Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 5., kedd 23:16

Csabi írta:Én ezt nem teljesen ilyen pozitívan látom. Ami volt, volt. Megynerték a 4 BL-t, tripláztak, valószínűleg soha senki nem fog ilyet csinálni újra. De ami itt történt, az egy kurva nagy szégyen. Lehet kiesni 0-0-val, lehet kiesni 0-2-vel. De nem 1-4-gyel. 1 hét leforgása alatt kaptunk 8 gólt. Nem tudom BL-ben kaptunk-e már ilyen verést otthon. Mindez a tripla után elég...hogyismondjam ellent mutat neki.

Az egész csapat szét lesz baszva Á-tól Z-ig - mindezt egy nyár alatt, ami tudjuk mit fog eredményezni... és ez azért van, mert itt is, meg Madridban is kurva sokan azt hitték, hogy mert megnyertük harmadszor is a BL-t mi vagyunk az Istenek. Amikor erősíteni kellett volna, ahogy csak lehet - mert ami a mai napon, illetve héten kijött, azt már mindet látni lehetett tavaly is-, akkor az edzőt elkényszerítették, a legjobb játékost szó szerint elzavarták, hiányposztok maradtak üresen, és nem hiányposztokra jöttek szájbetömős igazolások.

Amit edzőkeringő néven elkezdett Perez újra, arról már nem akarok szólni. Fogunk még sokat, nagyon sokat beszélni róla.
Oriasi plusz 1
Plane a 2. Bekezdeshez
ZIDANE

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. március 5., kedd 23:15

Aki hisz a romantikus hősi halálban valószínűleg kicsit telhetetlen.
Ilyen 5 év utan még a kiesés is úgy legyen hogy csak epphogy picit fájjon, hogy mindenki vállon veregessen, hogy vörös szőnyegen vonuljunk le, na ilyen nem létezik.
Volt egy verhetetlen csapatunk. A nyáron szetesett, ma pedig véget ért a korszak.
A felelősöket én ma nem fogom elovenni.
Haragudjunk ezekre a Hősökre azért ahogy meghaltak?
Mindenki kiadott ma is mindent magából. Ennyi volt.

:salute: :salute: :salute: :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 5., kedd 23:14

füst írta:
Elnézve az edzőfelhozatalt és Pérez romantikus hajlamát ebből Mourinho 2.0 reload lesz. Nem is tudom, lehet csak a csalódottság beszél belőlem, de lehet megnézném újra összerakni egy csapatot. :lol:
Én megvettem ezt a gondolatot, reggel óta egyre kényelmesebb. Romokban vagyunk, ő pláne. Egyszer már szép sztori kerekedett abból hogy kapott egy lehetőséget. Akikkel fasírtban volt... hát ők már nincsenek itt, egyedül Ramos, ő meg god. Csak kettejüknek kell közös nevezőt találni, és akkor bármi lehetne. A fiataljaink jó képességűek, a veteránjaink gondolom megritkulnak ( :-( ), Bale meg a kutyának se fog hiányozni.
Ha létezik tüdőgyulladás-tündér, akkor én most azt kívánom, hogy a nyár elején Perez, Mourinho, Ramos (meg a többi csk esetleg) üljenek le egy kávéra valahol, és beszéljék át mit tudnának kihozni egy közös munkából, és ki-ki mit tudna beletenni.
Ah, nem szabad. Onmaga parodiaja a faszi evek ota.
Hamarabb rantanam be Wengert is.
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 5., kedd 23:13

Amikor erősíteni kellett volna, ahogy csak lehet - mert ami a mai napon, illetve héten kijött, azt már mindet látni lehetett tavaly is-, akkor az edzőt elkényszerítették, a legjobb játékost szó szerint elzavarták, hiányposztok maradtak üresen, és nem hiányposztokra jöttek szájbetömős igazolások.
így van. nyáron már tudni lehetett hogy ez édes kevés.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. március 5., kedd 23:13

Ha belegondoltok így kell lezárni.
Egy totális megsemmisüléssel egy ilyen héten.
Hogy egyértelmű legyen, hogy vége.

Ha ma továbbmegyünk, aztán pl egy ATMA ellen játszunk, szintén győztes párharcot, majd pl egy PSG ellen kiesünk, akár hasonlóan, még bőven lennének hangok akik azt mondanák, h nincs nagy baj.

el magico
Hozzászólások: 896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2019. március 5., kedd 23:13

Emlékszem még azokra az időkre, amikor zsinórban hatszor estünk ki a 16 közt... franc se gondolta volna, hogy rá 10 évre átélhetek mindent amit egy szurkoló csak kívánhat... többszörösen is. Örök hálám a fiúknak, Ramos, Ronaldo, Modric, Marcelo és még sorolhatnám. :lilasalas: Bizony futballtörténelem zajlott a szemünk előtt. Egyelőre nem igazán fogom fel, hogy vége, de biztosan bepárásodik majd a szemem, amikor ezekre az időkre visszagondolok :'(

Nem akarok nyálazni itt sokat, izgatottan várom egy új generáció kezdetét :)
Hala Madrid!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 5., kedd 23:12

RealAsensio írta:Reguilón egyebkent bejatszotta magat a jovo Realjaba. Tokeletes utodja lesz Marcelonak. Le a kalappal elotte!
Igen,nalam is.
Bar azt az urt amit Marcelo gagy tamadasvan maga utan, nem tudom mikepp lehet potolni.

Kulcsfigura volt a bl menetelesben, higy ilyen szinten tmadni tudo es akaro bhv volt nalunk
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 5., kedd 23:11

Csabi írta:Én ezt nem teljesen ilyen pozitívan látom. Ami volt, volt. Megynerték a 4 BL-t, tripláztak, valószínűleg soha senki nem fog ilyet csinálni újra. De ami itt történt, az egy kurva nagy szégyen. Lehet kiesni 0-0-val, lehet kiesni 0-2-vel. De nem 1-4-gyel. 1 hét leforgása alatt kaptunk 8 gólt. Nem tudom BL-ben kaptunk-e már ilyen verést otthon. Mindez a tripla után elég...hogyismondjam ellent mutat neki.

Az egész csapat szét lesz baszva Á-tól Z-ig - mindezt egy nyár alatt, ami tudjuk mit fog eredményezni... és ez azért van, mert itt is, meg Madridban is kurva sokan azt hitték, hogy mert megnyertük harmadszor is a BL-t mi vagyunk az Istenek. Amikor erősíteni kellett volna, ahogy csak lehet - mert ami a mai napon, illetve héten kijött, azt már mindet látni lehetett tavaly is-, akkor az edzőt elkényszerítették, a legjobb játékost szó szerint elzavarták, hiányposztok maradtak üresen, és nem hiányposztokra jöttek szájbetömős igazolások.

Amit edzőkeringő néven elkezdett Perez újra, arról már nem akarok szólni. Fogunk még sokat, nagyon sokat beszélni róla.
Azt halkan hozzateszem hogy Zidane sem akart igazolni.

Elment. Jött egy hozzá nem értő és még is vagyunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 5., kedd 23:11

Elnézve az edzőfelhozatalt és Pérez romantikus hajlamát ebből Mourinho 2.0 reload lesz. Nem is tudom, lehet csak a csalódottság beszél belőlem, de lehet megnézném újra összerakni egy csapatot. :lol:
Én megvettem ezt a gondolatot, reggel óta egyre kényelmesebb. Romokban vagyunk, ő pláne. Egyszer már szép sztori kerekedett abból hogy kapott egy lehetőséget. Akikkel fasírtban volt... hát ők már nincsenek itt, egyedül Ramos, ő meg god. Csak kettejüknek kell közös nevezőt találni, és akkor bármi lehetne. A fiataljaink jó képességűek, a veteránjaink gondolom megritkulnak ( :-( ), Bale meg a kutyának se fog hiányozni.
Ha létezik tüdőgyulladás-tündér, akkor én most azt kívánom, hogy a nyár elején Perez, Mourinho, Ramos (meg a többi csk esetleg) üljenek le egy kávéra valahol, és beszéljék át mit tudnának kihozni egy közös munkából, és ki-ki mit tudna beletenni.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 5., kedd 23:10

Reguilón egyebkent bejatszotta magat a jovo Realjaba. Tokeletes utodja lesz Marcelonak. Le a kalappal elotte!
:goat:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 5., kedd 23:10

Én ezt nem teljesen ilyen pozitívan látom. Ami volt, volt. Megynerték a 4 BL-t, tripláztak, valószínűleg soha senki nem fog ilyet csinálni újra. De ami itt történt, az egy kurva nagy szégyen. Lehet kiesni 0-0-val, lehet kiesni 0-2-vel. De nem 1-4-gyel. 1 hét leforgása alatt kaptunk 8 gólt. Nem tudom BL-ben kaptunk-e már ilyen verést otthon. Mindez a tripla után elég...hogyismondjam ellent mutat neki.

Az egész csapat szét lesz baszva Á-tól Z-ig - mindezt egy nyár alatt, ami tudjuk mit fog eredményezni... és ez azért van, mert itt is, meg Madridban is kurva sokan azt hitték, hogy mert megnyertük harmadszor is a BL-t mi vagyunk az Istenek. Amikor erősíteni kellett volna, ahogy csak lehet - mert ami a mai napon, illetve héten kijött, azt már mindet látni lehetett tavaly is-, akkor az edzőt elkényszerítették, a legjobb játékost szó szerint elzavarták, hiányposztok maradtak üresen, és nem hiányposztokra jöttek szájbetömős igazolások.

Amit edzőkeringő néven elkezdett Perez újra, arról már nem akarok szólni. Fogunk még sokat, nagyon sokat beszélni róla.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 5., kedd 23:09

Inkabb a restart gombot. Kellett is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. március 5., kedd 23:08

Szép volt az utóbbi 5 év, de szebben is búcsúzhattunk volna. Ez az egész egy hét...benyomtuk a megsemmisitő gombot. :'(
Love football, hate antifa.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. március 5., kedd 23:06

:salute: :salute: :salute:
5 évig térdelt mindenki!
Dinasztia... Elnöktől, edzőig, az összes jatekosig.
Hányan várták ezt, közben beleöregedtek a saját nyomorukba.

Mi pedig megkaptuk amit más csapat szurkolói soha nem fognak.
13 BL.
Jöhet az új projekt :)

:salute: :salute: :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 5., kedd 23:06

Engem egy dolog aggaszt csak, amit lentebb is irtak... Mourinho...
ZIDANE

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 5., kedd 23:04

BlancoMark írta:
sebydani írta:Csodálatos utazás volt fiúk, köszönünk mindent. Egyelőre még szokni kell. Sokkal többet nem is tudnék most mondani :'( Remélem látunk meg hasonlót valaha is.

Nyáron meg 2009 reboot és neki lehet állni újra.
Elnézve az edzőfelhozatalt és Pérez romantikus hajlamát ebből Mourinho 2.0 reload lesz. Nem is tudom, lehet csak a csalódottság beszél belőlem, de lehet megnézném újra összerakni egy csapatot. :lol:
Azt... akkor aztán tényleg nagy lesz a baj. Ha ő jön, akkora foscunami lesz a csapatnál, hogy az hihetetlen.

Egyébként meg köszi srácok az elmúlt néhány évet, fasza volt. Kár hogy így lett vége. Egy-két játékosban nagyot csalódtam az idényben. Remélem ezek repülnek is az idény végén.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. március 5., kedd 23:04

Egyszer mindennek vége. En sem tudok haragudni ezekre a sracokra, hogy is tehetném?! Olyat láthattunk, amit Öcsi bacsiek óta nem, ráadásul nem is akárhogy az akkoriakhoz képest. Szóval nagyon szerencsésnek érezhetjük magunkat.

Le a kalappal előttük! :agree: :salute: :sziv:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 5., kedd 23:03

Hala Madrid!! :lilasalas: :lilasalas:

Köszönöm az elmúlt évek gyönyörű pillanatait, igyekszem abból majd türelmet meríteni.

Sajnálom, hogy így lett vége, de talán ez kellett ahhoz, hogy drasztikus változások legyenek és ne áltassuk magunkat fals eredményekkel.

Ez a csapat totális újraépítésre szorul.

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: becike80 » 2019. március 5., kedd 23:03

Solarinak le kell mondania , azonnal!
Egy edző nem veszthet el egy hét alatt mindent a Real élén!
Új edző és az év végéig edzőmeccseken lehet bizonyítani ki maradhat jővőre!

Amúgy az dumáljon először aki majd 5 év alatt 4 BL címet letesz az asztalra!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. március 5., kedd 23:02

Köszönjük! :salute: :salute:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég