Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 27., kedd 22:49

Mester77 írta: Én csak annyit írnék már ide, jó előre, h a második félidő előtt 1perccel, bementem a hálószobába, adni egy puszit a kedvesemnek, aki közölte, h amúgy nincs rajta bugyi..

Mondom jojojo hagyjon már, jön a második félidő. És bedobtam neki egy bugyit.

Ezért. Ezért a második félidőért. :lol:

Most már persze alszik
Rúgj bele az ágyba egyet véletlen.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 27., kedd 22:48

Én csak annyit írnék már ide, jó előre, h a második félidő előtt 1perccel, bementem a hálószobába, adni egy puszit a kedvesemnek, aki közölte, h amúgy nincs rajta bugyi..

Mondom jojojo hagyjon már, jön a második félidő. És bedobtam neki egy bugyit.

Ezért. Ezért a második félidőért. :lol:

Most már persze alszik
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 25., vasárnap 14:28

Fura, hogy ennyire letargiába esett mindenki.. Meg kb gyujtsuk rá az öltözőt a srácokra minden pontvesztés után :lol: :lol:
Engem jobban idegesít, hogy ha nem mi nyerjük, akkor vagy a matracos kutyák (lásd esl kiugrás, tiszta románok..) vagy az a barca lesz a bajnok, amelyik a szezon elején azt se tudta, merre van előre, most se hűűdejók, mind2vel felmostuk a padlót idén, de a gyengusz keret miatt annyi egyéb pontot vesztettünk.. Na ez jobban felqr..
A meccs:
Körte: semmi. 2 éve bika, amit lehet kb mindent fog
Védelem: gólt tegnap se kaptunk.....
Case-Modric: felejthető meccsük volt, Case mintha a 40ik perctől már elfogyott volna néha-néha
Isco: csá.., semmi
Ase: semmit nem mutatott
Rodry: vártam, mikor áll be helyette Vini
Vini: minek is állt be? :mrgreen:
Benz: egyedül volt hagyva. Elöször a 2 súlytalan szélső nem segített neki semmit, utána Vini....
Hazard: a 2. ember elöl, aki tud focizni, 2 szezon alatt kalapozott össze 15 meccset, ha bírná, jó volna, de nem bírja..
Blanco: ilyen "gyerekek" kellenek, nem tojt be, nem lógott ki lefele

Am. az idöjárás rányomta a bélyeget a meccsre, fos volt az is, ilyenkor szenvedés focizni, nézni is az volt..
A bl-ben ez kevés lesz, de ott jobbak leszünk..
Nem tragédia ami történt, csak sz@r lenyelni..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 25., vasárnap 11:16

Kerlon írta: Dehogy fogytunk. A tegnapi es ehhez hasonlo hazai pont vesztesek miatt nem vezetjuk a bajnoksagot, bukjuk a bajnoksagot. Iden nem ez az elso, hogy kimegyunk hazai palyan ilyen lofaszjoska mentalitassal es vallalkozo kedvel.

Felhaborit, hogy megy az allando hatra visszapassz, hogy nem mer senki csinálni egy felpasszt, egy lefordulast. Nulla varatlan megoldas, gyakorlatilag nulla nyomás kifejtés.

Pufi Hazard beállt, kétszer megindult és majdnem két veszély helyzet állt fel...

Asensiot meg felejtse mar a el a vezetőség, szánalmas az ember, szánalmas a mentalitása. Se a balon, se a jobbon nem er semmit se. Rodrygo bar sokat hibázott, de látszott rajta, hogy a balon mennyivel jobban erzi magát, aztan emiatt a semmirekellő miatt kell a jobbon játszani.

ZZ is bekaphatja, hogy nem veszi eszre vagy nem mer cserélni előbb, mint az utolsó 20-10 perc.
El is fogytunk de valóban ami miatt tegnap én is kiakadtam az a hozzáállás. Hát baxki ha a bajnokság a tét akkor minimum elvárható az hogy aki játszik az szakadjon meg. De nem a hosszabbításban is adogatunk körbe meg simogatjuk a labdát stb. A Capello felé bajnoki cím mentalitása kellene (legalább nyomokban) és akkor meglehet ezt volna a liga. Rohadt idegesítő hogy a végén még a Barca duplázik mi meg cumizunk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 25., vasárnap 10:15

Dehogy fogytunk. A tegnapi es ehhez hasonlo hazai pont vesztesek miatt nem vezetjuk a bajnoksagot, bukjuk a bajnoksagot. Iden nem ez az elso, hogy kimegyunk hazai palyan ilyen lofaszjoska mentalitassal es vallalkozo kedvel.

Felhaborit, hogy megy az allando hatra visszapassz, hogy nem mer senki csinálni egy felpasszt, egy lefordulast. Nulla varatlan megoldas, gyakorlatilag nulla nyomás kifejtés.

Pufi Hazard beállt, kétszer megindult és majdnem két veszély helyzet állt fel...

Asensiot meg felejtse mar a el a vezetőség, szánalmas az ember, szánalmas a mentalitása. Se a balon, se a jobbon nem er semmit se. Rodrygo bar sokat hibázott, de látszott rajta, hogy a balon mennyivel jobban erzi magát, aztan emiatt a semmirekellő miatt kell a jobbon játszani.

ZZ is bekaphatja, hogy nem veszi eszre vagy nem mer cserélni előbb, mint az utolsó 20-10 perc.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 25., vasárnap 8:35

Elfogytunk, meghozza nagyon latvanyosan. Benzema az egyeduli ertelmes tamadonk, de ezt reszben magunknak koszonhetjuk. Rodrygo ha annyi lehetoseget kapott volna, mint Vini eddig a sajat posztjan, sokkal hasznosabb lenne. Amikor a vak is latja, hogy Asensio semmit nem er, miert nyomatjuk? Meg egyszer sem probaltuk meg feltolni Marianot es Benzemat kicsit a szelre tenni. Modric elfaradt, a sok rossz passz ellenere is a kp messze legjobbja. Teszi ugy, hogy kozben Casemiro valami megmagyarazhatatlan taktikai elemkent 10eskent vedekezik es csatarkent tamad. Ez kinek jo? A szelsoinknek kell belepni a kp ra vedekezesbe mert nincs ott. Siman atrohant egy betis 2 passzal a kp n. A vedelem jol dolgozott, Carvajal is jol tert vissza, Nacho vedekezesben lehozta. Nem sok pozitivum volt ebben a meccsben, de lattuk Hazard jatekat. Megint ellehet mondani ra, hogy igeretes volt de kell neki az onbizalom, majd par meccs... Ah addigra megint beteg szoba 2 honapra...
16 oson kivulrol amugy tiltott a loves? Ertem, hogy Vini nem lo mert nem tud, de a tobbiektol jo lenne

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. április 25., vasárnap 0:39

Azért remélem a 3. helyet meg tudjuk őrizni a bajnokságban. :coffee:

Az a baj, hogy ha nem ez a f@szlóbálás menne a kis- és középcsapatok ellen akkor hozható lett volna liga.

Kár, hogy a liga nem kell nekünk. :hmmm: :roll:

Mindegy majd jövőre mikor a BL-ből ki leszünk esetleg tiltva.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. április 25., vasárnap 0:15

Pad'em írta: Laptopról néztem a meccset, és hát mindent elmond az élvezeti faktorából, hogy majdnem többször figyeltem asszony random Netflix thrillerét mint a fiainkat. Mondjuk Rosario Dawson azért jobb látvány mint a csapzott hobo Isco, aki már a 20.percben úgy zihál mint Modric 46 db zsinórban lejátszott meccs után se.

Vindzsó ma is tüzelt keményen, Zizou sztem feltette a kérdést, hogy megéri e tovább gyakorolni vele. Hasznosabb időtöltés ha inkább elmegy az Ikeába venni egy új kanapét ahelyett a lila förtelem helyett. Hazard megint beugrott bíztatóan, 2-3 meccs után gondolom jön majd szenyor discomfort.

Chelsea ellen az tuti, hogy nem lesz gólgála, mindkét csapat kevés gólt kap. Kroos reméljük vállalni tudja, Mendy se lenne rossz, de rá kevesebb az esély. Bajnokság így több mint valószínű kampó, BLre még egy utolsó nagy extra kéne, hogy aztán ősztől... folytassuk valszeg ugyanezzel a kerettel :lol: :kivagyhe:

*most olvasom, hogy lesz Mendy szerdán. Fasza
Csak maradjon is meg a keret... A Varane Ramos párosból legalább egyikük itt folytathatná és nagyon jó lenne ha Alaba végül egy másik csapatot választana
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 24., szombat 23:35

Laptopról néztem a meccset, és hát mindent elmond az élvezeti faktorából, hogy majdnem többször figyeltem asszony random Netflix thrillerét mint a fiainkat. Mondjuk Rosario Dawson azért jobb látvány mint a csapzott hobo Isco, aki már a 20.percben úgy zihál mint Modric 46 db zsinórban lejátszott meccs után se.

Vindzsó ma is tüzelt keményen, Zizou sztem feltette a kérdést, hogy megéri e tovább gyakorolni vele. Hasznosabb időtöltés ha inkább elmegy az Ikeába venni egy új kanapét ahelyett a lila förtelem helyett. Hazard megint beugrott bíztatóan, 2-3 meccs után gondolom jön majd szenyor discomfort.

Chelsea ellen az tuti, hogy nem lesz gólgála, mindkét csapat kevés gólt kap. Kroos reméljük vállalni tudja, Mendy se lenne rossz, de rá kevesebb az esély. Bajnokság így több mint valószínű kampó, BLre még egy utolsó nagy extra kéne, hogy aztán ősztől... folytassuk valszeg ugyanezzel a kerettel :lol: :kivagyhe:

*most olvasom, hogy lesz Mendy szerdán. Fasza
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. április 24., szombat 23:01

Am fura azt látni, hogy engem kb. szétbasz az ideg itthon, Körtisz meg vigyorog meccs végén..
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ő tehet bármiről is, mert ő pont parádé a szezonban, csak na.. :ike:
Carvaj meg benyögi, hogy nem tettek meg mindent.., hát köszi.. :|
Minek nézzük akkor tovább a bajnokságot?? :roll:
(Lehet meg akarják mutatni, hogy csak a szuperligára tudnak felpörögni már.. :D )

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. április 24., szombat 22:56

Le se szarják ezeket a meccseket... :kivagyhe:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. április 22., csütörtök 14:00

Babinho írta: Fiatalok is tetszettek. A gutierez fiunak komoly fizikuma is van
Így van
a spanyoloknál jó véleménnyel vannak Blancoról és Gutiérrezről is meccstől függetlenül
Még lehet belőlük jó játékos
Lehet megvan a low budget Marcelo pótlása

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 22., csütörtök 12:19

Egyébként a meccs magy részében iszonyú gyorsan járattuk a labdát, Cadiz követni se tudta.
Mindenki hozta magát, nem rossz amúgy a formánk, csak a túlterheltség...

Fiatalok is tetszettek. A gutierez fiunak komoly fizikuma is van

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 22., csütörtök 12:18

Lehet más meccset néztünk, sztem a csapat legjobbjai közé tartozott. Abszolút nem mondanám, hogy alibi passzokat nyomott, oda tette, ahova épp kellett.

Fizikálisan se tűnik kevésnek, amúgyis ez a pakoljunk rá izmot dolog láttuk, hogy szokott elsulni. Úgy, mint mondjuk Rodrynal, alig bír futni.

A hétvégi forduló izgi lesz, Villarreal Barca, Bilbao Atleti, mi meg a Betisszel.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 22., csütörtök 12:18

Berti írta: 2 nap mulva Betis. A tegnapi csapathoz képest ki fog csatlakozni?
Hazard, Toni, Modric, Mendy?
Mendy 17én sérült meg kb 2 hétre.
Modricnak a hátával van vmi, talán becsípődés

Ők nem csak most de a chelesa ellen se igen lesznek :'(

Hazard nem is hiányzik, Kroos már lehet
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 22., csütörtök 12:11

Nekem elég langyos volt ez a Blanco teljesítmény, nem értem ezt a sok pozitiv visszahangot itt. :hmmm:
Nem mondom, hogy rossz volt, de magasabb szinten ez édes kevés. A passzok többnyire a legbiztosabb társnak és mellette fizikálisan egy Cadiz is szinte felfalta.
Szedjen magára pár kiló izmot, ha középpályán akar játszani, aztán az idő megválaszolja hogyha tud-e szintet lépni.

Benzi nagyot ment és Case volt még aki tetszett.

2 nap mulva Betis. A tegnapi csapathoz képest ki fog csatlakozni?
Hazard, Toni, Modric, Mendy?

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 22., csütörtök 11:53

Mi lenne, ha még Hazard is egészséges lenne? Vele mi a péló van?

Vele felesleges számolni még ha felépül akkor is mivel olyan szintű lemaradásban van szerintem a többiekhez képest hogy azt leírni nem lehet.Egész évben nem játszott,biztos nincs meg a formája ahhoz hogy valami komoly dolgot letegyen a pályán.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

el magico
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. április 22., csütörtök 11:53

Szerintem is bőven jó volt Blanco, első meccs kezdőként, nem volt beszarva sem. Az ilyen meccsekre bőven elfér 1-2 csere/ifi játékos. Szurkolok neki :)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 22., csütörtök 11:51

Anthony írta: Mi lenne, ha még Hazard is egészséges lenne? Vele mi a péló van?
Több hete edz, mégse kerül be a keretbe se, sokat mondó. Gondolom hasonló lenne mint eddig, pár perc alatt megsérül megint.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 22., csütörtök 11:45

Visszatért Carvajal, ez nagyon fontos esemény.

+ igaz, hogy csak egy Cadiz ellen, de végre Odri sem volt elveszett.

Blancot még kellene használni Kross és Modric pihentetésére amennyiben lehetséges.

Mi lenne, ha még Hazard is egészséges lenne? Vele mi a péló van?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég