Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. június 29., hétfő 9:51

Egy két gondolat még a tegnapi (és előző 5) meccsről:

Általában az elsők között vagyok amikor KAK-ot meg kell találni, ha határszar :mrgreen:
Sok negatív formát mutatott az évek alatt, persze rengeteg jót is. Éppen a Liga kapcsán lehetett hiányérzetünk az elmúlt években.
Most ott járunk, hogy az erős ősz után, megint a gyenge tavasz felé tartott. És nem is jöhetett volna jobbkor ez a szünet. Kipihente magát, megint nagyon éles, rohadt erős fizikálisan is és baromi fontos pillanatokat csinál meg. Kijelenthető, akár bajnokok leszünk akár nem, ez idén nem rajta múlik, nem tehet többet, sőt most az elvárható feletti extra is megvan benne. Ez goodjobkarim :agree: Azért még a hátralevő meccseken nagyon kell ez tőle, mert Hazard, Bale, Isco egyike állandóan kezdő, és gól nem nagyon van a játékukban.

Fontos a rotálás, de én innentől kezdve Viniciusnak és Rodrygonak adnám a széleket, cserébe mehet Hazard és Asensio. Bale és Isco nem lesz elég, ilyen fontos meccseken.

A középpályánk totál egyben van továbbra is, engem Modric is meggyőzött most, hogy érdemel még minimum egy évet, szigorúan már veterán státuszban, Valverde és Kroos tehermentesítésére. Azt gondolom, ha találnánk nyáron egy Casemiro cserét, akkor ez a pálya rész meg is van. Odegaard nem fog még visszajönni.
Vessetek meg, de azzal, hogy Valverde játszatásával Kroosnak több lehetősége van támadni, szerintem posztot teremtene Ceballosnak, aki szerintem tökéletes csere ember lehetne a német mögé, persze ehhez Iscot is el kellene adni.

Marcelo sajnos nem találja már azt a fizikális formát amit kellene. Természetesen a távozása nem téma, így is van ez jól, de nem szabad a meccsek 50%-án sem kezdenie. Mendy kapjon annyi meccset amennyit csak bír, és akkor rendben van. Amit tegnap is lehozott...hát őszintén ha a kezdőben van, Ramosért elmorzsolok egy könnycseppet, mert hogy még a kínait is neki kellett fogni...csak tudnám, hogy minek van fenn, amikor egy jó beadása nincs, a passzok között sincs kiugratás, védelmet megbontó átadás. Ehhez képest Mendy 1v1-ezik és a beadásai is egyre jobbak, védekezésben pedig sosem hagy űrt maga mögött.

Az idei évhez rengeteget hozzátesz Courtois! Nagyon stabil és elképesztő bravúrjai is vannak. Le a kalappal, főleg ahonnan indult a madridi karrierje, fejben bitang erős. Egyébként az indításai is élményszámba mennek, lábbal is ügyes.

Ha a héten 6 pontot hozunk, szerintem meglesz a bajnokság. A két legnehezebb hátralévő meccs lesz ez. Jól jön, hogy a getafe élethalál meccset játszik ma, így egy nappal többünk van, és várhatóan sokat is kiadnak ma magukból. A bilbao is a valenciához megy hétközben

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. június 29., hétfő 1:42

Vezetjük a ligat 2 ponttal, bebiztosítottuk a bl indulást matematikailag, KAK. Mi az elégedetlenség tárgya? :kalapos:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. június 29., hétfő 0:27

kiserik írta:
Fenoo írta:


Az a baj, hogy bárki játszik a két szélen minőségi javulás nincs, talán a kicsik lelkesebbek, de jelenleg velük sem vagyunk előrébb.
Mallorca: Vini gól. Soci: Vini kiharcolt tizi.

A Valencia és az Eibar ellen meg Hazard 1-1 gólpassz. Vini látványosabb mert fut mint a gép és többet védekezik de támadásban a végeredmény összességében kb ugyan ott van.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. június 29., hétfő 0:19

Fenoo írta:
kiserik írta: Mindent elmond, hogy a gólunkat Marcelo, Ramos, Karim és Case rakta össze. A két további ""támadó"" hál Istennek abba a támadásba nem nyúlt bele.

Az a baj, hogy bárki játszik a két szélen minőségi javulás nincs, talán a kicsik lelkesebbek, de jelenleg velük sem vagyunk előrébb.
Mallorca: Vini gól. Soci: Vini kiharcolt tizi.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. június 29., hétfő 0:13

kiserik írta: Mindent elmond, hogy a gólunkat Marcelo, Ramos, Karim és Case rakta össze. A két további ""támadó"" hál Istennek abba a támadásba nem nyúlt bele.

Az a baj, hogy bárki játszik a két szélen minőségi javulás nincs, talán a kicsik lelkesebbek, de jelenleg velük sem vagyunk előrébb.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. június 29., hétfő 0:12

nem tudom hátradőlnek-e vagy sem. de már volt olyan hír, hogy idén nem veszünk senkit.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 29., hétfő 0:10

Pont az van meg a csapatban, ami másfél éve hiányzik, hogy az ilyen kínosan szar meccseket is képesek vagyunk behúzni.

Csoda ezzel a kerettel a bajnoki cím, ha meglesz, remélem nem dőlnek hátra ennek tudatában a nyáron. Szerintem meglesz. A BL-re vagy mi a szar lesz ez, nagyon kevesek vagyunk, de nem is bánnám ha gyorsan kipottyannánk. De azért Peppel még remélem nyalatunk egy adag sót.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. június 29., hétfő 0:07

6 Meccs és belefér egy döntetlen is...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. június 29., hétfő 0:05

Mindent elmond, hogy a gólunkat Marcelo, Ramos, Karim és Case rakta össze. A két további ""támadó"" hál Istennek abba a támadásba nem nyúlt bele.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. június 29., hétfő 0:00

Nagyon kellemetlen ellenfél volt az Espanyol és még finoman fogalmaztam... betömörült védelem ellen még mindig nem nagyon tudunk mit csinálni, de a lényeg, hogy megvan a 3 pont. Szerencsére a védelem rendben van. Benzemának jár a pacsi és Case is nagyot ment megint, hihetetlen ez az ember.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 28., vasárnap 23:59

kapor_89 írta: Remek meccs volt, köszönjük fiúk :lol:
Komolyan nem értem ezeket.


Amikor felemeljük a bajnoki serleget akkor is reklamálj. :D :lol:

Le se szarom milyen lesz a foci a hátralévő meccseken, csak be kell húzni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. június 28., vasárnap 23:58

Egy kicsit olyan érzésem van, hogy most jutott el a csapat a holtpontra ebben a rendszerben. A lényeg a három pont, és hogy senki nem sérült le.

A játékvezetés meg katasztrófa volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2020. június 28., vasárnap 23:58

Remek meccs volt, köszönjük fiúk :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. június 28., vasárnap 23:57

Hoztuk a kotelezot, eggyel kozelebb.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. június 28., vasárnap 23:56

Egy újabb meccs, amivel vallatni lehetne, de a 3 pontnál nincs fontosabb.

Benzemának pacsi a parádés gólpasszhoz és Case-nak az egész meccses teljesítményért.

Iscot többet ne.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 28., vasárnap 23:54

Kegyetlen rossz, DE aranyat érhetnek ezek a győzelmek. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. június 25., csütörtök 15:13

Faust írta: Nekem az tetszett a legjobban, hogy konkretan neha nekiment 3-4 embernek, es nem ugy mint Vinyo szokott, agyatlanul, hanem latszik hogy egyreszt tudja, mit akar, masreszt meg is tudja csinalni. Remeljuk nem kallodik el.
Igen-igen nem tudom mikor volt utoljára ilyen játékosunk. Tényleg kicsit Messire hasonlít.
Kis apró srác, de bitang labdaérzékkel és rohadt jól fordul. Jah és persze nagyon jó bal lábbal.
Bernardo Silva picit még ilyen nekem.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 25., csütörtök 14:50

Nekem az tetszett a legjobban, hogy konkretan neha nekiment 3-4 embernek, es nem ugy mint Vinyo szokott, agyatlanul, hanem latszik hogy egyreszt tudja, mit akar, masreszt meg is tudja csinalni. Remeljuk nem kallodik el.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. június 25., csütörtök 14:44

Pfuu ez a Kubo tényleg zseniális volt tegnap.

Gyorsaság, harcosság és pokolian jó labdaérzékkel rendelkezik. Rég láttam ilyen jó belöbbölt passzokat. Ez nálunk elég nagy hiány mostanság. Talán Di Maria és a régi Özil tudott ilyet mint ez a Japán srác.

Jövőre még nem hoznám vissza, de mindenképp olyan csapatba raknám aki indul a nemzetközi porondon is. Sociedad esetleg Getafe. Viszont amit leszürtem a tegnapi meccsből, hogy akár már idén is beférne a kezdőbe... Lucas, Bale és Asensio sincs ezen a szinten.

Egyébként ügyes volt és sok Barcás kollega morgolódott, hogy megszerezte a Real, de erre nem feltétlen számítottam, hogy ennyire ügyes a srác. Kroos és Ramos is kapott ebből ízelíttőt tegnap... :lol: :D

Ödegaard is jónak tűnik, de a tegnapi Kubo nálam őt is felűlmúlja.
Bár ahogy olvasgatok a Norvég is még egy évet eltőlt a Socinál.

Jövőre Hakimit kell mindenképp visszahozni. Illetve, ha Marcelo úgy dönt, hogy megy ( Amit nem hiszek) Akkor Regut is.

Carvajal egyébként nem tudom mennyire fogja elviselni a Marokkóit lévén, hogy még ő is jó korban van. 28 éves és elég strapabíró. Főleg, hogy tavaly és idén sem volt kb helyettese. Odri borzasztóan gyenge mióta Madrid mezben játszik.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. június 25., csütörtök 14:26

Mehetne a Sociedadba odegaard melle, ha ő marad ott. 1 év múlva kapnánk egy jó és összeszokott párost.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég