Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. szeptember 29., szerda 12:55

Ami még írtóra felbasz nézve a lőlapot, hogy volt 13 szögletünk, volt bármelyikből veszély? Hihetetlen mennyire elcsesszük őket, pedig vannak jól fejelő játékosaink, erre rendszerint kipasszoljuk aztán beadásig se jut a dolog.
Nincsenek jól fejelő embereink szögletnél meg védekezésnél. Ez sajnos a Ramos-Varane páros távozásával egyértelművé vált, ha egy kicsit okos az ellenfelünk akkor beadásokra játszik. Alaba, Nacho túl alacsonyak, Militao fejjátéka jó indulattal is közepes. Benzema akciókból szokott fejelni inkább, szögleteknél már elnyomják a magasabb védők. Casemiro évente jó ha fejel 1-2 gólt. Gyengus.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 29., szerda 11:53

Megesik az ilyen, csak megint ott tartunk, ha nem Benzema, akkor ki? Tavaly ha jól rémlik Ramos meg Casemiro volt még angy góllövő, előbbi már nincs, utóbbi rémgyenge mostanság. Vininek meg Asensionak 5-10 meccsente dob a gép, Rodrygo keveset játszik és nem igazán fejlődik, a többiek elöl szóra sem érdemesek. Maximum Béla, ő meg sokat lesz sérült ez fix.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 29., szerda 10:53

Aludva rá egyet, annyira már nem dühít az eredmény, előfordulnak ilyenek. Talán még jól is jön a csapatnak, meg nekünk is, leül kicsit itt a hurráoptimizmus, mert egyesek már nem is hozták volna Mbappét Vini miatt, meg én is megint 6 gólokat vártam :lol: Most semmi nem ment be. Bazira bosszantó volt, hogy felborult a pálya, és nem tudtuk begyötörni a 2.gólt nekik. Ott éreztem, hogy a végén ők meg találnak egyet, be is jött.

Ami még írtóra felbasz nézve a lőlapot, hogy volt 13 szögletünk, volt bármelyikből veszély? Hihetetlen mennyire elcsesszük őket, pedig vannak jól fejelő játékosaink, erre rendszerint kipasszoljuk aztán beadásig se jut a dolog. Nem is értem ezen miért nem lehet változtatni.

Espanyolt be kell darálni daccból hétvégén, aztán vetni a keresztet, hogy minél többen éljék túl a válogatott szünetet. Utána visszatér Mendy elvileg, Kroosnak is lesz kis ideje edzeni. Break utáni meccsünk a Bilbao ellen halasztva, szóval lehet rögtön készülni a donyecki túrára, azután meg megyünk a Nou Campba. 2 győzelem ott jó lenne...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 29., szerda 8:52

Toti írta: az eredménynél tényleg csak a tendencia rosszabb.
volt 2 hazai meccsünk pár napon belül az új bernabeuban, boostal karöltve, jó formában várva, lehetőség adott volt a bajnoki és bl csoport megerősítésére, erre összehoztunk 1 kemény gólt büntetőből és egy szégyent.
Hagyjuk már ezt a szégyen dolgot. Mi volt ezen szégyen?
Minden nagycsapat beleszalad egy-egy kiscsapatba amely ellen semmi nem jön össze, ez benne van a pakliban. Örüljünk, hogy nem egy továbbjutás múlt rajta vagy bajnoki 3 pont.
Számomra egyáltalán nem volt szégyen, mert 95 percig a csapat küzdött és ment előre, nem az volt hogy nagy mellénnyel flegmáztak a pályán.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. szeptember 29., szerda 8:15

az eredménynél tényleg csak a tendencia rosszabb.
volt 2 hazai meccsünk pár napon belül az új bernabeuban, boostal karöltve, jó formában várva, lehetőség adott volt a bajnoki és bl csoport megerősítésére, erre összehoztunk 1 kemény gólt büntetőből és egy szégyent.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 29., szerda 8:12

ANDS írta:
Berti írta:

Negatívum, hogy Vini világi balfasz volt és, hogy Case nagyon Forman kívül.
Pozitívum, hogy Cama képes végigrobotolni ilyen iramban 90 percet, plusz bhvben is hozza a szintet, harcolni tudtunk végig ja és Kroos visszatért.

Nem kell nagy ügyet csinálni belőle, néha be esik egy ilyen, szerencse hogy szinte tétnélküli volt.
Persze. Tényleg nem nagy ügy, csak szvsz orrnehéz a keret.
Az nem baj, hogy ezen a meccsen kikapott a csapat.

A baj az, ami a keret kihirdetésekor szembetűnő volt:

5 védő
8 középpályás
7 támadó
a keretben.

Lehet ekézni ZZ- t, de most a mindig eggyel többet kell rúgni, mint kapni filozófia óriási nyomás alá helyezi a támadókat.
A védekezés meg egyértelműen gyenge pontja a csapatnak ebben a szezonban.
Az utóbbi 3 meccs (Inter, Valencia, Villareal) óriási szerencse, hogy nem volt zakó.
Nézhetővé vált a játék, sokkal nézhetőbbek a meccsek, mint tavaly, de mégis...

1.
Nem látom, ki vagy kik fogják Benzemán kívül szállítani a gólokat.
2.
Nincs meg a csapaton belül az egyensúly.
Részben egyetértek, de sok az univerzális játékos a keretben, akik bár nyilván az elsődleges posztjukon hoznak top szintet, de nem elveszettek máshol sem. A csapat egyensúlyával kevesebb gondot látok, mint a támadók minőségével Benzema es Vinicius kivételével (utóbbi persze továbbra is kérdőjel középtávon is).

Camavinga eddig zseniális a hibák ellenére is. Néha kicsit szertelen, de nagyon erősek az alapjai, fizikum, gyorsaság, agresszió, technikai tudás, ész, minden rendben van. Sok időt kell neki biztosítani, most a legjobbaktól tanulhat.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 29., szerda 7:58

Már az első percben látszott, hogy a sácok nincsenek ott fejben 100%-osan. Baromira erőltetett menet van, teljesen érthető, ha úgy gondolták, egy ilyen ellenfél ellen belefér. Normális esetben bele is fért volna, de tudjuk, hogy a labda gömbölyű. Nekik elég volt 1 helyzet 2 gólhoz, nekünk millió sem volt elég 1-hez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 29., szerda 7:37

Sokan örültek a csoportnak, én fáztam tőle.
Pont ezért. Shakthar és Sheriff... Nekünk mind a kettő rosszabb mint az Inter.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. szeptember 29., szerda 7:25

Yazid írta: nem is értem a felháborodást.

egyik, hogy nekünk a bl nem prioritás, pláne egy szem benzemával.

ilyen szopásunk van minden szezonban legalább 1x.

engem csak az érdekel ez a tendencia/forma ne hasson ki a bajnoki esélyeinkre, pl hétvégén ne ezt lássuk amit tegnap este.
szerencsével is hadilábon álltunk na
Az lehet, hogy nem prioritás, de mégsem egy 10 milliós keretértékű csapat ellen kéne ezt bizonyítani. Ez világi szégyen, akárhogy nézzük.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 29., szerda 7:16

Berti írta:
Yazid írta: nem is értem a felháborodást.

egyik, hogy nekünk a bl nem prioritás, pláne egy szem benzemával.

ilyen szopásunk van minden szezonban legalább 1x.

engem csak az érdekel ez a tendencia/forma ne hasson ki a bajnoki esélyeinkre, pl hétvégén ne ezt lássuk amit tegnap este.
szerencsével is hadilábon álltunk na
Mi az, hogy a BL nem prioritás? Ilyen nálunk nincs.
Gondolom nem realitásról akart írni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 29., szerda 7:12

Yazid írta: nem is értem a felháborodást.

egyik, hogy nekünk a bl nem prioritás, pláne egy szem benzemával.

ilyen szopásunk van minden szezonban legalább 1x.

engem csak az érdekel ez a tendencia/forma ne hasson ki a bajnoki esélyeinkre, pl hétvégén ne ezt lássuk amit tegnap este.
szerencsével is hadilábon álltunk na
Mi az, hogy a BL nem prioritás? Ilyen nálunk nincs.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. szeptember 29., szerda 6:55

nem is értem a felháborodást.

egyik, hogy nekünk a bl nem prioritás, pláne egy szem benzemával.

ilyen szopásunk van minden szezonban legalább 1x.

engem csak az érdekel ez a tendencia/forma ne hasson ki a bajnoki esélyeinkre, pl hétvégén ne ezt lássuk amit tegnap este.
szerencsével is hadilábon álltunk na

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 28., kedd 23:48

Hát bazmeg. Nem jött be a gála, ezt nem éreztem a pakliban. Jó volt a kezdő pedig, mentünk is előre becsülettel. Amúgy jól védekeztek a moldavok ahhoz képest, hogy noname csapat, de több góllal kellett volna ezt hozni a játék képe alapján, nagy csalódás, hogy így elbarmolták. Reméltem, hogy idén nem kell ilyen szégyenteljes eredményeket atélnünk, de baszni rá, ez van. Jön az új hullám a BLbe: Young Boys, Brugge, Seriff :lol:

Vinin megint azt éreztem, hogy többet árt mint használ, megy mint akit felhúztak végig az oke, de még mindig nem tud lőni, semennyire se, nulla. Kínzás minden alkalom amikor lövésre emeli a lábát. Beadni 10-ből 1-szer. Kilőtték magukat Benzzel rendesen, most tényleg ha holnapig játszunk se rúgnak támadásból gólt. Eljött az idő a kurafinak pihit adni.

Hazard nem játszott rosszul ma amúgy, de annyira halvérű nulla, hogy szavak nincsenek rá. Baloldalra tegyük ki, mert ebben a kötetlen pozícióban emberhátrány.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 28., kedd 23:25

sebydani írta:
Berti írta: Gyere majd a 6. csoportmeccs után és kacagj akkor is. :D
Nem tudom ez milyen reflex náluk de kárpótol a mai vereségért. :lol:
Nem mondom, hogy én nem néztem át eurobohocra a Bayern alázás után. :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. szeptember 28., kedd 23:23

Camp Nou99 egyébként valószínűleg már rég akart hozzánk csatlakozni és baráti beszélgetéseket folytatni, mint Csababarca és a többi normális barcás itt..csak az ideje nem engedte.

Így az összesen 2db hozzászólását szeretettel és a Real és irántunk való tisztelettel átitva, pont ma megjelent. Teljesen véletlen egybeesés, hogy a Real ma kikapott és nem valami gyerekes frusztráció levezetés miatt van itt élvezkedni egy vereség miatt.

Szóval érthető, hogy azt kéri meséljünk még. :mrgreen:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. szeptember 28., kedd 23:22

Felesleges felülni, válaszolni neki.
Nincs értelme, illetve nem értitek ezt.
Felsőbb szint.
Nem csak a neten szoktak beszélni, össze is szoktak járni!
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 28., kedd 23:21

Berti írta: Gyere majd a 6. csoportmeccs után és kacagj akkor is. :D
Nem tudom ez milyen reflex náluk de kárpótol a mai vereségért. :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 28., kedd 23:20

Gyere majd a 6. csoportmeccs után és kacagj akkor is. :D

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. szeptember 28., kedd 23:19

Camp Nou99 írta:
Berti írta: Azért ekkorát nem kell sírni.
Kb 1 helyzetük volt és abból rúgtak 2 gólt. Nekik ezen a meccsen több mult, mi így is behúzzuk a csoportot első helyen.

Negatívum, hogy Vini világi balfasz volt és, hogy Case nagyon Forman kívül.
Pozitívum, hogy Cama képes végigrobotolni ilyen iramban 90 percet, plusz bhvben is hozza a szintet, harcolni tudtunk végig ja és Kroos visszatért.

Nem kell nagy ügyet csinálni belőle, néha be esik egy ilyen, szerencse hogy szinte tétnélküli volt.
Hát persze ,tét nélküli. :lol: :lol: :lol: :lol: Mesélj még kérlek.

Nem volt tét nélküli, de mi a f.szt lehet ezzel csinálni ?? Semmit. 23 kapuralövés vs 2...
Az Inter ellen is egyszer lehozzák xre.
Szerintem.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. szeptember 28., kedd 23:19

Azért a Sahktar idegenben a következő meccsen nem lesz egyszerű.
Ezután a meccs után kíváncsi vagyok a hétvégire.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég