Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 3., hétfő 6:37

Miért az ellenfelet kell hibáztatni?

Kaptunk egy potya gólt, de a rúgott golunk is hatalmas mák volt. A szezon legszarabb meccset hozta a csapat. Nem volt Courtois, de meg így is nyerhetünk volna.

Nem nyertünk, nagy karrier. Október eleje van, pro tipp: lesz vereségünk is meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. október 3., hétfő 0:13

Nem azzal van a legnagyobb bajom, hogy betoljak a buszt. Hanem azzal, hogy nem akarnak focizni. Ha talalnak egy golt, orulnek neki, ha nem, akkor jo az x, vagy a minel kevesebb gol, es mar huzzuk az idot a 10. perctold kezdve.

Hanyinger.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. október 3., hétfő 0:11

___Samy___ írta: Megint jott egy olyan csapat velunk szembe, aki a talalt gol melle kegyetlenul betolja a buszt, gyakorlatilag nem is erdekli oket semmi. Es a laliga fele ilyenekbol all.

Illene mar az ilyenekkel kezdeni valamit, mert folyamatosan izzadunk azok ellen, akik nem akarnak focizni.
Ez viszont azt is jelenti, hogy lényegében lemondanak a labdáról, és az egész meccsen védekeznek a saját kapujuk előtt. Azért 90 perc alatt van idő arra, hogy feltörjék az ilyen mélyen védekező csapatokat. Mintahogy az eddigi eredmények is ezt bizonyítják. Nyilván minden meccset nem lehet megnyerni, de a mai is csak azért nem jött össze, mert a büntető kimaradt.

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. október 2., vasárnap 23:59

___Samy___ írta: Megint jott egy olyan csapat velunk szembe, aki a talalt gol melle kegyetlenul betolja a buszt, gyakorlatilag nem is erdekli oket semmi. Es a laliga fele ilyenekbol all.

Illene mar az ilyenekkel kezdeni valamit, mert folyamatosan izzadunk azok ellen, akik nem akarnak focizni.

Azt nem gondolhatod komolyan, hogy mindenki öngyilkos módon majd belefut a késbe.
A helyzet (büntető) így is megvolt a 3 ponthoz.

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. október 2., vasárnap 23:56

Huh hát ez a szezon legrosszabb meccse volt. :lol:
Felejtsük el nagyon gyorsan.
Azért Benzemán fel..tam magam.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. október 2., vasárnap 23:51

Megint jott egy olyan csapat velunk szembe, aki a talalt gol melle kegyetlenul betolja a buszt, gyakorlatilag nem is erdekli oket semmi. Es a laliga fele ilyenekbol all.

Illene mar az ilyenekkel kezdeni valamit, mert folyamatosan izzadunk azok ellen, akik nem akarnak focizni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2022. október 2., vasárnap 23:34

Pad'em írta: Abból a 7/5 kihagyott tiziből amit Norbi emlegetett egy Hazard volt és csak la liga. Benzema összesen 2022-ben 15-ből belőtt 10-et. Nem venném el tőle, ki más lőné, ő az alfa elől. Viszont fejben nagyon nem friss, nem is csoda, nagyon kellett volna egy épkézláb cserecsatár.
Az 7/5 nagyon durván hangzott, de ez a 15/10 se egy jó szám, azt jelenti minden 3 tizit kihagyta, ami ebben a szezonban lehet nem fog beleférni.
Azert vannak olyan embereink, mint Kroos, Alaba, Modric akik azért elég biztos lábuak, nyugodtak.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 2., vasárnap 23:26

Abból a 7/5 kihagyott tiziből amit Norbi emlegetett egy Hazard volt és csak la liga. Benzema összesen 2022-ben 15-ből belőtt 10-et. Nem venném el tőle, ki más lőné, ő az alfa elől. Viszont fejben nagyon nem friss, nem is csoda, nagyon kellett volna egy épkézláb cserecsatár.
realistahuni írta: Várható volt a botlás bár nem gondoltam volna hogy hazai pályán ilyen körülmények között fog bekövetkezni.

A barca jelenleg a játék minden elemében jobb mint mi, a kötelezőket ha nem hozzuk nagyon hamar leszakadunk tőlük.
Jókora túlzás. Persze jó lett volna 100%-osan bajnokságot nyerni, de ez azért viszonylag ritka :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. október 2., vasárnap 23:01

Hiányzik egy gólzsák ebből a csapatból. Mert a helyzetek, lehetőségek megvannak, ma is volt 22 lövés, amiből négy meccset meg lehet nyerni, csak nincs aki belője.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. október 2., vasárnap 23:00

Várható volt a botlás bár nem gondoltam volna hogy hazai pályán ilyen körülmények között fog bekövetkezni.

A barca jelenleg a játék minden elemében jobb mint mi, a kötelezőket ha nem hozzuk nagyon hamar leszakadunk tőlük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realistahuni 2022. október 2., vasárnap 23:01-kor.
Love football, hate antifa.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 2., vasárnap 23:00

Nem lesz egyszerű menet ilyen támadósorral az biztos. Rodrygo is néha villan, szerez fontos gólokat, ad fontos gólpasszokat, de sok ilyen meccse van mint a mai, ahol teljesen súlytalan. Vini is formán kívül, meccsek óta alig van jó megoldása. Benzema szintén, így nehéz gólt szerezni. :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 2., vasárnap 22:59

Szokasos valogatott szunet utani faradt otlettelen semmi, nem dobott a gep, ez van. Tovabbra is verszegeny a tamadoszekcio, es akarmennyire is imadjuk, a matuzsalem Benzema miatt nem elhozni Haalandot a vilag legnagyobb faszsaga volt. Lesz ez meg jobb is, lesznek rosszabb meccseink is, nincs ezzel baj.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 2., vasárnap 22:58

Ideje volt már elbuknunk a bajnokságot :mrgreen:

Viccen kívül, ez szörnyű produktum volt, Benzema remélhetően hamar elkapja a fonalat.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. október 2., vasárnap 22:57

Ilyen játékkal nem fogunk bajnokságot nyerni és Barcát sem fogjuk verni. Sajnos az új szezonban Benzema hihetetlenül formán kívül, nem értem miért vele kell lövetni a tizenegyeseket. Nincsen cserecsatárunk, rövid a pad. Nem lesz ez így jó. Ráadásul a barca marad így az élen...

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 20., kedd 22:57

Fede góljánál amúgy megint minden játékoson átfolyt a támadás. Múltkor pufirizsa gólja előtt Skóciában volt 22 passz másfél perces bugi alatt. Most is hasonló csapatmunka:

1 min, 21 passes - goal

Sorry, ha törlik időközben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 20., kedd 14:48

ANDS írta: Szerintem is jó ez így is, nagyon jó. De minek most új támadó?
Rodry vagy Vini helyére?
Hazard Mariano (Asensio) helyére pl

a védelemben sokan vannak, Vallejo Odri pl
teljesen felesleges :hmmm:

elöl viszont kevesen
létszámra vannak cserék, de majd mind használhatatlan

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 20., kedd 14:44

Az, hogy majdnem minden meccsen kapunk gólt nem jelenti azt, hogy nem kontrollálja a meccset a csapat, legalábbis szerintem. Egy percig sincs a az az érzésem, hogy nem mi fogunk nyerni. Látom a tegnapi kommentem kapott par downvote-ot, Nem értem miért. Ha valaki nem látta volna a Ronaldo-Romario csatársort, az nézzen vissza pár meccset, aztán meg fogja érteni mit miért írtam. Mint ahogyan azt is írtam, hogy attól mert a mai focisták nem olyan képzettek az csak a személyes ízlésemnek nem tetszik, de az a Realnak való szurkolásomon nem változtat. Éppen azt írtam, hogy nem feltétlen rosszabb ez a mai, csak aki egy olyan korszakban szocializálódott, amikor egymást érték az egyéniségek szinte mindenhol, az nem feltétlenül rajong egy sablonosabb játékért, ebből a szempontból értem Hehet. Modric, na ő olyan mint a régiek, mindene megvan. Igazi régi vágású zseni. De nyilván ezen lehet napestig okoskodni, semmi értelme. Az viszont tény, hogy R9 vagy Zidane féle zsenik ritkán születnek, ma pedig nincsenek. Nekem mindegy, csak a Madrid nyerjen. Mostanában is visszanézem a tavalyi Best ofokat, és még most sem hiszem el mekkora győzelmek voltak. Ennyi. :)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 20., kedd 13:32

RealAsensio írta:
babaking írta:

Amennyit variál meg cserél a mester a védelemben nem csoda.

Illetve egyelőre Courtois is a strandolás formáját hozza. Amit kell azt fogja, de nem jönnek a bravúrok sorban mi t tavaly év végén. Majd tavasszal.
Nem emlekszem olyan golra, ami csak rajta mulott. Meg hat eleg magasra tette a lecet a tavalyi szezonban. Btw szerintem tovabbra is magas szinten ved, a vernyomasom sem emelkedik, ha beadasa vagy szoglete van az ellenfelnek, ragad hozza a labda, talan talan az Atleti goljanal lehetne elovenni kicsit. Ha korbenezek Europaban, nincs nala jobb kapus meg most sem.
Nem is azt mondtam, hogy rajta múlik - mondom amit fogni kell azt megfogja, és az utolsó mondatoddal is egyetértek. Csak arra utaltam, hogy a tavaly év végi szintjéhez képest nincs formában - egyedül az emberfeletti védések hiányoznak. De mondom, tavaszig még van ideje, akkor fog számítani.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. szeptember 20., kedd 12:36

babaking írta:
ANDS írta: A kontrolláláshoz: sokszor kap gólt a csapat.

Szerintem is jó ez így is, nagyon jó. De minek most új támadó?
Rodry vagy Vini helyére?
Amennyit variál meg cserél a mester a védelemben nem csoda.

Illetve egyelőre Courtois is a strandolás formáját hozza. Amit kell azt fogja, de nem jönnek a bravúrok sorban mi t tavaly év végén. Majd tavasszal.
Nem emlekszem olyan golra, ami csak rajta mulott. Meg hat eleg magasra tette a lecet a tavalyi szezonban. Btw szerintem tovabbra is magas szinten ved, a vernyomasom sem emelkedik, ha beadasa vagy szoglete van az ellenfelnek, ragad hozza a labda, talan talan az Atleti goljanal lehetne elovenni kicsit. Ha korbenezek Europaban, nincs nala jobb kapus meg most sem.
:goat:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 20., kedd 11:42

ANDS írta: A kontrolláláshoz: sokszor kap gólt a csapat.

Szerintem is jó ez így is, nagyon jó. De minek most új támadó?
Rodry vagy Vini helyére?
Amennyit variál meg cserél a mester a védelemben nem csoda.

Illetve egyelőre Courtois is a strandolás formáját hozza. Amit kell azt fogja, de nem jönnek a bravúrok sorban mi t tavaly év végén. Majd tavasszal.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég