Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Kinek adnád a Madridom d'Or-t?

A szavazás 2021. június 2., szerda 14:57-kor befejeződött.

Asensio
1
1%
Benzema
50
48%
Casemiro
3
3%
Courtois
37
35%
Kroos
1
1%
Mendy
0
0 szavazat
Modric
13
12%
Valverde
0
0 szavazat
Vinicius
0
0 szavazat
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat

Szavazatok száma: 105

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 1., szombat 22:54

Nyertünk, szerintem jól is játszottunk. Egyértelműen látszik, hogy Blanco, Miguel, Militao, Odri is (én sem hiszem el, hogy leírtam) bőven jók lettek volna egész szezonban rotálásra. Odrinál nyilván nem nehéz jobbat keríteni, Militao a jövőben alap lesz, de a kettő fiatal simán lehetne jövőre kerettag is. Nem kell ide Alaba, hiába univerzális, amit tud a posztjain arra vannak itt olyanok akik szintén lehozzák azt a teljesítményt.
Nagyon örülök, hogy Modric és Kroos egy percet sem játszott, a 3 pont mellett ez a legjobb hír.

Velszeg leírni sem kell, de nemem jól esik, Vini és Asensio iszonyat szar

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 1., szombat 22:53

Jók ezek a Castillás srácok. :agree: Blanco, Chust, és Miguel mind alkalmasak (lettek volna) arra, hogy forgassuk a keretet.

Pihent Modric-Kroos, ez sokat fog jelenteni a szerdai visszavágóra. B-)

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. május 1., szombat 22:51

Jött a hendi, Benzemát leszamitva a kecskék pihentek. :agree:
Isco jól szállt be.
Éder. :sziv:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Ramioli
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2021. április 28., szerda 22:08

Jó eredmény! tompák voltunk a Chelsea frissebb volt, ebben a csapatban nincsen nagyon több! fel kell pakolni mindent a visszavágóra , a feladat adott nyerni kell Angliában :) a csapat képes rá , ha a döntő meglenne ott aztán bármi lehet mert a csapat nagyrésze dörzsölt és rutinos ami döntőfaktor lehet :agree: :agree:

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 28., szerda 16:29

Marcelo mester a videó minden részében a helyzet magaslatán állt :lol:
I AM BADMAAAN!!!

raul 4 ever
Kedvenc játékosaid: Marcelo, Modric, Kroos, BigBenz

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 28., szerda 14:49

Igen, ez érdekes.. Fáradtak voltunk és szétestünk, a 3 kh + a CMK rosszul osztotta fel a területeket. Case megint sokszor feljebb császkált a helyénél, amiből mindig balul szoktunk kijönni..
Chelsea középső ötösére (Jorginho-Kante + 3 támadó) 6 emberrel reagáltunk, két 3as fallal, de nem működött (jól).
Ha a kulcsembereink pihennek hétvégén, Londonban bármi lehet, de ahhoz kell a pihentetés.
2021 04 20 - uefapoli is real
Ceferintakaroggy

Norbi90
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2021. április 28., szerda 14:37

Marky írta: Tegnap olyan fizikalis folennyel inditott a Chelsea, hogy leradiroztak a kozeppalyankat a palyarol. Kroos es Modric is teljesen kiszorult a szelre es mivel rohadtul el vannak mar faradva, ezert ebbol nagyon sok labdavesztes lett. Ahogy lement az elso 30 perc, ugy sikerult egyre jobban feleledni es atvenni az iranyitast. A masodik felidore pedig mindket csapat beallt a teruletek orzesere, minden labdaszerzes utan meg lett jaratva a komplett vedelem, neha a kapus is, nem volt esely semmilyen letamadasra es igazabol szandek sem.
A hetvegen be kell kuldeni a B sort, Modriceknak ki kell adni par nap pihenot, hogy valamennyire regeneralodhassanak a visszavagora. Priorizalni kell es a BL-ben tobb esely van, mint a bajnoksagban.
mondjuk ugy a BL rajtunk mulik a bajnokság nem egészen.

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. április 28., szerda 14:30

Szerintem nen volt tragedia a tegnapi. Alapbol ugy gondolom hogyha ki is esunk, es a bajboksag se lesz meg azis elfogadhato ezzel a kerettel es ami meg fontosabb ennyi hianyzoval gyakorlatilag egesz evben. Ezt szinte egyik csapat se birta volna.
Courtois oriasi szepen lassan top1 kapus. Valami hasonlo mentalitas kene hazardnak is. :D Az elso felidoben az egesz vedekezesunk katasztrofa volt de ennek a legnagyobb hibasa marcelo aki folyamatosan lemaradt, de legalabb tamadasba center volt..
Imadom a brazil tenyleg, orulok mikor olvasom hogy kezdd mert o tud olyat amiert erdemes leulni de nagyon durvan leepult. Ezzel mar csak a sajat szobrat donti azon az evi 15meccsen is. Gyakorlatilag odriozola is biztosabb pont nala.
Mondjuk nachot nem ertettem a golnal hogy miert kell a golvonalra futni miert nem a tamadora megy de mindegy.
Militao nekem a szezon legnagyobb pozitivuma. Egyertelmuen megkell tartani es ha valaki elmegy az elozo 10ev legjobb parosabol akkor ot kell helyette bedobni.
Casemirora meg valaki raszolhatna hogy ezt a sarkazgatast engedje el, mert eletveszelyes.
De az egesz keret elfaradt, kroos szerintem sosem adott el ennyi labdat, modric szurke volt, viniciusnak is keves pozitivumai egyike hogy mindig sprintel de mar nekj sincs meg a szufla, az egesz keret kifacsart.

Hetvegen kuldenem a castillasokat mindenki helyett vagy asensiot mert ott talan lehet pozerkedni. Aztan szerdan remelem valverde kezd mert azzal kb semlegesitjuk is kantet.

En ugy gondolom meglesz, de nehez lesz. Ha meg megse sikerul, ezt a forgatokonyvet alairtam volna szeptemberben is ezzel a tamadosorral.

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 28., szerda 13:45

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 28., szerda 10:36

reeed_ati írta: Félig láttam csak a meccset, de ott Kanté baromira élt a jobb oldalon..
Mendy lehet a kulcs, van rá esély, hogy visszatérjen?
Elvileg Mendy, Valverde, Ramos és Hazard is kezdhet a visszavágón, terv szerint. Aztán meglátjuk mi lesz belőle. Kiváncsi leszek ha a védelemben minden középhátvédünk elérhető lesz, kiket rak majd fel Zidane. Nagyon remélem, hogy nem a Ramos-Varane-t.

Hétvégén mehet egy TBO, Carvajal, Varane, Militao, Miguel, Blanco, Valverde, Isco, Rodrygo, Mariano, Hazard csapat. CKM-et nem akarom a pályán látni, egyszerűen pihenniük kell, különben két szék közt a földre huppanunk.
"BEST. DEFENDER. EVER."

reeed_ati
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. április 28., szerda 10:26

Félig láttam csak a meccset, de ott Kanté baromira élt a jobb oldalon..
Mendy lehet a kulcs, van rá esély, hogy visszatérjen?

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. április 28., szerda 10:18

Persze utólag már okos az ember, de egy egyszerű 433-al szerintem jobban jártunk volna, pláne, ha Nacho kezd balhátvédben.
Azt, hogy a Kroos-Modric páros végletekig ki van facsarva félig ZZ nyakába varrom, de a kis norvég gyerek is tehet egy szívességet a hírek alapján..

Hazardot még mindig szívesebben nézegetem, mint Benzemát leszámítva az összes támadónkat.
Döbbenetes volt az első negyed órában a tempókülönbség, de én akkor sem éreztem azt, hogy bassza meg ezek nagyon elvernek minket.

Ha sikerülne nekünk szerezni az első gólt nézelődhetne az összes futóbolondjuk a beton buszozásunkkal szemben. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 28., szerda 10:18

Tegnap olyan fizikalis folennyel inditott a Chelsea, hogy leradiroztak a kozeppalyankat a palyarol. Kroos es Modric is teljesen kiszorult a szelre es mivel rohadtul el vannak mar faradva, ezert ebbol nagyon sok labdavesztes lett. Ahogy lement az elso 30 perc, ugy sikerult egyre jobban feleledni es atvenni az iranyitast. A masodik felidore pedig mindket csapat beallt a teruletek orzesere, minden labdaszerzes utan meg lett jaratva a komplett vedelem, neha a kapus is, nem volt esely semmilyen letamadasra es igazabol szandek sem.
A hetvegen be kell kuldeni a B sort, Modriceknak ki kell adni par nap pihenot, hogy valamennyire regeneralodhassanak a visszavagora. Priorizalni kell es a BL-ben tobb esely van, mint a bajnoksagban.

raul 4 ever
Kedvenc játékosaid: Marcelo, Modric, Kroos, BigBenz

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 28., szerda 10:11

ziro4vr írta: Alapvetően a felállással nem volt gond, Marcelo volt a fő gond. Netto emberhátrány, olyan volt mint amikor valaki felmegy az autópályára és szembe megy a többiekkel. Tilos játszatni a visszavágón, remélem ezt ZZ beismeri, ha nem, én akkor venném őt elő.

Az eleje csalóka volt, nekünk estek, többen vannak és jobb fizikai állapotban, de aztán kiegyenlített lett a játék.

Szerintem a CKM-en fog múlni, ha jobb állapotban lesznek és Marcelot kivéve nagyobb lesz a taktikai fegyelem és stabilitás, akkor meg tudjuk fogni őket és valahogy továbbcsusszanunk. Jelenleg TBO a legjobb, a támadóik nagyrészt vakon vannak, 1 gólt meg bekotrunk bármikor még tán kettőt is.

Másik oldalon Kanténak jár a respekt, ilyen önazonos játékost én még nem láttam, nagyon tudja hogy mennyit ér és miben jó, semmi hősködés.
Áll. Mendy és Ramos is lehetnek már szombaton.. A kapitány kezdhet a bajnokin, Mendy meg kóstoljon max bele, de ha megoldható a visszavágóra legyen a legjobb állapotban, szegény Marcelo helyett.

Igen, mint mindig, a CMK-n áll/bukik kb. a csapat, ezért is kéne mindháromnak pihenni hétvégén. (Blanco-Ase-Isco csak lehozza az Osa ellen..)

Nem voltunk szerintem am. taktikailag fegyelmezetlenek, Marcelo már nem létező sebessége akkora fék volt, egy pillanat alatt szétestünk, Azpi-nak csak ki kellett mennie a vonal mellé és máris felborult a csapat. Egyértelműen hiba volt megengedni a Marci-Azpi párharcot..
ZZ sztem okosan rakott 3 védőt a CMK mögé, de sajna mivel Marci miatt áll. szétestünk, át tudtak szaladni.
Szerintem 1 kezem is kevés volna megszámolni, hányszor volt olyan, hogy Marcelo akkor ért vissza, mire lement a visszajátszás..
Nem bántom, mert imádom, csak már nem kéne játszatni (egy BL elődöntőben).
2021 04 20 - uefapoli is real
Ceferintakaroggy

Sierra
Kedvenc csapatod: Navas, Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo, Modric-Kroos-Casemiro, Bale-Benzema-Cristiano

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 28., szerda 10:04

Berti írta:
Szerintem meg pont, hogy a 352 volt a logikus kezdésnek, ami tökéletesen működött volna, ha Marcelo nem lett volna minusz ember. Átvészeltük míg pályán volt 1-1el és én már ennek is örülök.
Visszavágóra ha jön Mendy és Valverde, nyugodtan fogok leülni. Csak ne sérüljön le senki addig..
Nekem ugy tunt hogy ebben a felallasban nagyon szellos a vedelem, es pikk pakk bejatszottak a 16osra a labdat, mindenki futott hatra. Sztem nagyon fent volt a vedekezes es sok melysegi labdaval probalkoztak, es ennek tobbszor majdnem megittuk a levet. Kozeppalyas vedekezes se nagyon mukodott, foleg az elso felidoben.
Realmadrid <3

Siempre fieles e Inmortales como el tiempo, inalterables como la Historia, que tienen un nombre propio: ULTRAS SUR!!

Navas
Carvajal - Varane - Ramos - Marcelo
Modric - Casemiro - Kroos
Bale - Benzema - Cristiano

BEST TEAM EVER :salute:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 28., szerda 9:56

ziro4vr írta: Alapvetően a felállással nem volt gond, Marcelo volt a fő gond. Netto emberhátrány, olyan volt mint amikor valaki felmegy az autópályára és szembe megy a többiekkel. Tilos játszatni a visszavágón, remélem ezt ZZ beismeri, ha nem, én akkor venném őt elő.

Az eleje csalóka volt, nekünk estek, többen vannak és jobb fizikai állapotban, de aztán kiegyenlített lett a játék.

Szerintem a CKM-en fog múlni, ha jobb állapotban lesznek és Marcelot kivéve nagyobb lesz a taktikai fegyelem és stabilitás, akkor meg tudjuk fogni őket és valahogy továbbcsusszanunk. Jelenleg TBO a legjobb, a támadóik nagyrészt vakon vannak, 1 gólt meg bekotrunk bármikor még tán kettőt is.

Másik oldalon Kanténak jár a respekt, ilyen önazonos játékost én még nem láttam, nagyon tudja hogy mennyit ér és miben jó, semmi hősködés.
Hja, Kante volt patika, őt ki kell vennie Valverdének a visszavágón. Szívem szerint írnám, hogy Case álljon rá, de szimpatikus Kanté fiam, nem kívánok neki rosszat :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 28., szerda 9:54

Alapvetően a felállással nem volt gond, Marcelo volt a fő gond. Netto emberhátrány, olyan volt mint amikor valaki felmegy az autópályára és szembe megy a többiekkel. Tilos játszatni a visszavágón, remélem ezt ZZ beismeri, ha nem, én akkor venném őt elő.

Nem illik.

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2021. április 28., szerda 9:52

Ramost nem eroltetnem. Januar kozepe ota jatszott 2x60 percet marciusban es ennyi. Militao, Nacho parost nem bontanam meg, legfeljebb akkor, ha nincs Carvajal vagy Mendy.

istimester
rex madridistae
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. április 28., szerda 9:46

Földön kell járni, a lehetőségekhez képest egyáltalán nem volt tragédia a tegnapi. Nekem csak Marcelo volt zavaró. Min. 2 éve mondjuk, de harmadik nekifutásra már tényleg el kéne tőle búcsúzni. Bármelyik átlag La Liga balhátvéd használhatóbb lenne a keretben.

A gól után szerencsére elhagytuk a 3 védős rendszert, mert nem működött tökéletesen, nem érezték a területeket. Tibónak jönnek a bravúrok. KAK előtt le a kalappal.

A cseréink olyanok, amilyenek. Más nem volt. A jövő hétig még javulhat a helyzet. Fede, Mendy, SR4 visszatérése sokat dobna a lehetőségeken + Hazard is futhatna egy 30 percet a hétvégén. Hadd közeledjen az üzemi hőmérséklethez. Én is dobálom hambis poénokat, de a passzjáték ég és föld, amikor beáll, látszik a minőség.

Carvajal perceivel vigyázni, kell, nem biztos, hogy egész meccsre számolnék vele a hétvégén.

Nincs ez még lefutva.

VAMOS!

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 28., szerda 9:40

Csak a második félidőt láttam, de tartom, hogy a szakadó eső nem kedvezett nekünk.

Mondjuk semmi sem, mert láthatóan mindenki fáradt volt, sérülésből jött vissza.

Ami zavart, hogy inkább a Chelsea kontrollálta a meccset, pedig inkább mi szoktuk meghatározni a játék ritmusát. Ha lesz erő kicsit jobban letámadgatni, akkor meg fogjuk zavarni a Chelseat.

Az biztos, hogy jól felkészültek, a bal szélt nagyon lezárták, jobb oldalon pedig nem is nagyon akartunk próbálkozni.

Ez már olyan, mint a Rocky V.
Csak az kérdés mennyi erő van még bennünk?

Vissza: “Labdarúgás”