Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 13., szombat 22:52

ziro4vr írta: Őőő elnézést, meccs volt, hol a facban vagytok? :mrgreen: De akkor majd én.

ZZ: imádom a kopaszt, de ezt a 352 féle borzalmat nem kéne eröltetni. Se a garnítúra nincs meg hozzá, se az edzői készség, hogy ezt hatékonyan alkalmazzuk. Ilyenformán 60 percig kár is kiemelni akárkit.

Utána, Benzema hozta amit szokott, jelenleg van 3 gólveszélyes ember a keretben, Benzema, Casemiro, meg egy random védő, ma Nacho volt az. Eléggé szomorú de ez van.

Itt nyáron vagy kinyílik a pénzcsap vagy leves van, az a baj. Ezzel a brigáddal egy Tuchel vagy egy Nagelsmann se tudna értelmes focit játszatni, akkor meg már inkább nézem a kopaszt.
Tul ertekeled azt a Tuchelt rendesen szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 13., szombat 22:18

Őőő elnézést, meccs volt, hol a facban vagytok? :mrgreen: De akkor majd én.

ZZ: imádom a kopaszt, de ezt a 352 féle borzalmat nem kéne eröltetni. Se a garnítúra nincs meg hozzá, se az edzői készség, hogy ezt hatékonyan alkalmazzuk. Ilyenformán 60 percig kár is kiemelni akárkit.

Utána, Benzema hozta amit szokott, jelenleg van 3 gólveszélyes ember a keretben, Benzema, Casemiro, meg egy random védő, ma Nacho volt az. Eléggé szomorú de ez van.

Itt nyáron vagy kinyílik a pénzcsap vagy leves van, az a baj. Ezzel a brigáddal egy Tuchel vagy egy Nagelsmann se tudna értelmes focit játszatni, akkor meg már inkább nézem a kopaszt.
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. március 7., vasárnap 22:22

Sevilla ellen hoztunk +1 pontot ebben a fordulóban, örülni kell.
All time legszarabb támadósorral teljesen jó a top 4.
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9206
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 7., vasárnap 21:27

Galacticos írta:
Kerlon írta: Ha most lenne egy 2012-es Higuaín Özil páros a csapatban, akkor simán bajnokok lennénk.
A 12essel lehet de nekem mesutrol az maradt meg amikor a vegen mar szart ra es csak csapkodott mikor lecsereltek es a testbeszede nekem nagyon hajaz asensioera.
De inkabb ne legyen ilyen parosunk. :lol:
Baromi veszelyesek ezek a Higuain, Ozil, Coutinho fele jatekosok. A kicsik ellen rugjak a golokat, adjak az assistokat, a legtobb meccsen jon toluk a villanas, eredmenyesek, ott vannak a gollovolistak elejen, mondhatni a csapat huzo emberei. Egy bizonyos szintig jok is, de ha nem figyel az ember, konnyen elhiszi hogy abszolut top jatekosok, kozben meg rengeteg tamadas hal el miattuk, a legnagyobb akadalyai a legfelsobb szint eleresehez. Ugyanakkor meg egyaltalan nem zavarna, ha Mariano cserekent meg a kis csapatok ellen hozna Higuain szamait. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 7., vasárnap 20:10

dzsi91 írta:
lestat írta: Szerintem szarkazmus :D
Annak gyenge :D
Nem én vagyok, de nem is értem. Ijesztő :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11241
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. március 7., vasárnap 20:05

lestat írta: Szerintem szarkazmus :D
Annak gyenge :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. március 7., vasárnap 20:04

Szerintem szarkazmus :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11241
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. március 7., vasárnap 20:03

petiamadridista írta: Aztán :
Én mindig is nagyon tiszteltem az Atleticot. A szurkolóikat is és az edzőt is. Ezt le is írtam a meccs topikban még az első néhány percben. Immár 5 éve nem tudnak minket megverni ezek a nagyszerű sportemberek! Ennek ellenére vezetik a ligát 5(8) ponttal és még a Barca is előzött akiket ősszel megtömtünk.
Nagyon remélem,hogy r24 trollkodik különben elég durva tudathasadásod van bástya :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. március 7., vasárnap 19:38

Galacticos írta:
Kerlon írta: Ha most lenne egy 2012-es Higuaín Özil páros a csapatban, akkor simán bajnokok lennénk.
A 12essel lehet de nekem mesutrol az maradt meg amikor a vegen mar szart ra es csak csapkodott mikor lecsereltek es a testbeszede nekem nagyon hajaz asensioera.
De inkabb ne legyen ilyen parosunk. :lol:

Balen kivul en nem tudom volt e az elozo 10evbe ekkora fek a csapatba ilyen hosszu ideig. De a walesi legalabb letett vmit az asztalra a lejtmenet elott, de az a pali..

Szerintem a szerző arra gondolt,.hogy pár ótvar gyenge meccset csak hoztak volna nekünk és az már pont elég lett volna a címhez.
Ez összefügg a Benzemás dologgal. Karim sokkal rosszabb játékosnak tűnt mondjuk 2012ben. Mert voltak mellette olyanok (CR) akik valami brutálisan emberfelettit toltak. Most Benzema jól jászik. Illetve hozza saját magát. A többiek viszont nagyon nagyon gyengék. Így nem az algírt kell elővenni, hanem a többit akik hányás produktumot tesznek le az asztalra. Hozzájuk képest egy elhízott 2013as Higuaín is szupersztár.
Arányok testvereim! Arányok!

Aztán :
Én mindig is nagyon tiszteltem az Atleticot. A szurkolóikat is és az edzőt is. Ezt le is írtam a meccs topikban még az első néhány percben. Immár 5 éve nem tudnak minket megverni ezek a nagyszerű sportemberek! Ennek ellenére vezetik a ligát 5(8) ponttal és még a Barca is előzött akiket ősszel megtömtünk.

Tehát: Nem ma kellett volna nyerni....
A hsz-em 2 része meg itt a végén fut egybe.. ugyebár.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 7., vasárnap 19:36

Egyébként szerintem jó volt a meccs. Kár azért a tiziért, a csapat ismét mutatott szép dolgokat 10 emberrel is. Karim rég nem játszott, de nélküle megint biztos, hogy nem ez a meccs vége. Casemiro egyébként idén nagyot meg, ahogy TBO is, pechjükre mivel a csapatnak nem megy nem igazán beszélnek róluk.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. március 7., vasárnap 19:17

Kerlon írta: Ha most lenne egy 2012-es Higuaín Özil páros a csapatban, akkor simán bajnokok lennénk.
A 12essel lehet de nekem mesutrol az maradt meg amikor a vegen mar szart ra es csak csapkodott mikor lecsereltek es a testbeszede nekem nagyon hajaz asensioera.
De inkabb ne legyen ilyen parosunk. :lol:

Balen kivul en nem tudom volt e az elozo 10evbe ekkora fek a csapatba ilyen hosszu ideig. De a walesi legalabb letett vmit az asztalra a lejtmenet elott, de az a pali..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 7., vasárnap 19:15

Kerlon írta:
Galacticos írta: Valaki szokott spanyol forumokat olvasni vagy a marcan valami kozvelemeny kutatast vagy barmit, mert kivancsi lennek hogy a madridi szurkolok hogy allnak asensiohoz?!
Mert az a csavo szerintem a mar leszarom stilusu ozilhez vagy higuainhoz kepest is egy nagy rakas fos.
Ha most lenne egy 2012-es Higuaín Özil páros a csapatban, akkor simán bajnokok lennénk.
Szerencsére nincs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 7., vasárnap 19:14

Galacticos írta: Valaki szokott spanyol forumokat olvasni vagy a marcan valami kozvelemeny kutatast vagy barmit, mert kivancsi lennek hogy a madridi szurkolok hogy allnak asensiohoz?!
Mert az a csavo szerintem a mar leszarom stilusu ozilhez vagy higuainhoz kepest is egy nagy rakas fos.
Ha most lenne egy 2012-es Higuaín Özil páros a csapatban, akkor simán bajnokok lennénk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. március 7., vasárnap 19:08

Valaki szokott spanyol forumokat olvasni vagy a marcan valami kozvelemeny kutatast vagy barmit, mert kivancsi lennek hogy a madridi szurkolok hogy allnak asensiohoz?!
Mert az a csavo szerintem a mar leszarom stilusu ozilhez vagy higuainhoz kepest is egy nagy rakas fos.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 7., vasárnap 19:05

Faust írta:
Kerlon írta:

Btw én nem értem, hogy Kroos és Modric miért nem lép be többet a kapu előterébe a játékba, miért nem lőnek... Casemiro meg Valverde csinálja ezt, de ők ketten kb. csak, ha muszáj, akkor lőnek.
Gondolom meg van nekik mondva, mint ahogy Mendynek is hogy legyen tobbet elol mint hatul.
Az volt a vicces, amikor Benzema kb. Casemiro helyén labdázgatott, Mendy csatárban volt, Nacho meg balhátvédben. ASensio meg valahol. Amúgy Marcora tényleg nincsenek szavak, - 1 ember, teljes mértékben nulla a pali.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. március 7., vasárnap 18:56

Kerlon írta:
Csabi írta: ez az atletico ugyanaz a munkásszar mint eddig volt. csak most suarezzel van egy emberük aki azt is tudja, hogy kell nyerni.

a részünkről meg nem volt olyan rossz azért ez a meccs. sokkal rosszabbak is voltak már idén kiesők ellen pl. de az ami elől van, az leírhatatlan egy ilyen csapatban. az egész támadószekció nem méltó ehhez a csapathoz. ma is kázmér akart a legjobban gólt lőni.
Btw én nem értem, hogy Kroos és Modric miért nem lép be többet a kapu előterébe a játékba, miért nem lőnek... Casemiro meg Valverde csinálja ezt, de ők ketten kb. csak, ha muszáj, akkor lőnek.
Gondolom meg van nekik mondva, mint ahogy Mendynek is hogy legyen tobbet elol mint hatul.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 7., vasárnap 18:47

Csabi írta: ez az atletico ugyanaz a munkásszar mint eddig volt. csak most suarezzel van egy emberük aki azt is tudja, hogy kell nyerni.

a részünkről meg nem volt olyan rossz azért ez a meccs. sokkal rosszabbak is voltak már idén kiesők ellen pl. de az ami elől van, az leírhatatlan egy ilyen csapatban. az egész támadószekció nem méltó ehhez a csapathoz. ma is kázmér akart a legjobban gólt lőni.
Btw én nem értem, hogy Kroos és Modric miért nem lép be többet a kapu előterébe a játékba, miért nem lőnek... Casemiro meg Valverde csinálja ezt, de ők ketten kb. csak, ha muszáj, akkor lőnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. március 7., vasárnap 18:38

ez az atletico ugyanaz a munkásszar mint eddig volt. csak most suarezzel van egy emberük aki azt is tudja, hogy kell nyerni.

a részünkről meg nem volt olyan rossz azért ez a meccs. sokkal rosszabbak is voltak már idén kiesők ellen pl. de az ami elől van, az leírhatatlan egy ilyen csapatban. az egész támadószekció nem méltó ehhez a csapathoz. ma is kázmér akart a legjobban gólt lőni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 7., vasárnap 18:34

mocsok írta: Egyébként az atletico suarezestul is elbaszott pár ziccert.
Mégis nagyot ment a suarez>benzema.
na ja, csak a mi csatárunk suta szindróma
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. március 7., vasárnap 18:32

Egyébként az atletico suarezestul is elbaszott pár ziccert.
Mégis nagyot ment a suarez>benzema.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég