Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 27., vasárnap 0:17

Na röviden ennyit tennék hozzá, nem sok mindent olvastam vissza, de gondolom ez a vázlat áll fent mindenkinél: nem gáz itt kikapni, csak idegesítő Ancelotti első félidős túltaktikázása, a kevés szerencs és a spori ítélete a tizinél. Benzema lövése te atya ég... és akkor fbn azt kell olvasni, hogy még ezt sem tudja belőni... nagyon sok buta szurkolónk van.


Amúgy Bernabeuban nyerünk 3-0-ra, keep calm.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 27., vasárnap 0:16

Én ennek nem örülök. Ne menjünk le alpári Barca stílusba...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. október 26., szombat 23:42

De most már legalább a játékosok is kimondják, amit gondolnak és láttak. A játékvezető ennyi. Marcelo nyilatkozata tetszett! :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 26., szombat 23:30

pheco írta:Egyébként szerintetek durván játszottunk? Anti Realos haverom basztat, hogy Ramos pirosat érdemelt volna és favágók voltunk, pedig szerintem rohadtul nem. Olyanokért kaptak szabadot a Barcások, hogy sírva tudtam volna fakadni, hogy bemerte fújni a spori.
Nem kifejezetten, legalábbis az elmúlt évekhez képest biztosan nem. Ramos ugyan szerintem feleslegesen keménykedett Neymarral szemben, de ettől eltekintve többnyire mellőztétek a favágást, ez nagy pozitívum volt, főleg, hogy a kezdőtök láttán azt vártam, hogy percenként fognak szabálytalankodni Pepéék.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 26., szombat 23:26

realistahuni írta:
azt nagoyn sajnálom hogy isco ma nem játszott
Nem akarok itt okoskodni, de én mondtam amikor megvettük, hogy nem biztos, hogy ő illik a felállásunkhoz nagyobb csapatok ellen. Persze kicsik ellen belefér, hogy Modric és Illara/Khedira/Xabi(?) előtt szervezzen, de amikor jön egy juve meg barca akkor Carlo sem mer ekkorát kockáztatni, és tkp nélküli játékot nyomat inkább 4-3-3-ban.
Tényleg ne legyen igazad. Elegem van abból, hogy szinte minden nagy csapat ugyanúgy áll ki ellenünk, mint egy gyengébb csapat ellen is, csak mi szarunk be és variáljuk át a játékot.


A meccshez: első félidő értékelhetetlen, bár a Barca se volt jó, nem tudom mit élvezkedtek Hegyiék. Neymar mákos szar gólt lőtt, meg volt egy Messi kiugratás, amit szerencsére mellé lőtt és ennyi. A második félidőben, ha a szerencse nem velük van(és a bíró), akkor x tuti meg lett volna. Faszán játszottunk. Jesének rohadtul örülök. Benzema kapufánál ordítottam, mint az állat. Tavaszra jó lesz ez. Xabi felépül, Bale beépül, Jesé meg több időt kap, aztán pár hónap múlva mehet a dara.


Egyébként szerintetek durván játszottunk? Anti Realos haverom basztat, hogy Ramos pirosat érdemelt volna és favágók voltunk, pedig szerintem rohadtul nem. Olyanokért kaptak szabadot a Barcások, hogy sírva tudtam volna fakadni, hogy bemerte fújni a spori.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. október 26., szombat 23:23

de azon szakadtam amikor elindult varanera a spekaer meg "hú de becsapta varanet" közbe visszahúzta és ugyanott volt mint a nagy csle előtt, varanenal szemben, aztán alibiből hátrapasszolta míg a speaker kicsapta.
+1
Ez bennem is nagyon megmaradt Galacticos, és pont erre kaptam én is fel a fejem. :) ÉS itt jön a képbe amit RMCF mond, h sokszor a semmire szopkodják a brazilt, konkrétan téleg az volt h húzott egyet jobbra, majd balra a brazil és egy milit (!!) nem haladt előre, erre hogy becsapta Varanet...mondom, h? ..sehogy...annyival egészíteném ki Gala hozzászólását, h az alibi passz, amit hátra adott, azt hajszálpontosan a tök egyedül álló Modric lábára ment. Nevetséges.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 26., szombat 23:16

azt nagoyn sajnálom hogy isco ma nem játszott
Nem akarok itt okoskodni, de én mondtam amikor megvettük, hogy nem biztos, hogy ő illik a felállásunkhoz nagyobb csapatok ellen. Persze kicsik ellen belefér, hogy Modric és Illara/Khedira/Xabi(?) előtt szervezzen, de amikor jön egy juve meg barca akkor Carlo sem mer ekkorát kockáztatni, és tkp nélküli játékot nyomat inkább 4-3-3-ban.
Ne legyen igazam, de inkább vészmegoldás lesz a gyerek komoly meccseken, azaz be fogjuk cserélni ha vesztésre állunk és menni kell az eredmény után. Ha lenne egy Pogbánk Illara vagy Modric mellett mehetne Isco is bárki ellen, akkor viszont Illara vagy Modric maradna ki akik szintén sokba kerültek és túl nagy luxus padoztatni őket.
Ördögi kör lesz ez.
Love football, hate antifa.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 26., szombat 22:59

Persze, hogy ő kerül legtöbbször ziccerbe, mert épeszű ember el nem tudja képzelni, hogy mi a ge :cens: t keres ő ott elől. Amivel persze nem lenne baj, sőt... De olyan fogalmatlan a kapu előtt, meg kb annyi köze van a kapuhoz, mint nekem az atomfizikához. Persze félévente elakadhat benne egy labda, ami aztán a kapuban köt ki, de alapvetően szerintem fogalma nincs, hogy merre, milyen erővel kéne meglőni azt a gömbölyű valamit, hogy a kapust kikerülve aztán a hálóban kössön ki. Középpályán ha megkapja a labdát még képes azt odapasszolni valakihez és ha maradna a helyén még talán egy labdabiztos játékosnak is mondanám. De mihelyst átlépi a 16-ost, mintha azt sem tudná hol van és mit kell kezdeni a labdával, konkrétan az sem zavarja ha full üresen van, még így is full veszélytelen az ellenfélre nézve.




Mellesleg Khediráról van szó............

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. október 26., szombat 22:51

Két dolognak örülök.
A második félidőnknek, illetve annak, hogy ez a barca nem tűnik jobbnak, mint tavaly.

Hogy mi ennél jobbak leszünk, abban egészen biztos vagyok, kérdés, hogy mennyivel.
Remélhetőleg Carlo tanult ebből a meccsből, mert az első félidőt azért csúnyán elcseszte. Ramos középpályán??Mi a tökömnek? A csatár nélküli játék meg...
Valami hasonló! Ami az első félidőt illeti nos no comment, értékelhetetlen; ennyire impotens, pontatlan, ötlettelen Madridot már nagyon rég láthattunk (Carlo nagyon csúnyán benézte), a második félidő viszont egyértelműen bizakodásra adhat okot. Őszintén szólva én a magam részéről az elkövetkező hetekben csupán annyit kérnék Ancelottitól, hogy Xabi Alonso visszatérésével most már aztán találja meg a középpálya belső hármasát, amely la. 4-5 egymást követő meccsen is ugyanaz marad (mert eddig erre még nem igen volt példa :-* ) ... :coffee: Bale, Varane bedobását korainak éreztem még, persze utóbb könnyű okosnak lenni, de a tény az tény marad; előbbi még érezhetően a beilleszkedés legelején tart, ráadásul jelentős fizikális hátránnyal a tarsolyában, míg utóbbi durván meccshiánnyal küzd --> ez ma sajnos ki is jött, a csatár nélküli játékot meg egyelőre hanyagoljuk szerintem! :shifty: Isco, Casemiro (mi van veletek)???
Meg kicsit unom ezt az új fizikai mértékegységet, hogy Khedira-állandó! :vivo:
Nehezen emészthető a szituáció és a tag is az fix; küzd, hajt, próbálkozok, teljesítő képessége határait feszegeti (ahogy ma is) ugyanakkor ez sem változtat a tényen --> darabos, lassú, stílusidegen és egyszerűen nem idevaló! Az meg, hogy teli világklasszis támadókkal a csapatban ő kerül legtöbbször ziccerbe .......... :ozil: :shutup: :( :shifty: :ike: :ozil:
Modric alapkezdő,
Jó lenne ha Luka végérvényesen kezébe venné/vehetné most már a karmesteri pálcát és nem áldoznánk fel teljesen a védekezés oltárán a Herceg javára, mert nagyon nagy szükségünk van, lenne a horvát szervező munkájára! :roll: :coffee:
Épüljön már fel Xabi, hátha a mester rájön, hogy Khedira nélkülözhető.
Xabi-Illara-Modric.
Bőven elég lenne védekezésben is.
Nekem már az is bőven elég lenne, ha így nem Sami érkezne állandó jelleggel a második hullámban! :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 26., szombat 22:46

Épüljön már fel Xabi, hátha a mester rájön, hogy Khedira nélkülözhető.
Xabi-Illara-Modric.
Bőven elég lenne védekezésben is.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. október 26., szombat 22:40

Egyébként tetszik a szurkolók hozzáállása is. Mindig jön az, hogy miért mindig a győzelmet és szép játékot várjuk el, miért küldenénk el mindenkit és szidunk mindenkit ha kikapunk. De most kiderült, hogy tudunk veszíteni. Mert így lehet, lelkesen, szépen, nem szétrugdosva az ellenfelet és idegből, végig küzdve. Nem a győzelmet várjuk el mindig, mert be fog csúszni egy egy pontvesztés, hanem a mai mentalitást.
Ez egyébként azért van sztem, mert mindenki láthatta, hogy az alap felállással, taktikával abszolút egyenlőek voltunk velük idegenben is! Sztem mindenki elfogadta, hogy a taktikon ment el a meccs, így nem olyan nagy a kiakadás. :)

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 26., szombat 22:33

Galacticos írta:azon szakadtam amikor elindult varanera a spekaer meg "hú de becsapta varanet" közbe visszahúzta és ugyanott volt mint a nagy csle előtt, varanenal szemben, aztán alibiből hátrapasszolta míg a speaker kicsapta
Mert egy idióta volt egy kommentátor... Sörözőben ültünk, tele volt madridistával, és kb tök egyszerre velem együtt mindenki: "Hol csapta be te idióta, kit csapott be??????"

Egyébként tetszik a szurkolók hozzáállása is. Mindig jön az, hogy miért mindig a győzelmet és szép játékot várjuk el, miért küldenénk el mindenkit és szidunk mindenkit ha kikapunk. De most kiderült, hogy tudunk veszíteni. Mert így lehet, lelkesen, szépen, nem szétrugdosva az ellenfelet és idegből, végig küzdve. Nem a győzelmet várjuk el mindig, mert be fog csúszni egy egy pontvesztés, hanem a mai mentalitást. Lehet volt egy két gyengébb teljesítmény, de jár a pacsi mindenkinek. (Bíró kivételével) Tavasszal jó lesz ez.

Bale-t nem érdemes negatív irányba kiemelni, az első félidőben szarok voltunk, de aztán a másodikban feljavultunk, pechesek voltunk, van ez így, majd alakul.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. október 26., szombat 22:30

Pár szó a meccsről:

Úgy érzem, hogy látva a második félidőt megállapítható, nincs különbség a két csapat között. (legalábbis a javukra biztos nem). Carlo első klasszikusa, biztosra akart menni a védelem szempontjából, hogy ne szaladjunk bele egy nagyobb pofonba. Nem lenne ezzel gond, ha nem itt próbálta volna ki először.. Látszott Ramosékon, hogy jobbra balra tekingetnek, mutogatnak egymásnak ki, hova menjen stb.
A második félidő meg az első ellentettje. Remekül cserélt, bár így kezdtünk volna..
Illarra ismét bizonyította, hogy jó vétel volt és nagyon hosszú időre megoldhatja az egyik kp-s pozíciós problémát. Jesé és Benzema is jól szállt be.
A kezdőből Carvajalt emelném ki, aki ma jól nyomta, bár az első gólt én neki húzom be..

Összességében én még mindig azt mondom, hogy tavaszra várom az összeszokott, jó játékot! Addig van időnk! A BL-re kész leszünk, az otthoni klasszikusra pedig nyomok egy hendi hazait!

Hala Madrid!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 26., szombat 22:26

hát én csak az első félidő és a szerencse miatt vagyok csalódott.
neymar "lövésébe" ha senki nem ér bele elmegy keresztbe, bepattant, full makk. benzema kapufájánál kb 2centi hiányzott ha annyival lejjebb megy akkor bepattan. ezen kívül 1-1 szép gól és talán 2 de mindenképp legalább 1 véleményes büntető gyanús helyzet.
az első félidőben szarok voltunk, a barca is sokkal jobban védekezett mint még titoval, nem támadtak úgy, és annyian, viszont szerintem az x lett volna a legigazságosabb eredmény.
neymart sztárolhatjátok de az ég világon semmit nem csinált, lőtt egy makkos gólt és ennyi. ezen kívül tényleg semmit. nem vagyok nagy kommetnátor ellenes, de azon szakadtam amikor elindult varanera a spekaer meg "hú de becsapta varanet" közbe visszahúzta és ugyanott volt mint a nagy csle előtt, varanenal szemben, aztán alibiből hátrapasszolta míg a speaker kicsapta. bale szar volt de várható is volt, a barca ellen kell pont leginkább az összeszokottság és ő még nagyon nincs összeszokva a többi játékossal. azt nagoyn sajnálom hogy isco ma nem játszott, jesé jó volt amúgy, jól szállt be.
ronaldo, a helyzetét elszúrta de nagyon, szerintem ott nem valdes védett nagyot, kb semmit nem kellett csinálnia hogy kivédje, a hosszúba kellett volna ronaldonak lőni és akkor tuti gól. de előkészítésben kétszer is nagyon ott volt, jesének is nagy labdát adott és khedirának is a félidő végén -ha az isco akkor gól- ami után kezezett a barca egyik védője.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 26., szombat 22:19

Felemás meccs, felemás érzelmek.
Első félidő egy bűn volt. Carlo basszus.....na majd tanulsz belőle remélhetőleg. A második az tetszett. 3 elmaradt büntető a meccsen: Adriano lekezelte Valdesnek, Pepe kirúgta (asszem) Fabregas sarkát, és Masch lökése. Továbbá is sok a kihagyott helyzet. Di maria-t ziccerre játszák ki, szöktetik, de hosszan veszi át a labdát. Bezn kapufa, A Hercegnek 2 KETTŐ! ziccere, CR tiszta lövőhelyzete 10 méterről(bár kicsit ki volt szorítva, de nála ez nem volt gond eddig...bebaszta)

Alexis és Benzema remekül szálltak be ide és oda. Mindketten szép megoldásokat választottak és hajtottak. Egyiknek összejött a csodagól, a másiknak peche volt. Taps nekik!!!!!!

Neymar pengés volt...húzogatott, cselezett, szépen passzolt, gólt lőtt...szép debut, el kell ismerni. Bale ennek épp az ellenkezője, bár őt nem hoznám fel negatív ok gyanánt...elcsépelt szöveg, hogy idő kell neki, de rá tényleg ez illik. Neki idő kell. Aki csodát vár tőle még, az még a mikulásban is hisz. Szapulni meg szvsz nem kéne, bár a madridista egy Zidane-t is kifütyül pár meccs elteltével.

Valamiért egyáltalán nem bánt, nem vagyok ideges. Épp ellenkezőleg. Megnyugtatóan hat rám. Fura egy klasszikus vereség után így érezni, de pár dolog letisztult bennem. A Barca nem nagy valami....még otthon sem. Carlonak remélhetőleg szintén letisztult pár dolog az elméjében. Ilyenek, hogy nem mindig kell agyonvariálni a dolgokat...ha van egy jó út, akkor azon kell maradni és alakítani, nem pedig 600helyen átvariálni. Pl.: Mou féle út rohadt jó volt, azon egy minimális csiszolás és tökéletes...bekkelés megszüntetése 1:0 előnynél, ez mellék pici földön járatos (most erőltetett) tili-toli és kész vagyunk. Továbbá az is világossá keljen, hogy váljék neki, hogy Jesé és nem Morata. Á lehetne oldalakat írni, de fölösleges.

Nem lesz itt gond, itthon elkapjuk őket. Csak rajtunk múlik, rajtuk aligha. Ez a meccs is a kezünkben lehetett volna...bőőven. Abszolút nem félelmetes a katalán csapat. Carlonak egy mínusz pont jár, de komoly baj nem történt.

Most akkor Tata Martino az istenedző? <----ilyenekre lehet számítani egy pár napig. :coffee:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 26., szombat 22:16

no pár gondolat. carlo rossz felállást választott. nem kell ezt szépíteni, az első klasszikusa volt, megpróbálta, az otthoni meccsen javíthatja. amíg ramos-khedira páros volt, addig felesleges elemezgetni, értékelni. a védekezés nem lett jobb, mert bár középen jobban zárt a retesz, de a szélről jött a barca, és oda rendre nem ért ki pl khedira. támadást meg így nem lehet építeni, modric egyedül, egyénileg pedig nem voltak ott az embereink a támadósorból. mikor beállt illarra, akkor már ott voltunk, nagyon jó az emberünk. bale kapcsán...no mindegy hagyjuk is nem fogom védeni a """""""100""""""" milliós játékost. jesé, benzema jól szálltak be. nem játszott minket le a barca, nem volt űrfoci, hozták amit tudnak, messi kevesebbet. mi meg adtunk egy kis előnyt, elég volt. én úgy látom, alakul a játék, bár még csikorog a gépezet, és maguk az elemek is rozsdásak néhány helyen, de ott leszünk tavasszal. addig meg túlélek pár húzzoninnenbalemegcarlo lavinát
Nem illik.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 26., szombat 22:05

Érdekességképp írom, de a BBC-nél Valdes lett a meccsemberre egy győztes csapatból. :D
Jesé gólja ide vagy oda, de azért sokat kellett ma hárítania, szóval nem csoda, hogy így kiemelik.
But he is a good boy...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 26., szombat 22:04

Ja és szerintem Bale-lel nem lesz gond... Ronaldo is csak Benzema beállása után volt igazán jó. Előtte senki se találta a helyét... DM ma sokkal rosszabb volt náluk. Bale viszont jobban a központban van és a sport 1-esek(teljesen korrektak voltak ma) is megmondták, hogy rá még ~100 millió is nehezedik... El fogja ő még kapni a fonalat.



Érdekességképp írom, de a BBC-nél Valdes lett a meccsemberre egy győztes csapatból. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 26., szombat 22:00

:lol: meccs embere... hagyjuk már. Benzemának muszáj lesz gólt rúgnia, hogy ne temessék el végleg...
Szerintem minimum az egyik meccs embere ő volt. Ha Khedira belövi az egyik kiugratását, akkor most nem lenne miről beszélni és nem hiányolná senki a gólját. Ha legalább ilyen hasznosan játszana minden meccsen (van gól vagy nincs gól) akkor mindenki maximálisan elégedett lenne vele.
But he is a good boy...

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 26., szombat 21:59

Ez az a Real Madrid amit szeretek, amit a második félidőben láttam. Nem kell mindig nyerni, lehet hibázni, kilehet kapni, de küzdeni akarással, helyenként szép játékkal. Csalódott vagyok az eredmény miatt, de végre láttam mit akar a csapat játszani.

Bíróval nem kell foglalkozni, többet hibázott mi ránk nézve, de azt a 2-3 pontot, amit ma elbuktunk, Pepe tizenegyese visszahozta. (bár igazából ez most 6 pontos meccs volt, mert a barca az ellenfél, de mindegy)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 115 regisztrált és 0 vendég