Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2014. augusztus 23., szombat 10:28

Minden kupát nem lehet megnyerni. Sevilla meccshez ne hasonlítsuk, itt volt ellenfél is. Annyira nem volt vészes, mint sokan gondolják, a meccsek képe alapján kb. 6-3as összesítéssel nyernünk kellett volna, de most így alakult. Tudomásul kell venni, hogy DM és CR nélkül ebben a csapatban nincs átütőerő, impotens az egész támadójáték. CR majd fél éve szinte használhatatlan, hol sérült, hol nem, így látatlanban az első két meccset kihagyatnám vele. Kb. 60 százalékos állapotban felesleges a pályán lenni. A DM szappanoperát tényleg gyorsan le kell zárni, ha megy, kell még a támadószekcióba valaki az ára egy részéért.

Casillas szerintem hibátlan volt, óriási reflexmozdulatot is bemutatott a kapufáról lepattanónál. A védelem most már menetrend szerűen összehozta a gólt, de utána nagyon stabil volt, bravúros mentésekkel helyenként. Coentraoval stabilabbak voltunk, mint Marcival. Utóbbi emberrel egyre kevésbé vagyok kibékülve.
A kp. új igazolások jók voltak szerintem. Kroos egészen elképesztő, Jamesban is nagy potenciál van, bár 80 gurigát azért nem ért, de majd meglátjuk. Bale továbbra is kilóg, a tavalyi véleményem nem változott, nem ez az ő stílusának megfelelő csapat, ekkora erőforrás elpocsékolását nem érte meg. Jesé sokkal inkább illene a csapatba, bár egy-két év fejlődés még kell neki. Modric nagyon jó volt, csak rengeteg lapot gyűjt általában. Alonso. Múltját, képességeit elismerve is azt mondom, hogy lassan ki kellene kerülnie a kezdőből, a Modric-Kroos duót jobban szeretem, mellettük feleslegesen van fent harmadiknak. Kroos ugyanazokat a pontos íveléseket tudja, passzokban jobb, gyorsabb, erősebb, fiatalabb, talán még szebb is. :) . A jó Carlo viszont megint esélykiegyenlítő meccset játszott, Kroost hozta le. Sajnos ez van, Alonso amíg végelgyengülésben meg nem hal a pályán, a poszt az övé marad.
Csatárteljesítményről, mint olyanról a 2014/15 Realjában nem lehet beszélni, mert nem létezik. Szaladgál elől valami színtelen, szagtalan srác 9es mezben. Jó, hogy mezőnyjáték, meg minden, de nálam a csatárt elég konzervatív módon az jellemzi, hogy gólt szerez. Ennyi. A többi nem érdekes.

Mindig vinnyogunk, hogy idő kell az új játékosoknak, stb. Nem idő kell, csak jó edző. Meg kell nézni, mit csinált Simeone ebből a hitét vesztett szarrakás Atleticoból. (A csapat undorító játékstílusáról most ne beszéljünk, az más téma). Moya, Mandzukics, Siqueira tökéletesen vették át a csapat stílusát, ritmusát az első meccstől, utóbbi simán kifocizná Coentraot meg Marcelot is. Nálunk meg csak mindenki keresi önmagát fél évig. Ennek szerintem csak az az egy oka van, hogy jelenleg az Atleti edzője a jobb. Real mínusz 200M/év költségvetésből a mi szintünkön tudnak lenni, és ez a nem semmi. Bár több pénzre nem is nagyon lesz esélyük, pl. tv közvetítésből, mert ki az a hülye, aki 1-0 meccseket akar látni, ahol még szerte széjjel is rugdossák az ellenfelet. Na ezért jár több pénz a Real, Barca kettősnek, mert aki bekapcsolja a tvt, megvan az esélye, hogy focit is lát a vagdalkozás helyett, így az ilyen meccs nagyobb reklámhordozó.

A nyilatkozatokat meg el sem olvasom, mert csak a ködösítés meg a hazudozás megy, nem tudom mi értelme ilyen szakembereknek hiteltelenné tenni magukat. Carlo: DMre nem volt szükség. Nekem úgy tűnt, hogy igen. Sőt, egy jó DMre a világ bármelyik csapatának szüksége lenne. Cholo Simeone: Jaj, olyan gyengék vagyunk, hogy csak 3. hely meg minden, nem versenyzünk a Reallal meg a Barcával, stb. Ez sem úgy tűnik, mintha nem akarnák megvédeni a címet, vagy nem lennének esélyesek rá. Mind a bajnokságban, mind a BLben versenyben lesznek a végsőkig. Utálom ezt a sok mellébeszélést, ami a mai foci világát jellemzi, és akkor még az átigazolások körüli felhajtásokról nem is beszéltem.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 23., szombat 10:26

What? :lol:
Ne is foglalkozz vele :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 23., szombat 10:24

Kb igen, DM jelezte, hogy menni akar. Lehet, hogy mindenki szerette volna, hogy játszon, de ha lesérül akkor bajban lettünk volna.
James mint kp-s szerintem teljesen felejtős...tegnap is szélső volt elvileg, de én csak fejetlen rohangálást láttam tőle is is Bale-től...a széleken meg rendre csak a hátvédek voltak, és a szerencsétlen Benzema aki rohangált ki a szélekre a labdák után, próbálta elöl tartani miközben aprították, és lépett vissza a kp-ra labdát kérni, mert a kp-n Xabi rendre a két középhátvéd között sétált, Kroos meg Modric...hát nem is tudom, eléggé elvoltak veszve. Hiányzott az ember a két vonal közül.
Még mindig nyár van, tavaly ilyenkor se ment jól. Olvasgatom hogy a 10. csak szerencse volt....a kieséses szakaszban végig szerencsénk volt? Na ne nevettessetek már :lol:
Egyetértek R31-el
What? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 23., szombat 10:23

Összességében jogos Carlo felelősségre vonása, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy korábban Mourinhónál ezt sokan elnézték.
Melyik rosszabb? Én sem tudom, de még lehet korrigálni.

Közben Khedira lenyilatkozta, hogy augusztus 31-ig bármi lehetséges, de időszűkében van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 23., szombat 10:21

Most Carlo kapja az ívet.
Itt a szar felkészülés, rövid pihenő, fölösleges amcsi túra, és a megkérdőjelezhető igazolások az igazi okok szerintem.
Egyetértek R31-el, de két dolog ami a fenti kiemelésből következik és bármelyik megvalósulása óriási hiba. Vagy jogos Ancelotti fikázása, mert olyan posztra hozott ahova nem annyira kéne és olyanra nem ahova nagyon. (Alonso/Illara/Khedira helyett vki) Vagy olyan posztra hozott volna, de leszóltak neki fentről, hogy ügyes vagy Carletto, de itt most nem ez lesz. Nem tudom melyik a rosszabb? :roll:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 23., szombat 10:01

Remy írta:Mondjuk azt sajnos én sem értem, hogy miért nem játszhatott DM. Azért ez a meccs mégis csak egy kupáért ment. Ha el akar menni, ha nem, ha nyerünk, akkor azzal mindenki nyer. Beleértve Őt is. :roll:
aztán lerúgja vmelyik favágó a picsába azt pápá 60-70 millió... és máris nincs pénz Pogbára....



Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. augusztus 23., szombat 10:01

a gól az valami katasztrófa volt,de ezért nem volt muszáj kikapni..
elképesztő hogy nem hibáztak sose az atleticósok,hamesznak azért adnék egy pacsit,nem bízok benne még most sem,de jól játszott,ő volt egyedül kapura veszélyes.

nem az első meccs,ami után azt mondom hogy nem érünk semmit a két vadlóval ellenük,esküszöm jobban elnézném ha isco és akár hamesz,vagy majd jesé játszon.
nincs területük.(bár amit nem értek,miért nem lövik többször át őket)

ebben az évben is jók lesznek,simeone összerakja őket,és mandzu személyében megint vettek egy dcostat.
dobálja magát,idegesíti a két védőt,és láthatjuk hogy ő se szeret hibázni.

no mind1,para nincs,legalább látjuk hogy mi is ki tudunk kapni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 23., szombat 9:34

Plusz azért szerintem nem szégyen még egy Real Madridnak sem kikapni egy Spanyol bajnok+Bl ezüstérmes csapattól..
Attól nem, de az Atmától igen. :)
Meg a szokásos dolgok, Casillas 28 meccs után szenvedett vereséget az Atmától, idegenben 15 év után kaptunk ki.....pont mint két éve a kupadöntő, 17 én után vagy hogy nyertek. Joke :/
Akkor azt a részt hagyd ki a videóból, amikor Bale ziccereit mutatják..
Minden alkalommal üvöltök :lol:
eddig az ment, hogy pucsítson Európa, most meg már olyat is olvastam,
Fognak is, Pogba hozza a vazelint. Aki meg bajnoki bronzot jósol a csapatnak már most, az sosem írt ilyet korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 23., szombat 9:31

Realista24 írta:BL döntő, kis túlzással ajtó-ablak, aztán lotty, eltöri...áh, be is nyomom a Decimás videót, attól legalább jó kedvem lesz.
Akkor azt a részt hagyd ki a videóból, amikor Bale ziccereit mutatják.. :Đ

Amúgy a még lejjebb írt mondandóddal egyetértek, az az amcsi túra nem volt a legjobb ötlet szerintem se - persze pénzszerzés meg marketing szempontjából igen -, nálunk is utálom, ha az előszezon inkább szól a lóvéról, mint az alapozásról - pedig egyre többször van ilyen.
Hámesz helyett/mellett meg tényleg egy Pogba stílusú játékos kellett volna szerintem is, és akkor nem Xabi lenne a kezdő középpályás, na meg egy cserecsatár se jött volna nektek rosszul.. Úgyhogy az igazolásokat meg lehetett volna oldani jobban is, de még így se olyan vészes a dolog azért.

Úgyhogy én igazából nem értem ezt a temetői hangulatot most - bár nálunk is mindig ez megy a vereségek után -, eddig az ment, hogy pucsítson Európa, most meg már olyat is olvastam, hogy a második hely jó ha meglesz a bajnokságban.. Azért ez kicsit nagy váltás két meccs miatt.. Elég jó a keretetek, Carlo meg csak nem olyan hülye, hogy egész évben Xabival játszassa a csapatot. Ebből gondolom tanult, aztán visszaáll valami hasonló középpályához, mint ami a Sevilla ellen volt. Úgyhogy egy Spanyol szuperkupa miatt nem temetném még a szezont a helyetekben - már aki temeti -, bár aztán a ti dolgotok..
Plusz azért szerintem nem szégyen még egy Real Madridnak sem kikapni egy Spanyol bajnok+Bl ezüstérmes csapattól..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 23., szombat 9:19

Mondjuk azt sajnos én sem értem, hogy miért nem játszhatott DM. Azért ez a meccs mégis csak egy kupáért ment. Ha el akar menni, ha nem, ha nyerünk, akkor azzal mindenki nyer. Beleértve Őt is. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 23., szombat 9:18

Nem fognak maradni, csak a MU el ne rontsa a fax számot :lol: :lol:

Egyébként most én is csak azt a bullshitet tudom írni, amit a játékosok mondanak. El kell felejteni ezt a meccset, tanulni belőle és előre tekinteni. Carlo egyébként azt is mondta, hogy meg van elégedve :roll: Karim teljesítményével, szóval én úgy gondolom, meg pár hasonló hírt is láttam, hogy télig van ideje, aztán jönni fog Falcao. Feltéve, ha a térde jó lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 23., szombat 9:16

dannen írta:néha már felkúr, hogy tök jó helyzetből képes csőrrel belerúgni a labdába..
ez engem is felbasz.
írtam is tegnap, hogy nem olyan mint mikor ronaldo ellövi és kiszáll a stadionból mert maga ronaldo mozdulata az ugyanaz mint amikor a végén lecsapódik és gól.
de bale ilyen sután, esetlenül rúg bele, meg közbe földbe rúg mint pl a bl döntőn..
tegnap hihetetlenül kevés volt, semmit nem csinált. ahogy megkapta a labdát előre tolt rajta 4-5 métert és futott, csak mikor előtte van két ember ez nem olyan könnyű akármilyen gyors is...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. augusztus 23., szombat 9:16

Ezért mondom, hogy HA profikról lenne szó, akkor játszana.

Egyébként nehezen tudom elképzelni, hogy DM ne akarna játszani, mert az szerződésszegés lenne a részéről. Büntetés, stb., úgy érzem ott Carlo hibázott, vagy lehet inkább Pérez
Hát most már mindegy.
De az tuti,hogy valamit kezdeni kell kettőjükkel a következő 7 napban,mert ha maradnak akkor baj lesz...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csabi87 2014. augusztus 23., szombat 9:17-kor.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 23., szombat 9:13

csabi87 írta:
Ez igaz, ettől függetlenül játszhatott volna, ha már profikról van szó. Szerintem. (bár néha kételkedem)

Szerintem már ő nem akar játszani.Nem hiszem el,hogy Ancelotti kirakta volna magától.
Ezért mondom, hogy HA profikról lenne szó, akkor játszana.

Egyébként nehezen tudom elképzelni, hogy DM ne akarna játszani, mert az szerződésszegés lenne a részéről. Büntetés, stb., úgy érzem ott Carlo hibázott, vagy lehet inkább Pérez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. augusztus 23., szombat 9:11

Ez igaz, ettől függetlenül játszhatott volna, ha már profikról van szó. Szerintem. (bár néha kételkedem)

Szerintem már ő nem akar játszani.Nem hiszem el,hogy Ancelotti kirakta volna magától.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 23., szombat 9:03

amúgy bale is hihetetlenül kevés volt. néha már felkúr, hogy tök jó helyzetből képes csőrrel belerúgni a labdába..
BL döntő, kis túlzással ajtó-ablak, aztán lotty, eltöri...áh, be is nyomom a Decimás videót, attól legalább jó kedvem lesz.
Annak a fiatal embernek ha nem elég nettó 5 millió akkor huzzon el innen.
Szerintem..
Ez igaz, ettől függetlenül játszhatott volna, ha már profikról van szó. Szerintem. (bár néha kételkedem)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. augusztus 23., szombat 9:03

dannen írta:az a majom ha kezdő lett volna 3x jobbak lettünk volna ennél. és nem khedirára gondolok mielőtt még :roll:

amúgy bale is hihetetlenül kevés volt. néha már felkúr, hogy tök jó helyzetből képes csőrrel belerúgni a labdába..

Annak a fiatal embernek ha nem elég nettó 5 millió akkor huzzon el innen.
Szerintem...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. augusztus 23., szombat 8:49

Annyit kell csinálni amit Realista is leírt.
A két majmot eltakaritani innen és hozni helyettük valakit.
Ezt Perezék is elkurták,hogy már megint nincs lezárva a keret és mindjárt szeptember van.
Hiába mondják hogy nincs feszültség,mert nemigaz.
Nekem azt ne mondja már senki,hogy van két játékosod akiből az egyik el akar menni,a másik meg szimplán köcsögösködik az nem szül feszültséget...

Azért arra kiváncsi leszek hogy Simeonéval milesz mert ha nem kap eltiltást úgy,hogy levágott egy tockost a negyedik bírónak akkor no comment...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. augusztus 23., szombat 8:43

Hol van az a játék ami a Sevilla ellen volt.. olyan szépen folyt a labda sokszor, hogy öröm volt nézni. Az Atletico ellen más kell, ezt mindenki tudja. Jobbak voltak a matracosok, de amíg valaki fel nem lép ez ellen az undorító foci ellen, amíg a bírók partnerek, addig ez lesz. Xabit én sem értem mit keresett a pályán, úgy, hogy Kroos jött le.... Jamest szintén lehozta, persze Benzemát fenn kell hagyni. 8 millás fizetés.. az kell neki... Áhh, rohadt csalódott vagyok, Bale mit akart? tologatja a labdát és azthiszi annyi elég, hogy eljusson a kapuig?? Ennyire pontatlanul játszó csapatot régen láttam. Megérdemelte az Atletico a kupát és talán időben jött a pofon, remélem a vezetőség rájön mik a problémák... Végre betömtünk egy üres lyukat a középpályán, vagyis én úgy gondoltam, hogy Xabi helyett Kroos lesz, erre nem elég, hogy ez se, mert a baszk valamiért előnyt élves, még DM is megy.. gyönyörű...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 23., szombat 8:37

Ez Ancelottié.. Ő hibája.
. Igazából mindenki szar volt, kivéve a Kolumbiait.
Ez a kettő nálam üti egymást.
Lehet ,hogy Carlo hibázott, sőt, de a játékosoknak ki tiltotta meg, hogy focizzanak? Amikor Mourinhónál volt ilyen, akkor mindenki a játékosokat ekézte, mert Mou mit tehetne? Most Carlo kapja az ívet.

Itt a szar felkészülés, rövid pihenő, fölösleges amcsi túra, és a megkérdőjelezhető igazolások az igazi okok szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 238 regisztrált és 0 vendég