Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. július 24., péntek 20:39

morientes írta: Annyira szeretem ezt.Gyulolni...mast nem is lehet csak szeretni meg gyulolni...kozeput nincs.Kritizalod>>utalod...ennyi.Fel kellene lassan noni...
Olvasd már el a hsz-eket, hát ezek egy kanál vízbe megfolytanák szerencsétlent azért mert nem tud focizni...ez csak foci, fel kéne nőni. Vagy mondjuk megvárni legalább egy tétmeccset és utána fütyülni a bernabeu-al szinkronban a fotel előtt, az mostanában megy a madridizmusnak.

Arról a szerencsétlen luvnyáról is úgy beszélnek mintha bin laden lenne, mert a maga buta módján próbálta megvédeni Ikert(mármint a nője) ... Ikerről is miket irtak itt sokan jézusom... Szeptembertől májusig megy a köpködés egy percig nem hitt egyik sem a csapatban, aztán ők vannak a legjobban felháborodva év végén,hogy nincs kupa :lol: kivagyok bukva rajtatok, mármint az egész madridizmuson, forumostól bernabeustól képszakadás az egész 1-2 kivételtől eltekintve. Semmi emberség,vagy tisztelet bármi iránt csak a száraz statisztikák kupák darabszám meg teljesítmény. Odaát meg a 98 éves Xavi-t éltetik ahogy gyökkettővel forgolódik a középpályán és dobálja az arcunkba a triplát :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 24., péntek 20:31

Kerlon írta: On: én DMrt elfogadtam, mikor focizott és nem sírt a fizuert. De Balenek lassan az is a baja, hogy nike labdával játszunk és nem adidassal. Aztán a teljesítménye meg szinte nulla.
On: itt a fórumon meg a többségnek már az is baj, ha lehoz egy korrekt teljesítményt. Vagy felhozzák hogy nem számít, vagy felhozzák oda nem illően Cét. De már Cére sem lehet írni semmit, mert felhozzák Balet.

Nagyon megy itt a divat fikázás meg nagyot mondás.

És mielőtt nekem ugrasz, nem neked szántam ezt.

(Bár magadra ismerhetsz benne te is.)
:mrgreen:

És mielőtt más nekem ugrik, én is csináltam ezt egy ideig, főleg miután kiestünk a Juventus ellen, de ha már új szezon, a fazont is a jelene alapján kéne megítélni.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 24., péntek 20:04

morientes írta:
Kerlon írta: mert őket évente maximum 5-6 alkalommal kell nézni és nem 30-50 között. :(
Annyira szeretem ezt.Gyulolni...mast nem is lehet csak szeretni meg gyulolni...kozeput nincs.Kritizalod>>utalod...ennyi.Fel kellene lassan noni...
Úgy vártam ezt a pillanatot: hozzád most ki beszélt?! :mrgreen:

On: én DMrt elfogadtam, mikor focizott és nem sírt a fizuert. De Balenek lassan az is a baja, hogy nike labdával játszunk és nem adidassal. Aztán a teljesítménye meg szinte nulla.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. július 24., péntek 19:23

kiserik írta:
dzsi91 írta:Barca játékosokat nem tudtuk annyira gyűlölni mint a walesit, elképesztő.
Lószart! Ez nem Bale gyűlöletéről szól, hanem a lassan tragikomikus helyzet gyűlöletéről. Van egy játékos, aki nagyon ára fölött érkezett. 2 éve bizonyítja, hogy semmi keresni valója nincs a kezdő csapatban mégis kirobbanthatatlan és rá építik a jövőt. Eddig a pontig Bale-t egy rossz szó sem szabad, hogy érje, mert ő ezekről nem tehet. Ö ennyit tud. Fejben lassú, körülményes, statikus, kiismerhető. Kész. Nem ő fizetett aránytalanul többet az értékénél, nem ő játszatja saját magát, stb. Viszont innen kezdődik Bale sara. Nem hajt. Nem teszi oda magát igazából. Pofázik. Magyaráz. Kikéri magának a dolgokat. Mindezt teszi, mert tudja, hogy megteheti. Tudja, hogy ő itt akkor is kezdő lesz, ha piros hó fog esni. Ha csak színleli a visszazárást, ha egy kontrával sem ér fel, ha a leggyengébb formáját hozza, akkor is ő lesz a jövő évi csapat egyik kulcsposztján. Na ez itt a gyűlölendő, meg az, ha szívunk majd minden rangadón a nettó emberhátrány miatt. :-@

És ráadásul még úgy is néz ki, ahogy :mrgreen:
Mindenben igazad van. Bale bizonyos szinten megérdemli ezt a gyűlöletet. Nem is ez a legnagyobb baj.

A legnagyobb baj az, hogy minden évben megvan a szurkolók között az a 2-3 arc, akit gyűlölni kell. Khedira, Higuain, Bale, DM, Özil, bizonyos személyeknél James is ezen a listán van. Nevetségesnek tartom azt, hogy mindig megvan a bűnbak, aki ha eltakarodik, majd megjavul minden. Nem. Nem kell minden posztra a legjobb ember, olyan kell, aki beleillik a csapatba, aki a ráosztott részfeladatot ellátni képes. És bizony akármennyire is pénzéhes, és akármennyire is messze van a szűk elittől DM, volt az a felállás, volt az a részfeladatkör, amiben képes volt olyan teljesítményt lerakni az asztalra, amivel le tudtunk győzni nálunk erősebbnek tartott csapatokat. De itt aki nem gyors, mint a gepárd, nem olyan technikás, mint Zidane, és nincs annyi esze a játékos, mint egy elméleti fizikusnak a gimis fizikához, az itt le van nézve, és ki van utálva.

Lehet 1-2 játékost nem szeretni. De hogy minden évben meglegyen az adott bűnbak, és aki nem utálja, az hülyének van nézve, az nincs rendjén.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2015. július 24., péntek 19:17

kiserik írta: 2 éve bizonyítja, hogy semmi keresni valója nincs a kezdő csapatban
Ez így nem igaz. Az első szezonja bőven vállalható volt.
kiserik írta: Viszont innen kezdődik Bale sara. Nem hajt. Nem teszi oda magát igazából.
kiserik írta: Mindezt teszi, mert tudja, hogy megteheti.
Akkor ez kinek is a hibája igazából? Nem a vezetőség feladata lenne, hogy észhez térítse?

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. július 24., péntek 19:05

én gyűlölöm a kiccsikót. ekkora féket, visszatartó erőt a csapat sikerességének útjában én még nem láttam plusz ez az óriási arc ami társul mellé és még a mindenkori edző azaz perecpapa is rátesz erre.. ááá el van bacva az egész. gyűlölöm
Kép

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. július 24., péntek 18:54

dzsi91 írta:Barca játékosokat nem tudtuk annyira gyűlölni mint a walesit, elképesztő.
Lószart! Ez nem Bale gyűlöletéről szól, hanem a lassan tragikomikus helyzet gyűlöletéről. Van egy játékos, aki nagyon ára fölött érkezett. 2 éve bizonyítja, hogy semmi keresni valója nincs a kezdő csapatban mégis kirobbanthatatlan és rá építik a jövőt. Eddig a pontig Bale-t egy rossz szó sem szabad, hogy érje, mert ő ezekről nem tehet. Ö ennyit tud. Fejben lassú, körülményes, statikus, kiismerhető. Kész. Nem ő fizetett aránytalanul többet az értékénél, nem ő játszatja saját magát, stb. Viszont innen kezdődik Bale sara. Nem hajt. Nem teszi oda magát igazából. Pofázik. Magyaráz. Kikéri magának a dolgokat. Mindezt teszi, mert tudja, hogy megteheti. Tudja, hogy ő itt akkor is kezdő lesz, ha piros hó fog esni. Ha csak színleli a visszazárást, ha egy kontrával sem ér fel, ha a leggyengébb formáját hozza, akkor is ő lesz a jövő évi csapat egyik kulcsposztján. Na ez itt a gyűlölendő, meg az, ha szívunk majd minden rangadón a nettó emberhátrány miatt. :-@

És ráadásul még úgy is néz ki, ahogy :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 24., péntek 18:53

Kerlon írta:
dzsi91 írta:Barca játékosokat nem tudtuk annyira gyűlölni mint a walesit, elképesztő.
mert őket évente maximum 5-6 alkalommal kell nézni és nem 30-50 között. :(
Annyira szeretem ezt.Gyulolni...mast nem is lehet csak szeretni meg gyulolni...kozeput nincs.Kritizalod>>utalod...ennyi.Fel kellene lassan noni...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 24., péntek 18:48

dzsi91 írta:Barca játékosokat nem tudtuk annyira gyűlölni mint a walesit, elképesztő.
mert őket évente maximum 5-6 alkalommal kell nézni és nem 30-50 között. :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2015. július 24., péntek 18:05

Barca játékosokat nem tudtuk annyira gyűlölni mint a walesit, elképesztő.
Az hagyján, Oleguert még jobban is szerettem mint némelyik madridi kollégát. :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. július 24., péntek 17:58

Barca játékosokat nem tudtuk annyira gyűlölni mint a walesit, elképesztő.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. július 24., péntek 17:38

morientes írta: Benza tunt a legelesebbnek ma is...
És az lesz a legszebb, ha ő kerül a padra séróbáró miatt :( (bár valószínűbb, hogy Isco megy majd a padra :( )

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 24., péntek 17:09

Mike írta:lehet hosszú hajat igényesen is növeszteni



szerintem
Van akinek megy a burajahoz,meg van akinek nem.De engem nem is a haja idegesit.Az sem erdekelne ha seggig erne neki,ha lassan elkezdene ledolgozni az arat.De arra sztm meg varhatok...
Ez a meccs mar jobban tetszett,ha ezt a focit nyomjuk majd a szezonban,nekem ok.
Benza tunt a legelesebbnek ma is.De egyebkent az egesz csapat jol szerepelt,a fiatalok is.Egy egyzo meccshez merten.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. július 24., péntek 17:06

Teljesen normális ha valaki véleményt nyilvánit, pl. stílusról, hajviseleről, stb., de hogy állandóan elmondjátok hogy nem tetszik Bale haja, plusz már azt is megtudtam hogy sampont se használ, ez inkább gyerekes. Persze ha hölgyek lapulnak a nick nevek mögött, akkor elnézést...

Ui: Korábban Modric-nak is volt nagy haja, az sem maxolta ki a divatossági skálát...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. július 24., péntek 16:51

Ez az idegenbeli mez nagyon adja :mrgreen: Meccs kozben szerintem megvolt a szurke 50 arnyalata is. :Đ

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. július 24., péntek 16:16

na oké, de pl Modric is most növesztette nemrég vissza a haját, vagy Ramos is szokta váltogatni, mégse volt egyik sem ilyen ocsmány :lol:


egyébként ha már Bale, engem az érdekelne, hogy hol játszott ma?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 24., péntek 16:11

most pomt az a hosszúság, amiben Bale van, a legnehezebb és legszarabb és legkényesebb időszak. Pl én lehet levágatnám, de tuti, hogy újra meg is növeszteném pár év múlva, és csak azért nem vágatom le, mert azon újra átesni borzalmas.. Na de tényleg off.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. július 24., péntek 16:08

lehet hosszú hajat igényesen is növeszteni



szerintem
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 24., péntek 16:01

Távol álljon tőlem, hogy Bale-t védjem, de ha valaki épp hosszú, vagy hosszabb hajat szeretne, az nem létezik? Vagy akkor baszódjak meg én is, mert 5 év alatt egyszer voltam fodrásznál, vagy bárki, akinek hosszú haja van? Vagy ssj3-as Goku? Tudom, ma már nem divat, sőt kifejezetten furcsa, főleg, akit még fotóznak is, mint Béla. Amúgy tényleg érdekes, mert pár hete néztem meg a 2002-es bl döntőt újra, és akkor gondolkodtam el, hogy Placentéhez hasonló fizimiskát ma már nagyon ritkán lehet látni futballpályán, legalábbis a magasabb szinteken.

Hogy ne legyen off: a meccset nem láttam sajnos. Kázmér érdekelne a leginkább, hogy mennyire lesz elég kp-ra?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. július 24., péntek 15:41

Buitre írta:
Galacticos írta:ami nem változott: bale haja. nevetséges és kifejezetten idegesítő volt..
vazz én meg ezen akadok fenn... titeket karajra érdekel, hogy néz ki egy pasas haja? hát ki nem szarja már le? :lol:
Engem kifejezetten idegesit h van vki aki egy reklamarc, euromilliokat keres es kozbe nem telik masfel eve neki fodraszra es samponra.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég