Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2013. december 19., csütörtök 21:41

GT37 írta:
R.M.C.F írta:Hasonlitsa össze bárki pl pogba vagy vidal statjaival(a nézhetőségi faktort hagyjuk,az ordit), mindkét játékos hátul is és előre játékban is MINDEN PONTBAN agyonveri.....adnak gólpasszokat és gólokat is szereznek....aktivan részt vesznek a támadások felépitésében,labdaszerzéseik száma biztos minimum a duplája mint a németé....stb...stb.....
Megnéztem a kedvedért.

(Bajnoki mérkőzések, meccsenkénti átlag.)
- Sikeres szerelések: Vidal 4,3 - Pogba 3,2 - Khedira 1,1
- Interceptions (hogy ezt minek szokták fordítani, az jó kérdés... Megelőző szerelés? Labdaszerzés?): Vidal 1,3 - Khedira 1,1 - Pogba 0,8
- Key passes (kulcspasszok): Vidal 2,1 - Pogba 1,6 - Khedira 0,9
- Sikeres cselek: Pogba 1,8 - Vidal 0,6 - Khedira 0,5

Vidal: 16 meccs, 6 gól, 4 gólpassz
Pogba: 16 meccs, 4 gól, 3 gólpassz
Khedira: 11 meccs, 1 gól, 1 gólpassz
Ezt kiegészíthetnéd passz%-kal, arra is kiváncsi lennék, van egy olyan érzésem abban a herceg veri a két agyast :shifty: Egyébként ezeket a statokat hol nézed?
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. december 19., csütörtök 21:11

Egyértelműen khedirát igazolják :hmmm: :lol:

Remélem a MU vagy Mou nyáron vele akarja "megerősíteni" a kpt.. nincs gond vele jó srác, biztos jól főz meg minden de egy átlagos képességű játékos, sok hiányossággal, amik itt rendre ki is domborodnak
Nem illik.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 19., csütörtök 20:34

R.M.C.F írta:Hasonlitsa össze bárki pl pogba vagy vidal statjaival(a nézhetőségi faktort hagyjuk,az ordit), mindkét játékos hátul is és előre játékban is MINDEN PONTBAN agyonveri.....adnak gólpasszokat és gólokat is szereznek....aktivan részt vesznek a támadások felépitésében,labdaszerzéseik száma biztos minimum a duplája mint a németé....stb...stb.....
Megnéztem a kedvedért.

(Bajnoki mérkőzések, meccsenkénti átlag.)
- Sikeres szerelések: Vidal 4,3 - Pogba 3,2 - Khedira 1,1
- Interceptions (hogy ezt minek szokták fordítani, az jó kérdés... Megelőző szerelés? Labdaszerzés?): Vidal 1,3 - Khedira 1,1 - Pogba 0,8
- Key passes (kulcspasszok): Vidal 2,1 - Pogba 1,6 - Khedira 0,9
- Sikeres cselek: Pogba 1,8 - Vidal 0,6 - Khedira 0,5

Vidal: 16 meccs, 6 gól, 4 gólpassz
Pogba: 16 meccs, 4 gól, 3 gólpassz
Khedira: 11 meccs, 1 gól, 1 gólpassz

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 19., csütörtök 20:12

schranzer
Khedira semmilyen játékelemben sem real szint. Maga a játékának a " mutatott képe" nem létezik, hogy bárkinek is tetszik.
A statisztikái(nem néztem meg,de nagyjából szemre betudom lőni ) alulmaradnak a társaiéhoz,kivéve az üresjárati helyezkedő zavaró futás,ez is arra korlátozódik ha az ellenfélnél van a labda,mert ha nálunk,akkor nem ő az aki mindig szabad,hanem alonso,illara vagy modric....effektive nincsenek kulcspasszai,labdaszerzéseinek a száma nagyon kevés,előre játékban ügyetlen,hasztalan,nem ad gólpasszokat,gólokat nem szerez.
Hasonlitsa össze bárki pl pogba vagy vidal statjaival(a nézhetőségi faktort hagyjuk,az ordit), mindkét játékos hátul is és előre játékban is MINDEN PONTBAN agyonveri.....adnak gólpasszokat és gólokat is szereznek....aktivan részt vesznek a támadások felépitésében,labdaszerzéseik száma biztos minimum a duplája mint a németé....stb...stb.....

Jól helyezkedik,és sokat fut üresben...de lassu,nehézkes és ezért könnyen elmozognak mellőle,taktikailag jó,de a játéka körülményes és már már idegesitő.

Németben király lenne....ott elég lenne ez az egysikon futó,monoton,minden élvezetesebb megmozdulást nélkülöző focija.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. december 19., csütörtök 17:39

ericco írta:A lényeg a továbbjutás
En mashogy latom, igaz en mindig is telibesz*rtam a kupat... A lenyeg hogy ne seruljon meg senki. Azontul hogy kiesunk vagy tuvabbjutunk, vagy megver-e minket egy harmadosztalyu csapat valami libalegelon, az olyannyira teljesen tokmindegy, hogy azt ki sem tudom fejezni megfeleloen!! :D

A kupa csak pup a hatunkon, semmi tobb.

Amugy lattam a meccs kb 70%-at, namost amilyen csapattal felalltunk olyan is volt a meccs kepe. Semmilyen. Ossze vissza passzolgattunk, eladtunk egy szeker labdat, elol nemsok koncepcio, szoval... Alapvetoen rengeti meg a jatekunkat ha kivesszuk az alapemberek/huzoemberek nagyreszet a csapatbol. Egyedul Pepe volt a palyan ezekkozul a jatekosok kozul. Hozzajon az hogy ezek a jatekosok mint Morata Jese Isco Casemiro nagyon tejfelesszajuak, meg ido kell nekik, es akkor sem biztos hogy megfelelnek majd a legmagasabb szinten.


Ez a Real nem az a Real ami majd a sorsdonto meccseken ki fog menni a palyara.... Szerencsere. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2013. december 19., csütörtök 16:42

Lehet khediráról vitatkozni, valóban nem Real Madrid szint az ember, de nem is olyan fogalmatlan mint amilyennek beállítják néhányan...természetesen ha jönne egy Pogba személyesen zavarnám el a herceget,de jelenleg ő van és kész,úgy ahogy el is végzi a dolgát, a legnagyobb probléma vele ,hogy sokszor játszik irányítót, amit nem értek, hogy ez edzői utasításra,vagy önkényesen.De félő ,hogy az előbbi, mert se Mou se Ancelotti nem tartaná a kezdőben ,ha nem követné az edzői utasításokat...Én azt mondom Khedira, a pl-ben óriási császár lenne,spanyol honban viszont kiütközik nagyon a technikai hiányossága, ettől függetlenül nem ő a hibás, hogy játszatják, meg nem is egy senkiházi nímand.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. december 19., csütörtök 16:34

Matt009 írta: Ez a lényeg Casemiroról is. Ezt pofáztam fél éven keresztül, majd szép lassan leesik mindenkinek. De én voltam a rossz, a csúf, a Khedirabuzi, aki nem ismeri el szegény Casemirot... A 2 kiemelt mondat az, amin a hangsúly van. Az elszórt labdák egyértelmű problémák, de ütközésben sem kiemelkedő Casemiro, csak jó. A kp-nak nem ad stabilitást, passzsávokat nem zár, nem fut eleget, rosszul helyezkedik, és ezeket nem tudja csak az ütközésekkel kompenzálni. Az elszórt labdákkal súlyosbítva pedig alkalmatlan. Az meg, hogy egy taknyos kölyök legyint az edzőjére az felháborító, de ha ezt teljesítmény nélkül teszi az még súlyosabb. Komoly gondok vannak a gyerek fejével, amit nem lehet rendbe hozni.
Amúgy visszatérve erre a dologra, mivel az én mondataimmal értesz egyet, Khedirat szintén nem tartom megfelelonek. Sot, kifejezetten irritál a játéka, hogy oszinte legyek :lol: . Az lehet, hogy vele valamivel stabilabb a vedekezes, viszont nagyobb csapatok ellen vele sem az. Az elorejatekba ne menjunk bele, mert Khediránál ez a fogalom kb. nem létezik, rossz nezni ahogy szalad vagy csetlik-botlik, vagy ahogy megakad rajta egy tamadas, esetleg amikor elore passzolhatna, de inkabb vissza vagy oldalra passzol (5 méteren belul). Ugyhogy sem az egyik sem a masik játékos nem megoldas, ez a poszt az egyik kulcsposzt a modern fociban, és amíg ezen a poszton nem lesz klasszis játékosunk, aki kokemenyen tud szerelni, mindig ottvan mindenhol es technikailag van olyan kepzett, hogy a legjobb dontseket hozza meg, addig szerintem nem lesz olyan utokepes a csapatunk, mint azt a forum 90%-a elvárná. Remélem Zidane es Carlo is valahogy így gondolkozik, es minel hamarabb betomik azt a posztot. Zidane elkezdhetne kacsingatni Franciahonba, ott ugy is szalagon termelik az ilyen kozeppalyasokat :shifty: :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. december 19., csütörtök 16:21

Matt009 írta:Ez a lényeg Casemiroról is. Ezt pofáztam fél éven keresztül, majd szép lassan leesik mindenkinek. De én voltam a rossz, a csúf, a Khedirabuzi, aki nem ismeri el szegény Casemirot...
OFF:
Itt egy konkrét példa. Egy dologban talán igazad, vagyis mázlid volt, hogy Casemiro valamiért nem játszik eleget, és ha nagy ritkán szerepet kap, akkor néha kapkod, nem találja a helyét a B csapatban, nem hozza a felkészülés alatti színvonalat. Erre fel itt vered a melled, hogy te megmondtad, pedig nyáron egy rakás dolgot ilyen magabiztosan kijelentettél, amik eddig többnyire nem jöttek be, azokkal kapcsolatban pedig kussolsz. Magyarul leírtál egy rakás dolgot, ebből talán 1-2 bejött, de még ehhez is korán van kijelenteni bármit. Ez a baja az embereknek, hogy megmondó ember akarsz lenni, de rohadt hiteltelenül csinálod. Ráadásul önjelölt mártír is vagy, ami az egyik legrosszabb emberi tulajdonság.
Ha nyáron, vagy egy év múlva jönnél ezzel az én megmondtam hozzáállással, lehet kevesebb embernek lennél szálka a szemében.

A lényeg a továbbjutás, és arra ez a két meccs pont jó volt, amrie jónak kéne lennie, kiszűrni a selejtet, és megnézni, kire lehet számítani tavasszal, ha esetleg neccesek alakulnának a doglok. Iscora, Nachora és Jesére lehet majd számítani, sajnos Di Mariara egyre inkább úgy tűnik, hogy nem :kivagyhe:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 19., csütörtök 15:12

De olyan kurva érdekes ez a fórum. Itt nem lehet kritikát megfogalmazni, mert azonnal nekiugranak az embernek.
OFF: Van erre egy megoldás, no offense.
De már nagyon unalmas, hogy folyamatosan sírsz, hogy nekimennek a véleményednek és a stílusodnak. Ne írjál, ha zavar, ilyen egyszerű.
Nem vagyunk egyformák, ezt vagy elfogadod vagy nem. De a fórumozók állandó fikázása már az agyamra megy, na meg a bezzeg te megmondtad dolog...
És téged is kevesebben támadnának, ha nem játszanád azt, hogy csak te értesz hozzá, csak te látod a hibákat, meg egy pár kiváltságos fényben járó.
PÜ-t nem kérek, az előzőt sem olvastam el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. december 19., csütörtök 14:58

torjack írta:Nem feltétlenül a kritikával van gond, inkább a stílussal...
+1.

casillas tegnapi kijövetele pedig szerintem szokatlanul jó volt tőle.
sokkal bizonytalanabbul szokta ezeket megoldani.
egy ilyen ütközés meg benne van. egyik játékos sem tehet róla.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 19., csütörtök 14:46

De olyan kurva érdekes ez a fórum. Itt nem lehet kritikát megfogalmazni, mert azonnal nekiugranak az embernek.
Nem feltétlenül a kritikával van gond, inkább a stílussal...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 19., csütörtök 14:34

Matt009 írta:De olyan kurva érdekes ez a fórum. Itt nem lehet kritikát megfogalmazni, mert azonnal nekiugranak az embernek.
Lehet :roll:
1.Ha az nem kis kedvenc
2.Ha mindenki utálja :D

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. december 19., csütörtök 14:17

Toky: Sok mindenben egyetértek veled, én sem vagyok elájulva pár játékos meg az egész csapat tegnapi produkciójától, de Bale produkciójától sem. Jesétől én is többet várok, Iscotól érettebb, előre jobban megtervezett játékot, Casemiro sem győzött meg most sem, inkább azt bizonyította, hogy nem tud hozzátenni a játékunkhoz semmit. Di Maria csak a szokásos volt, bugyuta labdavesztések, idegesítő játék, a tizenegyes meg... Hű hát nálam nem rúgna többet az biztos.


De olyan kurva érdekes ez a fórum. Itt nem lehet kritikát megfogalmazni, mert azonnal nekiugranak az embernek.
Egyetlen dolgot tudnék még kiemelni tegnaprol, az pedig Casemiro ... most már tudom, miért nem játszatja Carlo ... olyan labdákat szórt el a KP-n, ami az o posztján megengedhetetlen, az volt a szerencsenk, hogy egy 3. osztalyu csapat volt az ellenfel, mas csapat ilyen hibakat gollal buntet ... nemtudom, szerintem nem ezt a fajta jatekost keressuk mi a csapatba ... olykor Lasst idezo megmozdulasai voltak ... az igaz hogy jol cselez meg elorejatekban is jo, de Lass ugyanezt tudta, technikailag nagyon kepzett volt, de nem arra oszpontositott ami a feladata, o is inkabb tortetett elore, es olyan fatalis hibakat vetett ott kozepen, ami egy ilyen poszton megengedhetetlen ... ugyanezt érzem Casemiroban, de szerintem Lass jobb volt leutkozesben, sokkal erosebb volt, bárkit elnyomott, nah Casemiro nem ilyen ..
Ez a lényeg Casemiroról is. Ezt pofáztam fél éven keresztül, majd szép lassan leesik mindenkinek. De én voltam a rossz, a csúf, a Khedirabuzi, aki nem ismeri el szegény Casemirot... A 2 kiemelt mondat az, amin a hangsúly van. Az elszórt labdák egyértelmű problémák, de ütközésben sem kiemelkedő Casemiro, csak jó. A kp-nak nem ad stabilitást, passzsávokat nem zár, nem fut eleget, rosszul helyezkedik, és ezeket nem tudja csak az ütközésekkel kompenzálni. Az elszórt labdákkal súlyosbítva pedig alkalmatlan. Az meg, hogy egy taknyos kölyök legyint az edzőjére az felháborító, de ha ezt teljesítmény nélkül teszi az még súlyosabb. Komoly gondok vannak a gyerek fejével, amit nem lehet rendbe hozni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 19., csütörtök 14:07

Lehet volt benne egy kis düh is... :roll: Utólag kicsit rosszul nyitottam, és ebben lehet igazatok van :agree:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. december 19., csütörtök 13:55

wZoLee7 írta:Jesé jól játszott, bocsássuk már meg neki, hogy nem cumiztatott be 5 játékost és tolta a hosszúba 100-al a labdákat...
Volt egy gólpassza, és a 2. félidőben többször kevergetett a bal oldalvonalnál (ez most dicséret volt). De ha a kapu elé keveredett, könnyen szerelték, eladta, vagy sikeresen blokkolták a lövését. Nekem ennél több kell. Az is igaz, hogy én bízom benne, és többet is játszatnám, más társakkal, de szerintem korántsem volt most olyan jó.
wZoLee7 írta:Casemiro sárga lapjánál nem Carlot legyintette le hanem a bírót, ...
Igen, először a bírót. Aztán mikor végre elment onnan, Ancelotti rászólt (és mutatta), hogy ezért nem kell pofázni. Casemiro erre mutogatta, hogy de nem is volt semmi komoly, Ancelotti továbbmondta, hogy akkor sem pofázunk, és ekkor legyintett rá Casemiro. A lassításokból ez látszott.
schranzer írta:... csak nekem tűnt úgy, hogy López ezt a labdát egyszeruen lehúzta volna, megfogta volna, és nem oklozte volna ki ??
Erre már válaszoltak korábban is, hogy azt épp eszű kapus nem próbálja megfogni. Szerintem López is ilyen. De ha mégis megpróbálta volna, akkor az ütközés miatt az elkerülhetetlen, hogy elejtse, ami azonnali gólveszély. Az öklözés volt a jó döntés.
schranzer írta:... amíg Bale nemvolt formában, amint Bale formába lendult ...
Nekem nem úgy tűnik, hogy Bale formában lenne. Nagyon remélem, hogy ennél lényegesen többet tud. Ahogy elindult a az előző hónapban az ígéretes volt (bár összjátékban az is elég kevéske volt), de az utóbbi pár meccs... Hát hagy némi kívánni valót.
Géci írta:Na ezért nem szeretem leírni a véleményem, mert ettől félek, hogy mindig kiveszik a mondandómból azt amit nem kéne...
Nem a véleménynyilvánítással van a gond. - Akkor sem, ha többen leírtuk, hogy miért nem igaz/nem értünk egyet. - Hanem azzal a provokatív odaszúrással, amivel megkínáltad a hozzászólásod végét, és pheco még meg is cáfolta:
Géci írta:Ui.: Lopez az utóbbi 1 évben hányszor tarolt így? Ja, hogy semennyi! Ok köszi..
pheco írta:Egyébként pont az Osasuna ellen jött ki Lopez és tarolta le Ramost csak annyi a különbség, hogy az teljesen felesleges kijövetel volt és abból a szögletből még gólt is kaptunk, de ott védve volt Lopez, most meg Iker a gyökér?
pheco írta:Közel sem jobb annyival Lopez, mint tavasszal, szerintem lassan Casillas visszakerül a kezdőbe, ha ebben a szezonban nem is, de következőben tuti.
Ezt már írtam máskor is, de leírom megint. Ebben az évben (hacsak sérülés közbe nem szól, és ne szóljon) ne kerüljön be egyik kapus sem a kezdőbe. Ha a játékosok és Ancelotti megegyeztek abban, hogy Lópezé a bajnokság, Casillasé a BL és a kupa, akkor idén már játsszák le így. Jövőre viszont én is azt várom, hogy leüljenek 6szemközt beszélni, és az edző döntse el végre, hogy ki az abszolút első számú választottja. Ha nem Casillas az, én el fogom fogadni. De én Casillas helyében akkor lelépnék a játékpercek miatt.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. december 19., csütörtök 12:38

A kijövetel jó volt, pedig én sokat szoktam ezeket kritizálni Ikernél. Casemiro mégha hallotta/látta is, hogy jön a kapus, kevés ideje volt. Eltűnni csak úgy nem tud. Az ilyen esetek teljesen normálisak egy merkőzés során, bűnbakot keresni totál felesleges.
Azt látni, hogy Modric nélkül nincs játék, ritmus a középpályánkon. Isco jó, de néha sokat vállal, és az a nagy osztogatás sem az erőssége egyelőre. Ő ott a támadók mögött meg tudja teremteni a létszámfölényt, néha kioszt egy gólpasszt. A horváttal együtt alapembereknek kell lenniük a KP-n az elkövetkezendő években, melléjük kell egy labdabiztos, kéttüdejű, sokat szerelő, melózó feka, aki érti is a focit. Meg természetesen a padra a megfelelő emberek, ha netán sérülés van. Nyáron remélem lezárjuk már ezt az évtizede húzódó középpályás problémát.
Merci Zizou!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 19., csütörtök 12:30

Na ezért nem szeretem leírni a véleményem, mert ettől félek, hogy mindig kiveszik a mondandómból azt amit nem kéne... Bár ezt ott toszom el, hogy feldobom a labdát amit ti csak lecsaptok. :lol:
Nem vagyok se Lopez párti, sem Iker (ami tény, hogy most Lopezt preferálom mint Real Madrid kapus), csak leírtam, hogy Iker mostanság sűrűn tarol + saját magát is veszélyezteti... Persze ilyen egy kapus sors csak kiemeltem ezt... Ennyi! Nem több... Mint kapus nálam mindig is Buffon volt a legjobb, szóval nem szól belőlem semmi elfogultság
Legkisebbtobi írta:Meg o a baltas gyilkos is, nem?
Texasi láncfűrészes :shifty:


:mrgreen:

Szálljunk már le a kapus témáról, ha lehet...

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. december 19., csütörtök 12:16

Géci írta:Nem pörgöm tùl kicsit sem... Én csak leírtam, hogy hihetetlen, hogy Iker milyen ön és köz veszélyes. Nincs ezzel semmi baj ameddig nem sérül valaki. Annyit emeltem még ki, hogy Lopeztől nem láttam még ilyet... Erre bántanak :(
Meg o a baltas gyilkos is, nem?

Elmagyaraznad hogy mi az hogy on- es kozveszelyes? Az, hogy teszi a dolgat vagy mi?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. december 19., csütörtök 12:12

Géci írta:Iker milyen ön és köz veszélyes.
Egy kapusnak ez a dolga. Tényleg elképesztő, hogy van aki a még a jó dolgokba is bele tud kötni. Én is inkább Lopez pártján vagyok jelenleg, de ez már tényleg fel tud baszni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 19., csütörtök 11:47

Nem pörgöm tùl kicsit sem... Én csak leírtam, hogy hihetetlen, hogy Iker milyen ön és köz veszélyes. Nincs ezzel semmi baj ameddig nem sérül valaki. Annyit emeltem még ki, hogy Lopeztől nem láttam még ilyet... Erre bántanak :(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 231 regisztrált és 0 vendég