Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 2., vasárnap 23:10

Sierra írta:Végül is a meccs összképét tekintve nem rossz ez az 1-1, de eléggé csalódott vagyok, itt volt a lehetőség hogy megelőzzük a Barcát, hát nem jött össze.
Kemény ellenfél volt ez a Bilbao, nem tudtuk azt hozni amit az elmúlt meccseken, kár érte.
Ennyi! Ennyivel le lehet írni kb ezt a meccset meg a bíró tévedéseivel kb... Erre ilyenek, hogy bezzeg Josével itt mindíg 3-0 volt meg hasonló marhaságok... Meg, hogy az atma lesz így a bajnok. Hát nem mondok inkább semmit, de annyira tipikusak eggyesek, hogy hányni tudnék...

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. február 2., vasárnap 23:10

Remy írta:Mi miért nem vagyunk rá képesek? Sose lépjük át azt a határt, ami kellene, hogy BL döntőzzünk stb.
Pedig a régi Sneijder-Raúl-van der Vaart féle Realnak ez volt a legnagyobb erössége, hogy sorra fordítottátok meg a meccseket.

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Hawer » 2014. február 2., vasárnap 23:10

Röviden értékelve. http://www.youtube.com/watch?v=yyZuARBtpZs :mrgreen:

Jól van az, szarok voltunk,örüljünk a x-nek.

Első félidő valami botrányos volt. Már ott éreztem hogy nem lesz meg a 3 pont, tiszta király kupa döntő fíling volt. :roll:
Sok minden nem dőlt el, nehéz meccsre lehetett számítani. A cserék is inkább az X-re mentek, aztán a szezon végén kiderül hogy nem-e lett volna jobb a 3 pontért menni. :ozil:
Barca beérve pontszámban.
Marcelo:
Mi van vele? Taktikai húzás hogy nem mehet fel? Meg amúgy is le van eresztve.
CA előbb is cserélhetett volna.
DM-el egy oldalon játszva nagy a rizikó ha ő is felmegy. Szerintem ezért nem nagyon lép fel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawer 2014. február 2., vasárnap 23:12-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 2., vasárnap 23:10

petiamadridista írta:borzalmas volt.
vezéráldozattal méghozzá...
amíg az ilyen meccseket nem tudjuk megnyerni addig nem lesz itt trófea.. semmilyen.

Ez a bajnokság meg az Atletico Madridé lesz, egyre inkább ezt érzem..

hagyjuk már az AM-ot, semmivel sem voltak jobbak,amig nem találták a második gólt,bármi lehetett volna.

Az meg hogy nem nyerünk semmit,hát no comment.....ha igy lenne,akkor kb soha semmit sem nyertünk volna.

Azért eszembe jut ilyenkor 1999 amikor madridista lettem....a 17. helyen állt féltávnál a madrid,a sajtó össztűz...az antimadridisták vért ittak.....
Akkor mit mondtál volna peti? Aztán a végére 3. ak lettek. :lol: :lol:

A real mindig esélyes....ezt jegyezd meg,ha mást nem is hiszel el nekem,az nem baj.....de ezt hidd el,a madrid mindig,mindenhol esélyes.


A biró :mrgreen: hát ha Cr piros akkor a bilbaoból 2-őt ki kellett volna szórni,vicc volt,már a félidőben is fészkalódtam,mert MINDEN esésüket lefújt,MINDENT.

Az ellenfél: erre szoktam mondani, ha ezek minden meccsen igy játszanak,akkor októbertől vezetik a tabellát és bajnokok.

Marcelo:
Mi van vele? Taktikai húzás hogy nem mehet fel? Meg amúgy is le van eresztve.
CA előbb is cserélhetett volna.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. február 2., vasárnap 23:09

De ez a hülye Ancelotti is lehozza Jesét azt a majom Di Mariát meg fent hagyja...

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. február 2., vasárnap 23:09

realbeckham írta:de Ramos és Marcelo közt nem tudok dönteni. Előbbinek
Hát én nem így láttam, a gólig mindkét belső védőnk tanárian játszott, viszont a gólnál Ramos nagyot hibázott, de hogy meccs legrosszabbja, az butaság. Ellenben Marcelo, nálam ő vitte el ma az aranycitrom díjat.
ateeemadrid írta:azt a szerencsétlen kis férget, aki színészkedett,
Mert nálunk CR. Maria stb nem ugyanúgy csinálták volna. Ronaldo volt a hülye, hogy adott rá lehetőséget.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2014. február 2., vasárnap 23:08

itt volt egy újabb kihívás ancselottinak, ez sem jött össze. joséval 3 évig 0-3 -mal jöttünk el innen.
Ugyan, ez ellen a Bilbao ellen senki nem nyert volna ma hárommal, bombaformában vannak. Nem szégyen ez a döntetlen, belefér, ennél nehezebb idegenbeli meccs csak az Atletico ellen lesz csak.
Nem bírom ki, hogy Benzemát ne említsem. Botrány amit csinál ez az ember, alig tudja a labdákat megtartani, botorkál a pályán, egyszerűen egy lusta játékos képét mutatja nekem. A kapu előtt egész jó dolgokra képes, de sokkal harcosabb játék kéne mezőnyben, nem ez a hiteveszettség.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 2., vasárnap 23:07

Szar, hogy nem nyertünk, ez tény. DE semmit nem tettünk meg a győzelemért... Elkényeztetett sztárfocisták álldogáltak Real mezben a pályán. Jó még így is jók vagyunk arra, hogy elődöntőzzünk a BL-ben, 2. -ak legyünk a bajnokságban stb... a játékosállomány megvan, jók. DE miért nem tudnak küzdeni? Miért nem lehetett az elmúlt 4 évben látni a csapaton azt, hogy vért izzadnak? 15 percig pörögtek 100%-on, de akkor is mindegy volt már (Dortmund elleni visszavágó)

- Egy Bilbao tud küzdeni... 4-5 meccsen egy évben, és? De tudnak...
- Atletico tud küzdeni (ha nem is egész szezonban)
- Dortmund tudott küzdeni
- Chelsea anno tudott küzdeni

Mi miért nem vagyunk rá képesek? Sose lépjük át azt a határt, ami kellene, hogy BL döntőzzünk stb.

Mindenesetre még mindig jók vagyunk a bajnokságban. BL-t is nyerhetünk, de változtatni kell. Nem kel szépen játszani, DE LEGALÁBB KÜZDJÜNK!!!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 2., vasárnap 23:07

Hát előjött amitől féltem, elhitte Ancelotti, hogy ez a 433 működik Di Mariaval a kp-n. Ez a hátránya, ha gyenge csapatok az erőmérők, rossz feltételezéseket von le a meccsekről. Neki elég volt, hogy 1-2 gólokkal voltunk csak képesek lehozni a meccsek nagy részét. Amíg nincs egy Gündoganunk vagy Pogbank addig vissza kéne állni a 4231 -re mert oda legalább van emberünk. És még támadó cseréink is többen lennének.

Ancelotti 0/10. Ő volt nálam ma a meccs legrosszabb embere a bíró mellett. Azok a cserék te úristen... Alonsot már rég le kellett volna hoznia. Össze is hozta a szabadot amiből a gólt kaptuk. Ilyen sebességű ember sakkozni jó, máshova már nem, becsúszásokkal akarja ellensúlyozni a lassúságát.

A többi... Marcelotól ez ma nagyon kevés volt, ezt sürgősen felejtse el, hogy ő itt flegmázik, teljesítmény nélkül.

Benzema, a másik... egy labdát nem képes megtartani, nincs egy párharc amit meg tudna nyerni, a creation jó volt, azon kívül semmi nem jött össze ma sem. Ez nekem nem, hogy kevés, ez semmi. Nyáron kötelező egy életképes csatárt hozni, így nem lehet focizni, hogy a csatár egyszerűen nem veszélyes.

Ronaldo és Jese egy gyenge közepest produkáltak, a gólpassz és a gól miatt nem venném őket elő, de azokat leszámítva ez kevés, de ők kb az átlagot hozták.

Ramos és Pepe jó volt, bár Ramos 2 olyan felszabadítást produkált, hogy az nem erre a szintre való.

Carvajal átlagos volt, Modric egy kicsit jobb átlagosnál, de ilyen társakkal még ő sem tud maradandót alkotni.

Di Maria meg egyszerűen a kommentálhatatlan kategória, ez semmire nem jó, ő max 4231 ben lehetne perem ember szélre (de nem itt amikor van egy Bale és egy Jesé is Ronaldon kívül), de egy ilyen egylábas semmi nem kéne, hogy a kp-n futkorásszon.
Lopez jó volt ma, a gól az védhetetlen volt, természetesen srác élete gólját lőtte, megint.

Nagyon szomorú vagyok, Ancelottit egyre kevesebbre tartom, cserélni legalább megtanulhatna, mert ez még a random cserénél is rosszabb.

Nem amiatt vagyok csalódott, hogy nem nyertünk ez az 1 pont is valami ebben a stadionban. :/
Az a baj, hogy nem érzem, hogy ez jobb lenne, a kp amikor jó az nem a taktika vagy Ancelotti keze munkája miatt jó, hanem, azért, mert van egy állat a kp-n Modric személyében.
:-(
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. február 2., vasárnap 23:07

doncsontos, lordgabi! Ne bántsátok ezt a nyomorult, szerencsétlent. Nem tehet róla. Inkább az a baj, hogy alkalmazzák... mondjuk én ránézésre adnék neki egy belépőt a vihogóba...egy korcs...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. február 2., vasárnap 23:05

Ez roh :cens: dt tetves meleg bíró! :-@ Így elfújni egy meccset megint ellenünk. Nem lóg ám ki a lóláb ááááá... Megfejeli bazd meg a Ronaldót és őt állítják ki.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 2., vasárnap 23:05

Végül is a meccs összképét tekintve nem rossz ez az 1-1, de eléggé csalódott vagyok, itt volt a lehetőség hogy megelőzzük a Barcát, hát nem jött össze.
Kemény ellenfél volt ez a Bilbao, nem tudtuk azt hozni amit az elmúlt meccseken, kár érte.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. február 2., vasárnap 23:04

istenem, egy ilyen meccs után mennyi düh jön ki belőlem.
azt a szerencsétlen kis férget, aki színészkedett, legszívesebben pofán basznám. meg a bírót is. ja, meg farkas norbit is, vagy ki az a senkiházi, de már megint orgazmusa volt a bilbao góljánál.

de sok köcsög van, istenem. :lol:

a csapat ennek ellenére nagyon gyenge volt, volt vagy 2x10perc, amikor fociztunk, de a többi nulla.
mondjuk ha a hétvége előtt azt mondják, hogy 1 pontot hozunk a katalánokon, aláírtam volna.
Ramosról simán kaphattunk volna egy 11-est az első félidőben , nagy mák volt h nem fújták be. Xabi Alonsonak meg kb 3-4 sárgát ki lehetett volna osztani. Szóval jobb ha nem emlegetünk bírót :kivagyhe:
hát te mit néztél?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2014. február 2., vasárnap 23:05-kor.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2014. február 2., vasárnap 23:04

Annyira tipikus....:) mikor kellene, akkor nem hozzuk.

ma mindenki a butábbik, suttyóbb énjét vette elő. Gondolkodom pár perce, hogy ki volt a legrosszabb, de Ramos és Marcelo közt nem tudok dönteni. Előbbinek, csak rossz döntései voltak, utóbbi meg teljesen haszontalan volt. Nem tudom, legyen a bíró.


(Rettentő kövér nulla pontot érdemeltünk volna)
Farkast, megint jól esett hallgatni, és most megnézem Ganxsta meztaposását megint, hogy teljes legyen az extázis
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. február 2., vasárnap 23:03

borzalmas volt.
vezéráldozattal méghozzá...
amíg az ilyen meccseket nem tudjuk megnyerni addig nem lesz itt trófea.. semmilyen.

Ez a bajnokság meg az Atletico Madridé lesz, egyre inkább ezt érzem..

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. február 2., vasárnap 23:02

lordgabi írta:
A drága kommentátor pedig nem veszi észre magát, két teljesen semleges nézõtársam is észrevette, hogy mennyire élvez, ha ellenünk ítélnek valamit, akármit. Üvölts, és élvezz tovább, te... :censor:
ez már nekem is feltűnt régebben és valahogy mindig farigcsáló norbika a speaker és undorító hallgatni a mi gólunknál mintha bedobást végeznénk el amikro meg egyenlít a bilbao majdhogynem elcsöppen a székében.. és már hányszor megfogadtam hogy csak stream :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 2., vasárnap 23:02

igazából a vicc az egészben, hogy még ezzel az iksszel is jók vagyunk, hiszen utolértük a katalánokat, nem szégyen a san mamesben a döntetlen, persze fájó hogy nyerhettük volna is egy kis szerencsével.

atma elment most 3-ra, ideig-órágig.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. február 2., vasárnap 23:01

Az inkabb szandekos rajatszas volt. De a spori megette. :)

Egyebkent hoztunk 1 pontot a Barcan, az Atleti meg a kutyat nem erdekli, majd buknak pontot... Nincs vilagvege.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 2., vasárnap 23:01

ikarus93 írta:CR ugye csak a következő meccsen lesz eltiltva?
Egyből piros tudtommal 2 meccs... Jó lesz! Ez a bíró meg nocomment. Amùgy megérdemelt az x az első félidő utän. A végén látszott, hogy nem is erőltettük a dolgokat...

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 2., vasárnap 22:59

Tegnap 4 perc hosszabbítás a meccsükön, nálunk elindul mindenki elõre, nekifut elvégezni, és szól a hármas sípszó. :-@
1 pontot faragtunk katalánékról, jól járt az Atlético...kemény meccsek jönnek.

A drága kommentátor pedig nem veszi észre magát, két teljesen semleges nézõtársam is észrevette, hogy mennyire élvez, ha ellenünk ítélnek valamit, akármit. Üvölts, és élvezz tovább, te... :censor:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég