Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 20., szombat 20:08

Azért kemény hogy bl 8 között és a bajnokságra is még megvan a sansz. +1 nem is 20, inkább 10 gólos emberre vagyunk sztem a bajnoki vezetéstől. Mondjuk erre lett volna Éden mester.

ZZ részben azért mutatja a fakkot, másrészt viszont még 1 ilyen átmeneti, vegetálós, haveri év nem fér bele.
Nem illik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 20., szombat 18:50

Sierra írta: Az még többet, hogy egy védekező középpályás a második a listán 6 góllal. :lol: :lol: :lol: 6 góllal a második, egy Real Madridnál. Sztem sosem látott mélységek ezek.
Hierronak volt egy 26 gólos szezonja anno :mrgreen:
igaz, a büntetőket és a szabikat is ő lőtte nagyrészt, de úgy is parádé :salute:

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 20., szombat 18:48

Realista24 írta: Marco Asensio has scored 4 goals for Real Madrid this season - only Benzema (23) and Casemiro (6) have more.
Mellesleg ugyan úgy 4 gólos Ramos, Modric és Vini is...

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 20., szombat 18:41

Most Zizu ugyanarra használja Asensiot, mint az itteni karrierje elején, második félidei csere
Ebben tényleg jó a spanyol, fáradt védelmek ellen, ha van területe

Nem kell kezdőbe tenni, és mindenki jól jár :kalapos:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 20., szombat 18:40

babaking írta: Sokat elmond a csapatról és a támadó szekcióról, hogy 4 góllal a 3. lehet lenni
Az még többet, hogy egy védekező középpályás a második a listán 6 góllal. :lol: :lol: :lol: 6 góllal a második, egy Real Madridnál. Sztem sosem látott mélységek ezek.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 20., szombat 18:36

Realista24 írta: Marco Asensio has scored 4 goals for Real Madrid this season - only Benzema (23) and Casemiro (6) have more.
Sokat elmond a csapatról és a támadó szekcióról, hogy 4 góllal a 3. lehet lenni
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 20., szombat 18:33

Mekkora lenne, ha a szezon legfontosabb szakaszában elkezdene termelni szépen. :D Most nagyon jól jönne pár Asensio gól a Benzema gólok mellé.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 20., szombat 18:31

Marco Asensio has scored 4 goals for Real Madrid this season - only Benzema (23) and Casemiro (6) have more.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 18., csütörtök 11:03

Én is megtartanám LV-t de jó lenne ha csak 13 - 14. ember lenne és nem ö lenne a kezdö jobbszél. Továbbra is vannak nála nagyobb problémáink.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 18., csütörtök 10:44

realistahuni írta:
Csabi írta: Jorge de Frutos lehet LV utódja jövőre. :smile:
Alig várom már a zsugákat duró dórával. :lol:
Egyébként ha sikerülne elhozni Haalandot én megpróbálnám megtartani LV-t, jelenlegi szélsőink közül ő tud beadni és a norvégot pedig valahogy helyzetbe kell hozni, mert csak pislogni fog amikor egy getafe lehorgonyoz a kapu elé 10 méterrel.
Tud beadni, csak a hatékonysága olyan mint Vinie a kapu előtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. március 18., csütörtök 10:02

Csabi írta: Jorge de Frutos lehet LV utódja jövőre. :smile:
Alig várom már a zsugákat duró dórával. :lol:
Egyébként ha sikerülne elhozni Haalandot én megpróbálnám megtartani LV-t, jelenlegi szélsőink közül ő tud beadni és a norvégot pedig valahogy helyzetbe kell hozni, mert csak pislogni fog amikor egy getafe lehorgonyoz a kapu elé 10 méterrel.
Love football, hate antifa.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. március 18., csütörtök 9:45

Jorge de Frutos lehet LV utódja jövőre. :smile:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 17., szerda 20:17

Gascoigne írta: Haaland egyelőre CR-módban tolja a BL-ben, magyarán szerintem akármit teszünk, ő a 2-3 gólját meglövi ellenünk is, kérdés, hogy az egy szem Benzema a sok szerencsétlennel körbevéve talál-e elég gólt, hogy ezt kiegyensúlyozza.
Sztem meg egy beton védekezéssel kevés momentuma lenne a srácnak, azért szerencsére neki is vannak meccsei amikor nem szerez gólt. :D Ha fegyelmezetten játszunk, ahogy szoktunk a legtöbb BL kieséses meccseken, akkor nem kéne gondnak lennie egy Dortmundnak sztem.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2021. március 17., szerda 16:06

Sierra írta:
Pipita írta: Edzőjük sincs és védelmük sincs. Haalandot kellene semlegesíteni, vagy több gólt rúgni, mint amennyit ő. Ez ellen a Dortmund ellen nem lenne illendő dolog kiesni.
Igy-igy, ez a Dortmund iden nagyon gyenge, ugy nyelik a golokat a bundasban mint kacsa a nokedlit. Talan a BL helye meglesz nekik. Ha nem lenne Haaland, kb EL helyert kuzdenenek. Oket es a Portot verni kene aranylag siman.
Értem, hogy BL negyeddöntőben náluk könnyebb ellenfelet nem remélhetünk, de ez nem azt jelenti, hogy könnyűek lennének nekünk. Mi egyedül azért vagyunk itt, mert a régi győztes gárdából a rutinos védelem-középpálya gerince még együttvan, és a nagy meccsekre annyira felhúzzuk magunkat csapatvédekezésben, hogy egy-egy Benzema-villanás vagy Casemiro/Ramos fejes elég a továbbjutáshoz.

Haaland egyelőre CR-módban tolja a BL-ben, magyarán szerintem akármit teszünk, ő a 2-3 gólját meglövi ellenünk is, kérdés, hogy az egy szem Benzema a sok szerencsétlennel körbevéve talál-e elég gólt, hogy ezt kiegyensúlyozza.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 17., szerda 13:37

Pipita írta: Edzőjük sincs és védelmük sincs. Haalandot kellene semlegesíteni, vagy több gólt rúgni, mint amennyit ő. Ez ellen a Dortmund ellen nem lenne illendő dolog kiesni.
Igy-igy, ez a Dortmund iden nagyon gyenge, ugy nyelik a golokat a bundasban mint kacsa a nokedlit. Talan a BL helye meglesz nekik. Ha nem lenne Haaland, kb EL helyert kuzdenenek. Oket es a Portot verni kene aranylag siman.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. március 17., szerda 13:31

BlancoMark írta:
Realista24 írta: Én a Dortmundot kerülnem messziről.
Pedig az ilyen csapatok ellen akik focizni is akarnak mindig jók voltunk. Plusz elegge hektikus és fiatal csapat a Dortmund.
Edzőjük sincs és védelmük sincs. Haalandot kellene semlegesíteni, vagy több gólt rúgni, mint amennyit ő. Ez ellen a Dortmund ellen nem lenne illendő dolog kiesni.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. március 17., szerda 13:22

Realista24 írta:
Pad'em írta: Vini az első félidő szokásos betlije után azért a kijjebb nyíló Atalantát eléggé megkukizta, ennyivel mindenképp jobb, mint Asensio, ő neki megy a védőnek,aztán ha nincs annyi eszük, hogy elengedjék és helyette felrúgják, abból veszély/gól van. Lőni célozni nem tud, de így is ezerszer inkább ő mint Asensio. Nem kérdés.

LV Ramossal ezt a tequilázó melegpár gólörömöt túléltük volna ha nem látjuk, megtarthatták volna két szerződés elutasítás közt maguknak privátba :lol:

Porto, Dortmund, Chelsea, Pool, PSG, City, Bayern. In that order. Kb ez az erősorrend, esélyesebbnek egyértelműen a Porto ellen mondanám magunkat, Dortmund, Chelsea rutinból talán meglenne, a többi inkább felejtős. Bayernt nagyon jó lenne elkerülni, ott azok vért innának az elmúlt évek mélytorkozásai miatt.
Én a Dortmundot kerülnem messziről.
Pedig az ilyen csapatok ellen akik focizni is akarnak mindig jók voltunk. Plusz elegge hektikus és fiatal csapat a Dortmund.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. március 17., szerda 11:48

Hege írta:
Pipita írta: Nagyon jól játszottunk, végig irányítottuk a mérkőzést, ültek Zidane elképzelései, nagyon jó volt a felállás, csomó helyzetet alakítottunk ki.

Nagyon rég láttam ilyen jól játszani a csapatot, de nagy meccsekre továbbra is oda tudja tenni magát a Zidane-gárda, ez mindenképp bíztató.

10/10 volt ez a teljesítmény, Atalanta helyzet nem is volt, csak miután már 3-0-ra mentünk. A góljukra meg rögtön góllal válaszoltunk. 10/10, így tovább. :agree: :lilasalas:
2-0-ra
Összesítésben.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 17., szerda 9:19

Pipita írta: Nagyon jól játszottunk, végig irányítottuk a mérkőzést, ültek Zidane elképzelései, nagyon jó volt a felállás, csomó helyzetet alakítottunk ki.

Nagyon rég láttam ilyen jól játszani a csapatot, de nagy meccsekre továbbra is oda tudja tenni magát a Zidane-gárda, ez mindenképp bíztató.

10/10 volt ez a teljesítmény, Atalanta helyzet nem is volt, csak miután már 3-0-ra mentünk. A góljukra meg rögtön góllal válaszoltunk. 10/10, így tovább. :agree: :lilasalas:
Elsőben azért néha be be pislantottam, de egyébként egész elvoltam...rég nem néztem végig meccset, teljes egészében... talán valamelyik rangadót.

Jó volt ez, összességében tetszett, de azért a kövi BL meccsig kell a pihi, arra készülök fel. :mrgreen: ( vagy ha lesz valami érdekes a bajnokságban )
Remélem "könnyűt" kapunk.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 17., szerda 7:52

Én annyira nem voltam elájulva a fent rohangáló Mendy taktikától, be is aludtam :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 338 regisztrált és 0 vendég