Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. április 15., szerda 0:13

schranzer írta:Nem arrol van szo, hogy 4 4 2ben bepattan. Csak annyi lett volna a mondandom, hogy nemigaz, hogy nem lehet valamiben valtoztatni, ha latjuk, hogy nem megy. Az Atletico ellen pedig rohadtul nem megy. Bar nekunk ugy szvsz semmilyen nagycsapat ellen nem megy iden. Es ez nagy gond.
Az elso felido tokeletes volt, nem is arrol volt szo. Hanem a masodik felidorol, ott mar egy bo 10 perc utan le lehetett szurni, hogy ez igy nemfog menni. Na ott kellett volna valamit taktikailag megvaltoztatni. De semmi. Na mindegy, nem akarok itt vitat elinditani. Mindenki alszik ra egyet. :)
De mondj konkrétumot! Mit? A valamin kívül: mit kellett volna?

Síri csönd és hullaszag.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. április 15., szerda 0:12

Realista24 írta:
. Az Atletico ellen pedig rohadtul nem megy.
Miért mondod, hogy nem megy? Mikor 45 percig azt sem tudták, hogy hol vannak, vagy hol a labda.
Leirtam, hogy az elso felido tokeletes volt. Bar akkor lett volna, ha golt is rugunk.
Altalanossagban, az elozo 7 meccsre irtam, meg a maira. A szamok meg ott azt mutatjak, hogy nem megy ellenuk. Meg mindig golra jatszak a focit.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 15., szerda 0:12

Kezdesnek ott van a taktika. Amelyik csapat 7 meccsen keresztül megoldja azt hogy ne kapjon ki tőlünk annak miért kell 8x talan egy het mulva 9x is ugyanugy felallni??? Vannak csapatok akik ellen jol megy a 433 de nem az atletico ellen es nem idén. Lehet akármilyen ígérgetés akkor is lathattad hogy a második félidőben már semmi nem maradt a 433 beigert takrikabol.. meg jól jártunk hogy nem kaptunk gólt a végén!
Az első félidőben jól működött a bbc es a 433 de ez szerintem úgy korrekt hogy az atletico kritikán aluli játékot nyújtott!
Második félidőben már nyomtak szúrtak amennyire engedte a bíró mi meg makacsul csak 433ba akartunk megoldani mindent. Nem jott be. Es egyáltalán nem hiszem hogy be jön az idén ez a taktika az atletico ellen. Egy komolyabb csapat 433ban ha kibirja az első félidőt akkor a másodikban szarrá fog verni. Akkorra hulla faradt a középpálya es ez szinten a csupa 3 ember miatt van.
De ha te azt latod hogy 9ikre is 433ba kell nyomni akkor érezd úgy. Szerintem ez már butaság es makacsság!!![/quote]


Itt hagytam abba olvasni a kommentet... Épp az első félidőben lehetett volna behúzni a meccset. És nem Varane meg Carvajal hagyta ki ott elöl a helyzeteket.

És hidd el, nem a 4-3-3 on múlik, ez csak lovagolás a számokon/szavakon. Főleg, hogyha megnézed, csak támadásban vagyunk 4-3-3 ban, mert védekezni 4-4-2 ben toljuk meccsek óta.[/quote]

Értelek téged és valahol Carlot is. De nem tűnt fel hogy a jobb vagy atletico esetében a szervezett csapatok ellen a második félidőre nem marad semmi a jatekunkbol?
Barca ellen is kiralyul toltuk de elfáradtunk es a második félidőben már feloroltek a 3 szem kp-kat!
Atletico szinten. Egyszerűen lehetetlen hogy ne lehessen gólt lőni ha 90 percig igy toljuk majd a Bernabeuban mint most az első félidőben! A gond csak az hogy a 3 kreatív kp újra el fog faradni. Egyszerűen nem birja majd 90 percig a maximális erőbedobást. Ilyenkor kellene lépni mert a bbc is látványosan vveszt erejéből a szünet után!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 15., szerda 0:09

. Az Atletico ellen pedig rohadtul nem megy.
Miért mondod, hogy nem megy? Mikor 45 percig azt sem tudták, hogy hol vannak, vagy hol a labda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. április 15., szerda 0:08

Nem arrol van szo, hogy 4 4 2ben bepattan. Csak annyi lett volna a mondandom, hogy nemigaz, hogy nem lehet valamiben valtoztatni, ha latjuk, hogy nem megy. Az Atletico ellen pedig rohadtul nem megy. Bar nekunk ugy szvsz semmilyen nagycsapat ellen nem megy iden. Es ez nagy gond.
Az elso felido tokeletes volt, nem is arrol volt szo. Hanem a masodik felidorol, ott mar egy bo 10 perc utan le lehetett szurni, hogy ez igy nemfog menni. Na ott kellett volna valamit taktikailag megvaltoztatni. De semmi. Na mindegy, nem akarok itt vitat elinditani. Mindenki alszik ra egyet. :)
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. április 15., szerda 0:08

sandorzolika írta: Nem Bale-el van bajom...k*****ra nem erekel a pali már tultettem magam azon. Ő játszik ha szar ha szarabb.
Nem is arra gondoltam hogy egy új taktikát huzzon a mai meccsre. Hanem csak annyit hogy ne 3 ember legyen a középpályán mert elfaradnak es utana rohannak át rajtunk. Nem azt mondom hogy ha isco kezdő es 442ben nyomjuk akkor kiutjuk őket hanem azt hogy iscoval es a 442vel nem farad el a középpályánk 60 perc alatt...
Valamint ezáltal Leckét adni simoenenak hogy mit lép! Mert mondom annyira erzik a mi játékunkat ebben a rendszerben es annyira tudják hogy nem birjuk szusszal a végéig hogy képtelenség szinte őket legyőzni. Es most nem egy bayern barca csapatrol beszélek.
Ez van felőlem nyomjuk makacsul a 433at otthon is 9ikre is ugyanúgy aztán lássuk. De ezt ugyis egy erősebb jobb csapat kihasznalja ellenunk-azt hogy nem vagyunk képesek meccs közben váltani! Ha eeljutunk odáig hogy játszunk egy jobb csapattal mint az atletico.
Csak ismételni tudom magam: védekezni már hónapok óta 4-4-2 ben védekezünk. Így az általad számonkért elfáradás pont ki van küszöbölve. Mert ugye támadásban jó a 4-3-3, védekezésben meg plusz egy tehermentesítő van 4-4-2ben. Carlo papa nyilatkozta is ezt amúgy, hogy Bale vissza kell lépjen 4-4-2 re labdavesztés esetén. Vissza is keresném, ha nem volnék lusta. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 15., szerda 0:07

En azt hiszem hogy 442ben nem döglik meg a középpálya 45 perc után. Mert tobben vannak kevesebb rohanás több utempassz. De nyugi egy jobb csapat majd megmutatja hogy kell a Mardid ellen játszani a második félidőben!
Én nyugodt vagyok, de ahogy nézem te nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 15., szerda 0:04

Realista24 írta:
Ma nem értem, mért Carlot kell cseszegetni.
Mert nem rúgta be a helyzeteket.

Sokan azt hiszik, hogy 4-4-2-ben minden befelé pattan.
En azt hiszem hogy 442ben nem döglik meg a középpálya 45 perc után. Mert tobben vannak kevesebb rohanás több utempassz. De nyugi egy jobb csapat majd megmutatja hogy kell a Mardid ellen játszani a második félidőben!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. április 15., szerda 0:04

sandorzolika írta:
csabi87 írta:Azért akik azt írják,hogy lépni vagy változtatni kellett volna azok írják már le,hogy mit és kikkel?
Mert azért erre kiváncsi vagyok megmondom ôszintén.
Kezdesnek ott van a taktika. Amelyik csapat 7 meccsen keresztül megoldja azt hogy ne kapjon ki tőlünk annak miért kell 8x talan egy het mulva 9x is ugyanugy felallni??? Vannak csapatok akik ellen jol megy a 433 de nem az atletico ellen es nem idén. Lehet akármilyen ígérgetés akkor is lathattad hogy a második félidőben már semmi nem maradt a 433 beigert takrikabol.. meg jól jártunk hogy nem kaptunk gólt a végén!
Az első félidőben jól működött a bbc es a 433 de ez szerintem úgy korrekt hogy az atletico kritikán aluli játékot nyújtott!
Második félidőben már nyomtak szúrtak amennyire engedte a bíró mi meg makacsul csak 433ba akartunk megoldani mindent. Nem jott be. Es egyáltalán nem hiszem hogy be jön az idén ez a taktika az atletico ellen. Egy komolyabb csapat 433ban ha kibirja az első félidőt akkor a másodikban szarrá fog verni. Akkorra hulla faradt a középpálya es ez szinten a csupa 3 ember miatt van.
De ha te azt latod hogy 9ikre is 433ba kell nyomni akkor érezd úgy. Szerintem ez már butaság es makacsság!!!

Itt hagytam abba olvasni a kommentet... Épp az első félidőben lehetett volna behúzni a meccset. És nem Varane meg Carvajal hagyta ki ott elöl a helyzeteket.

És hidd el, nem a 4-3-3 on múlik, ez csak lovagolás a számokon/szavakon. Főleg, hogyha megnézed, csak támadásban vagyunk 4-3-3 ban, mert védekezni 4-4-2 ben toljuk meccsek óta.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 15., szerda 0:02

rashidm írta:
Simi írta:[Mondj ebből a keretből egy jobb csapatot, amit fel lehetett volna küldeni (azontúl hogy Bale-Isco-t kicseréljük)!

De komolyan. Mert ma Isco is dupla nulla volt (mentségére szóljon, alig volt ideje), de komolyan, hogy lehetett volna ennél jobban felállni? Jesé? Chicharito? Ödegaard :mrgreen: ? Illaramendi?

Vagy talán ... Khedira? :lol: :lol: :lol:

Nincs jelenleg ennél jobb csapatunk. Ennyire futja. Én se küldtem volna fel más felállást, mert:
1. ehhez a rendszerhez vagyunk alkalmasak ezzel a kerettel
2. csak ennyi értelmes (használható) emberünk van
3. ebben azért tudunk is néhanapján focizni.

Isten mentsen, hogy majd pont a visszavágón akarjunk kísérletezni egy Atleticó ellen. Na annak nem 4-0 lenne a vége, hanem valami sokkal rosszabb...
Nem azt mondom, hogy Carlo a hibás csak, de pl lehet, hogy Isco húzott volna valami váratlant, és Bale bejöhetett volna cserébe. Amit korábban említettem, hogy ha BBC jó napot fog ki, akkor meglehet, hát nem így lett sajnos.
Nem Bale-el van bajom...k*****ra nem erekel a pali már tultettem magam azon. Ő játszik ha szar ha szarabb.
Nem is arra gondoltam hogy egy új taktikát huzzon a mai meccsre. Hanem csak annyit hogy ne 3 ember legyen a középpályán mert elfaradnak es utana rohannak át rajtunk. Nem azt mondom hogy ha isco kezdő es 442ben nyomjuk akkor kiutjuk őket hanem azt hogy iscoval es a 442vel nem farad el a középpályánk 60 perc alatt...
Valamint ezáltal Leckét adni simoenenak hogy mit lép! Mert mondom annyira erzik a mi játékunkat ebben a rendszerben es annyira tudják hogy nem birjuk szusszal a végéig hogy képtelenség szinte őket legyőzni. Es most nem egy bayern barca csapatrol beszélek.
Ez van felőlem nyomjuk makacsul a 433at otthon is 9ikre is ugyanúgy aztán lássuk. De ezt ugyis egy erősebb jobb csapat kihasznalja ellenunk-azt hogy nem vagyunk képesek meccs közben váltani! Ha eeljutunk odáig hogy játszunk egy jobb csapattal mint az atletico.
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 15., szerda 0:01

Ma nem értem, mért Carlot kell cseszegetni.
Mert nem rúgta be a helyzeteket.

Sokan azt hiszik, hogy 4-4-2-ben minden befelé pattan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. április 15., szerda 0:00

rashidm írta:
Simi írta:[Mondj ebből a keretből egy jobb csapatot, amit fel lehetett volna küldeni (azontúl hogy Bale-Isco-t kicseréljük)!

De komolyan. Mert ma Isco is dupla nulla volt (mentségére szóljon, alig volt ideje), de komolyan, hogy lehetett volna ennél jobban felállni? Jesé? Chicharito? Ödegaard :mrgreen: ? Illaramendi?

Vagy talán ... Khedira? :lol: :lol: :lol:

Nincs jelenleg ennél jobb csapatunk. Ennyire futja. Én se küldtem volna fel más felállást, mert:
1. ehhez a rendszerhez vagyunk alkalmasak ezzel a kerettel
2. csak ennyi értelmes (használható) emberünk van
3. ebben azért tudunk is néhanapján focizni.

Isten mentsen, hogy majd pont a visszavágón akarjunk kísérletezni egy Atleticó ellen. Na annak nem 4-0 lenne a vége, hanem valami sokkal rosszabb...
Nem azt mondom, hogy Carlo a hibás csak, de pl lehet, hogy Isco húzott volna valami váratlant, és Bale bejöhetett volna cserébe. Amit korábban említettem, hogy ha BBC jó napot fog ki, akkor meglehet, hát nem így lett sajnos.
De ma miben volt hibás Carlo?

Jó volt a terve a meccs elején? Működött? Igen.
Volt cseréje belenyúlni a meccsbe? Nem igazán, aki volt (Isco) azt hozta is.
Ma nem értem, mért Carlot kell cseszegetni.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. április 14., kedd 23:57

Bosszantó ez a meccs az tény! játékosok hibája , nem Ancelottié, nem voltak elég koncentráltak , de az a szomorú , hogy pont megint a Matrac ellen akik a mákkal sem állnak hadilábon , de a visszavágón be kell őket préselni a kapuba a labdával együtt :D örült meccs lesz! de szerintem 1 gól nem lesz elég az Atleticonak a továbbjutásához.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 14., kedd 23:56

dzsi91 írta:
Realista24 írta:Azt mondja Carlo, hogy a mai teljesítményt kell megismételni szerdán, de nem csak 45, hanem 90 percig.
Ezt már szeretem.
Reméljűk ugyanarra a félidőre gondol mint mi :D
Jogos :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 14., kedd 23:55

Realista24 írta:Azt mondja Carlo, hogy a mai teljesítményt kell megismételni szerdán, de nem csak 45, hanem 90 percig.
Ezt már szeretem.
Reméljűk ugyanarra a félidőre gondol mint mi :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. április 14., kedd 23:54

Igazából a 0-0 ellenére egy egész jó kis meccs volt ez.Be kellett volna lőni a helyzeteket,nem sikerült.És pont ez miatt vagyok nagyon csalódott,nem rúgtunk nekik gólt,ez pedig nagyon sokba fog nekünk kerülni.Lehet bízni abban,hogy otthon végre bedaráljuk őket,de valahogy erre nem sok esélyt látok.Ugyanez lesz mint ma,remélhetőleg berúgják a helyzeteket.Az elmúlt meccsek és a mai eredmény alapján lutri lesz ez jövő héten.Változtatni nem tudunk,nem is nagyon tudnék én se mit kitalálni egy ilyen masszívan játszó csapat ellen,mivel az elől lévő hármasunknak az ellenfél nem fekszik,ez már bebizonyosodott.Csak akkor lesz esélyünk,ha kíméletlenül kihasználjuk a lehetőségeinket jövő héten.VAMOS!!

ja,Balet szóba se hoztam.nálam csere lenne,de Carlonal nem az,és nem is lesz.Ebbe kezdek beletörődni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realcamp 2015. április 14., kedd 23:57-kor.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 14., kedd 23:54

csabi87 írta:Azért akik azt írják,hogy lépni vagy változtatni kellett volna azok írják már le,hogy mit és kikkel?
Mert azért erre kiváncsi vagyok megmondom ôszintén.
Kezdesnek ott van a taktika. Amelyik csapat 7 meccsen keresztül megoldja azt hogy ne kapjon ki tőlünk annak miért kell 8x talan egy het mulva 9x is ugyanugy felallni??? Vannak csapatok akik ellen jol megy a 433 de nem az atletico ellen es nem idén. Lehet akármilyen ígérgetés akkor is lathattad hogy a második félidőben már semmi nem maradt a 433 beigert takrikabol.. meg jól jártunk hogy nem kaptunk gólt a végén!
Az első félidőben jól működött a bbc es a 433 de ez szerintem úgy korrekt hogy az atletico kritikán aluli játékot nyújtott!
Második félidőben már nyomtak szúrtak amennyire engedte a bíró mi meg makacsul csak 433ba akartunk megoldani mindent. Nem jott be. Es egyáltalán nem hiszem hogy be jön az idén ez a taktika az atletico ellen. Egy komolyabb csapat 433ban ha kibirja az első félidőt akkor a másodikban szarrá fog verni. Akkorra hulla faradt a középpálya es ez szinten a csupa 3 ember miatt van.
De ha te azt latod hogy 9ikre is 433ba kell nyomni akkor érezd úgy. Szerintem ez már butaság es makacsság!!!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 14., kedd 23:53

Esküszöm az lenne a legjobb ha beállnánk bunkerbe,aztán hosszabbításban bedaráljuk őket. :D

Most itt jövőhéten vagy valami nagyon nagy igazság szolgáltatás lesz és feltöröljük Velük a padlót.Vagy a hihetőbb verzió,hogy makkolnak egy gólt és onnantól vége.

Sehogy se jó ez mert ha rugunk is egy gólt az elején akkor is bámikol makkolhatnak eggyet...2 gólos előnynél tudnék csak megnyugodni.Na de ez van,ha nem akkor lehet a ligára koncentrálni :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. április 14., kedd 23:53

Simi írta:[Mondj ebből a keretből egy jobb csapatot, amit fel lehetett volna küldeni (azontúl hogy Bale-Isco-t kicseréljük)!

De komolyan. Mert ma Isco is dupla nulla volt (mentségére szóljon, alig volt ideje), de komolyan, hogy lehetett volna ennél jobban felállni? Jesé? Chicharito? Ödegaard :mrgreen: ? Illaramendi?

Vagy talán ... Khedira? :lol: :lol: :lol:

Nincs jelenleg ennél jobb csapatunk. Ennyire futja. Én se küldtem volna fel más felállást, mert:
1. ehhez a rendszerhez vagyunk alkalmasak ezzel a kerettel
2. csak ennyi értelmes (használható) emberünk van
3. ebben azért tudunk is néhanapján focizni.

Isten mentsen, hogy majd pont a visszavágón akarjunk kísérletezni egy Atleticó ellen. Na annak nem 4-0 lenne a vége, hanem valami sokkal rosszabb...
Nem azt mondom, hogy Carlo a hibás csak, de pl lehet, hogy Isco húzott volna valami váratlant, és Bale bejöhetett volna cserébe. Amit korábban említettem, hogy ha BBC jó napot fog ki, akkor meglehet, hát nem így lett sajnos.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 14., kedd 23:52

Simi írta:


Isco se bírt volna egy ilyen meccset fizikailag. A 4-0-ás meccsen is ki volt fáradva teljesen. Hiába az egyik legjobb zsugásunk, ha elnyomják őt az Atleticósok.
Iscot pihentettem volna hetvegen es Jamest jatszattam volna a bajnokin.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég