Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. szeptember 22., szerda 23:56

Vegre egy elvezetes galameccs. Mar hianyzott. Igaz ez csak a Mallorca volt akiket azert gyakran megszorunk. De nem erdekel. :salute:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. szeptember 22., szerda 23:54

:-( Pedig meg neztem volna.

Fogalmam nincs, mikor ereztem ilyet utoljara.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 20., hétfő 20:11

flori írta: Real Madrid have lost ONE game since the end of January this year ( 8 months ) and that game was against Chelsea.

Ez is menő azért.
Szép, csak pont annyit értünk el vele, mint 2015-ben a 20+ meccses győzelmi szériás rekorddal. Semmit. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2021. szeptember 20., hétfő 19:31

Real Madrid have lost ONE game since the end of January this year ( 8 months ) and that game was against Chelsea.

Ez is menő azért.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 20., hétfő 16:52

Ez a meccs megmutatta mennyire nagy problémáink lesznek még a védekezéssel. Sem Nacho sem LV nem alkalmas szélső védőnek. Casemiro és Modric pihentetése is létfontosságú lett. Ez utóbbi miatt nem aggódok, hamarosan visszatér Kroos, Valverde és Camavinga remekül teszik a dolgukat eddig és még Alaba is bevethető a kp-n. A többiek epizodisták lesznek. Asensionak ez a meccs egy remek jelzés volt. 424-ben és mindenki hamarabb áll be, mint Ő.
A védelem az ami nagyon bajos és erre még Carvajal is megsérül. Bízom benne, hogy sikerül ezeket a gondokat is megoldani és akkor nagyon jók leszünk. Veretlenül vezetjük a bajnokságot, egy héten belül kettő idegenbeli meccset hoztunk erős ellenfelek ellen.
Amit tegnapról kiemelnék még az Hazard. Látszott rajta, hogy nagyon akarja a jó meccset. Ott volt védekezésben is rendszeresen, támadásoknál bárhol felbukkant és védőket vert meg. Sok esetben Ő is csak forgolódik, de van dinamikája azért.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. szeptember 20., hétfő 15:00

_Bushido_ írta: Valencia drukker haver szerint Benzema gólját kezezés előzte meg, a fraditól is egy ilyesmi gólt vettek el a Leverkusen ellen. Szerintetek?

Reméljük Casemiro is lassan belejön, mert mostanában nem az igazi.
Eléje egyszer megnézhetnénk a Cama-Valverde párost kezdőként.
Kár, hogy a 100+ milliós hazardnak játszania kell és épp most sérült le megint Bale, amikor a válogatottban jól ment neki.
azért arra azt mondani, hogy KÉZ volt. gratulálok. :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 20., hétfő 14:55

_Bushido_ írta: Valencia drukker haver szerint Benzema gólját kezezés előzte meg, a fraditól is egy ilyesmi gólt vettek el a Leverkusen ellen. Szerintetek?

Reméljük Casemiro is lassan belejön, mert mostanában nem az igazi.
Eléje egyszer megnézhetnénk a Cama-Valverde párost kezdőként.
Kár, hogy a 100+ milliós hazardnak játszania kell és épp most sérült le megint Bale, amikor a válogatottban jól ment neki.
Azzal a különbséggel, hogy ott kezet ért a labda, itt meg vállat. Szóval mindkét helyen helyes ítélet született szerintem.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. szeptember 20., hétfő 14:40

Valencia drukker haver szerint Benzema gólját kezezés előzte meg, a fraditól is egy ilyesmi gólt vettek el a Leverkusen ellen. Szerintetek?

Reméljük Casemiro is lassan belejön, mert mostanában nem az igazi.
Eléje egyszer megnézhetnénk a Cama-Valverde párost kezdőként.
Kár, hogy a 100+ milliós hazardnak játszania kell és épp most sérült le megint Bale, amikor a válogatottban jól ment neki.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 20., hétfő 14:14

Professore írta: Hát gyerekek nem tudom de én a körülményeket is nézve nem venném elő Carlo pápát. Nyertünk nem is érdemtelenül. Egy olyan meccs volt ahol az X lett volna talán a korrekt de az hogy közünk nem volt erős túlzás. Voltak helyzetek nem egy, csak éppen a befejezzésekkel volt gond. Szerencsés gól is tény, de a másik oldalon is azért volt a gólnal makkfaktor szóvál ez is relatív.

Azt nem lehet mondani hogy unalmasak a meccseinek (ilyen-olyan okokból) nekem már ez is elég. Sokkal direktebb, támadóbb a játék sokszor egészen élvezetes. Csak így tovább és akkor leesik legalább egy cím is idén. Aztán remélhetőleg a védelem is feljavul. Carlo előző ciklusban is voltak az elején gondok az egyensúlyal de aztán csak összerakott egy bitang csapatot az öreg.

Szerintem nem érdemelt pontot a valencia. Azon túl, hogy mindenki repetázott náluk a gumibogyószörpből meccs előtt, nem tettek más érdemit a pontszerzésért. A holtfáradt középpályánk, megfejelve Edenbarát 0 teljesítményével, tartotta őket meccsben.

Végre van 5 középpályásunk (Kroos már labdázott, írták a topikjába), Benz. után végre van még 1 ember, aki értelmezhetőt tud néha mutatni. Az elkerülhető hibákat (mint Eden játszatása :mrgreen: , LV-be belelátni, hogy focista/másikCarvajal) Carlo szépen ki fogja gyomlálni és még jobb lesz ez..
Az inter is jó formában van, nem véletlen kellett vért izzadni ellenük szerdán. Az első komoly erőmérők megvoltak, a hibák látszódnak, rájuk kell feküdni és még jobbak leszünk.. Ha okosan forgatjuk középen a CMK, Fede, Cama ötöst, Benzit életben tartjuk (mert Vini elpusztíthatatlan :D ), a jobbos meg lesz valahogy, akkor lehet valami..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Gabriel
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021. szeptember 20., hétfő 11:56
Kedvenc játékosaid: Benzema, Ronaldo, Camavinga,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gabriel » 2021. szeptember 20., hétfő 12:06

Teljesen más felfogásban játszik a csapat, amióta Carlo az edző. Van csatárjáték, ami nem volt, amióta Ronaldo elment. Most újra veszélyes, gólratörő a játék.
0:1-nél remekül cserélt és 4-2-4-t játszottak. Nagyon hajtottak a fiuk. Megérdemelt győzelem. Bravo Carlo, bravó Fiuk.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. szeptember 20., hétfő 11:09

Hát gyerekek nem tudom de én a körülményeket is nézve nem venném elő Carlo pápát. Nyertünk nem is érdemtelenül. Egy olyan meccs volt ahol az X lett volna talán a korrekt de az hogy közünk nem volt erős túlzás. Voltak helyzetek nem egy, csak éppen a befejezzésekkel volt gond. Szerencsés gól is tény, de a másik oldalon is azért volt a gólnal makkfaktor szóvál ez is relatív.

Azt nem lehet mondani hogy unalmasak a meccseinek (ilyen-olyan okokból) nekem már ez is elég. Sokkal direktebb, támadóbb a játék sokszor egészen élvezetes. Csak így tovább és akkor leesik legalább egy cím is idén. Aztán remélhetőleg a védelem is feljavul. Carlo előző ciklusban is voltak az elején gondok az egyensúlyal de aztán csak összerakott egy bitang csapatot az öreg.

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. szeptember 20., hétfő 11:02

Az Intert és a Valenciat vertük idegenben pár nap különbséggel.
Mind a kétszer az utolsó 20 perc teljesen a miénk volt.
Ezek nagyon jó eredmények, nem tudom ki mit gondolt, vagy várt, de ez így szerintem magasan elvárások feletti eredménysor volt. Persze kellett hozzá szerencse is, de hát b.szki... :D Az önmagában még nem lett volna elég a 6 ponthoz.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 20., hétfő 10:26

Szerintem nagyon nagy eredmény, hogy megfordítottunk egy ilyen meccset a Valencia ellen. Évek óta formától függetlenül szopunk ellenünk, akkor is ha épp kiesés ellen küzdenek. Az ilyen győzelmek érhetnek bajnoki címet.

Szerdán majd jöhet az örömfoci és a hendi :shifty:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. szeptember 20., hétfő 10:07

valaki még mindig fifa- meg pesvilágban él, és azt hiszi, hogy manapsag, amikor ennyire nincs extra csapat es jatekos, es ennyire sablonosan egyenlo az egesz, es altalaban pillanatnyi forma vagy egy megpattano loves jelenti a kulonbseget, ott milyen nehez nyerni egy olyan csapat ellen idegenben, akik rendszeresen vért isznak ellenunk.
thereisonly1ronaldo

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. szeptember 20., hétfő 9:59

Szart se érdemeltünk, nemhogy 3 pontot. Eszméletlen szenvedés volt az egész. A védelem bohózat, a középpálya átjáróház, Carlo meg érthetetlen, hogy gondolta ezt a mait.

:lol: Így van szemét Ancelotti hogy meri így játszani a csapatot.Méghogy támadni?Ne már inkább brusztolni verekedni védekezni ezerrel. :lol:

Sokan elfelejtik,hogy a dél amerikai különítmény mikor és hogy tért vissza a csapathoz azóta megállásuk nincs.Majd most remélem szerdán pihennek.Mindenki kivan facsarva mert ugye valahogy a Madrid sorsolása mindig így jön ki hogy egy BL rangadó előtt vagy után egy bajnoki rangadó következik.
Az meg nagyon nagy öröm volt,hogy a Valencia kipukkadt a második félidő elején úgy hogy 1 meccset játszottak míg a mieink simán ledominálták őket.Pintus mester. :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. szeptember 20., hétfő 9:09

A legnagyobb gondunk az, hogy Hazardot kéne játszatni, mert nem rossz ő, csak éppen Vini berobbant, ezért nem tudják a helyén játszatni, máshol meg nem túl jó.
(Mondjuk ha Vini hozza ezt a szintet az végülis egy nyereség, nem gond)

Szóval a fentiek miatt ez a felállás nem igazán lesz jó, de szerintem erre rájött Ancelotti is. Még nagyon a szezon elején tartunk, most kell kísérletezni (igaz lehet nem pont egy Valencia ellen).

Camavinga nekem is nagyon tetszik eddig, óriási fogásak tűnik. Persze eddig még nem volt kezdő, de alig pár napja van a csapatnál, azt is figyelembe kell venni. És még nagyon fiatal, de óriási jövő előtt áll.

Nem tudom Vinivel mi lett, de maradjon is így. De Rodrygo is nagyon patika: ahogy beállt egyből veszélyesebbek lettünk. Az Inter ellen is betalált, és jól játszott ugye.

A védelem az gáz. Nem tudom mi vitte rá őket, hogy LV-nek adjanak új szerződést :(
A bal szélt hosszú évek óta próbálják megoldani, oda most már vannak alternatívák, de közben a jobb oldal is durván legatyásodott, ezt jó lett volna idén megoldani, nem jövőre, amikor ki kell pengetni egy csomó pénzt a támadókra..

A Valencia kemény ellenfél, főleg hazai pályán. Voltak hibák persze, de jól helytálltunk. Ezt mondanám egy döntetlen esetén is. Mindenki odatette magát, csúszott-mászott, ha így folytatjuk nagyon is rendben leszünk.

el magico
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. szeptember 20., hétfő 8:45

füst írta: Amúgy lehet hogy ciki így szeptember végén rákérdezni.... de nem úgy volt, hogy sötétkék az idegenbeli mezünk? :D
Eléggé le vagyok maradva, meg a a mezek kinézete nálam aztán teljesen marginális kérdés, de aszittem csecse sötétkékben toljuk idegenben.
Bár az is igaz hogy a Valencia ellen hagyományosan valami elbaszott kombinációban lépnek pályára az urak, fehér szett fekete zokni, fehér felső fekete alsó, meg ilyenek, mikor hogy.
A második számú mezünk a sötétkék, ez a tegnapi türkiz-zöldes cucc a harmadik :D Btw nekem nagyon nem tetszik, talán 2018-ban volt még hasonló mezünk, amit CR kiteregetett a Camp Nou-ban. :mrgreen:
flori írta: Annak mi az értelme, hogy Nacho játszik balhátvédet? Alaba 10 évig volt az, Nacho meg mindig középhátvéd. Érthetetlen.
Alaba nagyon stabil középen, jól irányítja a védelmet, kell ő oda. Más kérdés, hogy én is inkább Nachot tenném ki jhv-nek LV helyett, és balra mehetne Miguel.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 20., hétfő 8:39

Elégedett én sem vagyok, bár nekem csak 1 dolog bántja a szemem: Haz., a többiek:
Körte: 2 ziccert megint fogott.. Szép..
Dani/LV: hát ez nagyon szomorú, egyrészt, hogy Carva megint off valami izom/húzódás miatt, mibe sérült meg? LV meg: hagyjuk is :cens: , lelkes aranyos és ennyi..

Eder-Alaba: jók voltak, a sógor egyértelmű vezér lett, mutogat, irányít, stb.. Télen úgy voltam vele, hogy befürdünk, ha SR4 utódnak gondoljuk, középen nem éreztem annyira biztosnak, inkább kkp és bh-ként használtam volna. De eddig jól rámcáfol szerencsére. Most van 3 stabil kh (Eder, ő, Nacho), akik közül kettő többposztos, végülis elég.
Nacho: inter elleni nem túl nagy veszély előre, de gyors, és visszaér

Case, Modric, Fede: jók, de már egyértelmű fáradnak, de majd erről mindjárt
Kurafi (imádom, jobb mint az én bolondVini-m) és B9: megmentették a seggünket. Bár Vini hiányosságai még átütik a monitort, de dolgozik, és Capello óta tudjuk, hogy aki dolgozik, annak szerencséje is lesz -> lásd a gólja
Benz meg: másnál az a gól, nem gól :D, hogy kellett arra érkezni, a fejét beletenni? Hát más hozzá se ér, a kapus ugyanúgy leüti az emberét, de a másik védő kifejeli, azt marad az 1-1.. De Benz.. wow..

és akkor Haz.:
1/ ez még mindig iszonyú dagadt: különösen amikor Correirával (vagy ki az a vak) zúztak, látszott a hordó teste, de előtte is volt vmi befordulása: akkora a p*csája, hogy kitölti gatyáját
2/ ebben a 4231-ben nem is nettó emberhátrány, hanem inkább helyből kettő, mert miatta Fede is kiesik középről.
flori írta: Hazardnak nagyjából 5 meccse van még, aztán Vini váltótársa lesz, ha nem megy a brazilnak. Végig valakinek a kezét fogta elől, folyamatosan csúszásban volt a védekezés miatta. Szupi volt ez a félZidanecsel, az év végi skill videóba tökéletes, csak pontot nem adnak érte. Ahogy eddig is, a szokásos teremfocis teljesítmény, félmafla cerka a strandon. Carlo még eljátssza ezt párszor, hogy úszunk a félidőben, aztán a hetedik bések kiszorítják a 160 milliós csillagunkat. Én azt mondom megéri.
Minden egyes szó igaz..
Támadásnál mindig valaki sarkán áll, akárhol tűnik is fel, futni büdös neki, értelme az embernek semmi..
Persze, lehetne játszani ezt az óvatosabb 4231-et, de akkor Case+Fede kéne középre, Haz akkor ellötyöghetne úgy csak 1 ember mínuszban lennénk. Így nem lehet.. Ótvar semmi amit mutat..
Kis túlzással, amint lejött, rúgtunk is kettőt...


Mallorca ellen 1-2 arc kaphat majd pihenőt, Cama nyugodtan kezdhet Case vagy Fede helyén (de valamelyik azért kezdjen, mert lesz sz@r különben), MG is.. Benz gurítson kettőt gyorsan az elején, aztán már a 30iktól jöhet helyette Jovic..
Captain Frenchfries többet árt, mint használ, ha nem hajlandó melózni, akkor lesz csere fél órára vmelyik szélső helyett. Nekem nagyon böki a szemem, a játszatása miatt borul a középpályá, ugrik a stabilitás.. Ez nem okés..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 20., hétfő 8:34

Érdekes, hogy megint a második félidőben éled a csapat. Pintus biztos szarul végzi a dolgát. B-)

Egyébként rengeteg a gyenge egyéni teljesítmény, LV, Nacho, Case kirívó, Modric csak el van... Elöl mintha eggyel kevesebben lennénk, bár szerintem Hazard most nem mozgott rosszul, de ez még mindig kevés tőle.

Vini is szerintem lefőtt a jobbhátvéd mellett, de szerencsére a végére megint összejött neki a kapu előtt. Benzema is ugyanez volt.

Na mindegy, huzos szezon kezdet volt ez talán kicsit konnyedebb lesz meg a jatek és mások is eredményesek lesznek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2021. szeptember 20., hétfő 8:33

Amúgy lehet hogy ciki így szeptember végén rákérdezni.... de nem úgy volt, hogy sötétkék az idegenbeli mezünk? :D
Eléggé le vagyok maradva, meg a a mezek kinézete nálam aztán teljesen marginális kérdés, de aszittem csecse sötétkékben toljuk idegenben.
Bár az is igaz hogy a Valencia ellen hagyományosan valami elbaszott kombinációban lépnek pályára az urak, fehér szett fekete zokni, fehér felső fekete alsó, meg ilyenek, mikor hogy.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég