nem az, hogy kevés gólt szereztünk volna idén, de a helyzetkihasználás rendkívül gyatra. Ez az a dolog, ami esetén el lehet gondolkodni egy precíz, gyilkos gólszerzőn. Ez Benzema leváltásával járna, de úgy gondolom, a kp megerősítése, a kp és a támadók közti kohézió erősítése célravezetőbb megoldás lenne. Szerintem ez volt idén is a kulcs, Modric kiesésével a kp elveszett a támadó, és a védekező feladatokban, és egyiket sem tudta maradéktalanul teljesíteni.
Szerintem erre egy Verratti/Pogba, Modric, Kroos, Isco, James ötös jó lenne, de még 1, vagy 2 emberrel még ki kell egészíteni (főleg, hogy kb a mostani cseréket kp-ról én mind elküldeném).. abból a 2-ből is legalább egy a tűzközelben..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 16., szombat 12:14

Géci írta:Az a lényeg, hogy a szezon egyik legjobb játékosát (Karimot) kitennétek... :roll:
Én egy 4-4-2-es felállást preferálnék amùgy a jövőben.
Karimnak maradnia kell, ha ő is lelép akkor a támadójáték kreativitás terén teljesen meghal. Kreatív játékosokra van szükség, és 1 valakire aki beb@sza ha kell. Ez utóbbi nálam CR, egyszerű gólra törő játék.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 16., szombat 12:07

Az a lényeg, hogy a szezon egyik legjobb játékosát (Karimot) kitennétek... :roll:
Én egy 4-4-2-es felállást preferálnék amùgy a jövőben.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 16., szombat 11:56

Na még két meccs...most már a szezon végéig nem írkálok semmiféle kezdőt, meg lehetséges érkezőket távozókat...megvárom a csapat mit hogyan csinál az utolsó meccseken.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 16., szombat 11:45

Szóval én tolnám is fel centerbe,érkezzen,ami ott van rúgja be,stb.
Mellé érkezne egy-két szélső aki baromira tud védelmet bontani,jók kicsibe,ezzel is CR-nek megteremtenék a gólhelyzeteket,de vissza felé is melósabbak lennének.
számtalanszor láthattuk már, hogy cr centerben semmit nem ér, kapu elé meg a szélről is nagyon tud érkezni
neki az kell, hogy rávezethesse a védőre, majd megtolja izomból, leegyszerűsödött a játéka nagyon, de ebben még mindig nagyon ott van
benzemával meg láttuk, hogy mennyivel simább a támadásépítésünk, mint mindenféle b tervekkel, a fellőtt labdákat ő tudja igazán megtartani, majd megjátszani
a létszámfölényt meg a gólhelyzetek megteremtését a középpályától kell elvárni, ami modric kiesésével ingatag és egyhangú lett, semmi váratlan, védekezésben meg folyamatos csúszások
lehet itt mondani, hogy nem lett volna szabad ennek megtörténnie, de xabi kiválása után úgy mond modric kapta meg a karmesteri pálcát az egész középpályára, ő diktálja a tempót, ő teremti meg az egyensúlyt a támadósor és a védelem között
de visszakanyarodva, ezért volt akkora veszteség dm eladása, mert az ő hiányában totál sablonos lett a középpálya, isco is szeret tekeregni, de teljesen más tészta
pogba ezért lenne hatalmas fegyvertény, mert ő tényleg bárhonnan képes betalálni, bárkit meg tud verni, fizikailag meg nagyon erős, talán fejben lehetnek nála problémák, de egy ancelotti szerintem meg tudná oldani
viszont verrattival még stabilabb lenne a középpálya, oda érkezne ahová tényleg ember kellene, szóval nehéz kettejük közül választani

de mint mondtam, az alapfelállással nem lenne probléma, a padot kell egy az egyben kicserélni olyan arcokra akikben az olasz is bízik, teljesen nyilvánvaló, hogy ennek a hiánya miatt buktunk mind a három fronton, a többi hiba már csak ennek a következménye
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 16., szombat 11:38

ez a kezdő egyértelműen büntetne szerintem. Kár hogy lehetetlen a megvalósítása :'( .

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 16., szombat 11:29

Egy kis Fifa-FM kombó.

CR már "csak" egy igazi ék lesz jövőre,16oson belül életveszély,de ahogy valaki elmondta pár napja,2 hónapja nem cselezett ki egy védőt sem.Szóval én tolnám is fel centerbe,érkezzen,ami ott van rúgja be,stb.
Mellé érkezne egy-két szélső aki baromira tud védelmet bontani,jók kicsibe,ezzel is CR-nek megteremtenék a gólhelyzeteket,de vissza felé is melósabbak lennének.
Nálam Verratti a no1,kell a stabilitás a középpályán más különben megint kifogunk zúgni,nem megy ezzel a középpályával.

-------------DeGea------------
danilo-ramos-varane-marcelo
---modric--kroos-verratti----
Reus(james)---------Hazard(Isco)
----------------CR--------------

Vagy Reus és Hazard is érkezhetne,vagy Cherysev megoldaná Iscoval a balost.
Masszívak lennénk,a két széle vissza is zárna nem mint ebben az évben,és előre is pengék lehetnénk.
Benzema,Bale kettősnek megköszönném.
A többire most nem térek ki hogy középpályára még Casemiro stb,csak kicsit vázlatosan a kezdőt akartam leírni.
Fifa-FM off.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 16., szombat 9:12

palesz77 írta:
Amúgy mindenki írja Verrattit - nagy bánatomra. Van róla valami komoly hír, hogy nálatok köthet ki? :hmmm: Vagy hogy jött mindenkinél szóba?
Nem tudom komolyságban milyenek, de elég sokat cikkeztek/nek róla, legalábbis úgy látom, valamilyen szinten van realitása.

Én pl előbb hoznám, mint Pogbát.

Amúgy Isco-s témádhoz: aláírás :)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. május 16., szombat 0:19

Eddig nem voltam mellette, hogy hozzuk Verrattit, de mostanság kezdem úgy érezni, hogy kell egy hozzá hasonló fazon a középpályára, aki védekezik, összekapcsolja a támadó szekciónkat a védelemmel.

Az én ideális kezdőm jövőre:
kapus
Carvajal-Varane-Sergio-Marcelo
Verratti
Kroos-Modric
Isco/James
Cristiano-Benzi

(4-4-2 lenne gyémánt kp-val)

Távozók nálam: Khedira, Illarramendi, Jesé, BALE (!!!!), Coentrao (nem fogok örülni neki, de jobb játékos annál, hogy padozzon).
Érkezhetne: Verratti, Casemiro vissza, Chicharito (végleg), Gündogan (rotációban mehetne izombú), meg valami ócsó támadó.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 15., péntek 3:56

Tegnap mar emlitettem h itt Wisconsinba neztem a meccset par amerikaival, akiknek nem kellett sokat beszelnem a jatekosokrol, ok is kiszurtak h mekkora favago a Bale es h rajta ment el a jatek, de az egyik haverom (aki amcsi tehat nem tud focizni, de nagyon ert hozza es jo szeme van hozza) mondta h ez a punk fekete gyerek nagyon labdabiztos es h a mezony egyik legjobbja es h mennyire felhuzza a Juve-t... :ozil: en ezen meglepodtem h ennyire kiszurta, pedig nem volt sok momentuma meg nem elete meccset jatszotta de megis kiemelkedo volt a teljesitmenye... szerintem johet Kroos melle jovore, mert Modric is megy lefele nem soka...
ilyen kp kell

Casillas
Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo
Kroos-Modric-Pogba
CR-James
Benzema

En Balet pedig az eletben nem akarom latni...
Isco-Jese-Chicharito pedig a cserek
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 14., csütörtök 15:55

numberone1 írta: Korabban mar felvazoltam egy olyat, amelyben Isco lenne a gyemantban Benzi es CR mogott.
Te vagy az elnyomott 1/4-ed.. :D
Galacticos írta:De en pl remenykedek benne h befut egy 100+os ajanlat, es akk perez lenyilatkozza h penzugyiles es sportszakmailag is megerte de ekkora ajanlatot nem tudott visszautasitani.
De isco "sajnos" nem lesz dragabb..
Én ezt értem, de ez semmivel nem reálisabb, hogy befut érte egy 100 milliós ajánlat. Főleg a lenyilatkozott dolgok tükrében.. Ezért furcsa nekem ez az Isco mellőzés kicsit, mert ha arra van érv, akkor Bale eladását se kéne készpénznek vennetek - sőt, még álmodozni se kéne róla -, de mindegy, nem az én dolgom igazából, hogy ki hogy képzeli el a csapatát jövőre.. :D

Amúgy mindenki írja Verrattit - nagy bánatomra. Van róla valami komoly hír, hogy nálatok köthet ki? :hmmm: Vagy hogy jött mindenkinél szóba?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 14., csütörtök 15:48

palesz77 írta:
Galacticos írta:Palesz, azert mert nem az a realitas h o kezdo.
Iden se volt az ha mindenki egeszseges volt, jovore meg plane nem lesz az mivel vki jon a kp-ra ugyis.
Hogy miert? Mert o csak 30millio volt es nem 80+...
Ennyi erővel az sem realitás, hogy Bale nem kezdő, kijelentette már, hogy marad, idén is szarásig volt tolva, mégsem rakja be senki..
De en pl remenykedek benne h befut egy 100+os ajanlat, es akk perez lenyilatkozza h penzugyiles es sportszakmailag is megerte de ekkora ajanlatot nem tudott visszautasitani.
De isco "sajnos" nem lesz dragabb..

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 14., csütörtök 15:48

palesz77 írta:
Amúgy Isco hogyhogy nem kezdő az emberek 3/4-ének álomcsapatában? :hmmm: Egész évben érte volt oda a fórum - java -, 5 oldalas vita ment nemrég arról, hogy nincs eléggé megbecsülve, azért szólt be Carlonak, de kezdőbe szinte senki nem rakná, csak rotálás szerepkör.. Nem egészen értem.
Korabban mar felvazoltam egy olyat, amelyben Isco lenne a gyemantban Benzi es CR mogott.
----------Kroos-----------
---Modric------Pogba--
---------Isco--------
----Benzi---CR-------
Szerinten neki ez lehetne a legjobb szerepkor.
palesz77 írta: James meg Isco jók voltak a szélen, bátrabban 1v1-eznek, passzol oda a stílusuk, de Kroos? Totál más poszt szerintem.
James es az 1 vs 1 :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2015. május 14., csütörtök 15:47

Ancelotti

--------------------De Gea---------------------
------------Varane---------Ramos-------------
-Danilo-------------------------------Marcelo-
--------Modric----Verratti----Kroos----------
<<<<<<<<<<<<<<<<Isco>>>>>>>>>>>>>>>>
------------Benzema---------CR--------------

Casillas, Nacho, Pepe, Carvajal, Coentrao, Casemiro, ???, James, Jesé, Chicarito

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 14., csütörtök 15:46

Galacticos írta:Palesz, azert mert nem az a realitas h o kezdo.
Iden se volt az ha mindenki egeszseges volt, jovore meg plane nem lesz az mivel vki jon a kp-ra ugyis.
Hogy miert? Mert o csak 30millio volt es nem 80+...
Ennyi erővel az sem realitás, hogy Bale nem kezdő, kijelentette már, hogy marad, idén is szarásig volt tolva, mégsem rakja be senki.. Meg a lenti keretek is inkább "szimpátiakeretek" mintsem komoly híreken/érveken alapulók javarészt, ezért nem értem csak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015. május 14., csütörtök 15:47-kor.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 14., csütörtök 15:43

Palesz, azert mert nem az a realitas h o kezdo.
Iden se volt az ha mindenki egeszseges volt, jovore meg plane nem lesz az mivel vki jon a kp-ra ugyis.
Hogy miert? Mert o csak 30millio volt es nem 80+...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 14., csütörtök 15:31

Remy írta:------------------De Gea-------------------
Carvajal----Varane----Ramos---Marcelo
--Kroos---Modric---Verratti----James---
-------Benzema----------Ronaldo---------
Kroos mióta szélső kp? Vagy ezt hogy, komolyan nem értem. James meg Isco jók voltak a szélen, bátrabban 1v1-eznek, passzol oda a stílusuk, de Kroos? Totál más poszt szerintem.
poronty írta:Kapusok: De Gea, Navas
Védelem: Carvajal, Danilo, Varane, Ramos, Pepe, Nacho, Marcelo, Willems
Középpálya: Modric, Kroos, Verratti, Isco, Casemiro, Kondogbia, James
Támadók: CR, Benzema, Reus, Cherysev, Lacazette/Vietto, James és Isco, ha szükséges.
Róla mit kell tudni? :hmmm:

Amúgy Isco hogyhogy nem kezdő az emberek 3/4-ének álomcsapatában? :hmmm: Egész évben érte volt oda a fórum - java -, 5 oldalas vita ment nemrég arról, hogy nincs eléggé megbecsülve, azért szólt be Carlonak, de kezdőbe szinte senki nem rakná, csak rotálás szerepkör.. Nem egészen értem.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 14., csütörtök 15:19

Kezdődik... :fpalm:

poronty
Hozzászólások: 2721
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: poronty » 2015. május 14., csütörtök 15:16

Kapusok: De Gea, Navas
Védelem: Carvajal, Danilo, Varane, Ramos, Pepe, Nacho, Marcelo, Willems
Középpálya: Modric, Kroos, Verratti, Isco, Casemiro, Kondogbia, James
Támadók: CR, Benzema, Reus, Cherysev, Lacazette/Vietto, James és Isco, ha szükséges.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27338
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 14., csütörtök 15:09

------------------De Gea-------------------
Carvajal----Varane----Ramos---Marcelo
--Kroos---Modric---Verratti----James---
-------Benzema----------Ronaldo---------


Navas,Nacho,Pepe,Danilo, (balhátvéd) Isco,Chicha, Schweinsteiger, Boateng, Cherysev.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 213 regisztrált és 0 vendég