Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. október 30., péntek 21:07

Kova mennyire gyógyult fel? Nem valami vastag most a keret :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 30., péntek 21:05

Kroost pihentetném most, játszon csak Kova. Nacho is kaphatna egy meccset simán.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. október 30., péntek 21:01

Na ebből a keretből valószínűleg lesz egy Casilla - Danilo,Varane,Pepe,Marcelo - Modric,Casemiro,Kroos - Lucas,CR,Isco

Kapott gól nélküli 4-5 gólos győzelem jól jönne. Gyors vezetés és jöhet Jesé, Nacho és Kovacic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 26., hétfő 18:33

Realista24 írta:
palesz77 írta:Annyiban védeném Kroost, hogy arról nem ő tehet, hogy pl a PSG elleni hatalmas labdáját nem lőtte be Jesé(?). És biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az egyetlen forintos labdája, amit kihagytak. Azzal én is egyetértek, hogy idén nem olyan nagy formában tolja, mint tavaly szezon elején - mint ahogy az egész Real sem -, de én ahogy nézem még így is a jobbak között szokott lenni, hoz egy stabil szintet minden meccsen - már amit láttam -, ami ugyan csak a tudása 80%-a kb, de még így is jobb, mint a középpályás felhozatal java.

Persze megértem a kritikákat is, nyilván hasonló gólpasszokat és kiugratásokat várna tőle mindenki - a helyetekben én is -, de még így is szerencsések vagytok, hogy "csak" ezt a Kroost kell néznetek hétről hétre a középpályán.. Szerintem.
Ez nem igazi kritika részemről, csak örülnék neki, ha lenne a neve mellett évi néhány gól és 5-10 gólpassz.
Szerintem meg lesz, ha feljebb engedik, mint a Celta ellen. Ráadásul ő faszán támad vissza, azzal is sokat nyerünk, ha odaér és mehet a labda egyből előre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. október 26., hétfő 13:40

Realista24 írta:James még két hétig out. Bale talán a klasszikusra visszatér...pozitívum, hogy talán Karim lesz újra a hétvégén.

Kroos, Modric, Kova, Casemiro, Isco, Jesé, Karim, Cristiano, Lucas. Ez még mindig nem olyan rossz.
James lassan azért jöhetne... Bale ráér júliusig.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 26., hétfő 13:30

Nem bántom te tök, csak hiányzik, mint Gareth a jobb szélről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 26., hétfő 13:26

Ha Kroost bántod engem is bántasz, remélem tudod! :mrgreen:

A szögletei védelmében annyit, hogy egy részük azért teljesen jól száll be, csak Cé pl nem fejeli idén be, vagy most nem volt egy ideig Pepe és Ramos, akik szoktak ezekre kiválóan érkezni. Varane pl ebben még el van maradva Pepítótól. Egy részük viszont tényleg gyenge, túl lassan, él nélkül mennek be, a kapus simán leszedi őket.

A gólpasszok jönnek majd, itt is egyrészt fel lehet hozni, hogy egy része a kulcspasszainak ugyanúgy ül, csak egy Jesé Vagy Lucas nem úgy lövi be őket. Persze azért a némi visszaesés érezhető, én főleg a hatékony távoli bombákat hiányolom tőle, ha lő is, elég gyengén. Xabi Alonso is hasonló volt amúgy, előtte mentek a nagy bombák, Madridban viszont nem sült el a lába.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 26., hétfő 13:23

James még két hétig out. Bale talán a klasszikusra visszatér...pozitívum, hogy talán Karim lesz újra a hétvégén.

Kroos, Modric, Kova, Casemiro, Isco, Jesé, Karim, Cristiano, Lucas. Ez még mindig nem olyan rossz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 26., hétfő 12:34

palesz77 írta:Annyiban védeném Kroost, hogy arról nem ő tehet, hogy pl a PSG elleni hatalmas labdáját nem lőtte be Jesé(?). És biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az egyetlen forintos labdája, amit kihagytak. Azzal én is egyetértek, hogy idén nem olyan nagy formában tolja, mint tavaly szezon elején - mint ahogy az egész Real sem -, de én ahogy nézem még így is a jobbak között szokott lenni, hoz egy stabil szintet minden meccsen - már amit láttam -, ami ugyan csak a tudása 80%-a kb, de még így is jobb, mint a középpályás felhozatal java.

Persze megértem a kritikákat is, nyilván hasonló gólpasszokat és kiugratásokat várna tőle mindenki - a helyetekben én is -, de még így is szerencsések vagytok, hogy "csak" ezt a Kroost kell néznetek hétről hétre a középpályán.. Szerintem.
Ez nem igazi kritika részemről, csak örülnék neki, ha lenne a neve mellett évi néhány gól és 5-10 gólpassz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 26., hétfő 12:33

Amúgy palesznak igaza van, Kroos hiányában észrevennék a hozzáértők, hogy mennyire nem lenne gördülékeny ez a középpálya. Épp úgy kell ő ide, mint Luka, de másért fontos láncszem ő is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. október 26., hétfő 11:25

Annyiban védeném Kroost, hogy arról nem ő tehet, hogy pl a PSG elleni hatalmas labdáját nem lőtte be Jesé(?). És biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az egyetlen forintos labdája, amit kihagytak. Azzal én is egyetértek, hogy idén nem olyan nagy formában tolja, mint tavaly szezon elején - mint ahogy az egész Real sem -, de én ahogy nézem még így is a jobbak között szokott lenni, hoz egy stabil szintet minden meccsen - már amit láttam -, ami ugyan csak a tudása 80%-a kb, de még így is jobb, mint a középpályás felhozatal java.

Persze megértem a kritikákat is, nyilván hasonló gólpasszokat és kiugratásokat várna tőle mindenki - a helyetekben én is -, de még így is szerencsések vagytok, hogy "csak" ezt a Kroost kell néznetek hétről hétre a középpályán.. Szerintem.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. október 26., hétfő 11:10

Carvajal adta Benzema fejére azt a labdát az Atleti ellen. Az kimaradt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 26., hétfő 11:07

Realista24 írta:Most hogy updateltem a gólpasszokat (majd Benoo beleköt, hogy szarul), azért kicsit elszomorít, hogy Kroosnak nincs egy darab sem.
Tavaly a gólpasszainak nagyobb hányada szögletek után született, idén ha jól emlékszem, még nem fejeltünk gólt közvetlen szöglet után. Ebben kicsit visszaestünk. Kroos szögletei idén egyébként botrányosak, illetve sokszor nem is közvetlenül beíveljük, hanem kis szögletet végzünk el.
Nála egyébként a játék minősége abszolút nem korrelál a ponterősségével, úgyhogy ez csak egy adat, amin lehet csámcsogni, de sok jelentősége nincs. Volt 1-2 gyengébb meccse, de a PSG meg a Celta ellen jól játszott, tehát lényegében a kulcsmeccseken számíthatott rá a csapat, ez a lényeg. Kicsit még neki is szoknia kell az új posztját, 4-3-3-at a sérülések miatt kezdtük el játszani, nem ez lett a nyáron begyakorolva, érthető, hogy még nem tökéletes.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 26., hétfő 10:57

Benoo és BBeno nem ugyanaz a személy véletlen? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 26., hétfő 10:55

BBeno írta:itt nem szoktam nézni a gólpassz listát mert tuodm hogy valami saját elgondolás szerint írogatjátok de ezekszerint az sem számít assistnak amit kroos jamesnek adott az ollózós gólja előtt a betis ellen. mindegy. úgy számoljátok ahogy akarjátok. nálam gólpasszos a levante ellen is.
Mivel minden portál mashogy hozza ezért az rm.com lett iden az alapja a golpasszoknak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. október 26., hétfő 10:47

itt nem szoktam nézni a gólpassz listát mert tuodm hogy valami saját elgondolás szerint írogatjátok de ezekszerint az sem számít assistnak amit kroos jamesnek adott az ollózós gólja előtt a betis ellen. mindegy. úgy számoljátok ahogy akarjátok. nálam gólpasszos a levante ellen is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. október 26., hétfő 10:01

Realista24 írta:Most hogy updateltem a gólpasszokat (majd Benoo beleköt, hogy szarul), azért kicsit elszomorít, hogy Kroosnak nincs egy darab sem.
Nem jó ő a vkp poszton...feljebb kell játszania mint a celta ellen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 26., hétfő 9:46

Most hogy updateltem a gólpasszokat (majd Benoo beleköt, hogy szarul), azért kicsit elszomorít, hogy Kroosnak nincs egy darab sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 24., szombat 15:03

jó, hogy nem láttam, mert én amúgy kedvelem
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 24., szombat 15:00

Kerlon írta:Ennyire rossz volt? Nem láttam a meccset
Igen. Bár a többiek szerint csak meccshiány meg ilyenek, de én csak fogom a fejem, hogy nem adtuk el jó áron.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég