Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. október 5., szombat 22:26

peti_madrid írta:Sovány lesz ez így, de kurvára :D Benzema mehet a padra, nekem ezen a meccsen sem mutatott semmit se. Khedirát most inkább hagyjuk, a tizenhetes megint hozta a szokásos alibizését. Öröm volt nézni, hogy mennyivel jobbak voltunk támadásban ÉS védekezésben is Marcelo beállása után. Ezek fényében remélem Ancelottinak is leesik, hogy miféle felállást kéne preferálni. Ha valakinek nem világos, akkor leírom: López;Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo;Illarramendi;Modric-Isco;CR-valamelyik csatárunk-Bale

Nyilván, amíg Bale nem bevethető, addig Di María, illetve ha Benzema továbbra is ekkora rakás fos lesz, akkor énfelőlem játszhat Jesé vagy Morata vagy KisMiska is, csak rúgjon gólt...
en ramost sem feltetlen eroltetnem... nagyon szertelen... pepe jobb lenne csak hat o meg nem nagyon jatszik jol ossze varane-al... nehez kerdes...

amit a speaker mondott coentraorol az igaz? tenlyeg kihagyott egy edzest meg ilyenek? ha igazak akkor paros labbal rugnam ki telen...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 5., szombat 22:26

Marcelo adta a pluszt, CR meg ilyen, 1x villan. Első gúljuk nekem lesnek tűnt, az ilyen győzelem kovácsolja a csapatot.

Megy a meccs topicból:
Realfan1 írta:ancselotti takarodj!!!!!!!! :cens: :(
Ezen csak röhögni tudok, sok ilyen buta Madrid drukker van, lécci ne vedd személyesnek, de tényleg türelmetlenek és hűtlenek vagytok. Egy szurkoló ne ilyen legyen.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 5., szombat 22:25

Alapvető hibák megint megvoltak a kezdőben, Ancelottinak nagyon elkéne gondolkodnia.. Khedira annyira duplanulla, amennyire csak lehet. A két szél, ahogy ma már leírtuk vagy 50szer, nem is lehet kérdés, Carvajal, Marcelo. A brazil játéka annyira meghatározó, mint kb a barcában Messié.

Ronaldo-t ezért nem lehet lecserélni, mert bármikor dönthet..

Benzemából pont az hiányzik ami Morataban megvan, az az akarás, a gólra éhség... Nem jobb játékos Morata, sőt... de Benzema kissé üres fejben.

Ramos tanár, Varane ügyes, de még vissza kell szoknia, mindenesetre nagyobb gondok nem voltak.

És végre nekünk is volt egy kis szerencsénk a végén, mert olyan nincs, hogy ezek kétszer háromszor elmennek a kapuig és gólt szerezzenek mindannyiszor.

És amit erőltetni kell: Lopez - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Illara, Modric, Ronaldo, Isco, Di Maria - Benzema/Morata

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. október 5., szombat 22:20

Sovány lesz ez így, de kurvára :D Benzema mehet a padra, nekem ezen a meccsen sem mutatott semmit se. Khedirát most inkább hagyjuk, a tizenhetes megint hozta a szokásos alibizését. Öröm volt nézni, hogy mennyivel jobbak voltunk támadásban ÉS védekezésben is Marcelo beállása után. Ezek fényében remélem Ancelottinak is leesik, hogy miféle felállást kéne preferálni. Ha valakinek nem világos, akkor leírom: López;Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo;Illarramendi;Modric-Isco;CR-valamelyik csatárunk-Bale

Nyilván, amíg Bale nem bevethető, addig Di María, illetve ha Benzema továbbra is ekkora rakás fos lesz, akkor énfelőlem játszhat Jesé vagy Morata vagy KisMiska is, csak rúgjon gólt...

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. október 3., csütörtök 17:38

VanillaSky írta:A félkegyelmű védelem, hol a jóédesanyjába volt a 3 esetnél?
Az elsőt adom.

A másodiknál kiindult, majd félúton visszatáncolt. A harmadiknál detto. Ezt nem a védelemmel kell keverni.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. október 3., csütörtök 16:12

Akkor Ikerhez.
A félkegyelmű védelem, hol a jóédesanyjába volt a 3 esetnél? A labdát rég ki kellett volna vágni, erre balfaszkodtak szokásukhoz híven. :shutup:

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. október 3., csütörtök 15:59

Kerlon írta:
Csabi írta:Modric meg Macika igazi felüdülés. Illarra elképesztőt robotol. 3 tüdejű Xabi. Közéjük kéne még valaki, aki rohangál fel-le. Erre Casemiro szerintem nem alkalmas, Khedira meg ugye tudjuk. De mondjuk még Khedirával is sokkal biztosabb volt így a csapat, mint amúgy.
Na! Gündogan, Vidal, Pogba, Toni Kroos. B-)
Egyet értek, én Gündogant látom az egyik legvalószínűbbnek és az egyik legjobbnak is (nem mintha akárki jönne ezek közül nem örülnék :D )

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 3., csütörtök 15:54

Csabi írta:Modric meg Macika igazi felüdülés. Illarra elképesztőt robotol. 3 tüdejű Xabi. Közéjük kéne még valaki, aki rohangál fel-le. Erre Casemiro szerintem nem alkalmas, Khedira meg ugye tudjuk. De mondjuk még Khedirával is sokkal biztosabb volt így a csapat, mint amúgy.
Na! Gündogan, Vidal, Pogba, Toni Kroos. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. október 3., csütörtök 15:31

Akkor Ikerhez.

Nem, nem volt jó.

1, A Modric eset egyértelmű, nem magyarázom.

2, A "három" bravúr:

első: Nincs mit kifogásolni, jó ütemben remekül mozdult szemben a játékossal. Bravúr a javából.

második: Az ötösön belül 2 azaz két méterről beléfejelik a labdát. Óriási szerencséje van, mert ha bemegy, az egyértelműen az ő gólja. Újra beragadt.

harmadik = kb. második, kifut-visszafut. nem jó.

Le van épülve az emberünk, sajnálom.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. október 3., csütörtök 10:20

Victor írta:
:mrgreen: arról egy szó sincs, hogy az ellenfél di maria lövésénél tisztán kezezett, vagy hogy egy szintén elég kérdéses esetnél nem fújtak nekünk tizenegyest :vivo:
Te még foglalkozol az ilyen szeméttel?

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. október 3., csütörtök 9:46

:mrgreen: arról egy szó sincs, hogy az ellenfél di maria lövésénél tisztán kezezett, vagy hogy egy szintén elég kérdéses esetnél nem fújtak nekünk tizenegyest :vivo:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 3., csütörtök 9:43

Vagy csak teljesen sötét, amint azt a mellékelt ábra is mutatja.
:lol: :lol: :lol:
Mondjuk Ikernek elég ha kiakasztja a rövidujjas 1-est a kapufára,onnantól gond egy szál se.... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 3., csütörtök 8:39

Macika :lol: most akkor zárd el magad :lol:
Ezt a felállást írtam a taktika topicban is, és működni látszik.
Szerintem működne Casemiro, legalábbis az előszezonban jó volt ő elöl is, szerzett vagy 2 gólt, jobban passzol mint Khedira. Legrosszabb esetben a kupában megtudjuk.
Mondjuk ha jól jövünk ki a Juve elleni 2 meccsből, akkor az utolsó 2 csoportmeccsen több lehetőséget kell kapjon a 3 fiatal.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. október 3., csütörtök 8:21

Modric meg Macika igazi felüdülés. Illarra elképesztőt robotol. 3 tüdejű Xabi. Közéjük kéne még valaki, aki rohangál fel-le. Erre Casemiro szerintem nem alkalmas, Khedira meg ugye tudjuk. De mondjuk még Khedirával is sokkal biztosabb volt így a csapat, mint amúgy.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 3., csütörtök 8:19

hehe írta:
sokkal inkább az kellene hogy flexeljen egy-egy védés után
:lol: hogy micsináljon? :mrgreen:
amúgy sincs mit flekszeljen :D

nekem sem úgy tűnt, hogy na most akkor odaállok és bebizonyítom, hogy én vagyok casillas, hanem dacból védett, morcosan. diego lopez továbbra is jobb.
Mittudomén, balotellizzen :lol:
A lényeg, hogy nem tetszik az attyityűd.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 3., csütörtök 8:12

sokkal inkább az kellene hogy flexeljen egy-egy védés után
:lol: hogy micsináljon? :mrgreen:
amúgy sincs mit flekszeljen :D

nekem sem úgy tűnt, hogy na most akkor odaállok és bebizonyítom, hogy én vagyok casillas, hanem dacból védett, morcosan. diego lopez továbbra is jobb.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 3., csütörtök 8:10

A pozitívum, hogy Ronci vágott két gólt, és hogy a Juve ikszelt megint. Mostmár a két meccsen csak meg kell őrizni valamennyit a 4 pont előnyből :lol:
Tényleg mostmár én is ott tartok, hogy üvöltök, amikor Khediránál van a labda...
Viszont Iscot megint bírtam nagyon, az a lefordulás, esernyő pfejj, az ijen játékosokat szeretem, akikhez ragad a labda.
Csak áttérünk mi arra a 433-ra, csak pont nem a dánok ellen volt értelme, habár az is igaz, hogy nem egy Barca ellen kell először kipróbálni egy új felállást á la Mourinho :roll:
Nem kaptunk gólt, Varane is visszatért hála az égnek!
Ikerről leírtatok mindent, nekem az nem tetszik benne (és ez már vagy 2 éve így van), hogy abszolút negatív a fickó, örökké morci, lehajtott fejjel sétál a kapu mellé lőtt lasztik után, sokkal inkább az kellene hogy flexeljen egy-egy védés után, adja meg az alaphangulatot a társaknak, legyen egyéniség, vezéregyéniség, igazi csapatkapitány.
Carvajal és Marcelo: az ilyen tipusú és minőségű szélső védők teremtik meg a különbséget egy-egy meccsen, ha ők sérültek/nem játszanak teljesen más a csapat játékának minősége.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 3., csütörtök 8:02

Illarramendit alig lehetett látni, de mégis futott majd' 13 kilométert :lol: :lol:
Ha én ennyit bírtam volna futni régen :Đ

Köszönjük a csoportelsőséget a Juvénak, így nyugodtan lehet koncentrálni a klasszikusra, és akár (valamilyen szinten) tartalékolni az otthoni Juve elleni meccsen.

Az idegenbelin persze nyerjünk, ha már egyszer ott leszek :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 3., csütörtök 7:55

ancelotti nyilatkozatából is látszik, hogy 433-at játszunk, csak nem mindig jön össze :lol: :D
de az irány jó, mondom ezt akkor is, ha tegnap monnyuk ikszelünk.
Kép
Kép
Kép

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 3., csütörtök 7:54

NEM KAPTUNK GÓÓLT!!!! :ozil: Ki állt a kapuban? :hmmm:
:mrgreen: tudom-tudom, nincs igazam, López se kapott volna.... HÁT DEHOGYNEM!!! :kacsint:
ja, amikor pl szögletnél Iker aláfutott a labdának, de csak felsőléc lett belőle az neki köszönhető, ugye?
lopez jelenleg jobb, határozottabb, aki meg nem látja az vak vagy elfogult.

jézusom.
leszögezném hogy amit először írtam azt kitöröltem szóval második nekifutásra:
szerinted ma jól védett? a végén volt 2 vagy inkább 3 nagyon szép védése, de aközé is jutott hiba amikor rosszul jött ki, a kapufánál szintén rosszul jött ki. ez például egy olasz csapat ellen -juve- megfogja magát bosszulni.

Vagy csak teljesen sötét, amint azt a mellékelt ábra is mutatja.
Boky írta:
miVida írta:NEM KAPTUNK GÓÓLT!!!! :ozil: Ki állt a kapuban? :hmmm:
:mrgreen: tudom-tudom, nincs igazam, López se kapott volna.... HÁT DEHOGYNEM!!! :kacsint:
ez ékes példája, hogy festene ha a sok facebook posztra kommentelő hátrányos helyzetű beszabadulna fórumra :lol:
hey-hey-hey!! a különbség az, hogy ők komolyan gondolják, én pedig nem.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!miköztünk pedig az, hogy míg egyikünk okos, aki hülyéskedik, a másik fél hülye, aki okoskodik :mrgreen: - na de plííz ne vegyétek személyeskedésnek, ezt teljes mértékben minden utálat vagy neheztelés nélkül :) csak légyszi vegyétek figyelembe az iróniát :roll: (tuuudom, volt időszak, amikor komolyan gondoltam, de eleget bizonyított López mostanában :) ...csk ne kapna minden meccsen gólt) :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miVida 2013. október 3., csütörtök 7:56-kor.
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég