Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

pesta
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2021. szeptember 18., szombat 21:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pesta » 2021. október 28., csütörtök 10:19

petiamadridista írta: Ha nem jön a gól mert vagy 3an állnak mindegyik támadón akkor csak a távoli lövés a pontrúgás vagy egy olyan támadó segíthet aki verekedik az 5ös és a 11es pont között és egy megnyert (levegő)párharcból bekotorja.
Suarez, Cavani, Inzaghi, Nisteroy stb ezek ilyen jellegű arcok voltak.
Vagy egy modernebb felfogású edző, aki nem abban bízik csak, hogy majd az egyéniségek megoldják, hanem összerak tudatos csapatmozgásokat, amikkel szét lehet szedni általában az ilyen szintű bunkereket.

Mostanra már meghaladta a foci azt, hogy majd az egyéniség megoldja.

Ancelotti már a 2000-es években is csak egy közepes edzőnek számított. Manapság pedig....inkább hagyjuk is, valahol Kínában vagy az araboknál lenne a helye.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. október 28., csütörtök 10:10

Teny, hogy nincs meg egy ilyen sport, amiben ennyi love, marketing es publicitas van, es szandekosan alakitjak az eredmenyeket es csalnak ilyen nyilvanvalo modon.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. október 28., csütörtök 10:06

p.csabi1 írta: Ami még kurvára szánalmas az a VAR használata a Real Madrid meccsein.
Kicsit sem feltünő,hogy vissza sem nézik az eseteket amik vannak és a Real MAdrid javára kellene itélni.Legalább erre adnának,de még ez sem megy nekik. :lol:
Idióták.Egyértelműen kivan adva nekik,hogy nem lehet 11-est adni a csapatnak.
Teljesen egyertelmu. Gondolom arra celzol, amikor Vini beadta a labdat az alapvonalrol es utana megtapostak. Vissza sem neztek, a szabalyok szerint az is tizenegyes. De a Barca ellenit sem neztek vissza. Nalam az is tizenegyes, de megmagyaraztak a szakertok, hogy mar kibillent az egyensulyabol es amugy is elesett volna… :fpalm: eljen a tamadofutball!
:goat:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. október 28., csütörtök 10:02

Tavoli loves? Ezek a mai gyerekek nem tudnak tavolrol loni, hebehoba lecsuszik egy ket loves ami beakad, de tragikomedia amúgy 10bol kilenc loves.
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. október 28., csütörtök 9:57

Ha nem jön a gól mert vagy 3an állnak mindegyik támadón akkor csak a távoli lövés a pontrúgás vagy egy olyan támadó segíthet aki verekedik az 5ös és a 11es pont között és egy megnyert (levegő)párharcból bekotorja.
Suarez, Cavani, Inzaghi, Nisteroy stb ezek ilyen jellegű arcok voltak.
Ugye itt lenne ezen alkalmakra Jovic, de ő totál használhatatlan. Felröppent a pletyka a Cavani dealről.
Hát azonnal hoznám, ezeket a meccseket vele nyernénk, Benzema kijöhetne középről aztán az uccsó 20 percbe csak lőnénk befelé a beadásokat.
Szarnak hangzik de ennyi védő között máshogy nem lehet megcsinálni.
Jó persze ha a 2002es brazil válogatott a csatársor akkor tökmindegy, de olyan minőség most nincs.. kb sehol..

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. október 28., csütörtök 9:54

Ami még kurvára szánalmas az a VAR használata a Real Madrid meccsein.
Kicsit sem feltünő,hogy vissza sem nézik az eseteket amik vannak és a Real MAdrid javára kellene itélni.Legalább erre adnának,de még ez sem megy nekik. :lol:
Idióták.Egyértelműen kivan adva nekik,hogy nem lehet 11-est adni a csapatnak.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. október 28., csütörtök 9:37

Pad'em írta: Fú de idegesitőek ezek a meccsek. Ugyanez volt a Villarreal ellen is, teljes tanácstalanság, hogy kéne feltörni őket. Nem értem miért nem teszünk fel egy csatárt ilyenkor legalább, be kéne dobni Jovicsot birkózni, másra úgy se jó. *

Az a baj az ilyen (ótvar) meccsekkel, hogy ha nem lősz gólt az első 20 percben, akkor onnantól csak az izzadtságszag jön.. Az Osa most tolt egy Valenciát kb., vannak egy közepes formában, de ellenünk persze 110%-ot adtak, aztán majd persze jön nekik egy vereség, pár meccsen belül és onnantól meg még 5-6 sorozatban :D

Az ilyen meccseket tényleg nagyon nehéz megnyerni: vagy gála vagy szenvedés van. Max annyiba kötnék bele, hogy lehet kezdhetett volna Rodry, az elején még lehet jobb lett volna és hátha sikerül egy gól, aztán jöhetett volna LV és Ase..

Hazard helyett jöhetett volna inkább Jovic, igen, ahogy mondod: verekedni jó középen.. De már mindegy..

Szerintem az elche ellen is ugyanez a f*s lesz, amit Hehe is írt: az ilyen meccsekért büntetni kéne a csapatokat, akkor lehet inkább fociznának. De félek ezt a sündisznó módszert választják ellenünk majd szombaton is. De azért azt jó lenne valahogy behúzni. 3 bajnokin csak 5 szerzett pont, nem tetszene.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. október 28., csütörtök 5:19

Pad'em írta: Fú de idegesitőek ezek a meccsek. Ugyanez volt a Villarreal ellen is, teljes tanácstalanság, hogy kéne feltörni őket. Nem értem miért nem teszünk fel egy csatárt ilyenkor legalább, be kéne dobni Jovicsot birkózni, másra úgy se jó.

Azért kemény, hogy az élen 7 csapat 3 ponton belül. És hogy nincs köztük a Barca :mrgreen: Ha az Atma hozza a meccsét lesz 5 db 21 pontos csapat az első helyen (Betis eggyel több meccsel). Ha más nem is legalább szoros a liga.
Tiszta roncsderbi az idei liga...ha valamelyik csapat nyerne 4-5 meccset sorozatban az úgy elhúzna mint a rakéta..

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. október 28., csütörtök 0:01

Fú de idegesitőek ezek a meccsek. Ugyanez volt a Villarreal ellen is, teljes tanácstalanság, hogy kéne feltörni őket. Nem értem miért nem teszünk fel egy csatárt ilyenkor legalább, be kéne dobni Jovicsot birkózni, másra úgy se jó.

Azért kemény, hogy az élen 7 csapat 3 ponton belül. És hogy nincs köztük a Barca :mrgreen: Ha az Atma hozza a meccsét lesz 5 db 21 pontos csapat az első helyen (Betis eggyel több meccsel). Ha más nem is legalább szoros a liga.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. október 27., szerda 23:40

illgner írta:
hehetheoriginal írta: Iaz ilyen kutyafasz buzi csapatok ellen vezetnem be, hogy ha nem leped at a sajat felpalyadat vagy nem losz kapura, akkor a masik csapat pontot kap vagy valami.

Ket egyenes passzt nem birnak megcsinalni szanalmas bunkerfoci.

Gecibiro meg ratesz negy percet amikkr volt tiz csere meg a nyomorek kapusgeci is fetrengett a foldon fejj remelem kiesnek a gecibe kutya csapat mindig is gyuloltem oket
Akkor is volt kb. 50 perc tiszta játékidő, ami alatt nem sikerült egy kib....tt gólt lőni. Most ha még két perccel többet hosszabbít, amiből ugyanúgy a fele elmegy valami kirúgással vagy fetrengéssel, ugyanott vagyunk. Nem a végén kell erőlködni, hanem normálisan játszani, és megnyerni az ilyen meccseket. Akár csak egy nyomorult góllal is, amit ma sem sikerült begyötörni.
Ez oke,.csak amikor ilyen antifocit bemutato csapatok vannak meg buzi birok, akkor.ne csodalkozzunk, ha neha elojon pepe es megtapos valami nyomorultat
thereisonly1ronaldo

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. október 27., szerda 23:37

hehetheoriginal írta: Iaz ilyen kutyafasz buzi csapatok ellen vezetnem be, hogy ha nem leped at a sajat felpalyadat vagy nem losz kapura, akkor a masik csapat pontot kap vagy valami.

Ket egyenes passzt nem birnak megcsinalni szanalmas bunkerfoci.

Gecibiro meg ratesz negy percet amikkr volt tiz csere meg a nyomorek kapusgeci is fetrengett a foldon fejj remelem kiesnek a gecibe kutya csapat mindig is gyuloltem oket
Akkor is volt kb. 50 perc tiszta játékidő, ami alatt nem sikerült egy kib....tt gólt lőni. Most ha még két perccel többet hosszabbít, amiből ugyanúgy a fele elmegy valami kirúgással vagy fetrengéssel, ugyanott vagyunk. Nem a végén kell erőlködni, hanem normálisan játszani, és megnyerni az ilyen meccseket. Akár csak egy nyomorult góllal is, amit ma sem sikerült begyötörni.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. október 27., szerda 23:29

Gondoltam hogy nehéz meccs lesz mert ezek mindenkit megszivattak idén idegenben.
Mondjuk ezért mert ezt a védekezést senki nem töri fel. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2021. október 27., szerda 23:29

Sorozatban két 0-0 otthon.. :kivagyhe:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. október 27., szerda 23:26

Iaz ilyen kutyafasz buzi csapatok ellen vezetnem be, hogy ha nem leped at a sajat felpalyadat vagy nem losz kapura, akkor a masik csapat pontot kap vagy valami.

Ket egyenes passzt nem birnak megcsinalni szanalmas bunkerfoci.

Gecibiro meg ratesz negy percet amikkr volt tiz csere meg a nyomorek kapusgeci is fetrengett a foldon fejj remelem kiesnek a gecibe kutya csapat mindig is gyuloltem oket
thereisonly1ronaldo

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2021. október 27., szerda 23:25

Az a toszakodás, amit a középpálya ma csinált, az vérlázító. Mintha valami sörmeccs lett volna.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. október 27., szerda 23:20

Már ide írom hogy ne vesszen el. 33 támadás bal oldalon, 5 középen, 4 jobbon. Az mi gyerekek? Kicsit sem kiszámítható.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. október 24., vasárnap 23:06

Én amikor megláttam délután a kezdőt, azt hittem Carlo nem is akar nyerni (régi serie-a's, idegenben jó az x kezdőnek tűnt, meg ő is felküldhette a CMK-t végre), de jól szórakoztam.
LV-ben csalódtam a legpozitívabban, komolyan azt hittem benéz vmi keresztlabdát és emezek meg behúzzák 1-0-lal.
DE NEM!
QVÁRA, FUCKING NEM!!!!!!!!!!! :lol:
Igazából végig nekünk kedvezett minden, Qman adott 45 perc előnyt mingézával --> LOL :D, ebben nagyon bíztam, és balf@sz move volt tőle.. A barcának a Dest helyzeten (meg a gólon) kívül volt veszélyes támadása? Szvsz semmi..


Továbbá:
-Vini egy fax volt :D... Rendesen élvezte a játékot, szop@tta őket néha. Nekem ő a kövi Beckham.. Akinek kb. semmi keresnivalója egy RealMadridban, de mindig vért hugyozik és ezt nagyon tisztelem. A hibáit szívvel kompenzálja, foglalkozik magával (1000fős személyi edzőstáb, stb..), tudja, hogy nem ő a gyémánt, de amit tud, azt 100% kirakja mindig.. Köszi kölyök..

-Rodry: shatkar ellen éreztem, hogy a kisfiú felnőtt. Hát khmm.. Ma sem cáfolt meg.. Amikor JA lepattant róla, ott felröhögtem.. Szopottgombóc megérkezett. Azt hiszem leszálltak a golyói és fodbalista lett belőle.. Köszi kölyök..

-Mendy: FAL

-Kroos+Modric: :sziv: :sziv: , a villarreal elleni meccstől eltekintve parádé, aztaqva mit játszottak

Ami nem tetszett:
-BigBenz kb. a 75ik perctől a seggén vette a levegőt, félek már csapágyasra van hajtva
-Fede: a piké ütközés után rendesen eszméletét vesztette, felakadtak a szemei. Sztem azért esett furán és hajolt vissza a térde.. remélem olcsón megússza
-Körte: a sérülése után 1szer avatkozott lábbal játékba.. Ha kiesik, ott van Lunin (edzésvidik alapján pönge a kölyök) én nem aggódok, de azért jobb lenne, ha nem sérült vna meg..

Szal a Klasszikó behúzva, ráadásul egy 100szor jobb barca ellen, mint amilyen ótvarok voltak 1 hónapja. Ez komoly dolog. De igen, egy Osa/Bilbó ellen több kell ---> Dzsi, te.. Őőőőőőő. Khmm.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tudta a csapat, hogy villantani kell valamit Sebydaninak. -> tökéletes lett a hétvége :kalapos:

szép
volt
fiúk
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. október 24., vasárnap 22:57

petiamadridista írta: Nyertünkbegy klasszikón.
Azbsosem egyszerű.
Jól játszott a Barca, nálunk a támadók nagyon fásultak voltak. Kívéve Vini Jr-t akibazért szopatta őket rendesen.
A kpn előbb változtattam volna, Carlo félősre vette a figurát, a tutit játszotta, lehetett volna fordítva is, de nyertünk.
Jó volt ez .
Nyílván a nagyobb csapatok ellen, Osasuna, Sociedad, Sheriff, összeszedettebb játék kell majd.
Oké, hogy ez a barca nem top, de ezek hogy lennének nagyobb csapatok? :kalapos:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. október 24., vasárnap 22:26

Nyertünkbegy klasszikón.
Azbsosem egyszerű.
Jól játszott a Barca, nálunk a támadók nagyon fásultak voltak. Kívéve Vini Jr-t akibazért szopatta őket rendesen.
A kpn előbb változtattam volna, Carlo félősre vette a figurát, a tutit játszotta, lehetett volna fordítva is, de nyertünk.
Jó volt ez .
Nyílván a nagyobb csapatok ellen, Osasuna, Sociedad, Sheriff, összeszedettebb játék kell majd.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. október 24., vasárnap 22:07

Babinho írta: Rohadt Liverpool, senkit nem érdekel a győzelmünk :mrgreen:
:lol: :lol:

Engem érdekel. :kalapos:
Meg Téged is, akkor már ketten vagyunk, az már majdnem tömeg. :kalapos: :agree:

Engem pl meg a liverpool nem érdekel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 128 regisztrált és 0 vendég