Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. április 9., kedd 18:13

Realista24 írta:
Pad'em írta:

Sokan lehozták és edzésen is a Rüdiger × Tchou páros volt. Örülünk.

Kb 99% hogy Lunin, Carvajal, Rüdiger, Tchouameni, Mendy, Valverde, Kroos, Camavinga, Bellingham, Rodrygo, Vini lesz a kezdő.
Örvendetes hir, ami viszont aggaszto, hogy Cama, Jude es Vini mellett Tchou is egy sargara van az eltiltastol, es kozepso vedokent jo eselyei vannak arra, hogy kapni fog.
Nyerjuk meg a mai meccset, hogy elonnyel menjunk Manchesterbe, aztan majd Ancelottiek osszeraknak valamit a visszavagora, ha kipontozodnak jatekosok. Ezen most nem szabad agyalni, ami a csovon kifer, bele kell tenni. Potyogni fognak a sargak, benne van a pakliban hogy egy vagy tobb jatekosunk besargul es hianyozni fog, de ma tenyleg nyerni kell, nem szabad ezen kattogni. Ha idegenben eleg lesz az X, az mar oriasi elony lesz.
:goat:

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. április 9., kedd 16:13

Szerintem Kdb bombazni fog 16 rol, 20 rol, de meg 30 rol is ma. Ezt ha tuleljuk, akkor szerintem nagyon nagy eselyunk lesz hozni a mai meccset.

Persze orulnek, ha Foden Carvajallal nezne szembe, nem Mendyvel. A francia gyengebbik laba fele fog cselezni, ami eleg gyengepont a “betonmendynknek” .

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. április 9., kedd 11:36

RaúlCF írta: Én már boritékoltam a Cama sárgát. Nem látom, hogy úszná meg ezt a meccset. Vini és Belli a legegyszerűbb. Tchou necces lesz. Én úgy számolok, hogy a 4-ből 2-en nem lesznek a visszavágón. Ha lehozzák lapok nélkül úgy, hogy kaparnak és harcolnak az nagy respect lesz.
En csak Jude eseteben nem latom a sargat, Camaval remelem kivetelezni fog a spori, ha mar francia :D Tchou es Vini fix kapnak sztem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. április 9., kedd 11:26

Én már boritékoltam a Cama sárgát. Nem látom, hogy úszná meg ezt a meccset. Vini és Belli a legegyszerűbb. Tchou necces lesz. Én úgy számolok, hogy a 4-ből 2-en nem lesznek a visszavágón. Ha lehozzák lapok nélkül úgy, hogy kaparnak és harcolnak az nagy respect lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. április 9., kedd 10:55

Pad'em írta:
Realista24 írta: JLS szerint Tchouameni a legvaloszinubb Rudiger melle jelenleg holnap.
Tamogatom.
Sokan lehozták és edzésen is a Rüdiger × Tchou páros volt. Örülünk.

Kb 99% hogy Lunin, Carvajal, Rüdiger, Tchouameni, Mendy, Valverde, Kroos, Camavinga, Bellingham, Rodrygo, Vini lesz a kezdő.
Örvendetes hir, ami viszont aggaszto, hogy Cama, Jude es Vini mellett Tchou is egy sargara van az eltiltastol, es kozepso vedokent jo eselyei vannak arra, hogy kapni fog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. április 8., hétfő 20:22

Realista24 írta: JLS szerint Tchouameni a legvaloszinubb Rudiger melle jelenleg holnap.
Tamogatom.
Sokan lehozták és edzésen is a Rüdiger × Tchou páros volt. Örülünk.

Kb 99% hogy Lunin, Carvajal, Rüdiger, Tchouameni, Mendy, Valverde, Kroos, Camavinga, Bellingham, Rodrygo, Vini lesz a kezdő.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. április 8., hétfő 16:46

JLS szerint Tchouameni a legvaloszinubb Rudiger melle jelenleg holnap.
Tamogatom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. április 7., vasárnap 19:27

Pad'em írta:
Kercsó írta:

az biztos, hogy Nacho a gyenge pontunk. de megkockáztatni, hogy mindkét francia eltiltott legyen, nagyobb rizikó, mint a spanyol védő

Militao lehet még egy opció a visszavágóra :luck:
Ennyi erővel Vini és Bellingham se játszon? Ők is 1 lapra az eltiltástól. Valakit tuti elvesztünk a visszavágóra sajnos, de ez van.

Nálam sokkal inkább Cama a kpn Tchoua helyett. Tchouameni lassú lomha tempója Kroos mellett egy City ellen nagyon nem fog beleférni, a védelembe viszont nagyon kéne a testi ereje Haaland ellen.

Igazabol nem feltetlenul kell gyors kp.

Rice-Jorginho-Odegaard trio siman megfogta oket. Ahogy a Pool kp is.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. április 7., vasárnap 18:41

Kercsó írta:
ateeemadrid írta:

Sztem nem vagyunk olyan helyzetben, hogy ilyeneket mérlegeljünk. A legjobb minőségű kezdőt kell felrakni, aztán lesz ami lesz. Abban viszont Nacho nincs benne.
az biztos, hogy Nacho a gyenge pontunk. de megkockáztatni, hogy mindkét francia eltiltott legyen, nagyobb rizikó, mint a spanyol védő

Militao lehet még egy opció a visszavágóra :luck:
Ennyi erővel Vini és Bellingham se játszon? Ők is 1 lapra az eltiltástól. Valakit tuti elvesztünk a visszavágóra sajnos, de ez van.

Nálam sokkal inkább Cama a kpn Tchoua helyett. Tchouameni lassú lomha tempója Kroos mellett egy City ellen nagyon nem fog beleférni, a védelembe viszont nagyon kéne a testi ereje Haaland ellen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. április 7., vasárnap 18:30

Ha kapunk egy hármast az első meccsen mert a sárgáktól félve nem a legjobb kezdőt küldte ki Carlo akkor meg az lesz a baj. Ha kihullanak a lapok miatt hát kihullanak, a legjobbakkal kell nyomni

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. április 7., vasárnap 18:21

ateeemadrid írta:
Kercsó írta:

Tücsi és Camavinga is 1 sárgára a kényszerpihenőtől... én nem kezdetném mindkettőt.

Manchesterben Nachoval és a 2 francia nélkül, vagy a Bernabéuban 1 francia és Nacho :hmmm:
Sztem nem vagyunk olyan helyzetben, hogy ilyeneket mérlegeljünk. A legjobb minőségű kezdőt kell felrakni, aztán lesz ami lesz. Abban viszont Nacho nincs benne.
az biztos, hogy Nacho a gyenge pontunk. de megkockáztatni, hogy mindkét francia eltiltott legyen, nagyobb rizikó, mint a spanyol védő

Militao lehet még egy opció a visszavágóra :luck:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. április 7., vasárnap 18:05

Kercsó írta:
ateeemadrid írta: Tchouval khvban kezdenék, nem csak Nacho miatt, hanem mert Camavinga kelleni fog a kezdőbe.
Tücsi és Camavinga is 1 sárgára a kényszerpihenőtől... én nem kezdetném mindkettőt.

Manchesterben Nachoval és a 2 francia nélkül, vagy a Bernabéuban 1 francia és Nacho :hmmm:
Sztem nem vagyunk olyan helyzetben, hogy ilyeneket mérlegeljünk. A legjobb minőségű kezdőt kell felrakni, aztán lesz ami lesz. Abban viszont Nacho nincs benne.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. április 7., vasárnap 18:00

ateeemadrid írta: Tchouval khvban kezdenék, nem csak Nacho miatt, hanem mert Camavinga kelleni fog a kezdőbe.
Tücsi és Camavinga is 1 sárgára a kényszerpihenőtől... én nem kezdetném mindkettőt.

Manchesterben Nachoval és a 2 francia nélkül, vagy a Bernabéuban 1 francia és Nacho :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2024. április 7., vasárnap 17:14

Azért camavinga se lenne egy életbiztosítás csucsu helyen.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. április 7., vasárnap 15:10

Tchouval khvban kezdenék, nem csak Nacho miatt, hanem mert Camavinga kelleni fog a kezdőbe.

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. április 7., vasárnap 14:14

Azért ennyire nem kell fosni Nachostól, nem élete formájában van, de ha kell össze fogja kapni magát.

Persze a francia kezdjen inkább.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2024. április 7., vasárnap 13:42

Amennyiben Nacho kezd, úgy elég hamar lezárhatjuk a továbbjutás kérdését...

Lunin - Carvajal, Rüdiger, Tchouameni, Mendy - Camavinga, Kroos, Valverde, Jude - Vini, Rodrygo sorral mennék nekik.

Vagy Lunin - Carvajal, Rüdiger, Mendy, Camavinga - Tchou, Valverde, Kroos, Jude - Vini, Rodrygo
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. április 7., vasárnap 11:55

The only doubt Ancelotti has for the first leg against City is whether Nacho starts at center-back or Tchouaméni does. If Tchouaméni starts there, Camavinga will be the pivot.

— @diarioas

Tchou, por favor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 2., kedd 19:01

Realista24 írta: A City meccsig Ancelottiek hat edzest terveznek, Bellinghamnek es Valverdenek pedig specko programmal keszulnek, mert ok voltak a legjobban "hasznalva" a valogatott szunet soran.
nagyszeru.
kimegyunk kocogva, nyugibatett izomzattal, mig ok addig folyamat meccseken pörögnek..... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. április 2., kedd 18:11

A City meccsig Ancelottiek hat edzest terveznek, Bellinghamnek es Valverdenek pedig specko programmal keszulnek, mert ok voltak a legjobban "hasznalva" a valogatott szunet soran.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég