Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 18., hétfő 15:20

R.M.C.F írta:morientes:
de. ekézték eléggé. 80 milláztak....sablonoztak...egylábasoztak..
nyilván csak egy réteg. de kapott a kölyök eleget. csuklott is biztos.
És még mennyit fog. Talán felfér ezüstérmesnek Özil mögé és Karim elé :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 18., hétfő 15:17

morientes:
de. ekézték eléggé. 80 milláztak....sablonoztak...egylábasoztak..
nyilván csak egy réteg. de kapott a kölyök eleget. csuklott is biztos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 18., hétfő 15:03

morientes írta:
Modric is ott kezdte... Egy top kp-nak a mai korban tudnia kell megfelelően alkalmazkodni az eddzői utasításokhoz, és az új posztokhoz...
Akkor viszont nem értem,hogy James miért van azzal védve,hogy nem a posztján játszik...:) Ugyan is a lapja szerint szélső ÉS középpályás...
Én nem védtem azzal...Épp azért vagyok mellette, mert nagyon jó játékosnak tartom, és képes a váltásra...
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 18., hétfő 14:57

Modric is ott kezdte... Egy top kp-nak a mai korban tudnia kell megfelelően alkalmazkodni az eddzői utasításokhoz, és az új posztokhoz...
Akkor viszont nem értem,hogy James miért van azzal védve,hogy nem a posztján játszik...:) Ugyan is a lapja szerint szélső ÉS középpályás...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 18., hétfő 14:47

vagy csak még mindig az az igaz, hogy besértődött a klubra a vb döntő miatt és ha így van akkor még te is (mint dm gyűlölő :mrgreen: ) megértheted az álláspontját.
Nah, nem gyűlölöm én, csak haragszok rá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 18., hétfő 14:44

Kerlon írta:Isco nem lesz Modric posztú soha az életben, ő sokkal jobb és hasznosabb közelebb a kapuhoz.
Modric is ott kezdte... Egy top kp-nak a mai korban tudnia kell megfelelően alkalmazkodni az eddzői utasításokhoz, és az új posztokhoz...
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 18., hétfő 14:42

VanillaSky írta:
Kettőnek - jobb esetben háromnak - mennie kellene, az egyik Khedira.
A másik DM. Jobb játékos, mint a kolumbiai, többet is tett az asztalra ,mint James. Viszont a padot nem fogja tűrni az új házikedvenc mögött - joggal - így morálromboló hatása van, ha meg marad is és az új szerzemény találja magát a padon a világ összes médiuma ontja majd a fekáliát Perez és Ancelotti nyakába. Utóbbi persze kezelhető, de lehet itt jönni azzal, hogy nem a mi pénzünk, meg kit érdekel, hogy mennyi volt, mert ez csak a buksi homokba dugása. Minden idők egyik top 10-es igazolása pénzügyileg, nincs olyan, hogy majd jó lesz meg most csak csere. Neki 1-2 hónap után villognia kell, sajna egy olyan poszton ami számára nem a legjobb, ahol az lehetne az itt nincs. :) Szóval az olasznak ismét könnyű dolga van.
Ez így van, és akármennyire is nem csípem az esetek többségében Di Maríát, saját magának köszönheti, na meg Mendesnek, aki tömi a kis buta fejét, mint Maris néni a kacsát.

Ideális esetben - nálam - idén elment volna Khedira és Illarrát elnyomtuk volna kölcsönbe valahova, mi meg itt maradunk egy:
Kroos, Modric, Di María, Pogba, Xabi, Isco középpályával. Utóbbit többet nyomatva elől, hamis kilences poszton.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 18., hétfő 14:40

Isco nem lesz Modric posztú soha az életben, ő sokkal jobb és hasznosabb közelebb a kapuhoz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 18., hétfő 14:37

Nem tudom, hogy nem lehet megérteni, hogy James nem egy szezonra jött...Ezért talán megfelelőbb lett volna, a DM-james páros, mint az Isco-James...Én nem érzem azt Iscoban, hogy Hámeszt ki tudná szorítani, talán, ha Modric kiöregszik, oda lehetne.

Csak halkan azért megjegyezném, hogy nem biztos, hogy Di Maria idén ugyanolyan formában fog játszani.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 18., hétfő 14:34

Kettőnek - jobb esetben háromnak - mennie kellene, az egyik Khedira.
A másik DM. Jobb játékos, mint a kolumbiai, többet is tett az asztalra ,mint James. Viszont a padot nem fogja tűrni az új házikedvenc mögött - joggal - így morálromboló hatása van, ha meg marad is és az új szerzemény találja magát a padon a világ összes médiuma ontja majd a fekáliát Perez és Ancelotti nyakába. Utóbbi persze kezelhető, de lehet itt jönni azzal, hogy nem a mi pénzünk, meg kit érdekel, hogy mennyi volt, mert ez csak a buksi homokba dugása. Minden idők egyik top 10-es igazolása pénzügyileg, nincs olyan, hogy majd jó lesz meg most csak csere. Neki 1-2 hónap után villognia kell, sajna egy olyan poszton ami számára nem a legjobb, ahol az lehetne az itt nincs. :) Szóval az olasznak ismét könnyű dolga van.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 18., hétfő 14:31

én folyamatosan csak a fikázást olvastam vele kapcsolatban, pláne a sevilla elleni meccse után.
Lehet hogy a fb-n....mert itt nem fikázta senki.Másfelől meg,nem az itt a kérdés,hogy milyen játékos,vagy hogy xy meccsen hogy játszott...hanem hogy szükség volt e rá egyáltalán...tényleg ő lenne a hiányzó láncszem ebben az amúgy bivaly erős csapatban?Na majd elválik...Ès,ha már az ára,az embereknek nem az a bajuk,hogy annyiba került amennyibe,hanem hogy lehet,mondom LEHET,hogy jobban is el lehetett volna költeni azt a pénzt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. augusztus 18., hétfő 14:29

Realista24 írta:Amivel gond van az a létszám és a minőség; Khedira, Kroos, Modric, Di María, Illarramendi, James, Isco, Xabi. Ez a sok.
Kettőnek - jobb esetben háromnak - mennie kellene, az egyik Khedira.
És a legtöbb esetben ebből Kroos, Modric alap, és ha marad Di María, akkor ő is.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 18., hétfő 14:27

A két játékost még csak össze sem lehet hasonlítani, annyira eltérő a stílusuk.

Jamest meg majd meglátjuk. A két meccset fölösleges alapul venni, főleg a legutóbbit, amilyen középpályával felálltunk... :roll:

Amivel gond van az a létszám és a minőség; Khedira, Kroos, Modric, Di María, Illarramendi, James, Isco, Xabi. Ez a sok.
Kettőnek - jobb esetben háromnak - mennie kellene, az egyik Khedira.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 18., hétfő 14:20

Kerlon írta:Igaz, hogy keveset láttam eddig, de szerintem Iscoban több az átütőerő jelenleg, mint Jamesban, de szerencsére lassan bizonyíthat mind a kettő.
minek hasonlitgatjuk? majd jövőre. ....találja meg a helyét és mi is neki. azért ha IScót betetted volna dzsémsz helyére a vb-n ott is lehetett volna tapintani a különbséget és nem a spanyol javára
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. augusztus 18., hétfő 14:18

Még most is állítom, hogy Isconak, a Real játéka egyszerüen nem fekszik, nem tudja kihozni tudása legjavát ebben a játékrendszerben. Neki a Barca/Arsenal stílusú játék fekszik a legjobban, ott Isten lehetne a srác.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 18., hétfő 14:15

Igaz, hogy keveset láttam eddig, de szerintem Iscoban több az átütőerő jelenleg, mint Jamesban, de szerencsére lassan bizonyíthat mind a kettő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 18., hétfő 14:13

Toti:
mert a divatszöveg a lényeg. vannak akik megkapják a feltétlen bizalmat. mert szimpik, kedvencek, brazilok vagy éppen van róluk jutubon összevágva 1.5 perc amikor rátekeredik a labdára és semmire se megy vele de jól mutat.

vannak akik meg nem tribligyurkák és nem abból áll a focijuk hogy semmitérő cseleket csinálnak hanem ccsapatjátékosok, fejlődőképesek, bebaxxàk a ziccereket.....több posztosak, hasznosak ...stb.....de nem majmok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 18., hétfő 14:12

És látok rá esélyt, hogy a Barcelonában fog játszani.
Azért Pereznek csak lesz annyi esze, hogy nem adja oda nekik.
Max elmegy jövőbe a Cityhez, és ha ott sem fog beválni áron alul majd megszerezheti a Barca.
Aztán az megint jó kérdés, hogy 2 év feltételezett szenvedés után mennyire tudna jó lenni a katalánoknál.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. augusztus 18., hétfő 14:04

Fuentealbilla írta:
Remy írta:
Imádom, hogy BL, spanyol kupa és EU szuperkupa után is olyan hangulatot teremt 1-2 ember, mintha égne a ház és szar lenne a csapat. Ráadásul barátságos meccsekből kiindulva... és a legjobban egy olyan ember van basztatva,aki új csapatban, új országban van, de már tolja úgy, mint a legnagyobbak. Miért? Azért, mert 80 milla volt? A mi pénzünkből lett véve? Nem... akkor miért az árát nézzük? Miért kell a szezon legelején elővenni az ÚJ embert? Ha majd január környékén is nulla lesz, akkor lehet mondogatni, hogy minek vettük meg (de akkor sem az ára miatt, hanem, mert nem elég jó).
Pont azokért amit Te is felsorolsz. Azért mert ÚJ azért mert 80 milliós. És senki sem előveszi hanem elmondja az eddigi teljesítményéről a véleményét. Ugyanis az emberek rá kiváncsiak legjobban jelenleg. Így ne várd azt, hogy Arbeloáról fog majd menni a diskurzus az "uborkaszezonban" ehelyett mindeni a maga kis módján értékeli az idei sztárigazolásunk első mérkőzéseit. A fejét senki nem követelte amennyire látom inkább bizakodóak az emberek James-el kapcsolatban viszont helyén kezelik a dolgokat és ha egyszer nem illeszkedik még a képbe nem szólhatnak róla ódák...
sztem nem így van.
én folyamatosan csak a fikázást olvastam vele kapcsolatban, pláne a sevilla elleni meccse után.

1-2 rohadt hónapot nem képesek adni nekik az emberek, h megvárjuk, hogyan is illeszkedik be. h egyáltalán ancelotti mit talál ki, hova szánja, milyen szerepkörbe, milyen feladatokkal. meg úgy egyáltalán a tavalyi taktikán változtat-e. semmit, nem várnak itt emberek.

csak azt a kibaszott 80 millát lobogtatjátok sokan. tehet róla ez a szerencsétlen, h ennyit fizettek érte? kérte ő perezt, h 80at adjon érte? hát hagyjatok már az árával, pláne, h 2 hete csatlakozott a kerethez és játszott tétmeccsen kb 70 percet.

szóval nem az a baj, h nem szólnak ódák. láttam én is pl, h h játszott a sevilla ellen. azzal van a baj, h megy a fikázás, meg a köpködés, meg h 80 milla, nyolcan millió, 80!!!!
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. augusztus 18., hétfő 14:03

ha ilyen jó Isco h ihaj, akkor miért nem jelentkezett be érte senki?
márpedig jó játékos, de nem jobb mint Benzema,Bale,CR,James,Modric,Kroos,DM, tehát kezdőbe semmiképpen se fér be, padra és kiegészítésként viszont igen (Jesével karöltve), mert elég sok poszton bevethető
ha meg nem tetszik neki az epizód szerep, akkor akár a barcába is kiköthet

szerk.: amúgy meg nem annyira idős, ki kell várnia míg eljön az ideje, ha meg kukacos akkor menjen máshova
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég