Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. április 1., szombat 19:29

Az ég világon semmi baj nincs az Asensio-Lucas kettőssel, pont ilyen emberek kellenek mélyíteni a keretet.
A gond ott van, hogy konrétan nincs jobbszélsőnk, emiatt egy csomó időt kapnak, miközben kb fele lenne a reális :lol:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. április 1., szombat 18:48

ferni írta: Ennél rosszabb nem lehet senki.
Ezt a szintet amit Carvajal meg Mendy hoz idén szerintem a harmadik számú csapatból lehozná valaki.

Érthetetlen miért nincsenek a fiatalok néha bedobálva, ha meg be is vannak és még jól is játszanak, akkor se kapnak megint lehetőséget :lol:

Oké hogy nem költünk pénzt, biztos Perez jobban tudja a matekot, de akkor legalább próbàlgatnánk az utànpótlást.
El nem hiszem, hogy egy Arribas rosszabb lenne mint egy Lucas, de még lehet Asensionàl is jobb lenne.
Amúgy viccen kívül, de Asensio meg Lucas tudhat valamit, hogy ilyen szinten meg tudnak maradni két top edzőnél is 2015 óta. Igaz kiegészítő emberek, de normál esetben már rég el kellett volna tűnniük a keretből, ehelyett folyamatosan 12-13. ember szerepben tetszelegtek még a csúcs CR korszakban is. Lehet, hogy éppen nem őket kellene kipaterolni, mert van bennük valami, amit az edző lát, mi pedig nem és ugye eredményre is vezet, mert sok címet nyertünk az aktív közreműködésükkel.

Carvajal és Mendy lecserélésével viszont egyetértek. A baj az, hogy még mindig van egy-két év a szerződésükből és lehet, hogy Carlo is számolna velük. Az utánpótlásnak emiatt sincs lehetősége.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. április 1., szombat 17:24

ferni írta: Érthetetlen miért nincsenek a fiatalok néha bedobálva, ha meg be is vannak és még jól is játszanak, akkor se kapnak megint lehetőséget :lol:

Oké hogy nem költünk pénzt, biztos Perez jobban tudja a matekot, de akkor legalább próbàlgatnánk az utànpótlást.
El nem hiszem, hogy egy Arribas rosszabb lenne mint egy Lucas, de még lehet Asensionàl is jobb lenne.
teljesen igazad van
nem ez a klub, és az edzői filozófia…

nyáron kiváncsi leszek 1-2 castillást nevezzük e az első keretbe, vagy nézzük a padon a sok fáradt arcot..,

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. április 1., szombat 16:35

Ennél rosszabb nem lehet senki.
Ezt a szintet amit Carvajal meg Mendy hoz idén szerintem a harmadik számú csapatból lehozná valaki.

Érthetetlen miért nincsenek a fiatalok néha bedobálva, ha meg be is vannak és még jól is játszanak, akkor se kapnak megint lehetőséget :lol:

Oké hogy nem költünk pénzt, biztos Perez jobban tudja a matekot, de akkor legalább próbàlgatnánk az utànpótlást.
El nem hiszem, hogy egy Arribas rosszabb lenne mint egy Lucas, de még lehet Asensionàl is jobb lenne.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. április 1., szombat 16:24

0 percet fog játszani, még akkor is, ha már nem leszünk érdekeltek egy sorozatban sem.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. április 1., szombat 16:13

Vazquez lesz a kezdő, ne is reménykedjetek szerintem :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 1., szombat 15:53

wZoLee7 írta:
Mester77 írta: ‼️🇧🇷 Vinicius Tobias is training with the team.

Lehet semmit se jelent. Lehet csak padon lesz végig. Stb stb

De talán most megnézhetjük, hogy van e benne valami
Látva mit művelt az elmúlt pár meccsén Carva meg LV, igazából veszíteni valónk az pont nincs. Lehet, hogy benne meglesz minden amit a piacon keresgélnénk, szóval jól is jöhetne ha ebben az időszakban dobnánk be és lenne egy lyukas poszt amire nem kell költeni.
Akkor is a felnőtt kerettel volt, amikor Hazard a castillával pengetett pár napja. Ha van benne valami, mikor, ha nem a valladolid ellen, hazai pályán kéne kipróbálni..

Tényleg nagyon kíváncsi vagyok rá.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. április 1., szombat 14:52

Mester77 írta: ‼️🇧🇷 Vinicius Tobias is training with the team.

Lehet semmit se jelent. Lehet csak padon lesz végig. Stb stb

De talán most megnézhetjük, hogy van e benne valami
Látva mit művelt az elmúlt pár meccsén Carva meg LV, igazából veszíteni valónk az pont nincs. Lehet, hogy benne meglesz minden amit a piacon keresgélnénk, szóval jól is jöhetne ha ebben az időszakban dobnánk be és lenne egy lyukas poszt amire nem kell költeni.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. április 1., szombat 14:48

‼️🇧🇷 Vinicius Tobias is training with the team.

Lehet semmit se jelent. Lehet csak padon lesz végig. Stb stb

De talán most megnézhetjük, hogy van e benne valami
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

jack95hun
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2023. február 7., kedd 15:07
Kedvenc játékosaid: Mindenki, aki megdöglik a pályán a címerért
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: jack95hun » 2023. március 27., hétfő 14:40

reeed_ati írta: Ha már nincsen jobbszélsőnk, akkor én találtam egyet.. :D

A brazil srácokra kiadott pénzeket jóval kockázatosabb biznisznek vélem, mintha mondjuk őt elhoznánk 50 körül és azért egy leverkusenből csak tudnánk igazolni.. :)
Van akinek már a nevét is elfelejtettem, Dortmundba adtuk kölcsön, volt vagy 30-40 milla ő is.. :vivo:
Valaki már a múltkor belinkelte ezt a videót, elég ügyesnek tűnik a csávó :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. március 26., vasárnap 22:18

Ha már nincsen jobbszélsőnk, akkor én találtam egyet.. :D

A brazil srácokra kiadott pénzeket jóval kockázatosabb biznisznek vélem, mintha mondjuk őt elhoznánk 50 körül és azért egy leverkusenből csak tudnánk igazolni.. :)
Van akinek már a nevét is elfelejtettem, Dortmundba adtuk kölcsön, volt vagy 30-40 milla ő is.. :vivo:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. március 21., kedd 10:47

tbo nacho militao rüdiger mendy tchou cama ceba vini kak rodrygo, azt végre tökösen menjünk nekik...

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 21., kedd 10:24

Alapvetően én is ilyesmit játszatnék, Valverdében nem vagyok túl biztos jelenlegi forma alapján.

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. március 20., hétfő 14:59

Na tudom, hogy kicsit előre szaladok az időben de megalmodtam a barca elleni kezdőket 2 hét múlva.

Courtois - Nacho, Militao, Rudiger, Mendy-Camavinga, Kroos, Valverde-Rodrygo, Karim, Vinicius

Kapust nem kell magyarázni Top a faszink.
Vedelem jobbhatved dolgot odaadnam Nachonak legjobb formában is van hoznia kell úgy hogy közbe tamadasokba is besegit, mert ő meg tudja oldani most. Tudom Mendyre harapni fogtok,de őt kell nyomatni mellette nem fog elmenni Raphinha az biztos, ha kicsit formába lendül, támadásba meg lesz ami lesz.
Kpy tök evidens, hogy egy gyorsabb dinamikusabb kp kell amire tudunk cserélni is ha nem jól áll a szenánk. Ceba első csere előre rögtön ha nem jól állunk + Modric szintén előre de neki elég lesz max fél óra már.
Előre meg egyszerűen kell Rodrygo meg tudja bontani a védelmet akár jobbról is és tud kapu elé érkezni is.
Cserébe meg ott van Asensio, aki általában jól tud beszállni. Szval egy szónak is száz a vége stabil védelem kell, öreg kp helyett dinamikus fiatalos, előre pedig támadókat basszus.. Ne mindig Valverdet eroltessuk már ott out of poziba..

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 18., szombat 17:59

Realista24 írta: Alvaro Rodriguez is suspended after getting his 5th yellow card with Castilla and won't be able to travel to Barcelona for El Clásico. @marca
hogy jon ki a matek ha holnap delben jatszik a castilla? kihagyja azt a meccset es este nevezik a barca ellen. nem ertem, mondjuk mindegy is mert max 5 percet ha kapott volna
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 18., szombat 17:43

Alvaro Rodriguez is suspended after getting his 5th yellow card with Castilla and won't be able to travel to Barcelona for El Clásico. @marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 11., szombat 10:03

az a baj hogy csak ancelottinak nincs toke meglepni hogy tobias es alvaro is kezdjen pedig nem lennenk rosszabbak. liga par kurva régen elment. ideje tesztelni a fiatalokat mister.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. március 11., szombat 9:53

realmadrid95 írta: En igy allnek ki, bajnoksagnak mar mindegy. Jatsszanak azok, akik megerdemlik, +Hazard. Nekem teljesen mindegy, ha ugyan az a 0 Asensio kezd, aki 10 meccsenkent kicsit megembereli magat, vagy Hazard.
Hogy lehet egy lapon emliteni hazardot asensioval? Vagy igazabol szinte marianon kivul barkivel?
A spanyol a bemutatkozo meccsen tobb emlekezetes pillanatot okozott mint a klub tortenelmenek rekordigazolasa valaha fog. Itt van mar vagy 4 eve es fel tud mutatni egy jo fel orat a psg ellen egy csoport meccsen? Es nem erdekelnek a serulesei, akkor nem volt serult amikor az elso madridi geoen idefele ugy elhizott hogy a marca cimlapjat photoshoppolni kellett?
Nevetseges, a tortenelem legnagyobb bukta igazolasa. Coutinho, griezmann paros is tobbet tett barcelonaba mint itt a belga.

Az alvaro gyereker en is bedobnam, meg tobiast is. Hadd szokjak az egesz kozeget, veszteni valonk mar nem nagyon van.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 11., szombat 9:50

Asensio 0, ez okés, nem vitatom, de akkor Hazard -5 legalább.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 11., szombat 9:24

———————-——TBO———————-
-Carvajal-Rudiger-Militao-Nacho-
———————Tchouameni——————
-—-Ceballos————---Camavinga—
—————-—-—Hazard————————
——-—-Alvaro———-—Rodrygo———


En igy allnek ki, bajnoksagnak mar mindegy. Jatsszanak azok, akik megerdemlik, +Hazard. Nekem teljesen mindegy, ha ugyan az a 0 Asensio kezd, aki 10 meccsenkent kicsit megembereli magat, vagy Hazard.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég