Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 10., szombat 22:57

Ez küzdés volt... :agree: Látszott a csapaton már az első félidő végén, hogy fáradtak, ennek ellenére mindenki hajtott tovább. Szép volt!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 10., szombat 22:57

sonic írta: Izgalmas lett a vege de megerdemelt gyozelem.

Azert Remy elintezte hogy Casemiro ne legyen a kovetkezo meccsen. Koszonjuk, Remy!
Jajj, visszaengedem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. április 10., szombat 22:57

Mindkét csapat döntetlent érdemelt volna, de jó hogy behúztuk...Matracék tehetnének egy szívességet.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. április 10., szombat 22:56

Faradtsag,eso,pontatlansag. Piros lap (koszi remy)

Es behuztuk.
Le a kalappal a fiuk elott.

A kontrakon dolgozni kell de van ebben a jatekban fantazia.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. április 10., szombat 22:56

Ez mekkora meccs volt!

Igazi férfias csata.Színvonalas háború.

Amúgy iszonyatosan szintet lépett a csapat és az életunt bamba sétáládok helyett csapatként foci van.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. április 10., szombat 22:56

Izgalmas lett a vege de megerdemelt gyozelem.

Azert Remy elintezte hogy Casemiro ne legyen a kovetkezo meccsen. Koszonjuk, Remy!
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 10., szombat 22:55

Szeretem imádom Marcelot de emberhátrányban ,hogy a facomban szalad kapura a 90ik percben center pozícióban. Amúgy meg királyak vagyunk csak karadjon kakao a pool elleni visszavágóra :D

Barszáék meg sírjanak mert mendy megfogta a kezét annak a bolondnak :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2021. április 10., szombat 22:56-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. április 10., szombat 22:55

Megint meg lettek nyomva, imádom :D :mrgreen:

Nagyon szerencsétlen meccs volt nekünk, sima meccs lehetett volna, de legalább a 3 pont nem lett oda.

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. április 10., szombat 22:55

Mikor a meccs vegen pigue odament a birohoz sirni...te jo isten mennyire egy budos proli az az ember.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 10., szombat 22:54

Hát ez a második félidő kuka volt. Lehet tényleg a fáradtság miatt. Sok helyzet, sok kapufa, de jó hogy hoztuk. :D

Avatar
portillo
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: portillo » 2021. április 7., szerda 11:40

Realista24 írta: Szombat szerda a meccs nem? Annak elégnek kell lennie.
Reméljük elég lesz. Azért Kroos kisebb sérülésből jött, Modricot meg alapból fásultnak éreztem. Na meg reméljük az elődöntőre is kell majd készülni.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 7., szerda 11:28

portillo írta:
realbeckham írta: A végén az a kritikus 10 perc, szvsz tudatos dolog volt. Igy visszaálltunk. Az is igaz, hogy a seggunkon vettük a levegőt, de birtuk volna még, ha zz azt kéri.
Hát én azt láttam, hogy majdnem mindenki készen volt, de főleg a középpálya.
Modricot csak a szíve vitte, Kroos meg kokrétan lépegetett jobbra balra. Szerencsére így is jól tömörültünk, a Pool meg teljesen ötlettelen volt, de ez szerintem nem mindig fog bejönni, főleg ha hétvégén Barca is elfáradnak, nem lesz kit pihentetni a visszavágóig.
Szombat szerda a meccs nem? Annak elégnek kell lennie.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
portillo
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: portillo » 2021. április 7., szerda 10:30

realbeckham írta: A végén az a kritikus 10 perc, szvsz tudatos dolog volt. Igy visszaálltunk. Az is igaz, hogy a seggunkon vettük a levegőt, de birtuk volna még, ha zz azt kéri.
Hát én azt láttam, hogy majdnem mindenki készen volt, de főleg a középpálya.
Modricot csak a szíve vitte, Kroos meg kokrétan lépegetett jobbra balra. Szerencsére így is jól tömörültünk, a Pool meg teljesen ötlettelen volt, de ez szerintem nem mindig fog bejönni, főleg ha hétvégén Barca is elfáradnak, nem lesz kit pihentetni a visszavágóig.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 7., szerda 10:29

ziro4vr írta: CKM alap, én nem tudom már ki volt aki anno azt írta hogy szerinte egál a pool kp-ja velük, de hát na..dehogy egál, ez a hármas történelmi, max összerakni tudsz különböző korból embereket akik ezt tudják. Lehet itt sírni Kovacic, Ceballos, Ödegaard, Llorrentéért, de ki a tököm bontaná meg ezt a hármast? A rotálás más tészta, de nem mindenki akar és tud várni a sorára, azzal sincs baj.
Ezt annyira adom..
Még mielőtt vmi nagyokos beírná a Busi-Xavi-Iniesta triót a másikaktól. Előre szólok, hogy nem.
Case >>> Busi, "játékilag" is, meg Case egy férfi, nem egy olyan picsahangú nemzetszínésze, mint amaz. A másik két zsenit elismerem, de a CMK mint egység, felfoghatatlanul jó EGYÜTT.

Egyben tartják a csapatot, pontosak, Kroos-Modric technikája tényleg félelmetes. Főnök írta a BL topikba, hogy Klopp is benézte ezt, mert nem a CMK-ra koncentrált. Jogos, ill. szerintem megpróbálta, de amikor ők hárman formában vannak, foghatatlanok.

Clasicó is izgi lesz így.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 7., szerda 10:27

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Ebben van valami hogy a tobbiek mar talan nem is birtak. Valverde ilyenkor jo lenne kozepre, de akkor meg megint hianyozna a szelso vedekezesbol egy gyors ember. Rendben voltunk taktikailag tegnap ez a lenyeg. Nem igazan tudtak mit kezdeni velunk. Nem tudtam egyebkent eldonteni, hogy Vini jatszott ennyire jol vagy a pool vedelme volt nagyon rossz, de nem igazan tudtak tartani
Ahogy én láttam, ez most Vini napja volt. Majdnem minden mozdulata, labdaátvétele jó volt és ami meglepő, tudatos :mrgreen: Befejezés könyörtelen.

Ezt úgy hívom, hogy szintlépés. Kérdés, hogy egyszeri vagy tartós.
Én szerencsének hívom. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. április 7., szerda 10:24

A végén az a kritikus 10 perc, szvsz tudatos dolog volt. Igy visszaálltunk. Az is igaz, hogy a seggunkon vettük a levegőt, de birtuk volna még, ha zz azt kéri. En úgy láttam, hogy alljunk vissza és kontra. A beton CBjük Philips( gecc ezt honnan szalajtottak) is a 16osunknál gurigatott. Jo lett volna ez. 2x be is jöhetett volna a végén, csak Rodrygo tulzasba vitte a rizscsirkemellet úgy látom. Nulla sebesség volt benne. Illetve balszerencse is volt. Talan Karim csuszott el egy passznál.

Pozitív csalódás volt. Szoros, Xre számítottam. Közben pedig akár 4-5 is lehetett volna közte. De szar volt a pálya. A pool nem ehhez van szokva. Majd az Anfielden jobbak lesznek. :mrgreen: Az öreg Balnc is megmondta anno a zte ellen, hogy a pálya egy libalegelő
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 7., szerda 9:44

Mickey írta: Na igen, Modric passza...igen.

De Kroos mit tett oda Viniciusnak...fejbiccentés, aztán ment a bogyó, Vini meg csodával határos módon intézte magának a többit.

Rajzolni sem lehetett volna szebbet, zseniális akárhányszor nézem újra.

Nagy meccs volt !
Ez egyébként a legjobb, tavaly is volt egy hasonló, talán Barca ellen, Kroos mutatta előre, hogy mi lesz a játék, aztán oda is bökte a bogyót. Óriási a pali.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 7., szerda 9:39

A meccs onnan indult hogy Klopp elcseszte Thiago padraültetésével, megalázóan még be is látta a hibáját a 41. percben. Közben ZZ limitálta Mendyt, Vinit felrakta kicsitrentre, és tudatos játékelemként lődöztük be mögéjük a labdákat. A cseréket is jól csinálta, a végén időthúzni beküldhetett volna még valakit, de annyi baj legyen, mutatta a fakkot.

A védelem szerintem patika volt, 1 hiba benne van, 3 alapember nélkül nincs még egy csapat amely ilyen védelemmel tud felállni. Megmondom őszintén annyira Ramos nem hiányzik nekem, örülök ha marad, de nem áll meg az élet ha elmegy, akkor is van 3 klasszisunk, szerintem Militao is az, ha megkapja a bizalmat, nagy ász lehet. LV nem hátvéd, ahhoz képest megoldja, Mendy pedig full backként talán a legjobb a világon a baloson, ha Vini mindig így kenné előtte senkit nem érdekelne a támadójátéka, de sajnos ez ritka azért.

CKM alap, én nem tudom már ki volt aki anno azt írta hogy szerinte egál a pool kp-ja velük, de hát na..dehogy egál, ez a hármas történelmi, max összerakni tudsz különböző korból embereket akik ezt tudják. Lehet itt sírni Kovacic, Ceballos, Ödegaard, Llorrentéért, de ki a tököm bontaná meg ezt a hármast? A rotálás más tészta, de nem mindenki akar és tud várni a sorára, azzal sincs baj.

Vini ma ász volt, ha tud építkezni a mostaniból meg kicsi önbizlamat szerezni a kapu előtt még lehet belőle ember, a mentalitása patika továbbra is. Asensio a gólját szépen csinálta, aztán kb 3 gól ment el rajta. Benzema a pályán volt? :mrgreen:

Azért örülök hogy páran optimisták voltunk a párharc előtt, ez a pool gyenge lenyomata a pár évvel ezelőttinek, szerintem hamarosan nyomnak egy rebootot Gerrarddal. Mi meg összekapjuk magunkat a fontos meccsekre, a védelmünk európa egyik legjobbja, a kp A legjobbja, ha elöl dob a gép valakinek, megbaszunk akárkit.
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 7., szerda 9:37

Na igen, Modric passza...igen.

De Kroos mit tett oda Viniciusnak...fejbiccentés, aztán ment a bogyó, Vini meg csodával határos módon intézte magának a többit.

Rajzolni sem lehetett volna szebbet, zseniális akárhányszor nézem újra.

Nagy meccs volt !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 7., szerda 9:28

Fú, nagyon jó kis mérkőzés volt. ZZ (ismét, már sokadjára) bizonyította, hogy mennyire ért is ő ehhez.. A 4 futóbolond ellen ment a 3unk, Ase meg fegyelmezett volt, a gólnál meg ott volt..

A védelem azt az 1 hibát leszámítva jól csinálta amit kellett, Militao igen ment, ott volt, csúszott, megelőzött..
A CMK.. Nincsenek szavak. Kroos komolyan, mint valami tervezőmérnök-zseni osztogatta a hosszúkat, Modric szépen tett-vett, Case meg a szokásos határozottság.. Annyira jók ők így hárman, a csapat gerince, motorja, pillére a CMK.. Az egyetlen baj,hogy a 80.-iktól mind a három a seggén vette már a levegőt, érezhető volt, hisz akkor nagy fölényben volt a Pool, de csak labdabirtoklásban, átütő veszély akkor sem volt bennük. Amint lehetett, mindegyik a térdén támaszkodva pihegett, mint Roberto Carlos 06-ban a VB-n.. Mondjuk megértem, brutál melót raktak le.. Azon gondolkodtam meccs közben, hogy ennyire jó trió csak kb. a Seedorf-Pirlo-Gatta volt, amit valaha láttam, félelmetes ez a 3 srác együtt.. Jó lenne, ha Fede inkább valamelyik helyett tudna beugrani és nem a jobbszélre kéne mennie futkosnia..

Az első hármas meg.. Ase jobb lett volna, ha a belövi a másodikját is, kár volt az a "passz" próbálkozás balra Vininek..
Vinit meg naggyá tették a többiek tegnap, lerakta a szokásos brutál futómennyiségét, amikor kellett, meg beverte.. jó volt, de a második gólja előtt az a passz Modrictól :sziv: :sziv:
Am. Viniben lehet valami megindult, nemtudom kinek tűnt még fel, a 32. percben olyan kis finoman adta vissza a labdát ott a félpálya körül.. Ha fejben összeáll a gyerek, ilyen fizikummal hasznos tud lenni. Az valami elképesztő.. Kicsi suta Rodryból ez pl. nagyon hiányzik..

A bírózók meg az emnétynél csak a szokásos formát hozták... Bírói hiba, az az ámokfutás, ami a chelsea-barcán volt anno.. Ugyanmár..

Végül az ellenfél, ez nem jöhetett volna létre nélkülük. Klopp nemtom mire gondolt, amikor Keita+Jota mentek a kezdőbe, persze nekünk jó volt, de jól lábon lőtte magát..

Szóval ennyi. jó kis meccs volt, jöhet a Barca, a visszavágó. Még 2szer kell kibírni, 1-2 okos csere, jól menedzselni azt a kevés játékosunkat aki van.. De azt #zzknows.. :salute:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég