Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:24

Ennek az ellenfélnek az otthonában azért nem feltétlenül szégyen az x. Első félidő tűrhető volt, a másodikban látszott, hogy nem lesz meg.
Próbált a kopasz variálni, nem volt a csapatnak jobb oldala az első félidőben sem, Rodri szerintem kifejezetten szar volt végig, Carvajalt néha 5-6 perces szakaszokra feljebb is küldte, a második félidőben még többször. Jól látta, kiket kell lehozni, bár hamarabb is lehetett volna. Odegaardnak volt 20 perce, utána bújócskázott és vagy hátra, vagy oldalra passzolt, mint annak idején Ceba a szarabb meccsein. Modric elfáradt, nem volt rossz, de ennyit bír. Rodri meg szar volt az elejétől szerintem. Nem is volt gond, hogy ezeket az embereket lekapta, bár Kroos is mehetett volna le, mert régen láttam ilyen bitang rosszul játszani. Azt viszont nem értem, hogy mit akart elérni ezekkel a nevesincs Arribasokkal, Parkokkal vagy kikkel egy meg nem nyert meccsen egy erős ellenfél otthonában. Tudom, hogy vicc a keret egy Real Madrid presztizséhez képest, de azért nem hiszem, hogy ezek a tejfogasok voltak a legjobb választások. Mindegy , fogadjuk el, ő tudja. Ért hozzá, bizonyította nem egyszer. A végén általában neki lesz igaza.
A másik, amit nem értettem, hogy mit akartunk a számolhatatlan beadással a Liga talán legjobban fejelő védelmével szemben. Kb. annyira volt eredményes taktika, mint amennyire várni lehetett.
Nekem pozitívum csak Varane, Vini Jr., Courtois játéka volt, több jó teljesítmény mellett, de ők emelkedtek most ki. Benz meg egy Getafés gólt elhozhatott volna inkább mostanra a zsebében. Elég lett volna. Tipikus egygólos meccs volt.
Mindegy. Rohadt hosszú még, ha csak a vírus máshogy nem gondolja.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:17

500 év sem lenne elég.
Most lesz egy tiszta évük. Ha a mostani mekis Hazardt meg a félAsensiót sem tudják kiszorítani, akkor nincs is miről beszélni. Fel kell ismerni, hogy max. beugrónak jók, megkavarni kicsit az esetleges állóvizet, de nem ülhetünk a dollárokon, mert elszalad mellettünk a világ. Ha nem villant idén egyik sem komolyabbat, akkor le kell szurkolni a 300-at Mbappéért meg Haalandért.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:14

Toti írta: De mi volt a szepseg? H friss elso forduloskent volt par gyorspasszos akcionk? Viniben volt kakao es ennyi.
Az, hogy esélye se volt a Socinak a gólszerzésre az első félidőben. Nálunk folyt a labda, ha mégis volt labdavesztés, a kontrákat simán lefüleltük. Nagyon stabil a csapat, a védelem pöpec, a kp stabil. Az új arcok majd belerázódnak, a támadóinkkal meg majd lesz valami, minden helyzetet úgyse tudnak majd kihagyni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:13

flori írta:Vini meg Rodrygo lehet, hogy jók lesznek, de ehhez kell 5 év.
500 év sem lenne elég.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:11

Galacticosnak:
nem én cseréltem, de nem nagyon volt kit behoznia Zizunak, ez a fő baj :hmmm: :(
Asensio Hazard nincs, LV sem volt, bár ő már nem segítene :mrgreen:
a többiek el lettek küldve, nagyobb részük jobbal
illetve ha itt tartja Mayoralt, hozza be ilyenkor legkésőbb a 70.percben, különben felesleges
én sem látom, ki fog itt gólt lőni, ha Benzema nem lesz formában :roll:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:11

kiserik írta: Az egyetlen nagy hibának azt tartom, hogy a szélső védőkkel akár támadót. Gyakorlatilag támadásban szinte kiherélte a két brazilt, akik moziztak végig a vonal mentén,
Sajnos a két brazil heréi még le se szálltak, úgyhogy nem egyszerű a dolga. Vini Juninak amúgy sztem jó meccse volt, Karimnak adott egy gólpasszt, bolondítgatta a védőket. Valahogy mégse voltunk veszélyesek hiába domináltunk. Ø is még semmilyen szinten nem volt benne a játékban, egy jó kiugratása volt Benznek, schluss. Látszik rajta, hogy ő jó lesz, remélem teljesen felépült. Amúgy ja Mendy érdekes volt ennyire előre tolva, sajna Marcihoz képest no komment ebben az aspektusban. Ez van, ebből kell főzni idén is
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:10

flori írta:
Az irány jó. ZZ felismerte, hogy merre halad a football.
Itt mire gondolsz?
Magas letámadással megfojtani az ellenfelet, hibára késztetni és abból veszélyeztetni. Erre jelenleg a 4231 a legjobb felállás, gyors, melós szélsőkkel és egy remek irányítóval. Persze, nekünk még szokni, tanulni kell, de amit ma láttam, az bíztató.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:07

realistahuni írta: Október 5-ig csak kéne egy csatár, ha Benznek nem megy akkor sok ilyen meccset fogunk látni.
Benzema ezekben sose volt tulzottan jo. Viszonylag gyakran hagy ki ilyesmi lehetosegeket. Viszont ezzel egyutt kell elni a kovetkezo szezonban mert nem fogunk igazolni egyelore osztonos golvagot. Benzema azert ellensulyozza jatekkal es mostanaban golokkal is az ilyeneket.a tobbieknek kellene felnoni a feladathoz,folega szeleken, de a KP is jobban kivehetne a reszet.

A meccs szokasos Zidane meccs volt. Lehoztuk viszonylag stabilan, ezuttal nem akadt be a gol, van ilyen. Sociedad ellenidegenben nem elfogadhatatlan an X.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:06

De mi volt a szepseg? H friss elso forduloskent volt par gyorspasszos akcionk? Viniben volt kakao es ennyi.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:05

első meccs, Anoeta 1 pont nem vészes.

viszont a támadó harmadban továbbra is gyenge a buli. a 2ik félidőre taccson voltak erőnlétileg. nem kell nagy következtetéseket levonni ez volt Ödegaard első meccse de ettől sokkal de sokkal több kell. Benzema ma inkább retro Benzema volt. Courtois viszont ott folytatta ahol abbahagyta. ez remek. Varane-on érződött a City elleni meccs nagyon kapart és beton volt végig, remélem megtartja ezt huzamosan. Carvajal volt a legveszélyesebb támadónk kb. szeleburdi Vinicius meg raj Vini jr lett. csak ez semmiben nem látszik továbbra sem.

idegenben Soci letudva, 1 pont, lehet fejlődni.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:03

Semmi átütőerő nincs a csapatban. Konkrétan zéró. Vini meg Rodrygo lehet, hogy jók lesznek, de ehhez kell 5 év. Nincs ennyi idő itt, nem csoda, hogy néhány megmozdulásuk után a plafonon van mindenki.
Az irány jó. ZZ felismerte, hogy merre halad a football.
Itt mire gondolsz?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:01

ZZ felismerte, hogy merre halad a football. Ne haragudjatok, de aki nem látta a szépséget ebben az első félidőben, az inkább tényleg nézzen sakkot. Persze még sok meló kell bele, de az irány jó. Az egyetlen nagy hibának azt tartom, hogy a szélső védőkkel akár támadót játszatni. Gyakorlatilag támadásban szinte kiherélte a két brazilt, akik moziztak végig a vonal mentén, Carvajal és Mendy viszont támadónak alkalmatlanok. Remélem ezt hamar elfelejti a mester. Ami még várható a jövőben, hogy Case ebben a rendszerben nem annyira lesz használható. Most azt mondom, a Kroos-Fede kettős kellene középre.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:00

Tetszett a játék, az első félidő henger volt, a másodikra sajnos megfáradtunk, aztán a csere kp pedig már nem volt annyira bitang a gyerkőcökkel.
Sajnos a kecsapos köcsög ma beszáradt, emiatt sokaknak epeízű a fagyi, de jó lesz ez.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 20., vasárnap 22:57

Toti írta: Hogy ebben kinek mi tetszett az nekem rejtely.. de az elso felidoben mast se lehetett olvasni.
Ez nekem is kerdeses. Na mind1, latszott, hogy nincs bennunk a gol

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2020. szeptember 20., vasárnap 22:57

Újabb meccs ahol nem sziporkázott a csapat, a játék hol jó volt, hol akadozott, kapura annyira nem volt veszélyes a csapat DE ezen a meccsen is volt Benzemának egy 100%-os ziccere ami mellett nehéz elmenni. Nem szidni akarom, mert mezőnyben hasznos tud lenni, jól mozog el, jól nyit területet, ráadásul nem kellene neki 3 védőt kicselezni majd a végén átemelni a kapust és beverni, csupán az ilyen, ellenfél hibájából kialakuló 100%-os (Benzinél ezek inkább 99%) helyzeteket bekotorni, mert ilyen meccseken kellenének ezek a gólok ahhoz hogy be tudja gyűjteni a csapat mind a 3 pontot egy gagyi 1-0-al.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2020. szeptember 20., vasárnap 22:56

Tudom első meccs...nagy következtetéseket nem kell levonni de azt azért nem nagy bátorság kijelenteni, hogy olyan hatalmas elvárásunk nem lehet a szezonnal kapcsolatban. Valaki tényleg komoly potenciált lát ebbe a Vinicius, Rodrygo vonalban, erről a 20 kilós gyerekről ne is beszéljünk akit becserélt...a nevét se tudom. A sírás kerülget milyen játékosokat csodáltam itt évtizedek óta most meg ilyen bohócok ( már elnézést) viselhetik ezt a mezt.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. szeptember 20., vasárnap 22:54

Október 5-ig csak kéne egy csatár, ha Benznek nem megy akkor sok ilyen meccset fogunk látni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. szeptember 20., vasárnap 22:54

Hogy ebben kinek mi tetszett az nekem rejtely.. de az elso felidoben mast se lehetett olvasni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2020. szeptember 20., vasárnap 22:52

Sok agyvérzést fogunk kihordani idén. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. augusztus 9., vasárnap 11:51

Marca:
Real Madrid recorded just three fouls against Manchester City

Végig hátrányban lévő csapattól nagyon kevés.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég