Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 31., csütörtök 10:34

Arbeloa úgy játszott, mintha 17 éves lenne, és most került volna fel a Castillából
De legalább úgy futott volna, mint egy 17 éves :lol: :lol:
Atyaég, hogy lehagyták folyamatosan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 31., csütörtök 10:32

Igen, csak az a baj, hogy egy komoly csapat nem engedi meg, hogy kontrázzunk ellenük, nem támadnak annyira ki.

Tényleg jót tett ez a meccs, a sajtó el van ájulva, ritka pillanat ez. És Khedirát is kezdik megtalálni, látják hogy azért volt gyenge a középpályánk, mert ő kitalálta, hogy gólt akar lőni és elkolbászolt mindenfelé ahova nem kellett volna.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 31., csütörtök 10:28

Na ha összeáll a 224 milliós támadósor, akkor papíron ezt kell művelni. Egyetlen dolgot tudok csak írni: VÉGRE! Ez kell a népnek, ez kell nekünk, ezért vagyunk Real szurkolók. Akkor rúgtunk tegnap ólt, amikor éppen eszünkbe jutott. CR 3, Benz 2, Bale 2. Ha nem is minden meccsen ez az elvárás (bár, ha őszinte akarok lenni, lehetne... :mrgreen: ) de valami hasonló. Az egészben a legjobb, hogy 2 ellenünk tévesen befújt büntető ellenére is ilyen sima meccs volt.
Bale hatalmasat játszott, nálam MOM egyértelműen. 2 gól, 2 gólpassz, rengeteg meló. Di Marianál ezerszer jobb. Talán nem annyira technikás, de a passzok emberhez mennek. Ez pedig kulcsfontosságú. CR az CR, külön pacsi a tisztelgésért. Benzema meg 180 fokot fordult. Jó játék, 2 gól, aktív volt, hasznos volt, ezt várjuk el tőle. Lehet, hogy megfelelő társakhoz fel fog tudni nőni? Remélem.

A védekezésünk viszont továbbra is aggasztó. Mert egész egyszerűen nincs. Arbeloa úgy játszott, mintha 17 éves lenne, és most került volna fel a Castillából... Ilyen játékkal itt nincs helye, Carvajalt kezdőbe, de gyorsan. Ramos lassan egy éve maga alatt teljesít, hibát hibára halmoz, sokat reklamál, ismét szeleburdi szabálytalanságok tömkelegét mutatja be, az a pozitív hatás, amit Mou adott neki az teljesen elpárolgott. Ez a Ramos nem top védő. A kp-s védekezésünkben pedig nincs semmi elképzelés. Mintha csak posztok szerint fel lennének pakolva aztán oldják meg... Xabi visszatérésével talán javulni fog valamelyest a védekezés, de valaki Khedira helyén még többet emelhetne a védekezés színvonalán.
Még annyit azért hozzáfűznék, hogy az első négy gólunk kontrából és szabadrúgásból született, látszik, hogy ez a csapat erőssége, az erényeink itt domborodnak ki leginkább. A kontrajátékunknak egy komoly fegyverténynek kell lennie. Mert papíron még mindig mi vagyunk a legjobban kontrázó csapat...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. október 31., csütörtök 10:19

Nem volt rossz, de azért a védelem aggódásra ad okot.
A középpályával egyetemben; tegnap sajnos ismét nagyon súlytalan volt, mondjuk ehhez a Bale-Cristiano-Isco hármas is bőven hozzájárult! :mrgreen: Egyre inkább az az érzésem, hogy Carlo fejében egy ilyen 3-as körvonalazódik Xabi/Illarra-Khedira-Modric/Isco, ergo a Herceg bizony örök marad. :-* Ami pedig a védelmet illeti, nos ilyen amatőr helyezkedési hibákat és rendezetlen védelmet egész egyszerűen nem engedhet meg magának egy ekkora csapat; Arbeloa és Marcelo védőmunkája kiváltképp gyengére sikerült tegnap; szóval azért bőven van még mit itt csiszolni! Ugyanakkor a támadó hármasunk egytől-egyig tapsot érdemel; Karimnak és Balenek különösképp örültem, nagyon nagy szükségük volt erre a meccsre! B-) A másik örömteli hír Xabi Alonso visszatérése; nem kérdés, hogy vele azért más a leányzó fekvése és egyelőre még óriási a kontraszt ..... Remélem, hogy hosszabbít még la. 1 évet! :roll:

Összességében egy nagyon élvezetes, jó meccset látunk --> még sok ilyet (jó lesz ez)!!! :Đ
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 31., csütörtök 9:08

Kaptunk egy szépen kijátszott helyzetből gólt meg egy rohadt szép távoli löketett. A 11-es meg... nekünk nem fújták be a Barca ellen. Engem csak Marcelo aggaszt, mert Carvajal úgy is kiszorítja hosszútávon Arbeloat...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

FirstWolf
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. október 24., csütörtök 8:39
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: FirstWolf » 2013. október 31., csütörtök 8:25

Realista24 írta:Nem volt rossz, de azért a védelem aggódásra ad okot. Többen jo teljesítményt nyújtottak, de ez egy gyenge Sevilla volt. Ertem a hurrá hangulatot, sőt! De továbbra is a bl-ben es a Barca ellen kell jol játszani.
Moralisan nagyon sokat segithet ez a csapaton. Akar milyen gyenge Sevilla is volt, nagyon jol jott ez a meccs. Vegre felszabadultan lattam jatszani a fiukat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 31., csütörtök 7:20

Nem volt rossz, de azért a védelem aggódásra ad okot. Többen jo teljesítményt nyújtottak, de ez egy gyenge Sevilla volt. Ertem a hurrá hangulatot, sőt! De továbbra is a bl-ben es a Barca ellen kell jol játszani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 31., csütörtök 1:16

a jó teljesítmények és a szép eredmény ellenére engem eléggé aggasztott a védekezés, főleg a jobb oldalon, meg a középpályán
2 passzal úgy át lett fűzve a védelmünk, hogy az hihetetlen, ezt egy komolyabb csapat könyörtelenül megbüntetné
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 31., csütörtök 1:11

Azért ma is megvolt az a trend, hogy valaki meglövi (talán) élete gólját ellenünk :)

Tetszett a meccs. A régi iskola, lőjjünk több gólt, mint az ellen. Benzit féltettem a hazai környezettől, de hál istennek bejött neki.

Bale, az Bale. Beb.ssza, lefutja, meghajtja végig.
Blátter meg nyomjon 10 fekvőt a G.I Ro nak.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 31., csütörtök 1:01

Spanyol bajnokság topicba írtam ,hogy ma sima nagyarányú győzelem lesz...szóval ÉN MEGMONDTAM ! :mrgreen:
Ancelotti a nyilatkozatában is megmondta,hogy nagyon hamar futballt fogunk látni...ő is megmondta ! :mrgreen:

Ez foci volt,ez tetszett.A 3 kapott gólt felírom annak,hogy győzelmünk egy percig nem forgott veszélyben így azért lankad a figyelem,az egyik egy 11es a másik egy gyönyörű gól amiről nem sok mindenki tehet, a harmadikat valóban benézték a védők.

Igazából ilyenkor csak dicsérni tudok mindenkit.CR,Benz,Bale támadó harmad nagyon ott volt.Egyedűl ami kicsit szúrta a szemem ,hogy Isco kicsit túlvállalja magát, lő amikor nem kéne ,nem passzol amikor kéne, de majd belerázódik.
A bíró egy kretén volt,nem is értem miért nem tesz a szövetség már valamit ezek ellen a félkegyelműek ellen valamit, ennyi erővel lejátszhatnák grund-foci szabályokkal, lehet hogy igazságosabb döntések születnének.

Na mind1 soha rosszabbat. :D

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 31., csütörtök 0:40

Nem érdekel milyen volt a védelem (majd jó lesz ez, ha szerencsétlen Arbeloa helyett Carvajal lesz nyomatva), lőjünk egyel többet, mint az ellenfél. Egyébként meg parádés meccs volt a bíró balf :cens: szságaival együtt. Ronaldo... kezdem unni, hogy szinte minden meccsen csak ennyit tudok hozzáfűzni: hihetetlen.. És nagyon úgy tűnik, hogy oda a görcsösség, felszabadult, passzol, keresi a társakat. Talán rájött, hogy felesleges stresszelni, úgyis jönnek a gólok. Bale beindult, Benzemával Barcelonában megfordult a világ. Végre kezd látszani valami az elkezdett munkából. Az meg kifejezetten tetszett mikor Ancelotti behozta Di Mariat Khedira helyett, mikor már tudta, hogy kevesebb emberrel van az ellenfél és amúgy is bőven megyünk.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 31., csütörtök 0:34

szopiszopi 5 dollár


:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 27., vasárnap 20:53

Mr. Bidé írta:
R.M.C.F írta:Amikor itt elkezdtem 91 millázni,kb egy hónapja....akkor többen letámadtak miatta,hogy az 100..... :D :D

A mindent tudó és mindent megmondó mrcf :lol: :salute:
Elég sok mindent,igen. És ez neked annyira fájt mindig.

Égetted itt a mostanában korrektebb barcásokat a jelenléteddel.

Legalább visszatehetem végre a PÜ lehetőségemet......

Engem nem érdekel a sok vakegér. Én értelmes, széles látókörű emberekkel akarok fórumozni, nem pedig vérpistikékkel és fél művelt idiótákkal. Aki csak ennyit lát a körülötte világból, és ilyen könnyű félrevezetni, azzal én nem szoktam foglalkozni.
Magyarul akkor velem nem fogsz. :'(
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 27., vasárnap 20:41

Többet nem fog, relax. :)
:banplz:
Ahogy akarod :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 27., vasárnap 20:29

te tényleg csak azért vagy itt, hogy rmcf összes hozzászólására odaszólj valami nagyon vicceset.
ezért megéri. komolyan. :banplz:

Avatar
Mr. Bidé
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. augusztus 7., szerda 15:05
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. október 27., vasárnap 20:25

R.M.C.F írta:Amikor itt elkezdtem 91 millázni,kb egy hónapja....akkor többen letámadtak miatta,hogy az 100..... :D :D

A mindent tudó és mindent megmondó mrcf :lol: :salute:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 27., vasárnap 20:15

h3x0r írta:
Matt009 írta:nem tök mindegy? Én is kurva jól tudom, hogy csak 91 millió volt, de itt a nagyságrend a lényeg. Nem a centre pontos összeg. Mert azt még mindig nem tudjuk. Lehet, hogy 91 150 001 euro 2 centbe fájt. Ha nektek abból a mondandómból ez ütötte meg a fületeket, akkor :cens: vagytok.

Egyébként meg a topikjában épp ma védtem, nem én vagyok itt Bale legnagyobb ellensége.
Lehet hogy te meg en tudjuk, hogy Bale mennyibe kerult, viszont sokan nem. Bale 100 millios ararol MINDEN oldal lehozott legalabb 2-3 hirt a fooldalon, a 91 millios hivatalos arrol pedig max egy rovid hirben. Amikor az ararol beszelnek, akkor is mindenhol 100-at irnak, max 1-2 helyen irtak csak "100 millio kozeli" osszegrol. Sokan, akik nem forumoznak, 1-1 meccs utan feljonnek elolvasni masok velemenyet a meccsrol (en is igy kezdtem el forumozni). Szoval elolvassak a hsz-eket es ha sokan 100 milliot irnak, akkor elhiszik, hogy tenyleg 100 millio volt, hisz olyan emberek velemenyet olvassak akik elvileg temaban vannak a csapattal kapcsolatban. Amikor pedig akar barcas, akar realos haverjaival elkezdenek vitazni, nem fogjak kijavitani a masikat a pontos arrol. Par ev mulva pedig MINDENKI, ugy Real Madrid mint minden mas szurkolo ugy fog rola beszelni, mint a 100 millios jatekos.
Engem nem érdekel a sok vakegér. Én értelmes, széles látókörű emberekkel akarok fórumozni, nem pedig vérpistikékkel és fél művelt idiótákkal. Aki csak ennyit lát a körülötte világból, és ilyen könnyű félrevezetni, azzal én nem szoktam foglalkozni.

Amúgy meg nincs sok különbség a 91 és a 100 milla között ezen a szinten. Ha "csak" 91 milla, akkor is áron felül lett véve, kivéve, ha CR mennyiségben nekiáll gólt termelni, de tartok tőle, hogy ez a veszély nem fenyeget.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 27., vasárnap 19:19

Matt009 írta:nem tök mindegy? Én is kurva jól tudom, hogy csak 91 millió volt, de itt a nagyságrend a lényeg. Nem a centre pontos összeg. Mert azt még mindig nem tudjuk. Lehet, hogy 91 150 001 euro 2 centbe fájt. Ha nektek abból a mondandómból ez ütötte meg a fületeket, akkor :cens: vagytok.

Egyébként meg a topikjában épp ma védtem, nem én vagyok itt Bale legnagyobb ellensége.
Lehet hogy te meg en tudjuk, hogy Bale mennyibe kerult, viszont sokan nem. Bale 100 millios ararol MINDEN oldal lehozott legalabb 2-3 hirt a fooldalon, a 91 millios hivatalos arrol pedig max egy rovid hirben. Amikor az ararol beszelnek, akkor is mindenhol 100-at irnak, max 1-2 helyen irtak csak "100 millio kozeli" osszegrol. Sokan, akik nem forumoznak, 1-1 meccs utan feljonnek elolvasni masok velemenyet a meccsrol (en is igy kezdtem el forumozni). Szoval elolvassak a hsz-eket es ha sokan 100 milliot irnak, akkor elhiszik, hogy tenyleg 100 millio volt, hisz olyan emberek velemenyet olvassak akik elvileg temaban vannak a csapattal kapcsolatban. Amikor pedig akar barcas, akar realos haverjaival elkezdenek vitazni, nem fogjak kijavitani a masikat a pontos arrol. Par ev mulva pedig MINDENKI, ugy Real Madrid mint minden mas szurkolo ugy fog rola beszelni, mint a 100 millios jatekos.

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 27., vasárnap 18:16

Előre szólok h nem olvastam el senki hozzászólását se,mert nem volt gépem,szóval nem tudom mi az általános vélekedés a tegnapi meccsel kapcsolatban! Valamint ismétlést se néztem!

Néhány mondatban a véleményem: Szerintem ezt a meccset simán meg tudtuk volna nyerni. Csalódtam mindkét csapatban,a barcában azért mert azt gondoltam h jobbak,nem láttam egy meccsüket se totál 90 percig idén (najó de a Milan ellen fél szemmel),de jó eredményeket produkáltak,és neymar-messi rejszolás megy mindenhol.... magunkban pozitívan csalódtam,a második félidőben szerintem lefociztuk katalánékat,igen LEFOCIZTUK őket. Nem a szó klasszikus értelmében,de réges rég láttam (najó bayern tavaly) azt h a barcánál látványosan többet birtokolja egy csapat a labdát,és amilyen helyzeteket sikerült kidolgozni... nem beszélve a 11-esekről amit nem kaptunk meg,a kezezés az első félidőben tiszta,CR-é meg sztem véleményes,kár h nagyon látszott h esni akar.
Ha 12 éves divatköcsögök lennnénk akkor mondhatnánk h Varane és Lopez hibáztak a góloknál... tavaly ők voltak nálam az év emberei CR mellett,(értsd: kedvencek,elfogult lehetnék velük szemben,most mégsem leszek az). Lopez szerintem mind2 gólban benne volt,főleg a másodiknál,ha 1v1-ben van a védő miért kell kijönni 10 méterre a kaputól? Blődség volt. :-@
Varane sincs formában,"csak" átlagos volt. A második gólnál 1v1-ben a védőnek hátrálni kell,nem egyből kilépni,mert Sánchez van olyan fürge h bármelyik oldalra megtolja,és akkor Lopezzel kerül szembe. Így ott én őt nem hibzátatnám,max annyiban h a futóversenyt elveszítette csúnyán... :-@
Ancelotti elszúrta,sokat vállalt így elsőre,olyat próbált ki amit még eddig egyszer sem. Inkbb maradt volna a tavalyi taktikánál.
Őszintén szólva én semmi extrát nem látok ebben a katalán csapatban idén EDDIG,megvertek minket,de ahogy visszaemlékszek a helyzetekre,hát 2 is lehetett volna közte a javunkra,de helyzetkihasználásunk még mindig 0.
Isco miért ne mjátszott? Erőltettük Bale-t, 0 erőnléttel. 3 "futóbolondot" akart előre az olasz,de ez azért nem ilyen egyszerű h majd szétfutjuk őket.... nem lűttam h ki tehette volna oda a labdát nekik,Modricon kivűl persze,de ezzel a Ramos-Khedira (mitkeresmégitt??) társulattal kp-n nagyon egyedül volt.... :x

Kicsit összeszedetlen lett a kommentem,(12 óra munka után vagyok épp),de nagyjából ennyi a véleményem,most elolvasom h ti hogy látjátok :D

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 27., vasárnap 17:20

ziro4vr írta:
h3x0r írta: 91
hagyjad...az 100 lesz most már... csúnya gonosz 100 milliós bale húzzon innen :(
nem tök mindegy? Én is kurva jól tudom, hogy csak 91 millió volt, de itt a nagyságrend a lényeg. Nem a centre pontos összeg. Mert azt még mindig nem tudjuk. Lehet, hogy 91 150 001 euro 2 centbe fájt. Ha nektek abból a mondandómból ez ütötte meg a fületeket, akkor :cens: vagytok.

Egyébként meg a topikjában épp ma védtem, nem én vagyok itt Bale legnagyobb ellensége.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 241 regisztrált és 0 vendég