Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. október 23., szerda 7:14

Csak a szokásos, nem tudjuk lezárni, befejezni a meccset. Már a második felido derekán 0-3 kellett volna legyen ide. A második félidőben sokkal koncentráltabb volt a csapat, kivéve a kapu előtt. Nem igaz, hogy senki nem meri felvállalni a baszó szerepet. Csak adogatjuk körbe őket a lövés helyett.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 22., kedd 23:55

Realista24 írta: Hiányzik mint fosinak a kefir, de egyiken sem tudok változtatni.
Harom napja szivtunk a kieso ellen, ma eletbevago BL meccset nyertünk.
Elégedett vagyok.
Persze én is. Jelenlegi helyzetben alapvetően a 3 pont a legfontosabb.

Igazából minden meccs előtt reménykedek, hogy na most jön valami áttörés és a focink is beindul. Aztán egyre jobban frusztrál, hogy nem jön ez a változás.

Ma a kezdő is fasza volt. Az első 15-20 percben meg nagyon jó focit toltunk. Mindegy. Reméljük tavaszra a foci is jön. Monst meg remélhetőleg Perez is látja ezt és vesz majd top játékosokat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 22., kedd 23:47

Hiányzik mint fosinak a kefir, de egyiken sem tudok változtatni.
Harom napja szivtunk a kieso ellen, ma eletbevago BL meccset nyertünk.
Elégedett vagyok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 22., kedd 23:43

Realista24 írta: Nektek semmi nem jó? Kiszoptunk a PSG tol, sirtok. Döntetlent Brugge ellen, sirtok, nyerünk a Galata ellen sirtok.

Értem én, hogy szar meg minden, de azért na.
Én csak a magam nevében beszélhetek, nem tudom a többieknek mi a jó, mi nem.

Én nagyon örülök a 3 pontnak, direkt ezzel is kezdtem. Örültem Courtoisnak, Rodrygo és Valverde játékának..

De borzasztóan hiányzik a minőségi foci. Te, ti akik szintén régóta vagytok Madridisták gondolom tudjátok mire gondolok. Piszkosul hiányzik az, hogy legyen stílusa a focinknak. Arra vágynék, hogy ordíthassak egyet a tv előtt, hogy na ez szép volt.

A játék, élvezetes foci hiányzik piszkosul.

Azért nem mérgelődök, mert imádom Zidanet, szimpatikusak a játékosaink és tudom, hogy nem várhatok el CR szintet Viniciusoktól. Összesen annyi, hogy jó lenne már leülni és élvezni végre egy meccset.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. október 22., kedd 23:39

Realista24 írta: Nektek semmi nem jó? Kiszoptunk a PSG tol, sirtok. Döntetlent Brugge ellen, sirtok, nyerünk a Galata ellen sirtok.

Értem én, hogy szar meg minden, de azért na.
Oszt te minek örülsz? Mi? Most kell örülni? Jolvagymá'!
Nem örülni jöttünk ma!!!!!!!!!!!!
#szarminden

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 22., kedd 23:35

Nektek semmi nem jó? Kiszoptunk a PSG tol, sirtok. Döntetlent Brugge ellen, sirtok, nyerünk a Galata ellen sirtok.

Értem én, hogy szar meg minden, de azért na.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 22., kedd 23:20

Örüljünk a 3 pontnak, de a gólunk után leállt a foci.

Döbbenet mennyire nincs minőség ebben a csapatban.

Tartok tőle, hogy ha ez folytatódik, akkor komolyabb csapatok nagyon el fognak verni.

De ez még nem is érdekelne, ha jól szórakoznék. Konkrétan nézhetetlenek a meccseink. Semmi foci, semmi szépség, semmi. Itt röhögtünk évekig a jómunkás angol csapatokon..Hát a mi játékunk sem jobb.


Nem ebbe a Realba szerettem bele. Ha nem Zidane lenne az edző, akkor őszintén én már rég fueraznék.Így csak megnézem minden meccsünket és két éve minden meccs után megállapítom, hogy ez egy szar volt.

A focit a foci miatt nézném. Hiányzik a régi Real Madrid, klasszis játékosokkal.

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nincs » 2019. október 22., kedd 23:06

Partnerek lettek volna a törökök hogy kitömjük őket, de megzavarodunk a helyzetekről, mióta nincs CR! Hazardnak el kéne mondani hogy ő is lőhet kapura, mert nem akar!!! Megérdemeltük volna hogy kiénekeljék a sajtot a szánkból!!! A végén azért kap Kroos sárgát, mert nem akarunk kapura lőni, labdát vesztünk! Büntetésből egy hétig ezt a meccset nézetném velük😂 Szerencse hogy nem megyünk Barcelonában!!!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 22., kedd 23:02

Mégennyi buzizást amit lenyomunk az akcióinknál... mintha 10 iscoval nyomnánk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. október 22., kedd 22:57

Jesszusom mi volt ez is. :kivagyhe:
Örüljünk a 3 pontnak, és felejtsük el valahogy azt a jelenetet a 16-os előtt amit Jamesék leműveltek. Vízilabda meccs eredménye helyett 1-0, többet nehéz írni. :/
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 21., hétfő 11:25

kiserik írta: A Castillás játékosok korlátlanul játszhatnak a nagy csapatban, vagy miszerint van ez meghatározva?
Úgy tudom, hogy 8 hivatalos első keretben lejátszott meccs után már nem mehetnek vissza a Castillába. Elképzelhető, hogy ez fals info.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 21., hétfő 11:16

Még egy utolsó észrevétel a hétvégi meccs margójára: melyik csapat bírná el 100%-osan, ha a kezdő 10 mezőnyjátékosból 3 és fél (a fél az Marcelo) áll rendelkezésre és a védelemtől fölfelé az első számú cserék sincsenek?

ui.: A Castillás játékosok korlátlanul játszhatnak a nagy csapatban, vagy miszerint van ez meghatározva?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. október 21., hétfő 9:48

A probléma kettős, az egyik része, hogy igen szomorú, ha a kiátkozott Bale és a dagi Hazard nincs, akkor olyan opcióink vannak, mint LV vagy Vino. Vagyis lenne ott egy Asensio, Brahim, Öde, de különböző okokból nem állnak rendelkezésre. Ezt ZZ-nek kell helyre tennie, nem lehet ennyire ragaszkodni felsült emberekhez.

A másik, hogy Vino ennél sokkal jobb nem lesz. Agya nem sok van, a munka büdös neki, lőni nem fog megtanulni. Egy performansz a csávó, fel lett kapva, én addig válnék meg tőle, amíg eladható. Mert ő szerintem biztosan a rövid lejáratú brazil termékek sorát erősíti.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 20., vasárnap 23:06

Kerlon írta:
RaúlCF írta: Vini nekem tiszta füst semmi láng. látszat az egész. úgy néz ki milyen sokat csinál közben meg általában semmi nem lesz belőle. csoda ha az első védőn túlmennek a labdái. elmegy egy ember mellett utána belevágja az első emberbe és ennyit is ért a megmozdulása
kiserik írta:

Te így látod, én és pl ZZ meg nem így. Csak hogy egyet mondjak: rendre megveri a védőjét, amit az ellenfél nem foghat fel úgy, hogy mindegy, úgy is elrontja, általában 2-3 védő is kilép rá. Tegnap például lecserélték róla az embert, mert nem bírt vele.
Mindenhol lehúzzák csak kiserik isteníti.
Isteníti a fene ( már megint fogalom zavarban vagy). Egyszerűen én nem benne látom a fő problémát, nem rá próbálom húzni a vizes lepedőt, mint oly sokan. Egy taknyosnak tartom, aki bátor, küzd, hajt és néha bejönnek a cselei. Emellett nincs nagyon a keretben másik játékos, aki ennyire direktben támadná az ellenfelet vagy a kaput. Talán érthető, hogy tele lett a tököm a ""totyogok és visszapasszolok"" játékosoktól.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 20., vasárnap 21:22

Mindenesetre ennyi pénzből ilyen szar focit csinálni, az már bűn!

És ez nem a második éve folyik, BL győzelem ide vagy oda, de a bajnokságban évek óta értékelhetetlen a teljesítmény. Pedig ott az Eibarokat és Mallorcákat kéne legyőzni, nem nagy elvárás..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 20., vasárnap 20:28

RaúlCF írta: Vini nekem tiszta füst semmi láng. látszat az egész. úgy néz ki milyen sokat csinál közben meg általában semmi nem lesz belőle. csoda ha az első védőn túlmennek a labdái. elmegy egy ember mellett utána belevágja az első emberbe és ennyit is ért a megmozdulása
kiserik írta:
Anthony írta: Eddig Vini SEMMIT nem tudott adni a csapatnak, szóval erre a teljesítményre bárki jó lenne, akármelyik random castillás arcot is berakhatná helyette.
Te így látod, én és pl ZZ meg nem így. Csak hogy egyet mondjak: rendre megveri a védőjét, amit az ellenfél nem foghat fel úgy, hogy mindegy, úgy is elrontja, általában 2-3 védő is kilép rá. Tegnap például lecserélték róla az embert, mert nem bírt vele.
Mindenhol lehúzzák csak kiserik isteníti. Kloppnak nem rég volt egy nyilatkozata, hogy azért nem jött hozzánk edzőnek, valamint a MU-ba, mert mindenhol azt mondták, hogy gazdasági alapon működik a klub. Ergo számít a marketing, azt meg látjuk, hogy Vinicius egyedül marketingben kumma jó, futballban meg gyenge.

Penas értékelő talán elfér itt is:

Vinícius Jr.
Amerikai Pite, Jim. Megy, űzi-hajtja, próbál betalálni, de sosem sikerül neki. Vagy túl korán sül el, vagy teljesen pontatlan. Pedig nagyon lelkes. Nem tudom, hogy lesz-e belőle valaha is igazán nagy sztár, nekem egyre több kétségem van ezzel kapcsolatban. Lehetsz gyors, ügyes, de ha pont azt nem tudod, amire a futballban a legnagyobb szükség van (passzolni, lőni, valamint jó döntéseket hozni), akkor valljuk be, elég nagy slamasztikában vagy.

Semmi keresnivalója itt. Egy Mallorca, Rayo, stb szimpatikus kis csapatban futkározzon meg szórakozzon, de Madridban az ilyen kevés. Annyi a hiányossága, hogy meglepne, ha segítenie rajta 2-3 éve kölcsön, aztán 22 évesen majd visszatérne és varázsolna. Di Maria is szertelen volt, de klasszis játékos volt mégis velem együtt a többség elüldözte volna innét, mert rengeteg hibája volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2019. október 20., vasárnap 20:04

dzsi91 írta:
mexes írta: Ezzel a kerettel a legtöbb első osztályú edző több kötelezőt hozna ma, ez a szomorú igazság.
Mint lopi?
Real Barca Eibar vereség, x a celta otthonában többi win. A sevillával ez a kötelező.
Nem nagyon szoktam kifakadni, de tegnap vmi eltört bennem ZZ (és Vini) kapcsán is, mindkettőben többször és jobban hittem mint az átlag közvélemény :/

Remélhetőleg nem dönti le a saját szobrát, ami eddig az egyik legnagyobb a fociban. :agree:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 20., vasárnap 18:57

Vini nekem tiszta füst semmi láng. látszat az egész. úgy néz ki milyen sokat csinál közben meg általában semmi nem lesz belőle. csoda ha az első védőn túlmennek a labdái. elmegy egy ember mellett utána belevágja az első emberbe és ennyit is ért a megmozdulása

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 20., vasárnap 18:55

Anthony írta: Eddig Vini SEMMIT nem tudott adni a csapatnak, szóval erre a teljesítményre bárki jó lenne, akármelyik random castillás arcot is berakhatná helyette.
Te így látod, én és pl ZZ meg nem így. Csak hogy egyet mondjak: rendre megveri a védőjét, amit az ellenfél nem foghat fel úgy, hogy mindegy, úgy is elrontja, általában 2-3 védő is kilép rá. Tegnap például lecserélték róla az embert, mert nem bírt vele.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 20., vasárnap 18:49

Eddig Vini SEMMIT nem tudott adni a csapatnak, szóval erre a teljesítményre bárki jó lenne, akármelyik random castillás arcot is berakhatná helyette.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég