Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Galacticos

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 15., vasárnap 11:00

Csak casemironak is kell a pihenes.. Szerdan nagyobb szukseg van ra.
Nem ertem az miert hiba hogy otthon levante ellen tobb golos vezetesnel le lett cserelve..
Lenyeg a 3 pont, hazars bemutatkozasa.

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 15., vasárnap 10:08

Kerlon írta:
___Samy___ írta:
Casemiro ennyit bírt. Három gólos előnynel nehogy ne lehessen már levenni, hogy ne legyen csapágyasra járatva már szeptemberben.
Én azt hittem, hogy 5 védős rendszer lesz Casemiro lehozatalánál, erre ZZ lazán bevállalta a Kroos-James-Lucas tengelyt. :mrgreen:
Azt kellett volna. Csak LV vagy Vini ott használhatatlan..mondjuk így is.
Másodikban át kellett volna állni Marci-Ramos-Mili-Varane-Cavajal-Kroos-Case-Hazard-James-Benzire és adtunk volna még 3-at. :)

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 15., vasárnap 10:00

___Samy___ írta:
wZoLee7 írta: A védekezésen kívül egyébként aki nagyon gyenge az Zidane. Jöttek emberek, simán lehetne frissíteni a védelmünket, Mendy remekül játszott az előző meccsen, erre ma pad. Militao kezdeni fog a psg ellen de véletlenül sem kerülhetett be. Az a kp mert a kihirdetéskor elveszítette a párharcot, vagy védekeznek vagy támadnak, de kettőre együtt nincs sebességük, és senki ne írja erre, hogy de hát nincs kit betenni, lenne ha Zidane nem mondott volna mindenkire nemet.
Az a levante az első félidőben letolt gatyával pucsított nekünk, hatalmas területek, elveszített labdák. Aztán jött a 2. félidő és mi aludtunk ők elkezdtek focizni, a vak is látta hogy a kp egyre nehezebben bírja, erre leveszi Casemirot és beküld egy támadót. Miiiiiiiiiivaaaaan? Komolyan kérdezem ez a csere mi volt? LV meg Vivi végigtolták a meccset, és a 2 szélső mellé még betoltunk egy Hazard-t. Annyi lett volna a dolga hogy beküldi Vini helyére Nachot vagy Mendyt, Marcelo kicsivel feljebb lép, vagy szépen Militaoval megyünk egy 5 védőset és a pályán marad Casemiro is, Ez a levanta soha az életben a kapuig nem jut el, az elöl hagyott területeket meg egy friss Jovic Hazard páros simán megtud futni
Casemiro ennyit bírt. Három gólos előnynel nehogy ne lehessen már levenni, hogy ne legyen csapágyasra járatva már szeptemberben.
Én azt hittem, hogy 5 védős rendszer lesz Casemiro lehozatalánál, erre ZZ lazán bevállalta a Kroos-James-Lucas tengelyt. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. szeptember 15., vasárnap 9:49

Tegnap jól játszott a csapat.
De nagyon kellett volna a 4. gól hogy még veletlen se legyen szoros. A védelem nem jó. Szerencse a riválisoknál is legalább ennyire szar a helyzet.
Egyébként ugyanez volt a Valladolid ellen.
Nagyon kell ide a jó Hazard és a jó Bale, mert nem fog mindig duplázni Benzema.
Kell még valaki aki hasonló szinten termel.
Drenthe, vagyis Vinicius meg nálam kuka. Jovic is bele lendülhetne már egy csepnyit...

Ja. Örülök h szopott az Atletico, mert mi jövő héten biztos kikapunk Sevillában.

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 22:17

wZoLee7 írta: A védekezésen kívül egyébként aki nagyon gyenge az Zidane. Jöttek emberek, simán lehetne frissíteni a védelmünket, Mendy remekül játszott az előző meccsen, erre ma pad. Militao kezdeni fog a psg ellen de véletlenül sem kerülhetett be. Az a kp mert a kihirdetéskor elveszítette a párharcot, vagy védekeznek vagy támadnak, de kettőre együtt nincs sebességük, és senki ne írja erre, hogy de hát nincs kit betenni, lenne ha Zidane nem mondott volna mindenkire nemet.
Az a levante az első félidőben letolt gatyával pucsított nekünk, hatalmas területek, elveszített labdák. Aztán jött a 2. félidő és mi aludtunk ők elkezdtek focizni, a vak is látta hogy a kp egyre nehezebben bírja, erre leveszi Casemirot és beküld egy támadót. Miiiiiiiiiivaaaaan? Komolyan kérdezem ez a csere mi volt? LV meg Vivi végigtolták a meccset, és a 2 szélső mellé még betoltunk egy Hazard-t. Annyi lett volna a dolga hogy beküldi Vini helyére Nachot vagy Mendyt, Marcelo kicsivel feljebb lép, vagy szépen Militaoval megyünk egy 5 védőset és a pályán marad Casemiro is, Ez a levanta soha az életben a kapuig nem jut el, az elöl hagyott területeket meg egy friss Jovic Hazard páros simán megtud futni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 14., szombat 21:43

A védekezésen kívül egyébként aki nagyon gyenge az Zidane. Jöttek emberek, simán lehetne frissíteni a védelmünket, Mendy remekül játszott az előző meccsen, erre ma pad. Militao kezdeni fog a psg ellen de véletlenül sem kerülhetett be. Az a kp mert a kihirdetéskor elveszítette a párharcot, vagy védekeznek vagy támadnak, de kettőre együtt nincs sebességük, és senki ne írja erre, hogy de hát nincs kit betenni, lenne ha Zidane nem mondott volna mindenkire nemet.
Courtois/Lunin - Carvajal/Odri-Varane/Militao-Ramos/Nacho-Hakimi/Raguilon - Modric/Isco-Kante/Llorente-Pogba/Kroos - Felix/Odegaard-Benzema/Jovic-Hazard/Vini

Fenoo

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 14., szombat 16:06

Anthony írta:
Fenoo írta:Miért a jobb oldalon?
*bal
Csak rosszul írtam.

Jahh, így már világos. :)

Egyébként Hazard visszatérésével szerintem állandósulni fog a Hazard-Benzema-Bale támadó trió, ami a formájukat elnézve nem lesz rossz.

reeed_ati
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, FrancIsco

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. szeptember 14., szombat 16:06

Az első félidő parádés volt, abból lehet építkezni.
Megfelelő volt a koncentráció, nagyon működött a letámadásunk, sokszor a labdát sem tudták kihozni, mindemellett egész pofás kis támadásokat dolgoztunk ki.
A másodikra egyrészt leeresztettünk, másrészt meg Casemiro nélkül borult az egész középpálya, várható is volt ez egyébként.
Bár picit jobb helyzetkihasználással nem lett volna ez szoros meccs..
Sokan leszólják ezt a Levantét, de ott vannak az 5. helyen, azokat a csapatokat verték, akikkel nekünk csak x-re futotta, szóval egyáltalán nem egy kieső formában lévő csapat ellen hoztuk azt az első félidőt és ez számomra pozitívum.
Na de szerdán jön majd az igazi erőfelmérő.
Hazard mellett még Mendy-t is beraknám a kezdőbe, hogy stabilabb legyen picit a védekezésünk, hátul jobb mint Marci és támadásban is baromi lendületes, remélem Zizu is szerdára tartogatja. :)

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 14., szombat 16:00

Fenoo írta:Miért a jobb oldalon?
*bal
Csak rosszul írtam.

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 15:31

Végre már, hogy a 10-es poszt környékén is volt mozgás meg támadás építés. Szerintem ez hiányzott már nagyon, nem is volt annyi beadás. James ha így lehozza minden meccsen, akkor nem lesz probléma.

A Casemiro meg Ramos csere ertheto volt. A brazil meg most jött vissza ki tudja hány órás repülőút után, Militaonak meg kellettek a percek Varane mellett, hogy a PSG ellen rendben legyen. Viszont az, hogy a kezdőbe rakta Ramost meg Casemirot szinten érthető, hiszen két alapemberrol van szó, nem az a helyzet van most, hogy megengedhessuk a mellozesuket. Hoztak egy három gólos előnyt, levette őket, teljesen jó volt. De az, hogy a végére a James, Lucas, Kroos hármas maradt középre, borzasztó. Itt ütközik ki a vékony kp. Erre még rá fogunk fizetni sajnos.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Fenoo

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 14., szombat 15:23

Anthony írta: Hazardot a jobb oldalon kellene végig játszatnia ZZ-nek, hogy minél hamarabb szokjon össze Benzemával, és alakuljon ki egy összeszokott támadójáték.

Miért a jobb oldalon?

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 14., szombat 15:18

Jó volt az első félidő, aztán sikerült majdnem ellazázni, elbénázni a sok helyzetet. Elég gáz azért, hogy egy teljesen sima meccsen is izgulnunk kell.

Nem a clean shee a lényeg, de COurtois ma sem bizonyította, hogy miért is lett ő az első számú kapusunk. Remek, hogy ennyi variálás után sincsen megnyugtatóan rendezve a kapus kérdés...

James bőven hasznos játékos, nem is értettem miért adtuk kölcsön ha már megvettük.

Hazardot a jobb oldalon kellene végig játszatnia ZZ-nek, hogy minél hamarabb szokjon össze Benzemával, és alakuljon ki egy összeszokott támadójáték.

A Mendy-Militao duóval a védelmünk is jóval stabilabb lehetne, őket is minél hamarabb be kellene építeni.

Benzema király volt.

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. szeptember 14., szombat 14:59

ZZ ez mi a tosz volt? Leveszi Casemirot, Marcelo fentmarad miközben van egy Mendy a padon...
Gg majdnem sikerült háromról leadni.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. szeptember 2., hétfő 13:24

mocsok írta: Számomra fura hogy hányan eloveszitek casemirot és kroost meg senki. Szerintem bőven jobb volt tegnap a brazil meg elorejatekban is.
Kikérem magamnak. :D
Bár tegnap Valverde gyerek még Kroos szintjét sem tudta hozni frissen, az a szomorú.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. szeptember 2., hétfő 13:15

Számomra fura hogy hányan eloveszitek casemirot és kroost meg senki. Szerintem bőven jobb volt tegnap a brazil meg elorejatekban is.
Kép

“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” ||| KAK = Karim A Király

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 2., hétfő 12:53

Egyebként ez a 4-4-2 nem volt rossz, sőt egészen odáig voltunk jók, míg nem álltunk vissza 4-3-3-ra. Jovic meg Lucas lecserélése teljesen jogos volt, de amint bealltunk az utóbbi felállásra, teljesen szétesett minden. Plusz még az ellenfél edzoje is jól cserélt. Az első és utolsó 15 perc nem a miénk volt.

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. szeptember 2., hétfő 12:33

Realista24 írta:
Szerintem Mendy érkezése legalább ilyen fontos volt, mint egy fiatal csatár. Marcelo évek óta nem hozza azt a szintet, amitől a világ legjobbja volt évekig. Inkább csak támad, ezt el is mondta. Korral jár, természetes. Szóval, ha 50ért hozza ezt a szintet, amit tegnap, akkor hatalmas vétel volt.
Foleg hogy tovabbra sem a penz az akadály Pogba leigazolasaban. Annyiszor olvasom, hogy mashova is mehetett volna a penz, de ezeken a játékosokon kivul Pogba es Mbappe kellett Zidanenak. Egyiknel se a pénz a gond.
Úgy bizony, dá!

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 2., hétfő 12:24

kiserik írta:
Kerlon írta:

Mennyire fáj neked ez a Regu-Mendy csere. :lol:
Semennyire :lol: nekem csak az fáj, hogy azt az 50 millió eurót elkölthettük volna más posztra. Pont ennyire fáj Jovic 60 milliója is, bár őt jobban meg tudom érteni, fiatal csatár kellett, de én nem ilyet kerestem volna (ha már Jovic, akkor inkább Hallert 40-ért, aki tipikus center).
Szerintem Mendy érkezése legalább ilyen fontos volt, mint egy fiatal csatár. Marcelo évek óta nem hozza azt a szintet, amitől a világ legjobbja volt évekig. Inkább csak támad, ezt el is mondta. Korral jár, természetes. Szóval, ha 50ért hozza ezt a szintet, amit tegnap, akkor hatalmas vétel volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 2., hétfő 11:41

Kerlon írta:
kiserik írta: Sajnos én pont úgy láttam, hogy ez a 442 így életképtelen. Casemiro alkalmatlan erre a felállásra. Nem segít be a labdakihozataloknál a védőknek, a karmesteri pálcához meg kevés, támadásban 0, emellett lassú is, csak úgy, mint Kroos. Ha felmennek szervezni, akkor nem érnek vissza védekezni. Benzema-Jovic kettős egymást oltja ki. Egyik sem tipikus center, így mindketten kicsit hátrébb helyezkednek, szinte kioltják egymást, nem egyszer egymás sarkát taposták. Nekem nagyon hiányzott egy igazi tkp, mert kb annyi volt a játékunk, hogy Case-Kroos kipasszolták szélre, majd jött a beadás.
Másik dolog, hogy alig látni begyakorolt mozgásokat, szituációkat. Néha az látszik, hogy nem nagyon tudják, hogy hol helyezkednek a többiek, merre mozognak (sokszor ugye nem is mozog senki, csak áll, mint Bálám szamara), mit is kellene csinálni. Emellett kritikán aluli a teljes védelmünk. A komplett. Nincs kivétel. Most mindenkinek áll a cerka, mert Mendy védőként funkcionált (ugye tavaly pont ezt láttuk Regutól is), de ennyi. Meg kell nézni a tegnapi bekapott góljainkat, főleg a másodikat. Kész kabaré. Mario Gaspar senkitől sem zavartatva ad be, Moreno úgy lő kapura, hogy 5 méterre ember nincs körülötte, Carvajal ugrál össze vissza, Varane is kényelmesen nézelődik mielőtt felugrik, a "legmókásabb" viszont a nagy vkp, Casemiro. Érdemes csak őt nézni és a kiemelkedő védőmunkáját :lol: (https://www.youtube.com/watch?v=ELhBANyogu4)

ui.: és egy kis reflektálás arra, hogy Vini szar, LV túl van játszatva: sajnos NINCS más szélső a csapatban. Sérült Hazard, Rodrygo, Asensio, Brahim, Isco és James... nem értek mindennel egyet, amit ZZ csinál, de tegnap LV-n és a csere Vini-n kívül NEM VOLT más opció.
Semennyire :lol: nekem csak az fáj, hogy azt az 50 millió eurót elkölthettük volna más posztra. Pont ennyire fáj Jovic 60 milliója is, bár őt jobban meg tudom érteni, fiatal csatár kellett, de én nem ilyet kerestem volna (ha már Jovic, akkor inkább Hallert 40-ért, aki tipikus center).
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 2., hétfő 11:08

kiserik írta: Sajnos én pont úgy láttam, hogy ez a 442 így életképtelen. Casemiro alkalmatlan erre a felállásra. Nem segít be a labdakihozataloknál a védőknek, a karmesteri pálcához meg kevés, támadásban 0, emellett lassú is, csak úgy, mint Kroos. Ha felmennek szervezni, akkor nem érnek vissza védekezni. Benzema-Jovic kettős egymást oltja ki. Egyik sem tipikus center, így mindketten kicsit hátrébb helyezkednek, szinte kioltják egymást, nem egyszer egymás sarkát taposták. Nekem nagyon hiányzott egy igazi tkp, mert kb annyi volt a játékunk, hogy Case-Kroos kipasszolták szélre, majd jött a beadás.
Másik dolog, hogy alig látni begyakorolt mozgásokat, szituációkat. Néha az látszik, hogy nem nagyon tudják, hogy hol helyezkednek a többiek, merre mozognak (sokszor ugye nem is mozog senki, csak áll, mint Bálám szamara), mit is kellene csinálni. Emellett kritikán aluli a teljes védelmünk. A komplett. Nincs kivétel. Most mindenkinek áll a cerka, mert Mendy védőként funkcionált (ugye tavaly pont ezt láttuk Regutól is), de ennyi. Meg kell nézni a tegnapi bekapott góljainkat, főleg a másodikat. Kész kabaré. Mario Gaspar senkitől sem zavartatva ad be, Moreno úgy lő kapura, hogy 5 méterre ember nincs körülötte, Carvajal ugrál össze vissza, Varane is kényelmesen nézelődik mielőtt felugrik, a "legmókásabb" viszont a nagy vkp, Casemiro. Érdemes csak őt nézni és a kiemelkedő védőmunkáját :lol: (https://www.youtube.com/watch?v=ELhBANyogu4)

ui.: és egy kis reflektálás arra, hogy Vini szar, LV túl van játszatva: sajnos NINCS más szélső a csapatban. Sérült Hazard, Rodrygo, Asensio, Brahim, Isco és James... nem értek mindennel egyet, amit ZZ csinál, de tegnap LV-n és a csere Vini-n kívül NEM VOLT más opció.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Vissza: “Labdarúgás”