Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. május 5., kedd 22:53

Mondjuk évek óta azon sír a nép többsége, hogy a 2-1 jobb, mint a döntetlen. Szóval remélem azok elégedettek.
Én is olvastam ilyeneket anno.Magyarázza el nekem valaki,hogy mitől jobb,mert az én agyam ezt nem képes befogadni :lol:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 5., kedd 22:53

Pl James Isco Kroos, elös Chica R es B
Lett volna védekezés.Így is átszaladtak a csapaton.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 5., kedd 22:53

az a lényg, hogy a visszavágón mi lőjük az első gólt, akkor meglesz.. ellenben........
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 5., kedd 22:52

Az állítólagos nagyon szar teljesítményt már csak pár hozzászóló mentalitása és hozzáállása múlja felül. :lol: gg fiúk
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 5., kedd 22:51

realfan91 írta: Coentrao is(igen ő, Mourinho játszatta kp belsejében és zseni volt)
Hogy mi volt? :lol:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. május 5., kedd 22:50

Kerlon írta:Carvajal felesleges odalépése miatt nagy kár. Na meg James kapufája miatt, amúgy kemény bunker meccsünk lesz megint a visszavágón.
ott a 2. Gólnál totál megcsúszott mindenki, de hogy 1 vagy max 2 ember maradt ott biztosítani a szöglet után azt pöppet szánalmas amatőr hiba volt...

De az 1. Gól is bazzeg, az már a 3. olyan labda volt, amikor a Juvés üresen maradt a 16osunknál.... azt hitték mindig megússzák?

Top
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. december 24., kedd 13:41
Kedvenc játékosaid: R.Carlos,Cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Top » 2015. május 5., kedd 22:50

Egy harmat juvétól sikerült kikapni ,de legalább ott az akarás megvolt.Nálunk meg az akarással volt gond.Egyedül Cr-t emelném ki most ezen a téren.Bale-t miért a 85. percben kell lecserélni az még egy rejtély.Brutál gyengék voltunk ennél már csak jobb jöhet.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2015. május 5., kedd 22:49

csabi87 írta:
Hol van már Carlo zsenije Ramosszal a kp-n az Atma ellen... Ha Carlo jó edző lenne, akkor egyszer húzta volna meg a Ramos dolgot, amikor működik. Az Atma ellen a vaktyúk szemet talált.
Mit kellett volna csináljon akkor ezt beszéljük már meg.Kit kellett volna játszatni a középpályán? :roll:
Tökmindegy, hogy kit. Pepe is, Illarra is, Lucas is, Khedira is, Coentrao is(igen ő, Mourinho játszatta kp belsejében és zseni volt) többet lehoznak ott, de hagyjuk ezt.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 5., kedd 22:49

dannen írta:iscot is rakja oda bátran mindenki a nulla teljesítményhez, már meccsek óta nem csinál semmit. megérdemeljük, ha kiesünk.
azert kivancsi lennek egy statisztikara v hoterkepre, h Isco lecsereleseig ki mennyire volt aktiv. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

deaux
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. március 22., vasárnap 13:17
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Isco, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: deaux » 2015. május 5., kedd 22:49

csabi87 írta:
Hol van már Carlo zsenije Ramosszal a kp-n az Atma ellen... Ha Carlo jó edző lenne, akkor egyszer húzta volna meg a Ramos dolgot, amikor működik. Az Atma ellen a vaktyúk szemet talált.
Mit kellett volna csináljon akkor ezt beszéljük már meg.Kit kellett volna játszatni a középpályán? :roll:
Pl James Isco Kroos, elös Chica R es B

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 5., kedd 22:49

Realista24 írta:Mondjuk évek óta azon sír a nép többsége, hogy a 2-1 jobb, mint a döntetlen. Szóval remélem azok elégedettek.
Jaj tényleg. :lol: :lol: Valaki mennyire bizonygatta ezt emlékszem. :lol: Talán petiapesszimista volt.
Fuck logic.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. május 5., kedd 22:48

Bale, Carvajal, Marcelo, Isco, Ramos... abszolút zérók voltak. Komolyan... nem tudom, hogy egyáltalán hogy tudnak elaludni ezek a játékosok egy ilyen este után. Még ezek közül Ramosra azt mondom, hogy nem a posztján játszott, de a világlegdrágábbkihaénnem Bale mit gondol egy ilyen este után? És még ő kussoltatja be a Bernabeuban a nézőket egy sz*ros gól után. Besz*rok. Visszavágóra Benzema és Coentrao kell.
But he is a good boy...

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 5., kedd 22:48

torjack írta: Nem kell mindig beszarni. 1 gól hátrány, idegenben lőtt góllal. Otthon behúzzuk. Mindenki nyugodjon le a picsába.
Klopp is megmondta, hogy nincs annál rosszabb, mint egy olasz csapat, akinek a célja a döntetlen...a Juventusnak nem lesz más célja, mint bekkelni, tördelni a játékot, aprítani, színészkedni és húzni az időt...ezekben világbajnokok...pluszba még pihenhetnek is hétvégén és visszatér a legjobb játékosuk is...szerintem egyáltalán nem jók a kilátások...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 5., kedd 22:47

Hol van már Carlo zsenije Ramosszal a kp-n az Atma ellen... Ha Carlo jó edző lenne, akkor egyszer húzta volna meg a Ramos dolgot, amikor működik. Az Atma ellen a vaktyúk szemet talált.
Mit kellett volna csináljon akkor ezt beszéljük már meg.Kit kellett volna játszatni a középpályán? :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. május 5., kedd 22:47

Hát ez remek volt.. Pozitívumot elég nehéz találni, max annyit, hogy rúgtunk egyet idegenben. Az egész csapat dekoncentrált volt, de különösen Ramos, Marcelo, Carvajal és Varane. Bale ebbe a kategóriába se fér bele.. Nulla a mai teljesítménye (is). Cserékkel nagyon szarul állunk.. Amíg Jesé meg ilyen kaliberek szállnak be a meccsbe nem lehet változást várni.. Ramos középen szerepeltetését ma nem értettem.. Még ha felment volna, hogy fejeljen vagy vmi.. Kicsit benézték ezt ma a fiúk! Esélytelen, hogy Modric itt legyen jövő héten? Ha otthon kapunk egyet, könnyen vége lehet a párharcnak és hétvégén Valencia..

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 5., kedd 22:46

Bárki bármit mond, megverettük magunkat. Szép volt srácok! :vivo: :vivo: :vivo: Gratulálok ehhez a "csodás" teljesítményhez, amit letoltatok. Marcelo-nak, Carvajal-nak, Ramos-nak jár a pacsi, klasszis teljesítményt tettetek le az asztalra. Carlo-nak is jár a pacsi, tökéletesen felkészítette a csapatot. :salute: Lúzer az összes.

Ramos: "Nyugi srácok, győzni jöttünk Torino-ba." Jah, látom.

Visszavágót már meg sem nézem, mert ugyanez lesz hazain is, vagy még rosszabb. Most az, hogy James kapufájáért kár, hát van ilyen. Cé lehet hogy befejelte volna. Ez a Juve nem volt jobb szerintem, mi voltunk ennyire szarok. Ezt a lötyögést, "leszaromameccset" stílust, rendezetlenséget kb. az ATMA elleni idegenbeli meccsen láttam (4-0 lett, ha valaki nem emlékezne rá). Arra meg ne játszunk szerintem, hogy le Bodri meg Benzema, kitudja... Én eleve Bale-t nem tettem volna kezdőbe, max csere a 70. pervben. 60 perc alatt 9x passzolt?

Most erre az egészre mondanék valamit de akkor valószínű R24 kitiltana örökre. Ha kiesünk, akkor saját magunknak köszönhetjük. :ike:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 5., kedd 22:46

nehéz szavakat találni.. szerintem sok mindenki nem számított erre. tudtam, hogy nehéz lesz, de erre nem számítottam...
egyetlen pozitívum, hogy még nem estünk ki. de baromi nehéz lesz.. 1-0ban nem hiszek, kettővel kell őket verni, nem lesz egyszerű, főleg, ha hasonló teljesítményt adnak le.
úgy láttam, hogy egyrész magunkat vertük meg azzal, hogy kb mindenki maga alatt teljesített, utálom a fejben gyengézést, de szerintem fejben dőlt el ez a mai meccs, nem voltunk ott egyszerűen... másrészt, a juve valami baszott stabilan összeállt, mint csapat, alázatta, küzdéssel, akarással és összetartással nyerték meg csapatként, és nem engeték kibontakozni a mieinket. le a kalappal előttük.. ezen a meccsen egyszerűen fölénk nőttek.

valamit ki kell találni a visszavágóra, de még hazai pályán is pokol lesz, nehéz helyzetben vagyunk, de nem reménytelenben!!! meg lehet csinálni, és meg is kell, egyszerűen nincs mese, össze kell szednie magát mindenkinek és hatalmas koncentrációval, szervezett csapattal és mindent lebíró akarattal le kell hoznunk a meccset. ezek hiányoztak ma. pontatlanság, szétszórtság, kavalkád, mely a juve játékának kedvezett. meg lehet csinálni!! de nagyon oda kell tenni mindenünket.!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 22:45

Mondjuk évek óta azon sír a nép többsége, hogy a 2-1 jobb, mint a döntetlen. Szóval remélem azok elégedettek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 5., kedd 22:45

Én is úgy gondolom, hogy nem egy rossz eredmény ez, mégis csak ott van az idegenbeli gól... De megint kurva idegesítő, hogyha James kapufája kicsit lejjebb megy, és 1-2-vel megyünk szünetre... Faszom, hogy mindig ilyeneken múlik. Mindegy, kár is ezzel foglalkozni, otthon valahogy be kell húzni, felőlem lehet 1-0 is, 3-0 is, a lényeg, hogy valahogy továbbjussunk!
Nem lesz egyszerű, ez a gyökér csapat nagyon felszívta magát, jövőhéten is hasonló lesz az tuti, de otthon azért elég jók vagyunk. Csak hát pár játékosnak össze kéne magát szednie addig... Modric. :'( :'(

Viszont Ancelotti hibázott, oké, Atlético ellen bejött Ramos, mint középpályás, de ma totál csőd... és le sem hozta, vagy rakta vissza védelembe. Ez egyértelműen az ő hibája. Inkább játszott volna Khedira komolyan... Bale fenthagyása szintén blama, azt az Iscot hozta le, aki azért képes meglepő dolgokra, Bale-ben ez nincs benne az utóbbi időben, őt kellett volna lehozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2015. május 5., kedd 22:47-kor.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 5., kedd 22:45

realfan91 írta:Nagyon ideges vagyok. Egy hulladék a csapatunk. Ramos a középpályán minősíthetetlen. Soha többet ne erőltessük. Bale miatt mindig 10 emberrel kezdünk. Felfoghatatlan. Most megint nem fogok tudni az idegtől elaludni, ahogy az mostanában lenni szokott Real meccsek után.
Hol van már Carlo zsenije Ramosszal a kp-n az Atma ellen... Ha Carlo jó edző lenne, akkor egyszer húzta volna meg a Ramos dolgot, amikor működik. Az Atma ellen a vaktyúk szemet talált.


Amúgy nincs nagy tragédia, innen még abszolút 50-50 vagy még jobb is, hazain nem egy góllal vagyunk jobbak a Juvénál normál esetben. Ráadásul a Juve össze is makkolta ezt a meccset James kapufájával, meg általánosságban mezőnyben is az ide-oda pattogó labdákkal a Juve jött ki szerencsésebben. A motivációban nagyobb különbségek voltak, és amit Morata meg Tevez lehozott védekezésben, na azért jár a taps. Tőlük Béla tanulhatna. Mert ennyin múlott egyébként. Carlonak viszont fel van adva a lecke, mert ezt a Juvét ívelgetéssel nem verjük meg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 113 regisztrált és 0 vendég