Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
poronty
Kedvenc játékosaid: Zidane, M. Laudrup, Redondo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 25., csütörtök 11:32

https://twitter.com/Madridista043/statu ... 9863060484

Szerintem bőven nem hasonló a két eset. A levantés gyerek végig a védőink előtt volt, az első labdaérintés után 16-ról lőhetett volna szembe a kapuval, és Militao konkrétan hátulról rúgta le, miután betolta elé a labdát.

Mendy eseténél meg volt ugye még egy ember Freuler mögött, alapból az első labdaérintése nem is a kapu felé vitte, hanem kifelé, a szabálytalanság inkább oldalról kapta el body check jelleggel, mint hátulról.

Ha ez a Mendy eset albával vagy grízessel történik, valószínűleg itt mindenki felháborodott volna, hogy elcsalják a meccset barszáéknak...
A: Courtois, Hakimi, Varane, Militao, Mendy, Camavinga, Ndombele, Valverde, Foden, Mbappé, Haaland

B: Lunin, Carvajal, Ramón, Badiashile, Reguilón, Blanco, Gravenberch, Ödegaard, Rodrygo, Cherki, Cunha

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 25., csütörtök 11:09

Pár hete amikor kiszórták Militaót a Levante ellen, egy szavam nem volt, pedig ott aztán tényleg nem volt utolsó ember, mert három védőnk is ott volt. Ezek peches esetek, ilyenkor a védőnek kell észnél lenni, hogy inkább elengedem, mert kiállítanak.
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Roberto Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

TheBull6

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. február 25., csütörtök 11:05

Ha tőlünk nyomnak ki valakit, akkor meg azon menne itt a biroanyukázása, hogy ez miért piros.

Szerintem erős volt érte a piros. Kifelé is tolta, meg tényleg ott a középsővédő jóval hátrébb, mint a szabálytalanság volt.

Mondjuk aztán innentől nem volt valami következetes a bíró. Mert ha ez piros nála, akkor Nacho belépője nem sokkal később simán sárga, valamint Case-t is ki kellett volna akkor szórnia a színészkedés miatt.

És bőven volt még utána lapos belépő itt is ott is, amire aztán nem adott semmit.

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 25., csütörtök 10:57

Fordítsuk meg a dolgot, Casemiro szabálytalankodik ugyanebben a szituációban, mi lenne a közvélemény? Na ugye. Lehet rajta vitatkozni, de azért fújható volt. Ha nem a Madrid jött volna ki pozitívan belőle senkit sem érdekelne.
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

KovaLlos
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2021. február 25., csütörtök 10:54

Szerintem erre a piros túl erős volt,de a sárga meg túl gyenge lett volna :D Tipikus narancssárgás eset,amire csak valami új szabály lenne igazságos(pl. 20 perces kiállítás vagy ilyesmi).Ha a Realból valaki 1 ilyenért,csak sárgát kap,az lenne a baj,ha a Real ellen valaki ezért pirosat,akkor meg az :mrgreen:

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 25., csütörtök 10:47

Pipita írta: Úristen, megint rácsodálkoztam az internetre. Vannak emberek akiket úgy elvakít az irántunk érzett, gyűlöletbe fojtott irigység, hogy megkérdőjelezik a tegnapi piros lap jogosságát.

Kár hogy nem ismerik a foci szabályait ezek a nagy szurkolók.
Goal.com hivatalos twittere is kiírta, hogy Atalanta - Referee 0-1 :fpalm:

De mondjuk nem kell messzire menni, itt az oldalon is volt, aki nem adott volna pirosat. Szerintem ez egy olyan eset volt, aminél bőven villanhatott. Többi nagycsapat is megkapta volna ugyanígy, de tök mindegy, mi már UEFA Vardrid maradunk míg világ a világ. Kivéve ha jön a Super League, akkor lehet újra kell tárgyalnia Pereznek a bírók tiszteletdíját :mrgreen:
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Roberto Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 25., csütörtök 10:23

Nem mintha mérvadó lenne, de már az élő kommentár is finoman megkérdőjelezte a döntést, és még a második félidőben is ment a mantra. Hiszen ha utolsó emberként felrúgod a kapura törő támadót, megkérdőjelezhető a piros lap. :fpalm:

Persze amikor Valverde utolsó emberként felrúgta a majom Moratat, hentesezve volt, több meccses eltiltást követeltek. :lol:

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. február 25., csütörtök 10:11

Pipita írta: Úristen, megint rácsodálkoztam az internetre. Vannak emberek akiket úgy elvakít az irántunk érzett, gyűlöletbe fojtott irigység, hogy megkérdőjelezik a tegnapi piros lap jogosságát.

Süt a nap, vergődnek az emberek. Az élet szép :shifty: :coffee:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. február 25., csütörtök 9:59

Úristen, megint rácsodálkoztam az internetre. Vannak emberek akiket úgy elvakít az irántunk érzett, gyűlöletbe fojtott irigység, hogy megkérdőjelezik a tegnapi piros lap jogosságát.

"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 25., csütörtök 7:50

Kerlon írta: Valaki elmondaná, hogy Isco miért kapja a sarat? Tegnap abszolut nem logott ki a csapatbol annak ellenere, hogy fingunk sincs mikor volt utoljara ilyen meccsen kezdo.

Asensio itt a legnagyobb senkihazi, aztan Vini koveti szoros leptekkel. A semmi meg az ugyetlenseg ne tovabbjai.

Allo helyzetbol 5 meterrol 4 meterrel fole rugni... Ilyennel direkt probalkozunk megye 3ban.
Pont egy eve a city ellen.

Asensionak mar a mozgasa is irrital. Vini legalabb kiharcol faultokat, a spanyoltol csak a visszapassz megy.

A brazilert meg kaphatunk penzt, de Asensioert senki sem fog fizetni.
OUT:
Asensio
Isco
Vinicus
Marcelo
Odriozola

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 25., csütörtök 7:30

Valaki elmondaná, hogy Isco miért kapja a sarat? Tegnap abszolut nem logott ki a csapatbol annak ellenere, hogy fingunk sincs mikor volt utoljara ilyen meccsen kezdo.

Asensio itt a legnagyobb senkihazi, aztan Vini koveti szoros leptekkel. A semmi meg az ugyetlenseg ne tovabbjai.

Allo helyzetbol 5 meterrol 4 meterrel fole rugni... Ilyennel direkt probalkozunk megye 3ban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R. Carlos
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. február 25., csütörtök 7:11

Hihetetlen, hogy az Asensio, Isco, Vinícius, Mariano, Hugo Duro, Arribas támadósorral (na jó Benzema is játszott azért), még mindig ott vagyunk a bajnoki címre esélyesen és a BL-ből sem esünk ki jelen állás szerint. Ez azért nem olyan rossz ZZ-től. Persze nyáron jó lenne megreformálni a csapatot.

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2021. február 24., szerda 23:41

A Vini, Asensio duót leszámítva grat a fiúknak és Zizounak; ezzel a gólképtelen, rokkant, nyugger kerettel nem sokkal több volt benne, emberelőny ide-oda! Ez ma ki lett maxolva; az más kérdés, hogy brutál mennyire lassú, ötlettelen és a váratlan húzásokra teljesen képtelen, szerencsétlen brigád lettünk elől! :fpalm: Az okok ismertek, továbbra is nagyon várjuk azt a nyarat! :mrgreen:
Keci amúgy rossz belegondolni,hogy ez a brigád kiev után 3ban is world class a támadóharmadot leszámítva.
És ilyen arribasokkal baszkodnak szerencsétlene
Ez így van. Hozzáteszem, hogy azért az látszik, hogy ebből a Castillaból sem nagyon kell majd szemezgetünk egy jó ideig még! :wtf:
kkp: Pogba&Camavinga
támadó: Mbappé&Haaland

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Mendy-Casemiro,Pogba,Kroos-Hazard,Mbappé,Halaand

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

poronty

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 24., szerda 23:23

Pad'em írta:
poronty írta:

Nem volt utolsó ember.
Sztem de. A másik oldalon kóválygó védő nem ért volna oda.

https://youtu.be/hrxc_vE-HWQ

Aztán franc tudja szabálykönyv mit mond az utolsó ember fogalmáról, de a kapus és Mendy közt a kiállított tag volt már csak. Lényegtelen, sztem jogos piros volt. A védő volt a balfasz
Megmondom őszintén én sem tudom, hogy szól a szabály, mi a helyzet a kóválygó játékossal, de az tuti, hogy volt valaki a csávó mögött, szóval technikailag ez nem utolsó emberes szitu.

Én speciel erre nem adnék pirosat.
A: Courtois, Hakimi, Varane, Militao, Mendy, Camavinga, Ndombele, Valverde, Foden, Mbappé, Haaland

B: Lunin, Carvajal, Ramón, Badiashile, Reguilón, Blanco, Gravenberch, Ödegaard, Rodrygo, Cherki, Cunha

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 24., szerda 23:20

Zidane: "Scoring problems? No, in the end we score one and stop the opponent from scoring."
Zidane: "Isco played a good game, we got ourselves a good result but the tie isn't over yet."

:fpalm: :mrgreen:

Remélem ezeket nem gondolja komolyan.
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 24., szerda 23:14

poronty írta:
Utolsó emberként felbaszta a gólratörő Drogbát, milyen sárga? Tiszta piros.
Nem volt utolsó ember.
Sztem de. A másik oldalon kóválygó védő nem ért volna oda.

https://youtu.be/hrxc_vE-HWQ

Aztán franc tudja szabálykönyv mit mond az utolsó ember fogalmáról, de a kapus és Mendy közt a kiállított tag volt már csak. Lényegtelen, sztem jogos piros volt. A védő volt a balfasz

poronty

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 24., szerda 23:13

erre van valami bizonyíték, kép vagy videó, mert én nem láttam hogy lett volna még valaki mögötte.

https://www.youtube.com/watch?v=6nJxv1J ... nnel=EMXHD

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 24., szerda 23:09

Sierra írta: Na es Blanco??? Hol van a hsz-bol? Nem jo ez igy
kitiltanak érte :mrgreen:

de nyugodt vagyok, mert valaki mindig helyettesít :lol:

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. február 24., szerda 23:07

Pad'em írta:
realistahuni írta: Mostanában durván szarba lépett ZZ. :D
A svájci gyerek esete sárga kellett volna legyen, meccsek óta mákunk van a pályán ha már az orvosi szobában nincs.
szabálykönyvbe illő piros volt.

mondjuk mendy úgyis elbaszta volna, szóval jól jártunk. :lol:
poronty írta:
Nem volt utolsó ember.
erre van valami bizonyíték, kép vagy videó, mert én nem láttam hogy lett volna még valaki mögötte.

poronty

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 24., szerda 23:07

Nem volt utolsó ember.

Vissza: “Labdarúgás”