Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 13., hétfő 9:02

Ez ilyen tipikus válogatott szünet utáni, az ellenfélnek minden összejön, de valahogy behúztuk végül meccs volt..
Igazából a Celta nem véletlen van ott a végén, de tök jellemző volt pl, hogy a vak kapusuk egyébként néha a szemünket védte ki, csak azért a minőség kijött szerencsére..

Érdekes volt, ahogy Carlo felküldte a csapatot, inkább volt ez 4231:
Modric-Case
Fede-Haz-Vini
B9

Haz. ilyen szabadon mozgó szerepet kapott: hol Vini, hol Fede, hol Benz sarkán álldogált, ezt a lehetőséget gyorsan el is kell felejteni. Ha a dagi is játszik, igenis fusson ő is, mint a gép, totál nem volt stabilitás a középpályán, hogy Fede a szélen volt kitolva, mint anno ZZ alatt, csak akkor volt a CMK, most meg csak Case és Modric, ráadásul a horvát nyilván szervezett volna, 1 Case volt a középpálya -> akkor mentek át rajtunk, amikor nem akartak, láttuk..

Nacho vmi elképesztő gyors.. MG se lassú, figyeltem, de volt 1 jelenet, amikor Nacho hátrányból indult és majdnem utolérte mire visszaért. Vagy a második góljuk után volt, vagy amikor Nacho kitolta ballal szögire asszem.. Mondjuk továbbra sem érzem betonnak a Nacho+Eder párost, de most iszonyú szarban volt hagyva a védelem a kvázi feladott/nem létező középpálya miatt.
Case, Modric, Fede -> amúgy jó meccsük volt, iszonyú sokat melóztak, a 4. gól után le is kellett volna hozni mindhármat, a cserékkel nagyon nem értettem egyet. Az ott eldőlt, még volt 20 perc, azt lehet leülhették volna, mert az inter után jön a valencia. Persze ha Modric szerdán nem játszik, OK, heti 90 percet kibír..
Ugyanúgy Benzit is le kellett volna hozni, 80-82. perc körül kapott is vmi hülye rúgást, húzta kicsit a lábát utána (kaphatta volna Mariano helyette nyugodtan)..


Viszont a nuevoVinijuni eddig megvesz kilóra :D, másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy felszabadult, h nem ZZ van a padon, vagy nemtudom.. Nem hiszem, hogy most értek be a külön foglalkozások, stb...
Szerintem frusztrálta, hogy az edző még mindig jobb focista.. Nem értem, de nem is érdekel, maradjon így, mert iszonyú plusz jelenleg -> visszaér, támad, mindent csinál.. Bravó..

Benz meg -> :lol: :lol: 5 gól, 4 gólpassz.. Tűzben van nagyon.. Nálam ő volt a MOM.

Ja, szóval behúztuk, de a védekezés botrány volt, ennyit tesz, ha Fede máshol van..
Cama ügyesen szállt be, nem hinném, hogy az inter ellen kezdeni fog, erős is lenne, de rossz nem volt.. Viszont Blanco és ő is jó lenne ha be tudnának minél többször szállni, egyrészt hogy szerezzenek perceket (bár Cama azért már rutinosnak mondható), másrészt az azt is jelenti, hogy a meccsek eldőltek :D :D

Az 5 gól az eléggé wow, de vannak hibák és megoldandó feladatok (Haz.-ból többet kihozni és Modric kímélése)..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2021. szeptember 12., vasárnap 23:28

Halfkey írta: Szerintem Cama mezõnyben sokszor hibázott, nyilván a tap-in gól megszépíti de most érzésre idõ kell majd neki míg belelendül. Persze no surprise, Modricnak, Zidanenak is kellett, pedig õk pályájuk csúcsán érkeztek.
Nagyon türelmesnek kell lennünk vele, szertelen volt most is. 18 éves, még Valverde is idősebb 5 évvel. Van benne potenciál, 2-3 év után lehet elkezdeni véleményt formálni. A gól miatt szép kezdés, de két olyan eladott labdája volt, amiért leszedik a fejét egy komolyabb meccsen. :shutup:

Engem inkább az aggaszt, hogy nagyon hasonlít a játéka Valverdéhez. Nincs konkrét posztja, mindenhova/mindenben jó/jobb, de igazán nincs posztja, erőssége. Ami előny lehet, de nem tudom két ilyen fiatal mennyire fér meg a pályán.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. szeptember 12., vasárnap 23:25

A játékunk tényleg szép, nem alszok már a 30. percben, mint ZZ alatt. De ha a védekezésünk ilyen marad, mint az első négy meccsen, akkor baj lesz. A bajnokságban általában működhet ez a Del Bosque féle virtus, hogy majd eggyel több gólt lövünk, mint az ellenfél, de egy komoly, szervezett csapat, ilyen felfogás mellett nagyon csúnyán orrba verhet minket. Ezzel valamit kezdeni kell, ennyi gólt egyszerűen nem kaphat egy Real Madrid. Főleg ilyeneket. A többi tényleg rendben van, újra élmény meccset nézni.

Camavinga szerintem jó húzás volt, ahogy vártuk is. El kellett hozni, szerintem gombért, pitykéért kaptuk meg ahhoz képest, amit érni fog. Jó mozgású, jó felfogású, agilis, nyugodt kölyöknek tűnik, az zavar csak, hogy ijesztően egylábas. Megágyaz egy kicsit Embappénak. Lesznek franciák rendesen.

Modricra és Benzemára meg már egész egyszerűen nincsenek szavak. De komolyan. :salute: :agree: Benzema, négy gól, b....átok meg, nem igaz, a spanyol bajnokságban. (A lesgólt csak azért számolom, mert tette a dolgát, védő a nyakán volt, nem tudták, hogy befújják-e, élesben ment. Persze, hogy megoldotta.) A horvát meg 36 évesen elviszi az egész csapatot a hátán. Beteg állat. :ozil: :agree: :salute:
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 12., vasárnap 23:20

Szerintem Cama mezõnyben sokszor hibázott, nyilván a tap-in gól megszépíti de most érzésre idõ kell majd neki míg belelendül. Persze no surprise, Modricnak, Zidanenak is kellett, pedig õk pályájuk csúcsán érkeztek.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. szeptember 12., vasárnap 23:19

kiserik írta:Ez a keret gyengébb, mint a tavalyi, nem is kicsit...
Jogos, a védelem gyengült. De oda meg jött egy Alaba. Viszont a kp meg a támadósor az teljesen ugyanaz (igaz, 1 évvel öregebb mindenki).

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. szeptember 12., vasárnap 23:18

Anthony írta: De alakul itt egy jó fiatal mag, ez nagyon örvendetes, szép jövő előtt állnak! (kivéve Asensio)
így van :shifty:
az ismert fiatalok mellett

Camavinga jól indult jár a taps :salute:
Miguel támadásban már most nagyon hasznos, neki védekezni kell megtanulni :kalapos:
Blanco most sem játszott, pedig Case alig élt a brazil meccsek után :hmmm:
ő nagy kérdés eddig: remélem nincs Carloval nézeteltérése...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. szeptember 12., vasárnap 23:07

A védekezéssel kezdeni kell valamit, egy Celta ellen izzadtunk, minden meccsen életveszély a védelmünk..

De alakul itt egy jó fiatal mag, ez nagyon örvendetes, szép jövő előtt állnak! (kivéve Asensio)

Vini megtáltosodott, ezt is megértük.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 12., vasárnap 23:05

Sierra írta: Kellett nagyon ez a vérfrissítés, minden meccsen kijött azóta. Össze se lehet hasonlítani a két csapatot. És ugyanez a keret volt.
Ez a keret gyengébb, mint a tavalyi, nem is kicsit...

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. szeptember 12., vasárnap 22:59

Le a kalappal ahogy ma felalltunk mindket bekapott gol utan.

Vedelem egyenlore nem gyozott meg iden.
De a jatekunk nagyon tetszetos tud lenni.

Grat Benznek a mesterharmashoz :agree:

Zz-nek tavaly 60serulttel kellett managelnie a csapatot es vegul az utolso forduloig harcoltunk. Nem volt elvezheto foci sokszor de ne vegyuk el azt tole hogy kimaxolta a keretet.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. szeptember 12., vasárnap 22:55

Kellett nagyon ez a vérfrissítés, minden meccsen kijött azóta. Össze se lehet hasonlítani a két csapatot. És ugyanez a keret volt.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 12., vasárnap 22:54

flori írta: Sokkal jobb a játék mint tavaly. Kiváncsi leszek mennyire ideiglenes dolog ez, nem gondoltam volna ezt előzetesen.
Egy edzőváltás azért általában az elején mindig ad egy kis boostot, aztán változó meddig tart ki. De taktikailag kiforrottabb a csapat ez nem meglepő, tavasszal meg kiderül fejben hogy sikerül összerakni a brigádot.
Nem illik.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2021. szeptember 12., vasárnap 22:53

Sokkal jobb a játék mint tavaly. Kiváncsi leszek mennyire ideiglenes dolog ez, nem gondoltam volna ezt előzetesen.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 12., vasárnap 22:51

Nagyon szép hazatérés, jó meccs volt. Jár a keksz mindenkinek. :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 30., hétfő 7:38

BlancoMark írta: Egyébként Alaba testbeszéde nekem eléggé alfás, nem egy elveszett gyereknek tűnik, és folyamat kommunikációban van. Egyelore pozitív csalódás. :agree:

https://www.youtube.com/watch?v=64LRXP6qhHw

Ebbe direkt bele sem mentem, Jim még azt hinné haragszom :D :D
De ez meg a másik, pl. a válogatottban sem viccből CSK, persze a legnagyobb név ő, de nem csak ezért.. Tudja ő, hogy kell ezt, ha mindenképp kell egy vezér, lehet rá annak tekinteni.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4957
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. augusztus 30., hétfő 0:08

raul 4 ever írta:
Jim írta: *jól hangzik Alaba Mendy Nacho Militao középen, de nekem hiányzik 1 igazi vezér közülük,
mint amilyen volt Hierro és Ramos
a 2 játékos közötti időben voltak hajmeresztő meccseink, ami a középhátvédpárosokat illeti
én még emlékszem 1-2-re :cens:

Majd lesz a csapat vezére valaki más, nem kell hátulra mindig egy apa figura. A védők csak csinálják a dolgukat, majd Benz rendet tart a fejekben.. Lehet egy védelem úgy is jó, hogy csak 4 ember együtt működik.

A Pavon, Bravo, Heinze féle arcok emléke nem egy hiányzó vezér miatt kísért még mindig, alapból sz@r játékosok voltak.
Egyébként Alaba testbeszéde nekem eléggé alfás, nem egy elveszett gyereknek tűnik, és folyamat kommunikációban van. Egyelore pozitív csalódás. :agree:

https://www.youtube.com/watch?v=64LRXP6qhHw

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 30., hétfő 0:03

Jim írta: *jól hangzik Alaba Mendy Nacho Militao középen, de nekem hiányzik 1 igazi vezér közülük,
mint amilyen volt Hierro és Ramos
a 2 játékos közötti időben voltak hajmeresztő meccseink, ami a középhátvédpárosokat illeti
én még emlékszem 1-2-re :cens:

Majd lesz a csapat vezére valaki más, nem kell hátulra mindig egy apa figura. A védők csak csinálják a dolgukat, majd Benz rendet tart a fejekben.. Lehet egy védelem úgy is jó, hogy csak 4 ember együtt működik.

A Pavon, Bravo, Heinze féle arcok emléke nem egy hiányzó vezér miatt kísért még mindig, alapból sz@r játékosok voltak.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. augusztus 29., vasárnap 23:05

ziro4vr írta: Alapvetően elég faja a védelem, jobbra kéne egy csere, mert LV védekezésben használhatatlan, szörnyen helyezkedik meg tolódik. Erre mondtam pl a holland gyereket 13 milláért vagy mennyi volt.
En is megneztem volna, mondjuk neki se a vedekezese jut eloszor eszembe.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. augusztus 29., vasárnap 22:36

RealMadridFanatic írta: Spanyolok meg persze kellenek, nalam tavaly Blanco is allando elso keret tagsagot nyert volna. De azert ne hozzunk Pau Torrest, mert spanyol, mikozben elzavarnank egy beton balhatvedet, mert O meg eppen nem az.
Egyebkent itt jatszanak a legjobbak, nemzetisegtol fuggetlenul. Eppen nem latom azt a sok klasszis spanyolt, igy legyen mas nemzetisegu egy jatekos, csak usse meg a szintet. A fentieken kivul ez az Arribas, Chust vonal sem tunik nagy eresztesnek, de a meglevoek kozul Isco mar szazszor lefott, Asensio egy alibi semmi.
LV teljesen OK, hogy kerettag, Carvajal meg szerintem mindem tekintetben top, csak ne legyen serult. Nacho egy rejtett top10 kh. Ha nincs legalabb LV szintu spanyol, akkor nem kell eroltetni.
ezzel teljesen egyetértek :salute: :D

amúgy meglátjuk hol játszatja Carlo Mendyt :hmmm:
vannak olyan hírek, hogy Alabával és Mendyvel is inkább középen számolna :hmmm:
oké, akkor ki lesz a baloson? :D

jól hangzik Alaba Mendy Nacho Militao középen, de nekem hiányzik 1 igazi vezér közülük,
mint amilyen volt Hierro és Ramos
a 2 játékos közötti időben voltak hajmeresztő meccseink, ami a középhátvédpárosokat illeti
én még emlékszem 1-2-re :cens:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. augusztus 29., vasárnap 21:52

Alapvetően elég faja a védelem, jobbra kéne egy csere, mert LV védekezésben használhatatlan, szörnyen helyezkedik meg tolódik. Erre mondtam pl a holland gyereket 13 milláért vagy mennyi volt.
Nem illik.

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2021. augusztus 29., vasárnap 21:48

RealMadridFanatic írta: Tovabbra sem latom miert kellene Mendyt eladni. Akkor kozepre leszunk szuken, ha Alabat balon akarjuk eroltetni.
Mendy-Miguel tökéletes páros és az ellenfélhez igazodva lehetne váltogatni őket,ahogy Coentrao-Marcelo párosnál is volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 224 regisztrált és 0 vendég