Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Atticus » 2019. augusztus 19., hétfő 1:10

Szerintem ez a győzelem bizonyos szempontból pont olyan volt, mint az előszezonunk: nehéz belőle hosszútávú következtetéseket levonni.

Adva volt egy az utóbbi jó fél évben labdabirtoklásra játszó hazai csapat, akik ellen jellemzően jó kontrákból alakítottuk ki a helyzeteinket, ami, lássuk be, azért eddig is ment. (A 60. perc körül ilyen 64-36 volt a labdabirtoklás.) Ahol nagyon szenvedünk azok a betömörülve védekező csapatok, ott szokott hiányozni a kreativitás tavaly, meg azelőtt tavasszal.

Odriozolát sem kell azonnal temetni - jó, a lesgólnál nagyon összezavarodott, de mégis csak Denis Suárezt kellett fognia, aki remekül játszott, gondolom mint ex-barcás, megvolt a motivációja.

Bale szuper játéka engem is meglepett, de azon kívül, utólag elnézve, nem sok minden.

Realista24 mondta jól: nagyon fontos a 3 pont, de nem kell ezt túlgondolni. Sem túl keveset gondolni róla. Mondom: nehéz következtetni belőle, hogy javultunk-e tavalyhoz képest.

Várom már a Valladolid elleni hazait: ők lesznek a következő lépés; ellenük többet lesz nálunk a labda (reaktívabbak, plusz otthon leszünk), de a védelmük nem túl acélos. (Nem is értem, hogy maradtak bent...)

Cső, amúgy, nagyon régóta nem postoltam, nem is fogok sokat szerintem - manapság már csak lurkolok a fórumon, nincs túl sok időm.

:D

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 19., hétfő 0:06

Amúgy ne foglalkoztatók és nála csinálhat akármit a csapat akkor is sz..ok lesznek Zidanenal.


Wxyzvel.
Bocsi már nem tudtam szerkeszteni.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:58

A Celta vigo szurkolóknak üzent vele,mert kifütyülték amikor beállt.A nyáron megkérdezték tőle,hogy játszana e a Celta Vigoban és ő azt válaszolta rá,hogy esze ágában sincs.
Erre amikor beállt kifütyülték és így üzent nekik.

Amúgy ne foglalkoztatók és nála csinálhat akármit a csapat akkor is sz..ok lesznek Zidanenal.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:56

reeed_ati írta: Sajnos nem ezzel a kommentárral néztem a meccset, de akinek kimaradt pótolja.. :)
Meg amúgy is, parádé volt ez a labdajáratás, ebből szeretnék még sokat látni majd:
CELTA VIGO VS REAL MADRID - 1-3 - VÁZQUEZ GOAL
Milyen rossz lehet ezt nézni a sok Benzema utáló kis kcsgnek, nem tudok rájuk mást mondani, amilyen stílusban megnyilvánulnak róla és totál vakon nem látják, hogy mennyit is ad a pali..

Itt pedig Kroosé ugyanúgy Hodgsonnal, hidegrázós :D
Erről csak ez a véleményem :lol: Biztos mindenki aki nem szereti az ilyen mozdulatoknál sirnak, h miért pont Benzi csinálta ezt :-( Olyan unalmas ez mar, ha Benzi csinál egy cselt a meccsen vagy golt lő akkor mindenki becsicskulhat, mert ő vilag megvalto futballista fenomen. Hameg fel evig semmi ertekelhetot nem csinal akk a tarsak szarok, meg az idojaras, meg barmi mas. Mi ertelme van mindig ennek?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:22

CELTA VIGO VS REAL MADRID - 1-3 - VÁZQUEZ GOAL
Biztos csak engem idegesít ez a Vazquez, de mi ez a gólöröm már... :lol:
Amikor Cé csinálta ugyanezt akkor elfogadtam mert elrakott pár száz gólt előtte, de ez a gyerek félévente lő gólt, aztán már veri magát ha esetleg kritikát kap :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. augusztus 18., vasárnap 21:33

wxyz írta:
RealAsensio írta:
Attol meg nyertunk, a Barca meg kikapott. 3 pont a zsakban, ez a lenyeg. Tavaly a Barca is szamtalanszor nyert szar jatekkal, nezhetetlen focival, megis arra emlekszik mindenki, hogy ok lettek a bajnokok, mi meg kuzdottunk a harmadik helyert.............

Most az a legfontosabb, hogy a csapat formaba lenduljon, nyerjuk a meccseket, stabilak legyunk, aztan majd szep jatek is lesz.
Teljesen mindegy mit csinál a rivális.

Pont az a probléma, hogy se forma, se stabilitás nincs, továbbra sem.
Emberhatranyban nem hogy a pontmentesert ment a csapat, hanem farokra huztuk oket. Tekintve, hogy ilyen “szarul” sikerult a felkeszules, egeszen meglepo teljesitmennyel rukkolt elo a csapat. Az eredmenye: +3 pont a legnagyobb rivalissal szemben. Ilyen is reg volt. Ennek kellene orulni.
:goat:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 18., vasárnap 21:19

wxyz írta:
RealAsensio írta:
Attol meg nyertunk, a Barca meg kikapott. 3 pont a zsakban, ez a lenyeg. Tavaly a Barca is szamtalanszor nyert szar jatekkal, nezhetetlen focival, megis arra emlekszik mindenki, hogy ok lettek a bajnokok, mi meg kuzdottunk a harmadik helyert.............

Most az a legfontosabb, hogy a csapat formaba lenduljon, nyerjuk a meccseket, stabilak legyunk, aztan majd szep jatek is lesz.
Teljesen mindegy mit csinál a rivális.

Pont az a probléma, hogy se forma, se stabilitás nincs, továbbra sem.
Forma ne is augusztusban legyen hanem tavasszal. Ilyenkor pont csak a 3 pont a lényeg. Nem volt stabilitás? 10 emberrel lehoztuk simán. Azt hittem h összezuhanunk a francba és simán kikapunk, mint tavaly. Pár meccset várnék a mocskolódással
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 18., vasárnap 21:01

RealAsensio írta:
Attol meg nyertunk, a Barca meg kikapott. 3 pont a zsakban, ez a lenyeg. Tavaly a Barca is szamtalanszor nyert szar jatekkal, nezhetetlen focival, megis arra emlekszik mindenki, hogy ok lettek a bajnokok, mi meg kuzdottunk a harmadik helyert.............

Most az a legfontosabb, hogy a csapat formaba lenduljon, nyerjuk a meccseket, stabilak legyunk, aztan majd szep jatek is lesz.
Teljesen mindegy mit csinál a rivális.

Pont az a probléma, hogy se forma, se stabilitás nincs, továbbra sem.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. augusztus 18., vasárnap 19:53

Sajnos nem ezzel a kommentárral néztem a meccset, de akinek kimaradt pótolja.. :)
Meg amúgy is, parádé volt ez a labdajáratás, ebből szeretnék még sokat látni majd:
CELTA VIGO VS REAL MADRID - 1-3 - VÁZQUEZ GOAL
Milyen rossz lehet ezt nézni a sok Benzema utáló kis kcsgnek, nem tudok rájuk mást mondani, amilyen stílusban megnyilvánulnak róla és totál vakon nem látják, hogy mennyit is ad a pali..

Itt pedig Kroosé ugyanúgy Hodgsonnal, hidegrázós :D

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 18., vasárnap 12:01

egesz meccsen masszívan vedekeztunk nekem mar ez plusz pont, persze marcelo helyzete érdekes, nagyon kell ő a támadásokhoz ezt latja mindenki, viszont ez a bal oldal rovására megy

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 18., vasárnap 11:51

1. A győzelmet nem kell magyarázni.
2. Ezt a győzelmet nem kell tulgondolni.
3. Nagyon kellett ez a győzelem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. augusztus 18., vasárnap 11:37

Swineherd írta:
wxyz írta: De még gyengébbek sem voltak.
Tehát nem voltak kellemes ellenfél.

Nyomorult troll.
Én értem, hogy mit akar mondani, és akkor te is érthetnéd.

Behúztunk egy szenvedős, nem túl magas színvonalú győzelmet idegenben egy hajtós, de gyenge ellenféllel szemben. A keretünk és játékunk rengeteg gyengeséget mutatott.

Ha csak a bajnokságot nézem, ennek örülni kell, az ilyen meccseken gyakran besülünk, most jól jöttünk ki belőle.

Ha viszont a még nyitott átigazolási piacot nézem, nagyon nem szabad hátradőlni, mert ez az első tétmeccs ugyanazokra a hiányosságokra vetített fényt, amiktől már nyáron is fogtuk a fejünket. Középpálya szétszórt, gyenge a jobboldalunk, Marcelo mínusz egy ember, támadósor vérszegény.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. augusztus 18., vasárnap 11:35

wxyz írta:
RealAsensio írta: Most egy kicsit mindenki elhalkult, plane hogy nyertunk. ZZ-ben nem ketelkedem, felhaborito, hogy egyesek (nem feltetlenul itt) milyen alpari modon kepesek megnyilvanulni egy tobbszoros bl gyoztes edzorol, legendarol... megis neki lett igaza, hogy a bajnoki rajtra jo lesz a csapat es keszen fognak allni. Pedig a helyzet melegge valt, a sok serules miatt.
De hát ma is ugyanolyan gyenge és káosz volt a csapat, mint tavasszal és az előszezonban.
Attol meg nyertunk, a Barca meg kikapott. 3 pont a zsakban, ez a lenyeg. Tavaly a Barca is szamtalanszor nyert szar jatekkal, nezhetetlen focival, megis arra emlekszik mindenki, hogy ok lettek a bajnokok, mi meg kuzdottunk a harmadik helyert.............

Most az a legfontosabb, hogy a csapat formaba lenduljon, nyerjuk a meccseket, stabilak legyunk, aztan majd szep jatek is lesz.
:goat:

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. augusztus 18., vasárnap 11:05

wxyz írta: De még gyengébbek sem voltak.
Tehát nem voltak kellemes ellenfél.

Nyomorult troll.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. augusztus 18., vasárnap 10:36

wxyz írta: De még gyengébbek sem voltak.
Tehát akkor x lett a meccs?? Vagy ők nyertek??

Értem én mit akarsz mondani, de a bajnokságban, pláne idegenben mindez nem számít. A lényeg hogy valahogy, bárhogy csak nyerj a nehéz pályákon, míg a riválisok botlanak.
Ha október legelején (tekintve a sorsolást) pontokkal állunk az élen, akkor jó esélyeink lehetnek idén.
De ahhoz kell legalább még 1 pöpec kps.
A holland srác jó lenne.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 18., vasárnap 10:31

De még gyengébbek sem voltak.

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. augusztus 18., vasárnap 10:28

wxyz írta: Igen, nem számít, hogy most kellemes ellenfél voltak, mert régebben az ellenkezője volt jellemző.
Kellemes ellenfél aki gyengébb nálad. Pont.
2 hét múlva Villareal. Nehéz lesz. Ha csak egy potyával és középszar focival de hozzuk, az már tökéletes.
Aktuális évben BL győztes Madridok is szopni jártak oda. Pl.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 18., vasárnap 10:25

Igen, nem számít, hogy most kellemes ellenfél voltak, mert régebben az ellenkezője volt jellemző.

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. augusztus 18., vasárnap 10:21

Az hogy a Celta mit hozott egy dolog.
Attól még az egy kemény pálya. Nehéz ott nyerni, szeretik megizzasztani a nagyokat.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 18., vasárnap 10:08

ToniKroos írta:
wxyz írta: De hát ma is ugyanolyan gyenge és káosz volt a csapat, mint tavasszal és az előszezonban.
Ha például a kiállítás utáni fejesből gólt kapunk és kiegyenlítenek, akkor szerintem ki is kapunk. Én is azt mondom, hogy a 2 gólig nézhetetlen volt ma is a meccs kb. utána már a celta is kicsit mintha feladta volna, meg talán el is fáradtak, de addig ugyan az a semmi volt, mint tavasszal.
És ami a nagy gond ebben, hogy a Celta próbára sem tett minket. Egy gyenge kieső csapat szintjét hozták, a legtökéletesebb partnerek voltak nyitó és felhozó meccsnek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég