Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. március 15., vasárnap 22:56

RealRaúl77 írta:Miért nem ment be?
Mer nem Patinho csinálta, kész győztes pedig

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 15., vasárnap 22:55

tibi18 írta:Remy!
Épp ez a baj, hogy kicsi ma is úgy láttam, hogy leszarják, meg megnyugottak, hogy megvan a meccs. Egy ilyen hónap után szénné kellett volna alázni a Levantet (de minimum meg kellett volna halniuk a mezért), hogy kicsit feledtessék ezt az időszakot.. Ma messze nem ez történt.. Ne vagyok elégedett..
Remeljuk legalabb a Barca ellen ugy mennek ki hogy "ma meccs utan vert hugyozunk". Ha nem akkor ott megint szopoalarc var rank. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 15., vasárnap 22:55

hehe írta:
banderas írta:Csicsa mér nálunk van? Ki hozta ide? Falcao helyett
falcao még szarabb :lol: :lol:
Igazából nem, mert Falcaonak is 4 gólja van :mrgreen:
tibi18 írta:Remy!
Épp ez a baj, hogy kicsi ma is úgy láttam, hogy leszarják, meg megnyugottak, hogy megvan a meccs. Egy ilyen hónap után szénné kellett volna alázni a Levantet (de minimum meg kellett volna halniuk a mezért), hogy kicsit feledtessék ezt az időszakot.. Ma messze nem ez történt.. Ne vagyok elégedett..
Az alázás ott volt a meccsben, meg a 3 kapufa is... nem volt szerencsénk, de jobbak voltunk, mint korábban, és ez Modricnak köszönhető szerintem, illetve annak, hogy Bale végre csinált is valamit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. március 15., vasárnap 22:55

banderas írta:Mert a Van Gaal is kihozza belőle a tutit. Patinho a jövő? Bocs
mert falcao a jövő vagy mi? :lol:
kiégett. nem tudom mért akarjátok még mindig ide
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 15., vasárnap 22:53

banderas írta:Mert a Van Gaal is kihozza belőle a tutit. Patinho a jövő? Bocs
ez valami troll lesz. vagy ogre. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 15., vasárnap 22:53

Santi írta:Az utolsó perceket azért úgy kezeljük, hogy egy Jesé-Illara-Lucas hármas szaladgált a kp-n.
Bízom azért benne, hogy egy Kroos-Modric-Isco kp még jobb lesz ennél. Talán van remény jövő héten.

Első félidő egyébként kimondottan jó volt. Lehet, hogy belemagyarázom, de szerintem érződött rendesen Modric. Második félidőre viszont leült a meccs.
Nyilván nem egy Levante egy mérce, de jelen helyzetben ennek is örülni kell.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. március 15., vasárnap 22:53

Mert a Van Gaal is kihozza belőle a tutit. Patinho a jövő? Bocs

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. március 15., vasárnap 22:53

Remy!
Épp ez a baj, hogy kicsit ma is úgy láttam, hogy leszarják, meg megnyugottak, hogy megvan a meccs. Egy ilyen hónap után szénné kellett volna alázni a Levantet (de minimum meg kellett volna halniuk a mezért), hogy kicsit feledtessék ezt az időszakot.. Ma messze nem ez történt.. Nem vagyok elégedett..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibi18 2015. március 15., vasárnap 22:54-kor.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. március 15., vasárnap 22:52

why???
egyértelmű benya volt a legjobb. bél meg első félidőben nem volt annyira szar össze is cigánykodott 2 gólt.. de takaradjon innen a faszba a nagy arcával együtt.
Kép

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. március 15., vasárnap 22:51

Az utolsó perceket azért úgy kezeljük, hogy egy Jesé-Illara-Lucas hármas szaladgált a kp-n.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 15., vasárnap 22:49

Miért nem ment be?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 15., vasárnap 22:48

banderas írta:Csicsa mér nálunk van? Ki hozta ide? Falcao helyett
falcao még szarabb :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 13., péntek 20:18

numberone1 írta:
Kerlon írta:Én elismerem, hogy kevés Illarramendi, de mindig muszáj lesz megvédenem, mert sokkal több van benne, mint amit látunk. Először is mindenki gondoljon bele, hogy Xabi Alonso mennyire tudna box to boxot játszani. Szerintem semennyire és Illarra sem alkalmas rá, de folyamatosan ott kap szerepet. Egyszerűen neki ott kell lennie, ahol átlátja az egész pályát és nem háttal a kapunak helyezkedve. Illetve ugye ő sincs játékban, szóval nehéz lenne elvárni tőle is a jó formát... Nekem ez a véleményem róla.
Xabi nagyon jo kis box-to-box volt ennyi idosen a Sociedadban es a Poolban is. Illaranak nagyon behataroltak a kepessegei, egy bizonyos pozicioban erzi jol magat, viszont azt mar luxus fentartani neki....fuggetlenul a "nyuszisagatol".

Eleinte én is védtem Illarrát,mert egy jó keret igényel egy "passzolós"nyugodt,kimért játékost,de a srác egész egyszerűen kurv@ karcsú ide,nem is a képességei,hanem a mentalitása,nem egy győztes alkat,elég ránézni,olyan akivel még összeveszni sem lehet egy kártya partiban......

Numberone,
xabi nem szokott BTB -t játszani,azt gerrard tolta,xabi inkább DLP-t nyomott,és ez is a "védjegye", ő nem tud a labda képzeletbeli oldalvonalra kivetített vonala előtt játszani,csak mögötte......egy BTB sokat fel kell hogy érjen a támadózónába,xabi alig egy-két alkalommal ér oda,és nem is "állna" jól neki ha egy vs egyezne,lefutna,cselezgetne vagy lefordulna egy védőről,lévén nem is tudja megcsinálni..... :D :D .
Szóval,Illarráról egyezik a véleményünk...én is így gondolom.

C
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 13., péntek 11:51

miro írta:Megnéztem újra a Schalke elleni összefoglalót,komolyan kérdezem,a mi játékosaink miért nem tudnak örülni ha a másik gólt lő?
Ronaldo egyedül ugrált,és legelsőnek Arbeloa ért oda hozzá. A többiek oda döcögtek lehajtott fejjel.
Miért van ez? De nem csak ez a meccs,hanem minden meccsen jellemző.
Mert egyenlítő góloknak madridban nem szokás örülni :D kivéve ha 92:48kor születik :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 13., péntek 11:48

Megnéztem újra a Schalke elleni összefoglalót,komolyan kérdezem,a mi játékosaink miért nem tudnak örülni ha a másik gólt lő?
Ronaldo egyedül ugrált,és legelsőnek Arbeloa ért oda hozzá. A többiek oda döcögtek lehajtott fejjel.
Miért van ez? De nem csak ez a meccs,hanem minden meccsen jellemző.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 12., csütörtök 11:00

Van benne valami
[FIFA WORLD]

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 12., csütörtök 10:57

Kerlon írta:Én elismerem, hogy kevés Illarramendi, de mindig muszáj lesz megvédenem, mert sokkal több van benne, mint amit látunk. Először is mindenki gondoljon bele, hogy Xabi Alonso mennyire tudna box to boxot játszani. Szerintem semennyire és Illarra sem alkalmas rá, de folyamatosan ott kap szerepet. Egyszerűen neki ott kell lennie, ahol átlátja az egész pályát és nem háttal a kapunak helyezkedve. Illetve ugye ő sincs játékban, szóval nehéz lenne elvárni tőle is a jó formát... Nekem ez a véleményem róla.
Xabi nagyon jo kis box-to-box volt ennyi idosen a Sociedadban es a Poolban is. Illaranak nagyon behataroltak a kepessegei, egy bizonyos pozicioban erzi jol magat, viszont azt mar luxus fentartani neki....fuggetlenul a "nyuszisagatol".
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 12., csütörtök 10:09

madridronie írta:Nálam pont Chicharito az az egyik ember, aki gyanús ebből a szempontból; a kezdeti többszöri lehetőségek után hirtelen látványosan mellőzötté vált az emberünk, ott valaminek történni kellett a háttérben;
Eleinte mindig odatette magat, kuzdott a sajat kepessegeihez merten, viszont valamikor december elejen megtort benne valami (talan akkor nyilatkozott Carlo eloszor az erinthetetlenekrol?), mindenesetre miutan egesz novemberben 6 meccsen 10 percet jatszott (0+3+6+0+0+1), rajott hogy tehet o barmit, ugyse fog 10-15 perceknel tobbet szerepelni. Az arcara is ki volt irva ez a salodottsag.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. március 12., csütörtök 9:52

Nem lehet, hogy egyszerűen nem bízik azokban az emberekben
Ez nem kérdés, hanem szerintem egészen nyilvánvaló.
szimpla pszichológia. teszem azt te vagy Chicarito. edzésen 120%-ot adsz ki magadból. 2-0-ra vezet a csapat az 50. percben egy alsóházi csapat ellen úgy, hogy mondjuk Benzema nagyon szarul játszik és te vagy az egyetlen csatár a padon és a mester elküld melegíteni. melegítesz 10 percet 3-0, de látod, hogy Karim azóta is kihagy mindent. 80. percben jó esetben odahív magához és pályára küldd, rosszabb esetben leültet a padra, mert inkább becseréli 3. csereként Arbeloat vagy Nachot Carvajal helyére. megcsinálja ezt egy edző kétszer-háromszor, negyedjére mondjuk pályára küld 10 percre meccshiánnyal és látható bizalomhiánnyal irányodba. nyilván nem fogsz tudni olyan teljesítményt nyújtani, amit elvárnak vagy magadtól is elvárnál.
Az okfejtésed a dolog pszichológia részéről kiváló (én is egyetértek vele), csak egyszer sem biztos, hogy helytálló most. Sajnos nem látunk a kulisszák mögé és gőzünk sincs a srácok edzésmunkájáról; így lehet igazad van, de ugyanúgy tévedhetsz is; én dettó. Nálam pont Chicharito az az egyik ember, aki gyanús ebből a szempontból; a kezdeti többszöri lehetőségek után hirtelen látványosan mellőzötté vált az emberünk, ott valaminek történni kellett a háttérben; na meg az is érdekes, hogy több helyen is olvasni olyat, hogy a vezetés az egyik legnagyobb baklövésnek tartja a mexikói kölcsönvételét.
És nem azért kötöm az ebet a karóhoz, hogy direkt vitatkozzak, csak tudod, Kroos nem rotálására egyszerűen még mindig nem mondtatok számomra elfogadható magyarázatot. Ameddig ketten voltak Modriccal, addig azt mondom, oké, jöhet az egyik helyett Illara vagy Khedira, mert annyit elbír a csapat. De mióta nincs Modric, azóta nem lehet levenni Kroost - nem bírja el a csapat egyszerűen senki ellen - szerintem. Nem mellesleg Modric híjján nem is nagyon voltunk olyan pengék, hogy lett volna nagyon gálameccsünk, ahol belefértek volna.
Adom. +1
Illarát ne magyarázzuk már, 37 millióért jött, és tavaly már minden kiderült a paliról, de annyi biztos, hogy sose fog Carlo bízni már benne. Minek tartottuk meg? Ezt nehezen lehet megmagyarázni.

Khedira. Ezer szinten kiveséztük. Ráadásul játszani se nagyon akar itt már idén. Miért nem hoztunk senkit mellé? Motiválatlan embert minek tartani?

egyáltalán mit keresnek itt ezek az emberek. Erre nem tudott még nagyon senki elfogadható magyarázatot mondani.Szerintem ugyanis erről a kettősről rég kiderült tavaly is, hogy nem lesznek opciók sohase. Nem volt értelme megtartani őket.
A piac sok mindent behatárolt és szükség volt kiegészítőkre is; hisz az egészen nyilvánvaló volt már nyáron is, hogy Khedira és Illarra nem a kezdőtagságért fog idén küzdeni. A hírek szerint mellesleg a vb.-t követően Khedira fél lábbal egyébként már a Bernabéu-n kívül érezhette magát, főleg miután elutasította a klub szerződéshosszabbítási ajánlatát és random utazgatásokat szervezett, hogy beajánlja magát más klubokhoz; csak aztán Xabi hirtelen mutatta a f.kkot. Ráadásul Verratti-t sem engedte a PSG a maestro pótlására; így a Hercegnek maradnia kellett, főleg, hogy Biglia is mozdíthatatlan volt (nem tudom utóbbi mennyivel lett volna jobb nekünk :ozil: )! :mrgreen: Illarra meg szerintem már csak az ára miatt is kapott egy utolsó esélyt, de vélhetően semmit nem változott az emberünk Dortmund óta (adtuk is volna tovább szépen a télen). :x
Chicharito helyett egy használható támadó kellett volna még előre
Falcao jött volna, érdeklődtünk is iránta, de a vezetés végül Carloval az élen megvétózta (tudjuk miért); illetve ugye volt egy utolsó perces próbálkozás Reus szerződtetésére is, de őt a Dortmund akkor nyilván nem engedte volna el.
És persze az atombombaérv: Xabi Alonso. Ha ő itt lenne idén, állítom, nem lennénk ekkora szarban - sokkal kiegyensúlyozottabb terhelést kapott volna Kroos is, Modric is.
Ezzel szintén maximálisan egyetértek; ez volt szerintem is a kulcsmomentum. Perezék érzésem szerint túlságosan nagyvonalúak és talán könnyelműek is voltak ez ügyben, míg Xabi döntése az időpontra való tekintettel minimum ........., de ez már ugye történelem. :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. március 12., csütörtök 1:57

dzsi91 írta:Azért remélem valami könyvet kiad majd Xabi amiben leírja,hogy mégis mia búbánatos f.szával tudták őt rávenni,hogy az utolsó napokban Mutassa nekünk a fákkot :D mai napig nemértem az egészet,meg szarul is esik amikor egy ekkora madridista elmegy egy bayernbe ahol egy Guardiola az edző.De nincsharak, csak legyen szorulása egy évig. :D
Igen, ezzel nagyon egyet értek. Nekem is fájt. Mondjuk szerintem neki is, hogy Kroos a nyakára jött. És ő egy nagyon nagyon intelligens ember pályán kívül is, meg tisztában van magával - tudta, hogy mit jelent majd Kroos érkezése ránézve.

Ennek ellenére lehet, naivitás, de szerintem kapott volna feladatot még így is bőven. Pláne látva a sérüléshullámot, de amúgy is. Nekem is fájt, hogy nem volt neki itt ez elég. De valahol persze megértem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég