Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. szeptember 21., hétfő 9:26

pheco írta: Cavaninak mennyi a fizuja? Ingyen igazolva szerintem megerne azt a penzt egy evre. Nagyon kellene egy hasonlo jatekos.
Asap hozni kellene, ha egyszer nincs átigazolási díj nem értem minek szarozunk a fizetésén. Persze lehet mondani hogy felborítja a csapaton belüli egyensúlyt de egy nulla Bale vagy Jovics is tavaly többet keresett mint jó pár hasznos emberünk.
Love football, hate antifa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. szeptember 21., hétfő 9:17

Cavaninak mennyi a fizuja? Ingyen igazolva szerintem megerne azt a penzt egy evre. Nagyon kellene egy hasonlo jatekos.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 21., hétfő 9:15

Szerintem is voltak új meg csiszolt elemek, már maga a felállás is ilyen volt. A gond attól még adott, az a baj ha egy Mayoral meg az a Remy tanonc srác a megoldás a gólszárazságra, szarban leszünk.
Nem illik.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. szeptember 21., hétfő 9:07

Ugyan az volt minden?

Egy alig játszott felállással és egy sokkal agresszívabb letámadással játszottunk.

Asensiot én véletlenül sem raknám be sem Rodrygo sem Vini helyére. Hagyjuk már azt az alibi embert. A két brazil nem nyújtott teljesen vállalhatatlant. Próbáltak ők is alkalmazkodni az új szisztémához és ennek voltak jó és kevésbé jó momentumai. Martin jól mozgott de neki még alkalmazkodnia kell a csapathoz is.

Ez az első meccs volt a szezonban, ahol normális, hogy próbálgatott új dolgokat ZZ. Ha a megszokott felállás lett volna a megszokott taktikával, akkor az lenne a baj.
Hagyjunk még egy kis időt ennek, hogy forrja ki magát.

Egy nehéz ellenfél ellen egy x után olyan gyászhangulatot tudtok néhányan idehozni, hogy fáj olvasni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. szeptember 21., hétfő 9:04

Mezőnyben jók voltunk, ledomináltuk őket, de kevés helyzetet alakítottunk ki, és továbbra sincs aki gólt szerezzen.
Több helyzetet kéne kialakítani: szabadrúgások kiharcolása, lövőhelyzetek szögletek (ez utóbbiból legalább akadt pár).

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. szeptember 21., hétfő 8:57

Ez egy valós probléma, amit kiserik írt. Mendyék tényleg folyamatosan középen fent voltak a szélek helyett. Nagyon ki vannak szorulva a szélsőink így.

Rodrygot bal oldalon kellene játszatni, Vini Jr-t meg csereként beküldeni a fáradt védelmek ellen. Jobbra megpróbálnám Ödegaardot kötetlenül, ha már mindenképp 1 csatárral akarja Zidane tolni.

Amúgy ez valami fétis az akadémián, hogy egyik szélső se tükörszélső vagy Zidane bekattanása? Arribas mehetett volna jobbra, Park meg balra, ha már be kellett hozni.

Arribas amúgy ügyesnek tűnik és tökös volt, benne lehet valami, viszont Park nem mutatott semmit.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 21., hétfő 8:40

En csak azokat nem ertem akik tenyleg azt hittek mas csapatot latunk majd mint augusztus elejen. Nem, dehogy. Ugyan az minden, mitol lenne mas? Ennyi van jelenkeg ezekben a jatekosokban es mivel nincs mas, nem tudom mit lehetne tenni.
Lehetne mondani h rossz a taktika vagy miert nem cserelt be csatart, de a csatarjaink sem sokkal jobbak.

Nekem az volt kicsit fura h az abszolut tamado kp ra behozta a Valverde-Casemiro duot amikor golt kellett volna szerezni.

Vannak taktikai zsakutcak a jatekunkban, de a bajunk meg mindig az, hogy nem tudunk golt loni. Amikor mar lehetne loni, meg egy passzt eroltetunk. Rodrygo sosem lesz jobb oldali szelso, Vinicius meg... Tetszik hogy hajt, kapar, de a vak is latja, ez a szint neki sok.

Elhoztunk 1 pontot egy nehez stadionbol, kapott gol nelkul. Nem mondanam, hogy ez egy rossz meccs volt

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 21., hétfő 8:24

Realista24 írta: Hazard és Asensio a két kulcsfigura. Vagyis fogalmazzunk úgy, hogy ha ők végre felnőnek a feladathoz, akkor nagyban javulhat a támadószekciónk.

Tippem a szezonra, Hazard Odegaard árnyékában lesz.
Hazard és Asensio jobb játékosok, mint a két brazil, vagyis jobbak lehetnének, de ilyen vagy olyan okok miatt ez nincs így. Egyébként is, szerintem tegnap lehetett volna a két szélen szinte bárki, a kapura sokkal veszélyesebbek nem lettünk volna. Ezt a marhaságot már tavaly is próbálgatta ZZ, be is sült vele rendszeresen, hogy beküldi Mendyéket középre, így kiszorítva a szélsőket a vonalhoz. Optimális esetben úgy nézne ki a csapat széltében támadáskor, hogy:
Mendy-Vini-Karim-Rodrygo-Dani
erre tegnap azt láttuk, hogy:
Vini-Mendy-Karim-Dani-Rodrygo
Ez ilyen Pep féle agymenés. Lecserélheted a két brazilt másra, Hazardra meg Asensiora, max jobban adnak be, de kapura nem lesznek veszélyesebbek, mert az útban vannak a védőink. Ez tegnap többször megfigyelhető volt Vinin, hogy menne neki a védőknek, de Mendy ott van előtte. Hazarddal és Asensioval az lesz a bajom, hogy a védekezés részét általában elnagyolják (hogy szépen fejezzem ki magam), ebben a rendszerben viszont elengedhetetlen, hogy besegítsenek a szélsők.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 21., hétfő 6:58

Hazard és Asensio a két kulcsfigura. Vagyis fogalmazzunk úgy, hogy ha ők végre felnőnek a feladathoz, akkor nagyban javulhat a támadószekciónk.

Tippem a szezonra, Hazard Odegaard árnyékában lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. szeptember 21., hétfő 6:57

Én örültem volna annak is, ha néhány szögletet átenged Kroos Ödegaardnak. :shutup:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. szeptember 21., hétfő 6:45

Nem hiszem, hogy Benzema cseréit kellene megoldani. Igazából a két szélső támadónak kellene majd felnőni a feladathoz. Itt most nem feltétlen a brazilokra gondolok. Hazardtól várnék már egy áttörést... lehet, hogy ez nem fog bekövetkezni. Így költekezés nélkül csak abban bízok, hogy ZZ kitalál valamit, hogy a bajnoki címünket megvédjük legalább. BL-re nincs sok esély.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 21., hétfő 6:18

Pipita írta: Remélem a hivatalos közlemény már holnap jön hogy Mayoralt, Marianot és Jovicot is eladtuk, és legalább akkor egy ötven millió jöjjön be a háromért.

Semmi értelme őket itt tartani, nem kell ide csatár csere, minek.
Ezt én se értettem ZZtől és amúgy is nagyon szarul nyúlt bele a meccsbe és csak posztra cserélgetve...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 21., hétfő 5:37

Látom már most szezon ende van sokaknál. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 21., hétfő 0:10

Továbbra is és ez lesz igaz az egész idényre:

Vinicius+Rodrygo kölcsön egy nagyobb csapathoz, lehetőleg spanyolhoz és hozni kell két toptámadót.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 21., hétfő 0:08

Pipita írta: Remélem a hivatalos közlemény már holnap jön hogy Mayoralt, Marianot és Jovicot is eladtuk
Az a baj, hogy egyedül Mayoralt tudnánk eladni, a többieket csak kölcsönbe
De vele meg számol a hírek szerint Zizu
(a padon :mrgreen: )
Nehéz ügy :hmmm:
Btw miért nem veszünk kölcsön 1 csatárt 1 évre??

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. szeptember 21., hétfő 0:07

Azert nem lenne rossz, ha Rodrygot tobb meccsen baloldalt is meglehetne nezni, mert neki is az az igazi posztja es hat amikor ott jatszott tavaly sokkal jobban tolta. En Vinit felejtenem, remelem PSG meg lat benne fantaziat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. szeptember 21., hétfő 0:03

Remélem a hivatalos közlemény már holnap jön hogy Mayoralt, Marianot és Jovicot is eladtuk, és legalább akkor egy ötven millió jöjjön be a háromért.

Semmi értelme őket itt tartani, nem kell ide csatár csere, minek.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:24

Ennek az ellenfélnek az otthonában azért nem feltétlenül szégyen az x. Első félidő tűrhető volt, a másodikban látszott, hogy nem lesz meg.
Próbált a kopasz variálni, nem volt a csapatnak jobb oldala az első félidőben sem, Rodri szerintem kifejezetten szar volt végig, Carvajalt néha 5-6 perces szakaszokra feljebb is küldte, a második félidőben még többször. Jól látta, kiket kell lehozni, bár hamarabb is lehetett volna. Odegaardnak volt 20 perce, utána bújócskázott és vagy hátra, vagy oldalra passzolt, mint annak idején Ceba a szarabb meccsein. Modric elfáradt, nem volt rossz, de ennyit bír. Rodri meg szar volt az elejétől szerintem. Nem is volt gond, hogy ezeket az embereket lekapta, bár Kroos is mehetett volna le, mert régen láttam ilyen bitang rosszul játszani. Azt viszont nem értem, hogy mit akart elérni ezekkel a nevesincs Arribasokkal, Parkokkal vagy kikkel egy meg nem nyert meccsen egy erős ellenfél otthonában. Tudom, hogy vicc a keret egy Real Madrid presztizséhez képest, de azért nem hiszem, hogy ezek a tejfogasok voltak a legjobb választások. Mindegy , fogadjuk el, ő tudja. Ért hozzá, bizonyította nem egyszer. A végén általában neki lesz igaza.
A másik, amit nem értettem, hogy mit akartunk a számolhatatlan beadással a Liga talán legjobban fejelő védelmével szemben. Kb. annyira volt eredményes taktika, mint amennyire várni lehetett.
Nekem pozitívum csak Varane, Vini Jr., Courtois játéka volt, több jó teljesítmény mellett, de ők emelkedtek most ki. Benz meg egy Getafés gólt elhozhatott volna inkább mostanra a zsebében. Elég lett volna. Tipikus egygólos meccs volt.
Mindegy. Rohadt hosszú még, ha csak a vírus máshogy nem gondolja.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:17

500 év sem lenne elég.
Most lesz egy tiszta évük. Ha a mostani mekis Hazardt meg a félAsensiót sem tudják kiszorítani, akkor nincs is miről beszélni. Fel kell ismerni, hogy max. beugrónak jók, megkavarni kicsit az esetleges állóvizet, de nem ülhetünk a dollárokon, mert elszalad mellettünk a világ. Ha nem villant idén egyik sem komolyabbat, akkor le kell szurkolni a 300-at Mbappéért meg Haalandért.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2020. szeptember 20., vasárnap 23:14

Toti írta: De mi volt a szepseg? H friss elso forduloskent volt par gyorspasszos akcionk? Viniben volt kakao es ennyi.
Az, hogy esélye se volt a Socinak a gólszerzésre az első félidőben. Nálunk folyt a labda, ha mégis volt labdavesztés, a kontrákat simán lefüleltük. Nagyon stabil a csapat, a védelem pöpec, a kp stabil. Az új arcok majd belerázódnak, a támadóinkkal meg majd lesz valami, minden helyzetet úgyse tudnak majd kihagyni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég