Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 28., csütörtök 18:20

pedig benitez egy szar edző, és az se véletlen hogy az utolsó 3 csapatában nem igazán volt szimpatikus a szurkolóknak/játékosoknak.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Demes » 2015. május 28., csütörtök 18:09

miVida írta: Persze hogy orulnel neki, mert akkor meg a Betis is kepes lenne a Realt legyozni... :kivagyhe:
Igen, ez lesz, Benitezzel soha többé nem fog nyerni egy meccset sem a Real Madrid. :lol:
Masreszt meg ha ennyire arulja es ajanlja valoszinu hogy nem ragaszkodik az elnok Benitezhez mert tudja mekkora egy kolonc... :roll:
Igen, biztos ez az oka. :lol:
(ne mond el senkinek, de igazából azért nyilatkozta ezt, mert ezzel Ő jön ki jól. Ő hozta el azt az edzőt aki később már a Realnak is kell. :shutup: )
remelem evkozben kirugjak Benit es Zizou veszi at a csapatot, akar ifi csapat edzo, akar segededzo
:lol:

Én meg remélem bárki is jön a padra sikeres lesz vele a Madrid, legyen az bárki.
De persze izlések és pofonok, van aki azt reméli hogy szar évünk lesz, mert arcra nem tetszik neki az edző, van ilyen :shutup:
Pihenjél egy kicsit te is, ekkora hülyeségeket még nem láttam Benitezzel kapcsolatban.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 28., csütörtök 17:53

Most ezekre a hirekre alapozva baratkozzak meg a gondolattal hogy jon Benitez?
Pepe Mel, a spanyol első osztályba jövőre visszatérő Real Betis vezetőedzője: “Rafa a barátom. Ideális edzője lehet a Real Madridnak, mert nagyszerű focit játszik a csapataival, és mindig győzni akar”.
Persze hogy orulnel neki, mert akkor meg a Betis is kepes lenne a Realt legyozni... :kivagyhe:
Aurelio De Laurentiis, a Napoli elnöke: “Ha beszélnék Florentinóval, megmondanám neki, hogy jó szerződést adjon Beníteznek. Ha Rafa végül a Real Madridban köt ki, az azt bizonyítja majd, hogy jól választottunk, mikor őt hívtuk magunkhoz. A Real Madrid érdeklődése nagyon hízelgő a Napoli számára. Csak ajánlani tudom akármelyik elnöknek, Florentinónak is”.
Ezt az embert meg csak az erdekli hogy jol valasztott edzot mult evben mert a Realnak o kell... az persze kit erdekel hogy kukit se nyert az oreg... :fpalm:
Masreszt meg ha ennyire arulja es ajanlja valoszinu hogy nem ragaszkodik az elnok Benitezhez mert tudja mekkora egy kolonc... :roll:
Zidane nem adja fel, és most, hogy megvan a megfelelő képesítése arra, hogy Spanyolországban edzősködhessen, immár a Real Madrid Castilla vezetőedzőjeként futhat neki a következő szezonnak, célja pedig nem más, mint feljuttatni az utánpótláscsapatot a spanyol másodosztályba. Persze a korábbi pletykák még közbeszólhatnak, miszerint Benítez esetleges érkezésével a franciára számít maga mellett a nagy csapat kispadján.
Tudja Benitez h ez az egyetlen eselye... Ancelottinak is csak ugy ment h ott volt Zidane... remelem evkozben kirugjak Benit es Zizou veszi at a csapatot, akar ifi csapat edzo, akar segededzo
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 28., csütörtök 17:52

Tetszik az ùj név! Találó... :(

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 28., csütörtök 17:40

a bale nélküli 442nél egyszerűen nekem nem is kellene jobb. amivel a barcát csapkodtuk többek közt. öröm volt leülni meccset nézni, komolyan mondom. normális mentalitással, edzővel és játékosokkal (ezek mind adottak voltak a tökéletest súroltuk sztem).

(bár a foci csúcsához nem érhet fel senki :Đ :Đ )
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 28., csütörtök 17:27

Dupla D írta:nem értem miért van mindenki a 4-2-3-1 ellen. a mostani kerethez sokkal inkább passzol, mint a 4-3-3 vagy a 4-4-2.
Szerintem nem lenne valami nagy húzás berakni Modricot meg Kroost vkp-nak...

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. május 28., csütörtök 17:25

Dupla D írta:nem értem miért van mindenki a 4-2-3-1 ellen. a mostani kerethez sokkal inkább passzol, mint a 4-3-3 vagy a 4-4-2.
Szerintem nem passzol jobban.
Dupla D írta:a 4-3-3 egyedüli nyertese Modric, aki a pálya közepén a legjobb.
Meg Benzemának, meg Marcelonak, meg Ronaldonak, meg Kroosnak meg a védelemnek, és annak a játéknak, amit a többség látni szeretne.
Dupla D írta:James és Isco is támadóközéppályás, illetve Ödegaard is az lesz valószínűleg, akiknek az idei felállásunkban nem volt meg a tökéletes pozíciójuk.
Jamesnek teljesen jó volt a jobb oldalon, amíg Bale nem játszott. Isco is jobban tud varázsolni a szélen kicsit hátrébb, ahol van helye, mint bent a tömegnyomorban. Ödegaard meg hol van még. Messze nem akkora valaki, hogy azért építsük a felállást, hogy neki majd jó legyen.
Dupla D írta:Mourinho után azért volt mindenki a 4-3-3-ra váltás mellett, hogy stabilabb legyen a középpálya és többen legyünk ott, de ha belegondolunk ott Khedira, Modric és Di Maria védekezett valamennyire. Özil és Ronaldo baszott rá általában (talán csak a Barca ellen nem). idén azért Isco és James is megmutatta, hogy nem büdös nekik a munka, mint a török bevándorló barátunknak és ha a két szélsőnkkel is megértetik, hogy érdemes lenne visszazárniuk, akkor nagyon-nagyon faszán kijöhetünk ebből.
Alonso védő munkája a védelmi harmadban az eddigiek alapján jobb, mint Kroosé. Di Maria védekezését meg nem kell bemutatni. Khediránál jobb Modric, ez tény, de ketten Kroosszal édeskevesek. Bale védekezését meg mindennek nevezném, csak annak nem.
És igen, Isco meg James hajlandó védekezni. Isco egész jól is csinálja. Azonban teljesen más középen védekezni, mint a széleken. Ez utóbbi megy Isconak, és valamelyest Jamesnak is. De középen könnyedén kigurigázzák őket. Pláne, hogy a robbanékonyságuk nem nagyon van.
Ronaldoról meg lentebb.
Dupla D írta:Benzemáról nem beszéltem, de az ő védekezésével soha nem volt komoly probléma.
Ez így igaz, de neki nem igen fekszik az egyedül leszel elől, aztán birkózz szerep. Meg tudja tartani a felívelt labdákat, meg leosztani, de az igazi erényét, a kombinatív játékát ezzel nem támogatjuk.
Dupla D írta:a legjobbat még nem is említettem: Ronaldo legjobb idényeit szélsőként hozta, és ha azt is megérti, hogy már nem bír végigjátszani 60 meccset a szezonban 100%-osan, hanem mondjuk csak 45-öt, akkor még jóval jobbak is lehetünk, mint eddig (ezen a nyáron még pihenhet is egy nagyot Cépapa).
Ronaldo már idősebb, mint amikor szélsőként játszott. Már nem bírja el a szervezete, hogy folyamatosan visszazárjon, aztán meg sprinteljen fel a támadást befejezni. A védők is jobban fel vannak rá készülve. Arról meg ne is álmodj, hogy amíg Messivel versenyez az aranylabdáért, addig nem akarja végigjátszani szinte az összes mérkőzést.
Nero írta:1. Carvajal helyett Danilot játszatnám mert sokkal jobb előre játékba a brazil.
2. Coentraot se adnám el, tökéletes cseréje Marcelonak.
3. Balet még egy évre megtartanám hátha összekapja magát csereként kíváló lehet.
1. Majd hiszem, ha a spanyol védők ellen bizonyít. Addig nálam Carvajal élvez elsőbbséget.
2. Akkor lenne tökéletes csere, ha általában bevethető lenne. De általában sérült.
3. Bale sosem lesz csere. Vagy kezdő, vagy néha 1-1 meccset pihen. De ha idén ilyen szar volt, akkor nem látom, hogy miért lenne jobb jövőre. A hiányosságai ugyanúgy megmaradnak. És erősen kétlem, hogy a csapat jobban bízna benne jövőre.

Nero
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. május 25., hétfő 18:47
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Nero » 2015. május 28., csütörtök 17:20

Kroos egyedül kevés a VKP posztra, ez már a Bayernbe és a válogatottba is kiderült. Bale semmittevését meg nem hiszem hogy még egy évig elbírná a csapat. Én erre gondoltam. Vagy még egy:

------------Verratti-------Kroos-----------
--------------------Modric----------------
---------Bale-----------------Ronaldo----
-------------------Benz--------------------

De ehhez egy Spurs-szintű Bale kellene, így meg Jamesnek nincs helye a csapatba.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 28., csütörtök 17:13

Nero írta:---------------------------- De Gea----------------------------
--------------------Varane-------------Ramos----------------
-------Danilo------------------------------------Marcelo-----
---------------------------Verratti----------------------------
--------------Modric-------------------Kroos-----------------
--------------------------James-------------------------------
--------------------------------------Ronaldo----------------
----------------------Benzema-------------------------------

Nálam valahogy így nézne ki a jövő évi Madrid. Casillast mindenképp eladnám, mert ha az elején De Geától becsúszik egy-két baki, akkor nem fog nyugton maradni és kezdődik a kapus mizéria megint. Carvajal helyett Danilot játszatnám mert sokkal jobb előre játékba a brazil. Coentraot se adnám el, tökéletes cseréje Marcelonak. Kroos egyedül kevés védekezésbe, mögé kell egy Verratti típusú játékos. Balet még egy évre megtartanám hátha összekapja magát csereként kíváló lehet. Még egy cserecsatár kéne, mondjuk Falcao.
Szélek? Vagy az nem fontos, pont az, amiben a legjobbak vagyunk?
Ha James-t kitolod jobbra azt mondom oké.

Szerk.: Közben látom, hogy Barcás vagy, így már érthető :mrgreen: :mrgreen:

Nero
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. május 25., hétfő 18:47
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Nero » 2015. május 28., csütörtök 17:07

---------------------------- De Gea----------------------------
--------------------Varane-------------Ramos----------------
-------Danilo------------------------------------Marcelo-----
---------------------------Verratti----------------------------
--------------Modric-------------------Kroos-----------------
--------------------------James-------------------------------
--------------------------------------Ronaldo----------------
----------------------Benzema-------------------------------

Nálam valahogy így nézne ki a jövő évi Madrid. Casillast mindenképp eladnám, mert ha az elején De Geától becsúszik egy-két baki, akkor nem fog nyugton maradni és kezdődik a kapus mizéria megint. Carvajal helyett Danilot játszatnám mert sokkal jobb előre játékba a brazil. Coentraot se adnám el, tökéletes cseréje Marcelonak. Kroos egyedül kevés védekezésbe, mögé kell egy Verratti típusú játékos. Balet még egy évre megtartanám hátha összekapja magát csereként kíváló lehet. Még egy cserecsatár kéne, mondjuk Falcao.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. május 28., csütörtök 16:37

nem értem miért van mindenki a 4-2-3-1 ellen. a mostani kerethez sokkal inkább passzol, mint a 4-3-3 vagy a 4-4-2. a 4-3-3 egyedüli nyertese Modric, aki a pálya közepén a legjobb. James és Isco is támadóközéppályás, illetve Ödegaard is az lesz valószínűleg, akiknek az idei felállásunkban nem volt meg a tökéletes pozíciójuk. Mourinho után azért volt mindenki a 4-3-3-ra váltás mellett, hogy stabilabb legyen a középpálya és többen legyünk ott, de ha belegondolunk ott Khedira, Modric és Di Maria védekezett valamennyire. Özil és Ronaldo baszott rá általában (talán csak a Barca ellen nem). idén azért Isco és James is megmutatta, hogy nem büdös nekik a munka, mint a török bevándorló barátunknak és ha a két szélsőnkkel is megértetik, hogy érdemes lenne visszazárniuk, akkor nagyon-nagyon faszán kijöhetünk ebből. Benitez szerintem meg ezt el tudná érni. Benzemáról nem beszéltem, de az ő védekezésével soha nem volt komoly probléma. a legjobbat még nem is említettem: Ronaldo legjobb idényeit szélsőként hozta, és ha azt is megérti, hogy már nem bír végigjátszani 60 meccset a szezonban 100%-osan, hanem mondjuk csak 45-öt, akkor még jóval jobbak is lehetünk, mint eddig (ezen a nyáron még pihenhet is egy nagyot Cépapa). ezek nem komoly változások, Benitez is könnyen meglépheti őket.

------------Modric-----------------Kroos
----------------------James/Isco
Bale------------------------------------------Ronaldo
---------------------Benz
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 28., csütörtök 16:33

peti_madrid írta:És akkor mi lenne, ha CR-t raknánk be középcsatárnak, mögötte meg Benzema valahol elfocizgatna? Természetesen kötetlen posztokkal, hogy totál megzavarjuk az ellenfél védelmét... :hmmm:
Ezen én is gondolkoztam, Benzin kimenne valamelyik szélre, gólokat úgyse tőle kell várni. :D

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 28., csütörtök 16:10

dannen írta:

amin nevettem, matt írta anno: a pozitívum, hogy megvan az új edzőnk és legalább nem beniteznek hívják... :lol:
szerintem ha visszajön ír egy hozzászólást a pincérről az edző és vezetőség topikba és megint kirakják :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. május 28., csütörtök 16:09

R.M.C.F írta: Gala: Cr lehet hogy ott is vert 50 gólt,de félig benzemával,aki nem tudta lemozogni a poziciót,mert nem alkalmas rá,ő FOCIZNI tud,nem feladatokat teljesíteni. Szóval,egy echte 4-2-31 ben Cr messzebb lenne a kaputól,más feladatokkal,illetve több ellenállással szemben. Nem menne a gólrekord...kérdés,hogy egy más feladatkörben ő mennyire alkalmazható...szerintem jól,ha azt kapja,hogy zárjon ki szélre,mozgassa ki a védelmet oldalra,jusson mögéjük,szerintem megoldja azt jól....de ez az én véleményem,
És akkor mi lenne, ha CR-t raknánk be középcsatárnak, mögötte meg Benzema valahol elfocizgatna? Természetesen kötetlen posztokkal, hogy totál megzavarjuk az ellenfél védelmét... :hmmm:

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 28., csütörtök 15:17

hunmadridista írta:
MorataMartin írta:Benitez kezdője: Casillas - Arbeloa, Albiol, Ramos, Coentrao - Joe Allen, Illaramendi - Sterlimg, Isco, Bale - Higuain.
Ez még egy rossz viccnek is rossz...bár a felállást azt eltaláltad...az fix 4-2-3-1 lesz...
Sztem nem. Perez, a szurkolók és csapat is azt várja, amit Carletto is játszatott. Egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy 1-0-ás meccseket játszon, meg hogy bekkeljen. Mou helyzete más volt. Akkor nekünk mindegy volt, csak verjük meg a Barcát és legalább a 4 közé jussunk be a BL-ben. Mindenki tudta, hogy ezt fogjuk játszani. Viszont így, hogy kaptunk egy kis úzelítőt a jó fociból, nem fogadjuk el bekkelős, egysíkú játékot. És ezt a spanyol is tudja.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 28., csütörtök 14:41

MorataMartin írta:Benitez kezdője: Casillas - Arbeloa, Albiol, Ramos, Coentrao - Joe Allen, Illaramendi - Sterlimg, Isco, Bale - Higuain.
Ez még egy rossz viccnek is rossz...bár a felállást azt eltaláltad...az fix 4-2-3-1 lesz...

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 28., csütörtök 13:10

MorataMartin írta:Benitez kezdője: Casillas - Arbeloa, Albiol, Ramos, Coentrao - Joe Allen, Illaramendi - Sterlimg, Isco, Bale - Higuain.
Ilyen kezdővel lehetne nyomatni az Európa-Ligában rendesen B-)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 28., csütörtök 13:04

MorataMartin írta:Benitez kezdője: Casillas - Arbeloa, Albiol, Ramos, Coentrao - Joe Allen, Illaramendi - Sterlimg, Isco, Bale - Higuain.
Na takarodj :mrgreen: :lol:

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. május 28., csütörtök 13:02

Benitez kezdője: Casillas - Arbeloa, Albiol, Ramos, Coentrao - Joe Allen, Illaramendi - Sterlimg, Isco, Bale - Higuain.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 28., csütörtök 10:32

R.M.C.F írta:Gala: Cr lehet hogy ott is vert 50 gólt,de félig benzemával,aki nem tudta lemozogni a poziciót,mert nem alkalmas rá,ő FOCIZNI tud,nem feladatokat teljesíteni. Szóval,egy echte 4-2-31 ben Cr messzebb lenne a kaputól,más feladatokkal,illetve több ellenállással szemben. Nem menne a gólrekord...kérdés,hogy egy más feladatkörben ő mennyire alkalmazható...szerintem jól,ha azt kapja,hogy zárjon ki szélre,mozgassa ki a védelmet oldalra,jusson mögéjük,szerintem megoldja azt jól....de ez az én véleményem,
igazad lehet.
én amúgy is arra akartam kilyukadni hogy ebben a csapatban kb utoljára kezdeném el cr helyét keresgélni, mert evidens hogy ha balszélső lesz, ha baloldali támadó, ha kozépcsatár... akkor is hozni fog 40gólt legalább, ha elkerülik a sérülések. + idén sem vele volt a probléma. :)
ha valóban 4231 lesz, akkor viszont nagyon kíváncsi leszek hogy isco mennyit fog játszani, és mennyivel lesz jobb a teljesítménye.. :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 256 regisztrált és 0 vendég