Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 26., péntek 21:20

Pad'em írta: BREAKING: Harry Kane has been offered to Real Madrid. The club are now studying a potential deal. @PacojoSER

Erősödnek valóban.
Harry Kane is Ancelotti’s favorite option to reinforce the #9 position. Real Madrid are currently studying this option in detail. @diarioas

Csak akkor látnék rá esélyt, ha Benzema nem hosszabbítana (amire kb 0,001% a sansz). Mögé padra nem fog jönni, elé meg Ancelotti nem fogja tenni. Úgyhogy egyelőre maradok a kacsavonaton, aztán meglátjuk eszkalálódik e a helyzet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 26., péntek 14:16

Pad'em írta: Benzema, Vinicius, Asensio és Mariano is offos holnapra. Eljött Álvaro ideje kezdőként?
Fede-Rodry-LV :mrgreen: :mrgreen: , vagy 4231 lesz 5 kkp-val Rodry mögött, de Hazard így se-úgy se
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 26., péntek 12:25

Benzema, Vinicius, Asensio és Mariano is offos holnapra. Eljött Álvaro ideje kezdőként?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. május 25., csütörtök 17:11

ateeemadrid írta: Én adnám, csak azok baszogatják, akik nem látták játszani, amúgy patent kis játékos. Mondjuk horribilis áron nem kéne nekem se, de ha ésszerű áron hozható, akkor nem kérdés.
Pont ezt akartam írni.
Mivel magas meg angol, ezert tok mas jatekot kepzelnek el neki, mint amit csinál.
Jol passzol, rendre visszajon. Nyilvan nem generacios tehetség, de a mai piacon kurva jó vétel lehet.
ZIDANE

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. május 25., csütörtök 16:58

doncsontos írta: nagyon test idegen számomra kane, remélem nem is igazoljuk le, én számomra egyáltalán nem Real Madrid szintű labdarúgó. azt hiszem követem hehe-t, és "leadom" a mezem jelentsen ez bármit is :lol: viszont Nkunkunál csak rákérdeznék, hogy biztos akar e egy romhalmaz chelseabe igazolni..
Nkunku már fix Chelsea, ott senki ne reménykedjen. Kane viszont tényleg nagyon fasza csatár. Lövi a gólokat, de visszajár labdákért, mint Benz. Nem cövekeli le magát a 16-oson belülre.

Viszont eddig sem engedték el semmi áron, szerintem most se fogják. Maximum 120+-ért, annyit meg biztos nem adnék egy 30 éves csatárért.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. május 25., csütörtök 16:39

Én adnám, csak azok baszogatják, akik nem látták játszani, amúgy patent kis játékos. Mondjuk horribilis áron nem kéne nekem se, de ha ésszerű áron hozható, akkor nem kérdés.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. május 25., csütörtök 16:28

nagyon test idegen számomra kane, remélem nem is igazoljuk le, én számomra egyáltalán nem Real Madrid szintű labdarúgó. azt hiszem követem hehe-t, és "leadom" a mezem jelentsen ez bármit is :lol: viszont Nkunkunál csak rákérdeznék, hogy biztos akar e egy romhalmaz chelseabe igazolni..
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 25., csütörtök 16:07

Pad'em írta: BREAKING: Harry Kane has been offered to Real Madrid. The club are now studying a potential deal. @PacojoSER

Erősödnek valóban.
En tudnek orulni neki. Igaz, korban van, de sokkal profibb, mint Hazard, szerintem az angolban lehetne 3-4 jo ev is siman, utana meg Endrick.😁

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 25., csütörtök 15:35

BREAKING: Harry Kane has been offered to Real Madrid. The club are now studying a potential deal. @PacojoSER

Erősödnek valóban.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. május 25., csütörtök 8:17

CS0ki írta: Kane egyébként nagyon jó csatár, jól lő, fejjel is jó, nagyon jól lép vissza és oszt le labdákat munkamorál is korrekt,fejben is ott van. Egy baj van vele, hogy angol. És nem azért baj, mert itt béna lenne, hanem mert az angol csapatok és az angol liga amúgy is előnyben van a legtöbb játékosnál, nem hogy az angol csapatkapitánynal, aki ott játszott egész életében, és a bajnokság legeredmenyesebb játékosa lehet ott pár éven belül. Többet ér neki is és a többi angol csapatnak is egy ottani folytatás. Egyedül az lehetne, hogy a spurs után nem akar másik angol csapatba menni, de azért ez nem annyira valószínű. Szerintem a psg meg Bayern se lesz emiatt, marad ő a szigeten.
erősödnek a kane hírek. :shifty: :shifty:
https://stories.as.com/home/?sids=eyJzd ... A5MzgzOSJ9

hehe suicide attempts intensify

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 2023. május 23., kedd 18:17

Az a legnagyobb baj vele, hogy nem tudja hogyan kell nyerni. És ez a mentalitás már 30 fölött elég nehezen születik meg... :/

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 23., kedd 17:37

nálam inkább a liga segunda, mint ilyen békategóriás balfaszokat kelljen nézni évekig :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. május 23., kedd 17:28

3-4 eve meg lekapartam volna tőle körömmel a tapétát, viszont jovore lejaro szerzodessel elhoznam siman a spursbol. Ket jobb opcio van nala Haaland es Mbappe egyik sem lesz realitas iden, nekünk meg kell valaki.

Egyébként nalam o annyira a periférián kívül van hogy azt hittem bőven 30+ már. Így még inkább jöhetne, nála nem erzem a Hazard effektus valószínűségét.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 23., kedd 15:25

CS0ki írta: Kane egyébként nagyon jó csatár, jól lő, fejjel is jó, nagyon jól lép vissza és oszt le labdákat munkamorál is korrekt,fejben is ott van. Egy baj van vele, hogy angol. És nem azért baj, mert itt béna lenne, hanem mert az angol csapatok és az angol liga amúgy is előnyben van a legtöbb játékosnál, nem hogy az angol csapatkapitánynal, aki ott játszott egész életében, és a bajnokság legeredmenyesebb játékosa lehet ott pár éven belül. Többet ér neki is és a többi angol csapatnak is egy ottani folytatás. Egyedül az lehetne, hogy a spurs után nem akar másik angol csapatba menni, de azért ez nem annyira valószínű. Szerintem a psg meg Bayern se lesz emiatt, marad ő a szigeten.
En valahogy nem latom magam elott, hogy egy 30 eves jatekos elutasitson egy ilyen lehetoseget. Egeszen mas kerdes, hogy szerintem nem keressuk meg.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. május 23., kedd 15:17

Kane egyébként nagyon jó csatár, jól lő, fejjel is jó, nagyon jól lép vissza és oszt le labdákat munkamorál is korrekt,fejben is ott van. Egy baj van vele, hogy angol. És nem azért baj, mert itt béna lenne, hanem mert az angol csapatok és az angol liga amúgy is előnyben van a legtöbb játékosnál, nem hogy az angol csapatkapitánynal, aki ott játszott egész életében, és a bajnokság legeredmenyesebb játékosa lehet ott pár éven belül. Többet ér neki is és a többi angol csapatnak is egy ottani folytatás. Egyedül az lehetne, hogy a spurs után nem akar másik angol csapatba menni, de azért ez nem annyira valószínű. Szerintem a psg meg Bayern se lesz emiatt, marad ő a szigeten.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. május 23., kedd 15:11

Pad'em írta: Tegnap volt egy ilyen:

@MundoMaldini: "Kane is the perfect option for Real Madrid because he is the closest thing to Benzema on the market. And I think they are going to go after him."

Realitása szerintem sincs, csak bedobtam így hogy Csabi is pont őt említette. Úgyis csak max egy cserét fogunk hozni.
Irtam en is a kieses utan.
Nalam vagy o vagy lautaro jonne 2 3 evre, amig haaland meg nem unja a cicit.

Mb£pp€ nalam nem jatszik mar.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 23., kedd 15:09

Babinho írta: Tudom hogy ez istenkáromlás meg minden, de egyébként Kane nagyon jó csatár.
Sokkal többet szervez és tesz hozzá a játékhoz mint Lewa (ezzel nem azt mondom, hogy jobb játékos, csak a játék ezen aspektusában)

Élőben láttam ősszel játszani, hatalmas vezére a tottenhamnek, nagyon erős, jó a rugótechnikája és sokat visszalép szervezni.

Ettől függetlenül nem biztos hogy leigazolnám, mert szerintem nem tudnánk jól rotálni Benzemával, ki lenne az első számú? Ő nem jönne el másodiknak...kicsit ilyen Rüdiger feeling, hogy padra sok, kezdőben meg nem kevés, csak vannak előtte...
Mivel Benzema 36 lesz, raadasul szerintem tul van fizikai korlatjain, Kane 30, fizikalisan jobb eroben van, igy ertelemszeruen Karim lenne a backup. Meg nalam is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. május 23., kedd 15:07

Tudom hogy ez istenkáromlás meg minden, de egyébként Kane nagyon jó csatár.
Sokkal többet szervez és tesz hozzá a játékhoz mint Lewa (ezzel nem azt mondom, hogy jobb játékos, csak a játék ezen aspektusában)

Élőben láttam ősszel játszani, hatalmas vezére a tottenhamnek, nagyon erős, jó a rugótechnikája és sokat visszalép szervezni.

Ettől függetlenül nem biztos hogy leigazolnám, mert szerintem nem tudnánk jól rotálni Benzemával, ki lenne az első számú? Ő nem jönne el másodiknak...kicsit ilyen Rüdiger feeling, hogy padra sok, kezdőben meg nem kevés, csak vannak előtte...

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 23., kedd 13:47

Tegnap volt egy ilyen:

@MundoMaldini: "Kane is the perfect option for Real Madrid because he is the closest thing to Benzema on the market. And I think they are going to go after him."

Realitása szerintem sincs, csak bedobtam így hogy Csabi is pont őt említette. Úgyis csak max egy cserét fogunk hozni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 23., kedd 13:11

Pad'em írta:
Csabi írta: egyébként én most ott tartok, hogy Kane-nek 1 éve van a szerződéből. simán elhoznám, ő itt is rúgná a gólokat. olyan mint lewandovski csak fiatalabb. bajnokság megnyeréséhez pont ez a képlet.

nyilván azért írom ezt mert technikás csatár nincs a piacon, persze.
Tegnap egy elég nagy bázissal rendelkező Marcas, Cope-os újságíró be is dobta, hogy szerinte nyáron rámegyünk Kanere :ozil:
Ezeket latom twitteren:
1. Marad.
2. Chelsea harcol a ManU-val erte.
3. Az ugynoke a PSG-vel targyalt.

Tavaly meg ugye a Bayernt irtak, oket sem zarnam ki. Magunkat igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég