Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 8., hétfő 22:55

Realista24 írta:Kroos, Modric, James, Bale, Cristiano és az új érkező alap lenne.
4-3-3-ban ezzel nem is lenne akkora gond, ha Benitez tényleg tartja a szavát és folyamatosan rotálni fog. Kroosnak sem kéne még egy ilyen év és én tartok tőle, hogy Modric-csal lesznek még gondok a sérülések miatt. James és Isco játszhat középen és elől is. Csak hát nem kéne 4-2-3-1-re váltani, nekem az valahogy sehogy nem áll össze. Vagyis össze áll, csak nem hiszem, hogy úgy működne, mint a 4-3-3.
wZoLee7 írta:gyébként is, 4-3-3-ben szerintem ez a hármas túlságosan defenzív lenne.
Ezt ki fejtenéd, hogy szerinted miért? Mert Modric is tudta rendesen támadni a kaput, mikor volt egy stabil csapat körülötte. Na ez Verrattival hatványozottan igaz lenne. Verrattira is ugyanez igaz, nem annyira deffenzív Ő, mint ahogy a fórum vélekedik róla. Nekem ez lenne a tökéletes kp sor.

Már csak előlről kéne elpaterolni Bale-t és hozni Karimnak egy játszótársat, akinek a védekezés sem büdös (az én emberem Agüero lenne) aztán meg is lenne az álomcsapatom. :) Na de álombú ki... :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 8., hétfő 22:55

Kerlon írta:egyszerűen Tonit is előrébb kellene engedni, aztán faszaság lenne, ő úgy is tkp alapvetően
A válogatottban sem azt játszik, és Modric is azt kezdett játszani. Brutál sor lehetne a Marcelo, Carvajal, Danilo, Modric, Kroos, Verratti, Isco, CR, James, Benzema...még a padon is minőség lenne, akarom.... :'( :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 8., hétfő 22:54

numberone1 írta:
ziro4vr írta: Dehogy lenne.
De az lenne na bumm :lol:
Mindhárom faszi szupertechnikás, atom szintű integráció lenne, Kroos bőven nem csak az a védekező arc, akit Madrid mezben láthattunk eddig, még Modric is le van korlátozva némileg, ha ezek hárman összeállnának, akkor olyan labdafolyam, elmozgások lennének, hogy csak pislogunk.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 22:52

egyszerűen Tonit is előrébb kellene engedni, aztán faszaság lenne, ő úgy is tkp alapvetően
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 8., hétfő 22:51

ziro4vr írta: Dehogy lenne.
De az lenne na bumm :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 8., hétfő 22:49

wZoLee7 írta:
M1Ö írta:Csak maradjon ez a k*rva 4-3-3 :(
Nem fog, és egyébként is, 4-3-3-ben szerintem ez a hármas túlságosan defenzív lenne.
Dehogy lenne.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 8., hétfő 22:47

M1Ö írta:Csak maradjon ez a k*rva 4-3-3 :(
Nem fog, és egyébként is, 4-3-3-ben szerintem ez a hármas túlságosan defenzív lenne.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 8., hétfő 22:45

https://www.youtube.com/watch?v=ntxaC1tx_O8

Igaz, hogy csak egy best of videó, de a játéka alapjait, stílusát látni belőle. Nekem tiszta Modric. Na már ez a Modric-Kroos duó is milyen labda biztos, akkor plusz egy hasonló játékossal mi lenne itt? Elég agresszív, robbanékony, agilis játékos. Én mindent megadnék érte. Vele lenne tökéletesen labdabiztos és masszív a k.pályánk, Pogba-ba valahogy ezt nem érzem.

Csak maradjon ez a k*rva 4-3-3 :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 8., hétfő 22:40

Verratti ha jön, akkor nagyon valószínű, hogy a Modric, Kroos, Verratti hármasból márpedig 1 padozni fog, és rotálva lesznek. Benitez szegény világosan közölte már az első napján, hogy minden fasza, csakis azt kell kijavítani amiben CA gyenge volt...rotálás, a kp-n. Azt is elég világosan közölte hogy nem akar defenzív csapatot, tehát nem fog 3 olyan embert felküldeni akik inkább védekezőek, hiába nagyon jók támadásban, a csatár mögötti rész a James, Isco és Benzema féle játékosok helye lesz. Ezt szerintem csak akkor fogja variálni, ha valaki sérülés vagy eltiltás miatt kiesik, de akkor sem égetően szükséges, mert van még Illarra és Casemiro is. Én úgy érzem Benitez ezt most nagyon kitalálta itt-ott képes lesz akár CR-t akár Bale-t padoztatni akkor ez még egy jó szezon is lehet.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. június 8., hétfő 22:39

dannen írta:én, mivel azt írtad, hogy ennyi erővel adjunk ki minden tehetségesebb játékosért 80 milliót. erre hoztam fel jamest példának, hogy igen, ezt csináltuk tavaly is. pogba pedig sokkal többet adna nekünk most, mint amit james igazolása ígért tavaly. szóval ja, 80 milla "reális".
Bocs, de abszolút nem reális.
Először is a kolumbiai egy egész ország "példaképe" ÉS a VB egyik (a?) sztárja volt, amire az egész világ felfigyelt, és így komoly piacot teremtett. Pláne úgy, hogy a Real Madrid le van maradva Dél-Amerikában a Barcához képest. Az a 80 millió messze nem csak a tudásáról szólt, hanem az általa képviselt piacról is.
Pogba mégis milyen piacot tud felmutatni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 22:38

hogy Verratti illene jobban a csapatba, mert nem okozna nagy véráldozatokat (Isco) és ha Pogba jönne akkor én is úgy érzem, hogy inkább játszana ő csatárok mögött mintsem a középső középpályán. De aztán tudja a f_sz, hogy mit terveznek odafent a nagyok....
Amúgy, elolvasva ezt, dehogynem.
Akárki jön, legyen az Verratti vagy Pogba, egy embernek legalább reszeltek, felállástól függően.
Kroos, Modric, James, Bale, Cristiano és az új érkező alap lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 8., hétfő 22:35

sentry írta: A sikerkorszakos Barcában ki volt erős fizikumú?
Yaya, Busquets, Mascherano

most pl. Rakitic, Busquets.

A hangsúly a labdaszerző képességeken van, nem kell feltétlen benga néger legyen, de nem árt ha nem 160 centi és 60 kiló..

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. június 8., hétfő 22:26

Puyol, Piqué pl. De muszklis volt Alves és Abidal is pl, az izlandi hóhányóról nem is kell beszélnem :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 22:25

A sikerkorszakos Barcában ki volt erős fizikumú?
Yaya Touré?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 22:23

numberone1 írta:
sentry írta:
Köszönöm, hogy legalább helyettem leírod a gondolataim. Már megint 1-1ben egyet kell értsek!
Dannen csak felfogja egyszer miről hadoválunk! :mrgreen:

Én már feladtam, de tarts ki! :mrgreen:


szerk: bocs a dupláért! :Đ
Pogba sem az a beállítottságú játékos, aki Kroost és vagy Modricot pótolná kellően, ha kidőlnének...
Akkor segitek sentry neked en is. Nem abban van a lenyeg, h Pogba v Veratti jojjon... mert egyik sem azert jonne, h Kroost v Modricot vele potoljuk, ha az egyik kidolne(ezt irta Kerlon), barmelyik is jon az veluk egyutt fog jatszani es nem padra jonne.
A kerdes az, h akar a Pogba-Modric-Kroos v a Veratti-Modric-Kroos harmasokbol barmelyik is kidolne hosszutavra tudnank e potolni oket a padrol? Mert ezek a harmasok nagyban meghataroznak a csapat jatekat. Kis csapatok ellen 2 is eleg kell lennie.
Szerintem mindenkinek tiszta, hogy kezdőbe jönnének. SZerintem Kerlon (én igen) arra gondolt, hogy az irány amit elkezdünk az nagyon jó, és majd Verratti lehet Kroos utódja 2-3 év múlva mikor már Modric kifelé megy.

Azoktól kérdezem akik Pogba fizikumát annyira előtérbe helyezik. A sikerkorszakos Barcában ki volt erős fizikumú? Mégis diktáltak egész Európának. Vagy volt hogy Isco több labdát szerzett a pocok lábaival (vagy hogy fogalmazott RMCF vagy hehe) mint bárki más a csapatból... Én nem tudom szépen megfogalmazni, de úgy érzem, hogy jelenleg(! és ez a kulcsszó) most úgy áll, hogy Verratti illene jobban a csapatba, mert nem okozna nagy véráldozatokat (Isco) és ha Pogba jönne akkor én is úgy érzem, hogy inkább játszana ő csatárok mögött mintsem a középső középpályán. De aztán tudja a f_sz, hogy mit terveznek odafent a nagyok....

Meg itt pörgünk, aztán lehet se Verratti se Pogba nem akar csatlakozni a Realhoz :-( :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 8., hétfő 21:58

sentry írta:
Köszönöm, hogy legalább helyettem leírod a gondolataim. Már megint 1-1ben egyet kell értsek!
Dannen csak felfogja egyszer miről hadoválunk! :mrgreen:

Én már feladtam, de tarts ki! :mrgreen:


szerk: bocs a dupláért! :Đ
Pogba sem az a beállítottságú játékos, aki Kroost és vagy Modricot pótolná kellően, ha kidőlnének...
Akkor segitek sentry neked en is. Nem abban van a lenyeg, h Pogba v Veratti jojjon... mert egyik sem azert jonne, h Kroost v Modricot vele potoljuk, ha az egyik kidolne(ezt irta Kerlon), barmelyik is jon az veluk egyutt fog jatszani es nem padra jonne.
A kerdes az, h akar a Pogba-Modric-Kroos v a Veratti-Modric-Kroos harmasokbol barmelyik is kidolne hosszutavra tudnank e potolni oket a padrol? Mert ezek a harmasok nagyban meghataroznak a csapat jatekat. Kis csapatok ellen 2 is eleg kell lennie.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 21:34

Kerlon írta:az a baj, hogy te nem érted :mrgreen: ténynek azt közölted, hogy Pogba itt is király lenne

James meg csak úgy érkezett volna feleslegesen, ha Di Mariaért nem akasztottunk volna, amúgy meg kellett az ember, hogy létszámban legyünk... az már más kérdés, hogy ezt Perez alakította így...
Pogba meg pont, hogy azon a poszton játszik, amit tavaly Isco és James elfoglalt 433-ban, pont oda nem kell ember, de ezt már leírtam párszor, hogy Pogba sem az a beállítottságú játékos, aki Kroost és vagy Modricot pótolná kellően, ha kidőlnének...
Köszönöm, hogy legalább helyettem leírod a gondolataim. Már megint 1-1ben egyet kell értsek!
Dannen csak felfogja egyszer miről hadoválunk! :mrgreen:

Én már feladtam, de tarts ki! :mrgreen:


szerk: bocs a dupláért! :Đ

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 21:31

Berti írta:
Anthony írta:Csak annyit mondok Diaby szabadon igazolható!...
Hozzuk még el Patot mellé, aztán lesz egész évbe mit dolgozzanak a sanitasnál :lol: :mrgreen:
Most mé'? Doktori disszertációt is meg kell írni valamiből! :lol: :lol: :mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. június 8., hétfő 21:14

Anthony írta:Csak annyit mondok Diaby szabadon igazolható!...
Hozzuk még el Patot mellé, aztán lesz egész évbe mit dolgozzanak a sanitasnál :lol: :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 8., hétfő 20:59

Csak annyit mondok Diaby szabadon igazolható! Ja meg De Jong is! Megint csak tiszta ingyér van Pazzini csatárba, egy fillért sem kell költeni! :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég