Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 23., hétfő 0:17

mexes írta:
És CR-el is ugyanez lesz ha csak nem akar majd elmenni.De ha valakik ilyen teljesítményt tesznek le az asztalra, mint Casillas-Raúl vagy Cé pár rossz évet én elnézek nekik.Vannak emberek akiknek végezniük kéne a munkájukat és szépen ajtót nyitni az öregeknek akik már nem tudják hozni a szintet.Megvan ez más csapatoknál is.
Huh ezt jól félre értelmeztem. :lol: bocsi
Azt,hogy a vezetőség szépen megmutatja az ajtót iker-nek, finoman csenben, mint Raúlnak José.

Nem para :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2015. március 23., hétfő 0:15

És CR-el is ugyanez lesz ha csak nem akar majd elmenni.De ha valakik ilyen teljesítményt tesznek le az asztalra, mint Casillas-Raúl vagy Cé pár rossz évet én elnézek nekik.Vannak emberek akiknek végezniük kéne a munkájukat és szépen ajtót nyitni az öregeknek akik már nem tudják hozni a szintet.Megvan ez más csapatoknál is.
Egyetértek, és ha tényleg annyira szereti a klubot, akkor magától felismeri a határait és azt is, hogy visszahúzza a csapatot.
Sokadik meccse...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mexes 2015. március 23., hétfő 0:18-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 23., hétfő 0:08

KAG írta:
Steve írta:Engem Casillas mérhetetlenül irritál..

Akkor legább ne is ugrana, mutatna egy fu.kyout inkább a gólszerzőnek, azzal is előrébb lennénk.

Ez az alibiből szökken egyet egy helyben majd dől mint a zsák, 2cm-t sem odébb mozdulva idegörlő. Alapból nehezen ér a szélekre, mert alacsony, de jó ideje meg sem próbálja.

Szerencsére ha rávezetik 1vs1-ben még mindig jó, így csak 1-2 bekapott gól garantált.

De ma belefért volna bármi, a végén mentett is párat, de mi nem tudtuk eltenni.
Navas....
Tényleg borzasztó, hogy nálunk mennyit jelent a név. Nem tudom, hogy más csapatoknál is ennyire sokat nyom a latba, de ez borzasztó.
Raúl is mennyit vergődött mire végre kikerült anno
És CR-el is ugyanez lesz ha csak nem akar majd elmenni.De ha valakik ilyen teljesítményt tesznek le az asztalra, mint Casillas-Raúl vagy Cé pár rossz évet én elnézek nekik.Vannak emberek akiknek végezniük kéne a munkájukat és szépen ajtót nyitni az öregeknek akik már nem tudják hozni a szintet.Megvan ez más csapatoknál is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 23., hétfő 0:06

hehe írta:ramos ilyet nyilatkozott, hogy be kellett volna lőnünk elöl a helyzeteket. :lol:
Igaza van,be is kellett volna.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. március 23., hétfő 0:04

Steve írta:Engem Casillas mérhetetlenül irritál..

Akkor legább ne is ugrana, mutatna egy fu.kyout inkább a gólszerzőnek, azzal is előrébb lennénk.

Ez az alibiből szökken egyet egy helyben majd dől mint a zsák, 2cm-t sem odébb mozdulva idegörlő. Alapból nehezen ér a szélekre, mert alacsony, de jó ideje meg sem próbálja.

Szerencsére ha rávezetik 1vs1-ben még mindig jó, így csak 1-2 bekapott gól garantált.

De ma belefért volna bármi, a végén mentett is párat, de mi nem tudtuk eltenni.
Navas....
Tényleg borzasztó, hogy nálunk mennyit jelent a név. Nem tudom, hogy más csapatoknál is ennyire sokat nyom a latba, de ez borzasztó.
Raúl is mennyit vergődött mire végre kikerült anno
ZIDANE

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 23., hétfő 0:01

hehe írta:ramos ilyet nyilatkozott, hogy be kellett volna lőnünk elöl a helyzeteket. :lol:
más szemében a szálkát büdösköcsög :lol:

az kemény :lol:

mondjuk azt mégsem mondhatta, hogy nem kellett volna róla copni 2 gólt :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 23., hétfő 0:00

Engem Casillas mérhetetlenül irritál..

Akkor legább ne is ugrana, mutatna egy fu.kyout inkább a gólszerzőnek, azzal is előrébb lennénk.

Ez az alibiből szökken egyet egy helyben majd dől mint a zsák, 2cm-t sem odébb mozdulva idegörlő. Alapból nehezen ér a szélekre, mert alacsony, de jó ideje meg sem próbálja.

Szerencsére ha rávezetik 1vs1-ben még mindig jó, így csak 1-2 bekapott gól garantált.

De ma belefért volna bármi, a végén mentett is párat, de mi nem tudtuk eltenni.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 23., hétfő 0:00

ramos ilyet nyilatkozott, hogy be kellett volna lőnünk elöl a helyzeteket. :lol:
más szemében a szálkát büdösköcsög :lol:

na de éjfél van, mint mondottam, többet idén nem jövök, kicsit betelt most a pohár.
sziasztok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehe 2015. március 23., hétfő 0:01-kor.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 22., vasárnap 23:56

hehe írta:varane jövőre alapkezdő lesz, no problem.
Csak kérdés, hol. Lehet, hogy a térdproblémákkal küzdő, örök ígéretek válogatottjában.
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 22., vasárnap 23:55

Tény, van még 10 meccs, viszonylag korai Clásico volt ez, csak az a baj, hogy nekünk sem lesz könnyű a menetrend az ATMA miatt, plusz a jelenlegi forma nem sok jót vetít előre, talán Modric visszatérésében bízhatunk, egyébként tuti elbukjuk. Talán a Barcában is benne lesz még a botlás, de ahhoz, hogy legalább egál legyen (mondjuk egymás elleniben jobbak vagyunk), ahhoz két döntetlen kéne a Barcától, nekünk meg hozni az összeset. Ehhez nem kis bravúr kéne.
de carlo a legnagyobb ludas.
Mondjuk ha lett volna egy normális csere sor, akkor lehet többet lehet rotálni. Az meg nem biztos, hogy az ő hibája.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2015. március 22., vasárnap 23:57-kor.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 22., vasárnap 23:54

varane jövőre alapkezdő lesz, no problem.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 22., vasárnap 23:53

Ott kell kezdeni, igen, de azért van más bajunk is. Bale árából máris lehetne tankolni szépen, okosan.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 22., vasárnap 23:53

hehe írta:
De nyáron azért bele kell nyúlni, finomhangolni kell ezt-azt.
kibaszni potyillast és nincs remegve fosó védelem.

nem atomfizika ez.
Mondjuk a Pepe Ramos páros akkor sem lesz jobb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 22., vasárnap 23:52

De nyáron azért bele kell nyúlni, finomhangolni kell ezt-azt.
kibaszni potyillast és nincs remegve fosó védelem.

nem atomfizika ez.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 22., vasárnap 23:51

A tendencia zavar továbbra is...mint valami kibsztt körforgás. A két középső védő agyban összeesik a klasszikusra, Carvajal dulifuli elmebeteggé változik, Cé görcsös, Bale nincs, Iker szedi ki a lasztit emós fejjel a kapuból, a kpn-k összeesik a 60. percre..megvannak a lehetőségek, erre ők kapcsolnak feljebb. Nincs változás. Ha ezt a csapat+edző teljes pakkot nézzük, nem is lesz. Ez a kispad megint micsoda? Bűzlik ez az egész, valami megcsömörlött. Ettől függetlenül a BL-ben szerintem lehet keresnivalónk, a bajnokságban is még talán, bár abban kevésbé hiszek. De nyáron azért bele kell nyúlni, finomhangolni kell ezt-azt.
Nem illik.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2015. március 22., vasárnap 23:49

ikarus93 írta:
mexes írta:
Látványos a két csapat közötti különbség a mi javunkra, ha mindenki 100%on van. .

Ezzel azért vitatkoznék. Ami azt illeti a Barca se tolta olyan szinten a játékot, ahogy szokták, alul teljesítettek ők is. Legalábbis amit a City ellen meg a PSG ellen láttam, ahhoz képest ez egy jóval gyengébb Barca volt.
Ez a City egy csapat zsoldos, láttam az első perctől a meccset, ha a hihetetlenül szánalmasan les.rom lenne a jelző a hozzáállásukra, finoman fogalmaznék. Messi bőrösei, volt vagy 3. Ezen a szinten még tőle is kirívó...

A barca annyit tudott amennyit az elsőben láttunk, utána mi álltunk le. Nem vagyok elfogult, sztem középszerű játékosok is vannak a kezdőjükben. Azonban hajtottak, ahogy hajtott a valencia is, a villarreal is meg a salke is. Mi meg csocsófigurák voltunk és szépen forogtunk.
Ma is 35percig megtettük,szerencsére az egy talált sz-r mellé ők se tették be a másik 3at.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. március 22., vasárnap 23:46

ikarus93 írta:
mexes írta:
Látványos a két csapat közötti különbség a mi javunkra, ha mindenki 100%on van. .

Ezzel azért vitatkoznék. Ami azt illeti a Barca se tolta olyan szinten a játékot, ahogy szokták, alul teljesítettek ők is. Legalábbis amit a City ellen meg a PSG ellen láttam, ahhoz képest ez egy jóval gyengébb Barca volt.

Talán mert ellenük lehetett/tudtak focizni, mert nem voltak úgy lezárva stb,stb? :lol: :agree:
ZIDANE

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 22., vasárnap 23:45

petiamadridista írta:egyébként én is nyugodt vagyok.
Ha ide 4 pontos előnnyel jövünk, akkor most lenne még mindig 1 egységgel több a nevünk mellett.
ez egy.
Másik: Barcelonában ki lehet kapni, ez benne van, 2-1re, nem nagy para, benne van, úgy hogy az első 60 percben meg jobbak voltunk úgy meg pláne nem nagy durranás.
aztán: A két belső védő bénázásai, és egy kicsit jobb koncetráció mellett ez ma meglett volna.
Továbbá: Valahol azért rossz érzés ez az egész, végig a kezünkben volt a liga, és most elfolyik.
Azért is rossz érzés, mert bár a Camp Nouba volt a meccs, megvoltak a lehetőségek, és ismét, ahogy tavaly is, a döntő fontosságú klasszikust nem sikerül a saját oldalunkra fordítani.
De ha a korábbi orbitális bénázások nem fordultak volna elő, akkor ez a 2-1 egy teljesen vállalható eredmény lett volna, és örülnénk, hogy láttunk egy szórakoztató látványos meccset, de még így is simán vezetnénk a ligát (bénázásban azt is értem, hogy 1 pontot sem tudtunk szerezni az Atletico ellen, valamint szégyenszemre leadjuk a meccset az Anoetában még az év legelején...)
És akkor: Nincs cserénk. Még a védelem úgy ahogy kijön.. foltozva, de onnantól felfelé, így hogy James sincs abszolút nem tudunk senkit sem betenni, aki legalább kicsit is megközelítené az alaptagot tudásban. Egyáltalán nincs cserejátékosunk.
Egy darab se. Jesét a sérülése előtt sem tartottam a legeslegnagyobb ígéretnek, de gondoltam, hogy egy picit ismosabb Callejón szint biztos lesz a srácból, viszont a sérülése után lehet hogy már sosem fogja elérni még azt (Callejóntól picikét jobb) a szintet sem soha.. Chicarito meg vicc.
A középpályán pedig alibi senkik vannak, ráadásul tele vagyunk sérlésekkel is.
Így nem lehet, nem csoda, hogy teljesen kifáradnak a kezdők év végére. (Innen üzenném még egyszer X.Alonsonak, hogy kapja be!!! ) Csatársorba pedig aztán tényleg nulla az egész.
Nincs alternatíva, így pedig nem lehet hosszú távon minden fronton vitézkedni. Ezt tudtuk az év elején is, ezért el is engedték a kupát, de a sok sérülés miatt, most úgy néz ki, hogy minden kupát el kell engedni.
Hát... így visszanézve..
Mikor elültem ide ezt leírni akkor még nyugodt voltam, most már kezdek ideges lenni. :roll:
Tökéletesen osztom Peti véleményét.

Ez ma ilyen ez van meccs volt. A bajnokságot meg a brutális sérülések és a rövidkés pad miatt buktuk, nem a mai produkció miatt.


ps.Továbbra is várom Jesétől a focit, ha már ekkora arca van...de továbbra is csak a szövegelés max., de türelemmel várok, mert ő is sérült volt, de nekem ez a tempó édes kevés.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 22., vasárnap 23:39

hunmadridista írta:A legnagyobb gáz a, hogy a nagy meccseken idén látványosan nem megy a csapatnak (kivéve az őszi Klasszikust)...nagy rangadót nem is tudom mikor nyertünk utoljára...
Mintha tavaly ugyanez lett volna a szlogen a tavaszi clasico után.... :mrgreen: tavaly a végén durván kijavítottuk ezt a mérleget,idén is megvan rá a lehetőség.Ja és ez a "nem nyertünk rangadót" ez annyit takar,hogy ez a mai meccs meg a 85 meccs az atletico-val akik ellen idén egyszerűen nem megy, de majd a bl-ben :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. március 22., vasárnap 23:38

egyébként én is nyugodt vagyok.
Ha ide 4 pontos előnnyel jövünk, akkor most lenne még mindig 1 egységgel több a nevünk mellett.
ez egy.
Másik: Barcelonában ki lehet kapni, ez benne van, 2-1re, nem nagy para, benne van, úgy hogy az első 60 percben meg jobbak voltunk úgy meg pláne nem nagy durranás.
aztán: A két belső védő bénázásai, és egy kicsit jobb koncetráció mellett ez ma meglett volna.
Továbbá: Valahol azért rossz érzés ez az egész, végig a kezünkben volt a liga, és most elfolyik.
Azért is rossz érzés, mert bár a Camp Nouba volt a meccs, megvoltak a lehetőségek, és ismét, ahogy tavaly is, a döntő fontosságú klasszikust nem sikerül a saját oldalunkra fordítani.
De ha a korábbi orbitális bénázások nem fordultak volna elő, akkor ez a 2-1 egy teljesen vállalható eredmény lett volna, és örülnénk, hogy láttunk egy szórakoztató látványos meccset, de még így is simán vezetnénk a ligát (bénázásban azt is értem, hogy 1 pontot sem tudtunk szerezni az Atletico ellen, valamint szégyenszemre leadjuk a meccset az Anoetában még az év legelején...)
És akkor: Nincs cserénk. Még a védelem úgy ahogy kijön.. foltozva, de onnantól felfelé, így hogy James sincs abszolút nem tudunk senkit sem betenni, aki legalább kicsit is megközelítené az alaptagot tudásban. Egyáltalán nincs cserejátékosunk.
Egy darab se. Jesét a sérülése előtt sem tartottam a legeslegnagyobb ígéretnek, de gondoltam, hogy egy picit ismosabb Callejón szint biztos lesz a srácból, viszont a sérülése után lehet hogy már sosem fogja elérni még azt (Callejóntól picikét jobb) a szintet sem soha.. Chicarito meg vicc.
A középpályán pedig alibi senkik vannak, ráadásul tele vagyunk sérlésekkel is.
Így nem lehet, nem csoda, hogy teljesen kifáradnak a kezdők év végére. (Innen üzenném még egyszer X.Alonsonak, hogy kapja be!!! ) Csatársorba pedig aztán tényleg nulla az egész.
Nincs alternatíva, így pedig nem lehet hosszú távon minden fronton vitézkedni. Ezt tudtuk az év elején is, ezért el is engedték a kupát, de a sok sérülés miatt, most úgy néz ki, hogy minden kupát el kell engedni.
Hát... így visszanézve..
Mikor elültem ide ezt leírni akkor még nyugodt voltam, most már kezdek ideges lenni. :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 243 regisztrált és 0 vendég