Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 7., kedd 21:22

Miröl beszéltek, tudom ,hogy sorsolás lessz... :mrgreen:

Pont, hogy tisztában vagyok a bl dramatùrgiájával, 1000% ,hogy José papa csapatát fogják ránkuszìtani a 8 között, de ha Ott nem legkésöbb a 4 között.Kellenek a cikkek meg a sok dráma ez a BL.. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 7., kedd 21:22

szerintem ezzel nem vagy(unk) egyedül :'(
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 7., kedd 21:21

wZoLee7 írta:nem azzal van baj h nincs tisztában a bl menetével, hanem az itt a baj, hogy vannak akik továbbra is csak tizedikezni tudnak
12 év után az az igazság, hogy már én is borzasztóan vágyok rá, főleg az elmùlt 2 évben... Ciki vagy nem erősen küzdöttem a könnyeimmel tavaly is és előtte is...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 7., kedd 21:06

nem azzal van baj h nincs tisztában a bl menetével, hanem az itt a baj, hogy vannak akik továbbra is csak tizedikezni tudnak

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Takesz » 2014. január 7., kedd 21:05

dzsi91 írta:
Nem akarok petiapesszimistáskodni, de én idén nem látom a tizedik felé vezető alagút végét. :ike:
A BL AZ egy telkesen más kávéház, akár milyen szarok voltink összel a ligában,a csoprtmeccseken mindig szép és eredményes focit toltink.Pedig nemhiszem,hogy egy Osasuna jobb mint a Galata vagy a Juve.

Ha a negyeddöntöben sikerül tùlverekednünk magunkat a Chelsea-n, akkor szerintem AZ elödöntöben már a jóisten is mellénk fog állni...Meg szerintem Minden Real játékos a bl elödöntöt várja ,jóvá akarják tenni AZ elmùlt évek balfaszságait...


telórol ìrok, boccs a helyesìrási hibákért.
A negyeddöntőt is sorsolják Koma! :D
De amúgy nagy rá a sansz hogy Chelsea lesz, ismerve a sorsolási szokásokat... :shifty: :mrgreen:
13

Simon552
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 14:38
Kedvenc játékosaid: Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simon552 » 2014. január 7., kedd 20:53

dzsi91 írta:Ha a negyeddöntöben sikerül tùlverekednünk magunkat a Chelsea-n, akkor szerintem AZ elödöntöben már a jóisten is mellénk fog állni...Meg szerintem Minden Real játékos a bl elödöntöt várja ,jóvá akarják tenni AZ elmùlt évek balfaszságait...
a negyeddöntő előtt újra sorsolás van nem tudom honnan vetted h a Chelsea-t kapjuk!!!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 7., kedd 20:00

Nem akarok petiapesszimistáskodni, de én idén nem látom a tizedik felé vezető alagút végét. :ike:
A BL AZ egy telkesen más kávéház, akár milyen szarok voltink összel a ligában,a csoprtmeccseken mindig szép és eredményes focit toltink.Pedig nemhiszem,hogy egy Osasuna jobb mint a Galata vagy a Juve.

Ha a negyeddöntöben sikerül tùlverekednünk magunkat a Chelsea-n, akkor szerintem AZ elödöntöben már a jóisten is mellénk fog állni...Meg szerintem Minden Real játékos a bl elödöntöt várja ,jóvá akarják tenni AZ elmùlt évek balfaszságait...


telórol ìrok, boccs a helyesìrási hibákért.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 7., kedd 18:14

Csabi írta:mondjuk azért várjuk már meg ameddig egy jobb csapat ellen is ki kell majd állni és focizni. így könnyű dumálni, hogy a celta meg a hozzá hasonló csapatok 11 játékossal védekeznek ellenünk 3 vonalban és indítanak néhány kontrát. közben nálunk ramos meg jó hogy nem középcsatárt tol már lassan.
Ez rendben is van,de ha a kiscsapatok,úgy mint tegnap a celta,simán átgyalogol a középpályán,legalább is addig amíg azt érzik,hogy pariban vannak,akkor mi lesz egy Bayern ellen... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 7., kedd 17:38

realistahuni írta:
édesistenem.
miért idegelsz?
Most nem akarom védeni réjt, de ha ezt bárki más linkelte volna le se sz*rtad volna, és más sem, így hogy ő tette ezt már rögtön nekiugrassz. :coffee: Érdekes, amíg nem tudtuk, hogy kiről van szó mindenki kussban volt. :lol:
Két oldala van az éremnek.
Off vége.

bocs, kétszer ment el, nem tudtam törölni.

Géci: régóta fórumozok, tisztába vagyok a történtekkel. :)
Love football, hate antifa.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 7., kedd 17:35

realistahuni írta:
édesistenem.
miért idegelsz?
Most nem akarok védeni réjt, de ha ezt bárki más linkelte volna le se sz*rtad volna, és más sem, így hogy ő tette ezt már rögtön nekiugrassz. :coffee: Érdekes, amíg nem tudtuk, hogy kiről van szó mindenki kussban volt. :lol:
Két oldala van az éremnek.
Off vége.
Szerintem nem érted min égett ki mocsok, de mind1 :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 7., kedd 17:33

édesistenem.
miért idegelsz?
Most nem akarok védeni réjt, de ha ezt bárki más linkelte volna le se sz*rtad volna, és más sem, így hogy ő tette ezt már rögtön nekiugrassz. :coffee: Érdekes, amíg nem tudtuk, hogy kiről van szó mindenki kussban volt. :lol:
Két oldala van az éremnek.
Off vége.
Love football, hate antifa.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. január 7., kedd 17:22

Legkisebbtobi írta:mit vartal hogy a 6.0-as verzioju raisen jobb lesz mint az elozo 5 ?
azt hogy nem lesz 6.0. :-(

off vége.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 7., kedd 17:19

Legkisebbtobi írta:
mocsok írta:
édesistenem.
miért idegelsz?
mit vartal hogy a 6.0-as verzioju raisen jobb lesz mint az elozo 5 ? :mrgreen:
:lol: azért elég jól updatelték az előzőekhez képest, már nem tűnik reménytelennek :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2014. január 7., kedd 17:12

mocsok írta:
Anis írta:Modric tegnap: 93%-os passz, 5 sztalanság (?), 90 labdaérintés, tackles és fouls mi a különbség, passz.
felállásnál katt a névre
édesistenem.
miért idegelsz?
mit vartal hogy a 6.0-as verzioju raisen jobb lesz mint az elozo 5 ? :mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. január 7., kedd 17:03

Anis írta:Modric tegnap: 93%-os passz, 5 sztalanság (?), 90 labdaérintés, tackles és fouls mi a különbség, passz.
felállásnál katt a névre
édesistenem.
miért idegelsz?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 7., kedd 16:58

tackle szerelés, foul szabálytalanság. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 7., kedd 16:48

realistahuni írta:Nem akarok petiapesszimistáskodni, de én idén nem látom a tizedik felé vezető alagút végét.
nem vagy egyedül, én is ezt mondom már több embernek is hónapok óta. Azóta is tartom, hogy főleg így átszervezések, új játékosokkal, és formaingadozásokkal (Ramos, Marci, Xabi, Benz...) nem lesz idén semmilyen trófea. Lehet itt mondani, hogy csak meg kell verni az Atleticot és a Barcát, de láthattuk hogy ez nem ment elsőre. másodjára sem fogjuk megverni mindkettőt ezt borítékolom már most. Illetve hiába verjük meg őket, attól még van másik 17 csapat akik ellen hozni kell a 51 pontot, ami lehetetlen így. A lagymatag, gagyi játékokról ne is beszéljünk. Lehet h néha begyötrünk egy gólt (valencia 2-3), de a játék képe és a játék maga ronda és unalmas. Már nem is érzek magamban késztetést h mindenképp végignézzek egy Real meccset :( A Védelem (közepe) rossz, a kp rossz, Benz meg sokszor rossz! Így elég nehéz... :/


Modric tegnap: 93%-os passz, 5 sztalanság (?), 90 labdaérintés, tackles és fouls mi a különbség, passz.
felállásnál katt a névre
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 7., kedd 16:30

mondjuk azért várjuk már meg ameddig egy jobb csapat ellen is ki kell majd állni és focizni. így könnyű dumálni, hogy a celta meg a hozzá hasonló csapatok 11 játékossal védekeznek ellenünk 3 vonalban és indítanak néhány kontrát. közben nálunk ramos meg jó hogy nem középcsatárt tol már lassan.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. január 7., kedd 16:28

sander írta: Amugy meg ahogy olvasgattam elég sokan azt hiányolják hogy nincs normális védekezése a csapatnak ezeken a meccseken... amikor meg ilyen kis csapatok ellen ott vannak azok a játékosok akik valamilyen szinten tudnak védekezni akkor meg az a baj hogy miért állunk be védekezni és miért nem próbálunk meg támadni. Most akkor mit csináljon ? Támadjon vagy védekezzen ? Támadjon egy olyan csapattal ami szerintem képes támadni vagy védekezzen egy olyan csapattal (legfőképp olyan játékosokkal) akik alkalmatlanok rá ? :hmmm:
Nem az a gond hogy kevés a védekező játékos, hanem hogy nincs letámadás, ha van akkor is néhány ember kihúzza magát alóla, pedig ez csak úgy működik ha mindenki csinálja. A védelem feljebb lép, mindenkinek megvan a párja, egyedül az egyik belső védő marad szabadon, de ő is megjátszhatatlan ilyenkor többnyire. És mehet a pressing ezerrel, de ez nem megy akkor ha Ronaldo úgy érzi neki nem kell, ha Di Maria hülye még ahhoz is hogy embert fogjon, ha Bale a fejét fogja ahelyett hogy megfordulna és odaállna az embere mellé. Ha Isco a szélén recskázik ahelyett hogy az ellenfél mélységi középpályását zavarná. Benzema-ra úgye ilyenkor két belső védő is jut, de ők ilyen esetben semmit nem tudnak kezdeni, ha felnyomjuk rendesen a védelmet teljesen beszorítjuk őket, és kell hogy két védőnk jusson az ellenfél középcsatárára, ott necces 1-1-ben hagyni valakit. Képileg kb így néz ki:

---------------------Kapus--------------------
Jobbvédő----Védő-------Védő------Balvédő
Ronaldo----------Benzema-------------Bale
--------Középpályás----Középpályás--------
-------------Isco-----------Modric-----------
Szélső-----------Középpályás--------Szélső
Marcelo------------Xabi-----------Carvajal
-------------------Csatár--------------------
--------------Ramos---Pepe----------------
-------------------Lopez---------------------

Ha mindenki szorosan odaáll az emberéhez, összeszarják magukat, ívelgetni fognak, vagy elvesztik földön tökmindegy, a Barca a példa hogyha letámad egy csapat akkor az ilyen Celta Vigo-k nem bírják a nyomást, de a jó letámadás ellen nincs ellenszer. Persze Ramos olyan szinten visszaesett hogy én simán betenném pár meccsre Nacho-t, amúgyis egész jó volt amikor játszott, és talán Sergio is észbekapna.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 7., kedd 16:14

Én nem mondom hogy nagy a baj,de azt tudom,hogy ezzel a sulytalan kp-vel egy BL-ben kevesek leszünk.Jövőre is ha ez így marad.

Ugyanígy látom, annyival megspékelve, hogyha a Pepe-Ramos duó hozza ezt a lagymatag, szerencsétlen játékát, akkor a védelem miatt is kapni fogunk gólokat, ami kiélezett szituációkban végzetes lesz.

Nem akarok petiapesszimistáskodni, de én idén nem látom a tizedik felé vezető alagút végét. :ike:
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég