Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 1., kedd 22:07

dennson írta: Régen az ilyen meccsek voltak azok, amikor nyugodtan lehetett próbálgatni a fiatalokat, a B-gárdát. Régen.
Nem, az ilyen meccseken biztosítottuk be a továbbjutást, majd az utolsó meccsen próbálgattuk a fiatalokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 1., kedd 22:01

“James and Bale were both injured - we didn't want to take any risks

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dennson » 2019. október 1., kedd 21:57

Régen az ilyen meccsek voltak azok, amikor nyugodtan lehetett próbálgatni a fiatalokat, a B-gárdát. Régen.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. október 1., kedd 21:37

Eddig a másik belgától sem lehetünk elájulva. Nem törnék még pálcát felette, ennyi idő alatt azt tanulhatta még meg, hogy merre van az öltöző. A türelem viszont egyszer elfogy, és valamit illik majd felmutatni. Ha meg csak lazsálni jött csak ide, meg hogy elmondhassa, hogy viselte a fehér hetest, akkor lehet, hogy akciós belga csomagot kell majd készíteni nyáron. A matrac ellen is stabilan a csapat leg gyengébbje volt, most sem szaggatta az istrángot. Sztárnak vettük, sztárgázsival, nem egynek a sok közül, tessék ennek megfelelően hozzáállni.

Benzema előtt meg le a kalappal. Olyan a keze, amilyen, biztos, hogy a mindennapokban is zavarja. Kis túlzással azt sem tudja rendesen kitörölni, amit kell, mégis inkább a csapatérdek az első, és rendre nagyszerű teljesítményt hoz le. Ma is a kevés dicsérhető ember között volt. Jót tett neki, hogy kiléphetett CR árnyékából.
Casemiro meg már Castillás kora óta egyik nagy kedvencem, úgy látom, ez így is fog maradni, ez a szezon eddig ezt erősíti csak. Világklasszis, ha arra használják, amire kell.

Meccs. Csoport. Igyekszünk nehézzé tenni magunknak, de szerintem a második helyet így is hozni kell majd, az első helyre nem sok esélyünk van a múltkori ámokfutás miatt. Így most ez a döntetlen nem igazán zavar, a szükséges pontok meglesznek a minimum követelményhez. Az már inkább zavar, hogy pár jó meccs után megint előjöttek a megszokott problémák. Lehet, hogy vissza kellene állni arra a kissé matracos, óvatosabb bunkerre, főleg a BLben, amit mostanában sikerrel képviseltünk.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. október 1., kedd 21:31

Egészen elképesztő, hogy míg egy Lucas Vazqez játszik 70 percet, addig Brahin, Rodrygo még keretbe se tud bekerülni. Hú de idegesített egész meccsen :(

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 1., kedd 21:24

Pont mert a Galata meg a Bruges az ellenfél. EL szintű csapatok, az Arsenal is tovább menne innen. Nem nagy a mellény, csak ennyire még nem csusztunk le
Oké, én ezt értem, de náluk szarabb csapatok ellen is szoktunk mostanában szívni. Én is magunkat látom esélyesebbnek, de bőven van realitása sajnos a kiesésnek is. Azért a török stadionokban pl. mindig beteg a hangulat, az sosem könnyű meccs, pláne a jelenlegi formánkat figyelembe véve.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2019. október 1., kedd 21:21

ateeemadrid írta:Amúgy miért olyan egyértelmű, hogy továbbmegyünk? A Galata idegenben necces, Brugge idegenben necces, a PSG meg jobb nálunk. Nyilván továbbra is esélyesebbek vagyunk a továbbjutásra, de azért szerintem elég necces a helyzet.
Pont mert a Galata meg a Bruges az ellenfél. EL szintű csapatok, az Arsenal is tovább menne innen. Nem nagy a mellény, csak ennyire még nem csusztunk le.

Remélem zz hátrébb viszi a csapatot és legalább gólt nem kapunk, azzal már tűzközelben lehet maradni addig amíg elől is észhez térnek.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. október 1., kedd 21:20

ateeemadrid írta:
mexes írta:

Persze, egyértelmű. De megint mikor lehetne építeni az önbizalmat, a nyerő szellemiséget akkor ZZ hoz egy olyan taktikát amivel tökön szúrja magát. Kiboritó.
Amúgy miért olyan egyértelmű, hogy továbbmegyünk? A Galata idegenben necces, Brugge idegenben necces, a PSG meg jobb nálunk. Nyilván továbbra is esélyesebbek vagyunk a továbbjutásra, de azért szerintem elég necces a helyzet.

Nálam sem olyan fix ez már.
Galata ellen idegenben, simán benne van egy X, de vereség is.
Hazain pedig, ha nem is akkora súllyal, de egy X-et nem lehet teljesen figyelmen kívül hagyni.

PSG visszavágó hála az égnek kurva messze van.
Jelenlegi helyzetet nézve, az lenne a legjobb, ha addigra bebiztosítanák a csoport elsőséget és annyira nem kéne nekik a pont majd.

Brugge-nél én azt hittem, hogy fixen 2 Győzelem, csak idegenbeli szorosabb, de a mait látva, itt sem lehet kizárni ismét egy X-et.


BTW, én EL-t nem akarok nézni.
Ha lehet választani a 3. és 4. hely közt, akkor viccen kívül 4. és 100% koncentráció a bajnokságra meg CDR-re.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 1., kedd 21:12

Kovetketo meccseken szeretnem latni Brahimot, Rodrygot.. tokom se kivancsi mar ugyanazok balfalloszkodasat elol hetrol hetre.Courtois meg castillaba vigye magaval lucast.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 1., kedd 21:10

R. Carlos írta: 2. A félidőben nem értettem Nachot miért cserélte le.
kényszercsere. probléma volt a térdével.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 1., kedd 21:09

mexes írta:
istimester írta: Calma.

Simán továbbmegyünk.
Persze, egyértelmű. De megint mikor lehetne építeni az önbizalmat, a nyerő szellemiséget akkor ZZ hoz egy olyan taktikát amivel tökön szúrja magát. Kiboritó.
Amúgy miért olyan egyértelmű, hogy továbbmegyünk? A Galata idegenben necces, Brugge idegenben necces, a PSG meg jobb nálunk. Nyilván továbbra is esélyesebbek vagyunk a továbbjutásra, de azért szerintem elég necces a helyzet.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. október 1., kedd 21:09

1. Areolának kell most a kezdőnek lennie. Hiába csak 1,5 meccset játszott és nem volt védeni valója eddig, ennek most így kell lennie.

2. A félidőben nem értettem Nachot miért cserélte le. A másik oldalon Carvajalnal nagyobb volt a hibafaktor, inkább léptem volna meg egy Militao-Carvajal cserét vagy Marcelo-Carvajal cserét, ha már nagyon muszáj... de nem volt erre szükség, ez egy felesleges csere volt.

3. Jovicnak be kellett volna állnia. Itt most a 60. perc környékén be kellett volna hoznia Lucas helyett, aztán két csatárral próbálkozni, mögöttük meg Hazard "kötetlenbe" jó lett volna.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. október 1., kedd 21:08

Rodrygo jöhetne is a csapatba.
Simán tolnám LV előtt a srácot.

Illetve másik topikba írtam is, de szerintem óriási hiba volt ZZ-tól, hogy nem vitte magával se Balet se Jamest.



Benz & Hazard duó, pedig eddig amennyire várós volt, annyira ölik egymás játékát.
Rendre 1 méterre egymástól helyezkedve, kb a másiknak akartak ütközni.


Tbo meg... hagyjuk is. Areola mehet első számúnak, 2.nak meg egy zsák krumpli. :ike:
ZIDANE

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. október 1., kedd 21:08

BlancoMark írta:
___Samy___ írta: Pontosan erről beszéltem korábban, hogy nincs meg Zidane csapataiban az állandóság, a kiegyensúlyozottság. Hozunk három tokeletes meccset, utána meg egy ilyet. Szerintem egy kicsit nagy volt a mellény, meg még szerencséjük is volt a vendégeknek.
Szerintem nem volt nagy a melleny. Ennyit tudunk egyszeruen ha focizni kell.
Vagy nem tudunk kellően felpörögni fejben az "ilyen" ellenfelek ellen. Én nem vagyok csalódott, a lényeget láttam a Sevilla és az ATM ellen.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. október 1., kedd 21:07

dzsi91 írta:
doncsontos írta: elég elgondolkodtató, hogy kb csak fejesből tudunk gólt szerezni. nem tudunk felépíteni egy támadást, ami gólunk született is mind kontrából,labdavesztésből. nagyon felszab zz nyilatkozataiba az, hogy ő semmit nem mondd a támadóinak mert tudják mit kell csinálni. jaja látjuk
Millio tamadast epitunk fel. Befejezni nem tudjuk.
igen így talán helyesebb. am én Hazardot vettem volna le és Jovicot hoztam volna középre, Benz meg mehetett volna a bal szélről, totál elvették egymás elől a helyet a belgával.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2019. október 1., kedd 21:06

istimester írta: Calma.

Simán továbbmegyünk.
Persze, egyértelmű. De megint mikor lehetne építeni az önbizalmat, a nyerő szellemiséget akkor ZZ hoz egy olyan taktikát amivel tökön szúrja magát. Kiboritó.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4805
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 1., kedd 21:06

___Samy___ írta: Pontosan erről beszéltem korábban, hogy nincs meg Zidane csapataiban az állandóság, a kiegyensúlyozottság. Hozunk három tokeletes meccset, utána meg egy ilyet. Szerintem egy kicsit nagy volt a mellény, meg még szerencséjük is volt a vendégeknek.
Szerintem nem volt nagy a melleny. Ennyit tudunk egyszeruen ha focizni kell.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 1., kedd 21:03

Mondjuk inkább legyünk 4.ek a bajnokságban, meg nyomjunk egy Alcorcón 2.0-t a kupában, minthogy kiessünk az EL-be. Onnantól menthetetlen lenne a szezon, azt a szégyent nem akarom megélni. Így mondjuk, hogy X-re kihoztuk, azért megoldható a dolog, de pl a Galata ellen idegenben nem biztos, hogy mi vagyunk az esélyesek. Ijesztő a helyzet.

A szálkás colos meg látom megint fos volt, ezt a gyökeret minek kellett idehozni, istenem. Na de majd Areola.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. október 1., kedd 21:02

Victorioo írta: A két belga tele gatyával játszik. Sajnos Eden jóval nagyobb csalódás.
Eddig sajnos igen, de bízom benne, hogy beindul lassan.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. október 1., kedd 21:01

Calma.

Simán továbbmegyünk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég