Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. március 2., vasárnap 20:47

heccsat írta:Benzemának pacsi a mostani pár meccséhez, bár ma nem ő volt a legjobb, de nem volt vele gond :agree:
Aki szerintem a leggyengébb volt ma az Ancelotti, de rá sajnos nem lehetett szavazni. Ez a 433 szerintem nem jó. A csapat adottságaihoz képest keveset kerülünk gólhelyzetbe. Az, hogy Isco nem játszik már megszoktam, de hogy a 2 gyengébb szélsőhátvédünkkel kezdtünk arra nem volt ok egy ilyen fontos meccsen. Alonso fölött is nagyon eljárt az idő, nagyon sok felesleges szabálytalanságot követ el a lassúsága miatt, így ma rá szavaztam, nagyon súlytalan volt.
És idén a bajnokságban 3/3 meccsen nem tudtunk nyerni rangadón. Kupában is 2 öngól, 2 11-es volt az 5 gólunkból, ez közel sem veretes, még ha az 5 jól is hangzik, elég megtévesztő.
Már vártam egy ilyen hozzászólást. :salute: Azt írd már le miért nem jó a 4-3-3. :roll: Azért mert nem játszik Isco igaz? :(
A 4-2-3-1-ben meg simán cumiztatták átszaladtak a csapaton még a bajnokságban is.Nem birom megérteni miért nem lehet elfelejteni ezt a 4-2-3-1-et basszus. :shutup:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 2., vasárnap 20:42

Ezek egyenként lehetnek akár logikus választások is, de összességében átestünk a ló túloldalára, és alkalmatlanná vált a kezdőnk a kombinatív játékhoz.
Ebben abszolút igazad van; sajnos utólag könnyű okosnak lenni, gondolhatta a meccset követően Ancelotti mester is! :x Ami Iscot illeti, úgy tűnik kezdi ismét összekapnia magát, így remélhetőleg a jövőben Carlo is tökösebb lesz vele kapcsolatban; Di María rongyláb ide-oda, betömörülő védelmet megbontani Iscoval szerintem könnyebb főleg pihenés után.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. március 2., vasárnap 20:41

Benzemának pacsi a mostani pár meccséhez, bár ma nem ő volt a legjobb, de nem volt vele gond :agree:
Aki szerintem a leggyengébb volt ma az Ancelotti, de rá sajnos nem lehetett szavazni. Ez a 433 szerintem nem jó. A csapat adottságaihoz képest keveset kerülünk gólhelyzetbe. Az, hogy Isco nem játszik már megszoktam, de hogy a 2 gyengébb szélsőhátvédünkkel kezdtünk arra nem volt ok egy ilyen fontos meccsen. Alonso fölött is nagyon eljárt az idő, nagyon sok felesleges szabálytalanságot követ el a lassúsága miatt, így ma rá szavaztam, nagyon súlytalan volt.
És idén a bajnokságban 3/3 meccsen nem tudtunk nyerni rangadón. Kupában is 2 öngól, 2 11-es volt az 5 gólunkból, ez közel sem veretes, még ha az 5 jól is hangzik, elég megtévesztő.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. március 2., vasárnap 20:34

Én itt leginkább arra gondolok, hogy minden kétesélyes poszton a kreatív embereket ültette a padra, és a statikusabb, de biztonságosabbnak gondolt opciót tette a kezdőbe. Carvajal vs Arbeloa, Marcelo vs Coentrao, Isco vs Di Maria.

Ezek egyenként lehetnek akár logikus választások is, de összességében átestünk a ló túloldalára, és alkalmatlanná vált a kezdőnk a kombinatív játékhoz. Pontosan ettől féltem, amikor ránéztem meccs előtt az összeállításunkra.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 2., vasárnap 20:25

A két szélsővédő, ahogy a meccs előtt is mondtam, szerencsétlen választás volt.
Carlo szerintem a kupameccsekből indult ki, ahol meg teli találat volt mind2, ráadásul idén Marcelo sem brillírozik és akkor még elég finoman fogalmaztam (azok az ész nélküli beívelések no comment), Arbeloa mellett pedig elsősorban a tapasztalata, fizikuma, pihentsége és a játékos irányából esetlegesen érkező bizonyos nyomás a vb. szereplés miatt szólhatott; az nem kérdés, hogy előre játékban Dani és Marcelo is jobb választás lett volna, de én nem vagyok meggyőződve arról, hogy Carvajal is a szerdai meccsel a lábában tartani tudta volna Costáék jobbosát (az a hazaadás meg ...... :ozil: )!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. március 2., vasárnap 20:21

Hogy én ezeket a matracosokat mennyire gyűlölöm...Costa annyiszor esett el, ahányszor mutatta a kamera, hát a jó :cens: anyukáját már az ilyennek...

Igen, mi is eltoltuk, az a védelem..Ancelotti próbált friss embereket játszatni, de nagyon nem jött be. Xabi nagyon rossz volt ma, már félidőbe hoztam volna Illarát.

A pontverseny szempontjából nem olyan vészes, még mindig vezetünk, mindenki fog még pontokat hullatni. De ezeket a matracosokat de jó lett volna most teljesen megtörni, egy vereséggel elástuk volna őket...de ez van, még jól is jöhet, lehet ők meg a Barcának tesznek majd keresztbe.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. március 2., vasárnap 20:13

Nem értek egyet azzal, hogy Varane-t kellett volna játszatni. Az ilyen Costához hasonló alattomos férgek ellen pont, hogy nem érdemes kockáztatni egy hosszú sérülésből kikecmergő játékost. Főleg, hogy az Atletico pályáján nem is várhattunk sok védelmet a játékvezetőtől. A két szélsővédő, ahogy a meccs előtt is mondtam, szerencsétlen választás volt.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. március 2., vasárnap 20:07

zalkrisz írta:De visszatérve az elejére, aggodalomra semmi ok, nemsokára kikap a Barcelona és még nőtt is az előny.
Én is ezt érzem, hogy ma leikszelnek :mrgreen:

(aztán lehet nyernek 5:0-ra :D )
Merci Zizou!

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. március 2., vasárnap 20:01

Én nem aggódok.. az volt a baj, hogy már az összeállításból is látszott, hogy Carlo fel akarja velük venni a versenyt alattomosságban és partner ebben a játékban, mert Arbeloát és Coentráot kezdette. Marcelo és Carvajal sokkal jobb megoldás lett volna.. Ramos agyatlan, ilyen meccsen nem szabad játszatni, Varanenak kellett volna kezdenie. Középen Di Maria ilyen meccsen szintén nem sok mindent tud mutatni, mert tudjuk hogy ott is vannak bajok normál esetben is.. Isco igazi felüdülés volt. Megint egy eltaktikázott meccs, de simán hozhattuk volna. Mindig akkor kezdődnek a gondok, ha nem a saját játékunkat akarjuk játszani, hanem az ellenféllel foglalkozunk és befosva megyünk ki a pályára... Mivel a két szélen sok ész nem volt, Simeonénak egyetlen embert kellett igazán kikapcsolni a játékból, Modricot és meg is voltunk lőve... De ha pontosabbak vagyunk elől, így is meglehetett volna..

A bíróról nem érdemes jó szót ejteni, a 11-es az tiszta 11-es, a másik oldalt a kezezést is befújhatta volna. De az, amit a szabálytalanságok terén megengedett magának az durva volt.. tényleg lábtörés kellett volna itt ma, hogy végre kézbe vegye a dolgokat. Ilyen nincs, remélem elmeszelik, mert a pályán ma nem foci volt és ebben a spori volt a legnagyobb partner. Bár színészkedés és alattomosságból nálunk sem volt hiány, durvaság javarészt a másik oldalon volt, simán 9 emberrel fejezhette volna be az atletico a meccset... Az első félidőben folyamatosan állt a játék, mégis csupán 1 perc volt a hosszabbítás, míg a másodikban is csak 3... röhej az egész..

De visszatérve az elejére, aggodalomra semmi ok, nemsokára kikap a Barcelona és még nőtt is az előny. :D

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 2., vasárnap 20:00

milyen szar érzés szerda után ilyent koppanni.
ettől függetlenül ez egy rakás szar volt, és a kupákhoz az ilyeneket be kéne húzni... :roll:
Ez számomra nem túl jó előjel.
Várható volt, mikor tegnap olvastam az ellenfél játékosainak nyilatkozatait tudatosult bennem igazán, hogy ezek ma csúszni-mászni fognak a favágó stílusuk mellett, 1 hetet készültek a srácokból, akiken bőven érződött a szerdai meccs, gála ide vagy oda lassabban mozogtak ma a lábak! Már délelőtt is írtam, hogy szerintem nagyon nehéz meccs lesz, sajnos ráéreztem. Ennek ellenére pont, hogy az ilyen (Osasuna, Atma) döntetlenek érnek a végén baromi sokat és eredményezhetnek aztán trófeákat! Arról nem is beszélve, hogy Costa a 2. félidő elején és a luftjával is eldönthette volna 2 ízben a javukra a meccset és akkor se lehetett volna egy szavunk se (mint ahogy a végén mi is behúzhattuk volna), szóval az elmaradt tizijüket is figyelembe véve, illetve az egész meccset tekintve is abszolút jogos, igazságos ez a döntetlen! Alakulhatott volna ez rosszabbul is, miután a kondi és a mentális előny náluk volt Koke gólja után. :roll:
Ancelotti benézte a kezdőt is, és itt látszott meg igazán, hogy bár Marcelo és Carvajal nem tökéletes megoldások, de messze jobbak, mint Coentrao és Arbeloa. A portugál állandóan esik, ha kell, ha nem. Arbeloa pedig csak Arbeloa. Az előbbiekből egyiket biztosan játszattam volna. Bale, Ronaldo sem tündökölt, de labda nélkül nehéz. A második félidőben játékban felnőttünk az ellenfelünkhöz, többet birtokoltuk a labdát, és a helyzetek is jöttek. A cserék nagyjából rendben voltak, bár Iscot vagy Jesét inkább Bale helyére hoztam volna, Di Maria még nem tűnt fáradtnak. A másik két csere pedig a kezdő korrigálása volt egyértelműen. Lehet, két szélsőhátvéd fog kelleni majd.
Nagyrészt adom (főleg ami a szélső hátvédeket illeti) én azért Iscot hamarabb hoztam volna Di María helyett la. egy 10 perccel, az argentin ma nagy számban vesztett párbajt az atmásokkal szemben, a kis spanyol meg nagyon kell a betömörülő csapatok ellen majd a későbbiekben is, ez egyértelmű! :hmmm: Nálam a lecserélteken kívül, aki még nagyon kilógott negatív irányban az Xabi, de az egész brigád jóval gyengébben muzsikált ma, mint általában (López is a lepkével)! :kivagyhe:

Összességében nem rossz ez, a matracosok maradtak 3 pontra, míg a katalánok is max. 1 pontra jöhetnek fel a nap végén, viszont a Clásicót hozni kell, ellenkező esetben mind2 csapattal szemben könnyen lépéshátrányba kerülhetünk pontegyenlőség esetén! :shifty:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. március 2., vasárnap 20:01-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2014. március 2., vasárnap 20:00

Kicsit más volt, mint a kupában. Cholo Simeonéék jól vették észre, hogy 3 sorozatba rövid paddal nem fognak helyt állni, így a kupameccseken ha nem is akarták magukat megveretni, de nem is tették úgy oda magukat, mint most. Ez az igazi arcuk ellenünk. Nagyjából erre számítottam, ami történt, döntetlent tippeltem. Piszkosul ránk készültek, ha a BLt fele ilyen komolyan veszik, már ott is csak formalitás lenne a visszavágó a Milan ellen. Balhé, alattomosság, önkívületben játszó focisták, volt itt minden. Ez a két csapat jobban utálja egymást, mint a Barcát.
Összességében nem tudok a csapatunkra rosszat mondani, hajtottak, mentek, ennyi fért bele. Egy-két kilógó teljesítmény meg mindig van felfelé és lefelé is.
Gyengébbek: Arbeloa, Ramos, Coentrao, Bale. Talán még Alonso is halvány volt, általában szép, jó, meg minden, de nagy iramú meccseken rendre előjön, hogy már nem tudja a lépést tartani. Sokszor elkésett, veszélyes szabikhoz juttatva az ellenfeleket. Én egyre kevésbé érzem megoldásnak a legkiélezettebb meccseken, nem a tudása, hanem a kora ill. sebessége miatt.
Jobbak: Di Maria, Benzema, Isco, Carvajal. A cserékkel feljavultunk, és itt nem a harmatgyenge Marcelora gondoltam. Isconak mindenképpen több lehetőséget kellene adni. Benzema meg Di María ki van cserélve az év elejihez képest.
A játékvezetés spanyolosan szokásos módon botrányos volt, rengeteg súlyos hibával, bár most összességében mi jöttünk ki jobban belőle.
Az eredmény nem olyan rossz, a vezetést megőriztük. Lehetett volna jobb is, ha Ancelo nem a legszarabb helyszínen kezd kísérletezni a két 2. számú szélső védővel, ráadásul egyszerre. Teljesen érthetetlen, amit művelt. Két cserét el kellett pocsékolni a korrekcióra. A mellőzött Nacho is jobb lett volna szerintem bármelyiküknél.
Nem tudom, az Atma kivel játszik legközelebb, de idegenbe megy két kulcsjátékos nélkül majd, akik közül az egyik Costa. Ha kicsit is tökösebb ellenfelet fog ki, nem fog nyerni, mert láttuk, hogy nincs kispad. Cholonak van a kezében egy jónak mondható, fanatizálható kezdő, de cserélni most sem tudott, egyszírűen nem tudott jobbakat behozni a pályán lévőknél. Még mindig hosszú a szezon, ki fognak pukkanni. De hát nem is ők az első számú riválisok sajnos.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Lacsy
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:17
Kedvenc játékosaid: David Silva, Neymar, el Shaarawy, Eden Hazard, Pogba, Veratti
Kedvenc csapatod: Real Madrid,

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Lacsy » 2014. március 2., vasárnap 19:44

Én azt kaptam a mai meccstől amit vártam. Az atma az életéért küzdött ahogy szokott, a két gól elkerülhető lett volna de szerintem jobb hogy nem mentünk bele a harcokba az első félidőben mert egy kiállítás sérülés nem jött volna jól. Amit észrevettem hogy xabi kicsit lassabb éles szituációban, látszik, hogy korosodik, az első gólban is benne volt mert ő lépett vissza coentrao helyére mikor ő betolódott középre, és xabi fél úton megállt és belépett arda elé ahonnan elkéset. A bíró rengeteget tévedett mind2 oldalra, de ezt meglehetett szokni spanyolországban (atma-real mecseken) szerintem meg tudta volna akadályozni a rúgdosódást.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. március 2., vasárnap 19:44

Azért az elgondolkodtató,hogy az Atleco 1 hetet készült rá a meccsre és mégis 70 percet bírtak csak kb.
Nem fogják bírni ez szerintem ma látszott a legjobban.
A mi csapatunk meg rosszul játszott.Az első félidő második fele nagyon gyenge volt.Modric és Alonso csődöt mondtak...Nem baj mert lenni kell ilyennek is.Az a lényeg hogy még így is maradt 3 pont ellenük.
Ezenkívül még a Sevilla elleni meg a Sociedad elleni meccs lesz kemény idegenben,azokat nyerni kell majd nagyvalószínüség szerint.Otthol meg a Barcelona elleni lesz nehéz várhatóan.
A döntetlenre szerintem is rászolgált a csapat...Sőtt szerintem ha nekünk is lett volna 1 hét pihenő,vagy az Atletico ezen a héten játszik a BL-ben szerintem megynyerte volna a meccset a csapat.
A cserék rendben voltak szerintem.
Simeonékra meg nincs mit írni.Kiváncsi leszek hogy megint 600 Eurós büntetés fognak kapni? :salute: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára csabi87 2014. március 2., vasárnap 19:47-kor.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. március 2., vasárnap 19:42

Az eredmény teljesen védhető, lehetett volna jobb is, de a döntetlen sem a világvége. Ami viszont hatalmas csalódás az az, hogy nem csak a valós helyzeteknél, hanem majd minden kontaktnál szánalomhalmazzá váltak a játékosaink és várták a papot az utolsó kenettel. Nem azzal van gondom, hogy nem T-1000ek módjára viselkednek és sebezhetetlenek, hanem azzal, hogy ugyanaz a féreg stílus jellemezte őket, mint a matracosokat! Felfokozott idegállapot ide vagy oda egyszerűen nem lehet ezt kiölni a csapatból, kibaszott kishercegnők néha napján. :cens:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 2., vasárnap 19:40

Simán hozhattuk volna, egy csöpnyi ésszel. Amikor az első félidőben 1-1-nél elkezdtünk mi is rugdosni és szinészkedni (élen Pepével aki nagyon sokat fejlődött de igy is egy agyatlan maradt..) na akkor éreztem,h itt valami nem lesz jó. Szokás szerint egy újabb emberke lőtte meg ellenünk élete gólját.. Tompák voltunk, fejben lassúak és elég fáradtak is szerintem. Én már félidőben is aláirtam volna az x-et de ha a végén kicsit jobban koncentrálunk meglehetett volna a győzelem. Igazságos eredmény született. Isco nagyon jól szállt be ismét, Benzemának megjött az önbizalma, legutóbb 11/12-es szezonban láttam tőle hasonló megoldásokat, bravó. A dinamit duó halvány volt de egyikük fontos gólt lőtt, másikuk meg adott egy gólpasszt amit ugye lesre fújtak, of course köze se volt a leshez, mellesleg benzema kihagyta. :mrgreen:
A védelemben adódtak gondok de a második gólról nem tehettünk, az első az meg Coentraoé volt. A két szélső védőre ráhibázott Carlo mester de hát meg is bánta és be is ismerte, Carvajal elég jól szállt be, mondjuk ha az eladott labdából gól lett volna akkor most mindenki őt szidná. Marcelo meg beadta a labdát vagy 10-szer abból konkrétan egyet nem tudok felidézni,h pontos lett volna.. De csatlakozom az előttem szólok többségéhez, BL meccs után voltunk, ilyen stadionban, az Atletinek elment volna a bajnokság ha kikapnak szal nagyon hajtottak.. Mindenképpen asszem,h maradunk első helyen szal nincs pánik. Részemről.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 2., vasárnap 19:40

lordgabi írta:Rohadt teló, véletlen Modricsra nyomtam. :cens:
Nem mutatta a szöveget és a szavazat elküldése gomb is csak félig volt meg.
Egyébként nálam a Coe, Bale, Marcelo trió, sorrendben.
Nyugi... Én is Modricra nyomtam, mert azt hittem, hogy szokásos ki volt a legjobb lesz a kérdés :mrgreen:
Amùgy ma az atma ezzel a féreg stílusával volt veszélyes... Undorító volt az egész és sok köze nem volt a focihoz...

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 2., vasárnap 19:35

Rohadt teló, véletlen Modricsra nyomtam. :cens:
Nem mutatta a szöveget és a szavazat elküldése gomb is csak félig volt meg.
Egyébként nálam a Coe, Bale, Marcelo trió, sorrendben.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2014. március 2., vasárnap 19:27

Szerintem is reális az X.

Nem is nagyon bánkódom miatta. Carlo miatt kicsit húzom a szám, mindenki láthatta miért. A bíró nagyon jól tudta mi lesz a mai meccsen. Nem akart főszereplőv3 vállni. Pechére ez mégis megtörtént. a nem fújol le semmit, had follyon a játék alapú vezetésnek is vannak határai.
Simeone segítője komoly volt...hűha, a mentalitás kijött rendesen. No comment.

leggyengébb a jobb oldlunk volt. Arbeloa vagy Bale. Talán a Walesit "felmenti", hogy volt egy szép fejese, plusz egy jo felismerése, mikor Benzinek sarkazott. Az egesz csapatot egyebkent nagyon lassúnak láttam. Lustának, erőtlennek.

Ami feltűnt, hogy az Atletinek ezen a meccsen is gyönyörű volt a széljátéka. Főleg kicsiben. Remekül oldották neg, hozták ki a kavarodásból.
Férgek voltak megint, de szerintem partnerek voltunk ebben, igy ezt most nem rovom fel. Piszkosságok, sunyiságok voltak mindkét részről.

nem ez volt a legjobb kezdonk na....de nem rossz az eredmeny. A rossz az, hogy az a bizonyos tűz, nem nálunk égett javarészt.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. március 2., vasárnap 19:23

Dupla D írta:
revolver írta:ez volt talán az utolsó ilyen undorító pálya ahova látogattunk, a többi már jóval gyengébb csapat lesz idegenben.
az Anoetában is szenvedni fogunk. szerintem ott se lesz meg a 3 pont.
viszont ott labdarúgók lesznek az ellenfeleink, nem szarul képzett harcművészek és színészek.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. március 2., vasárnap 19:20

revolver írta:ez volt talán az utolsó ilyen undorító pálya ahova látogattunk, a többi már jóval gyengébb csapat lesz idegenben.
az Anoetában is szenvedni fogunk. szerintem ott se lesz meg a 3 pont.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég