Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. október 22., csütörtök 0:30

szerintem jó volt ez a meccs.
voltak szép megmozdulások, és többnyire azért Madridunk akarata érvényesült.
Idegenben jó ez az x, pláne a körülményeket figyelembe véve.
Sokkal rosszabbra számítottam az előzetesek alapján.
A Bernabeúban ütni kell őket.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. október 22., csütörtök 0:29

Nem rossz ez az eredmény. Ahogy itt többen, én is vereséget vártam, ehhez képest a nagyobb helyzeteink nekünk voltak, főleg a Jeséére gondolok, egy picit meg kellett volna emelnie a labdát.
A PSGtől többet vártam egy legyengült Real ellen, Di Mariának csak a szája járt, Cavani a pályán sem volt, Ibra is el volt tüntetve, de lehetne még sorolni. T.Silva mellett viszont nem lehet labdát beadni, mintha falról jönne vissza minden. Hazai környezetben, főleg ha valami csoda folytán a gálacsapatunk rendelkezésre állhat, szerintem simán verhetőek, még akkor is, ha sajnos Bale is része lehet a csapatunknak. Hiába a korlátlan anyagi háttér, szerintem a PSG még nem tudott felnőni a legnagyobbakhoz.
Casemiro nálam kezdő továbbra is, nagy jövő előtt állhat ilyen fiatalon. Megint nem kaptunk gólt, ez nagyon jó. Viszont helyzetünk sem nagyon van. James nélkül ez nem is fog változni, Isco nem tud fazont szabni a játéknak. Egyre inkább az a véleményem, hogy nem sok hasznunk van a srácból. Kicselez három embert, aztán odaadja a labdát az ellenfélnek meg ilyenek. Mennek a nagy látványos dolgok, csak semmit nem érünk vele általában.
A csapat teljesítménye, bár nem volt rossz, átütőerő hiányában a fennállása legjobb formájában lévő Celta ellen szerintem szintén csak 1 pontot fog érni, ha nem próbálunk meg célra törőbben játszani. A szabadrúgások problémáját meg kell oldani, legalább 8-10ből egyet értékesíteni kellene, ez viszont a jobb lábas posztról jelenleg nem működik. A balosról igen. A nehéz meccseken úgy látom idén nem fogunk tudni túljárni a képzett védelmek eszén, ilyenkor pedig felértékelődhet a jó pontrúgások szerepe.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. október 21., szerda 23:55

Lesz Modric, Benzema, James, Carvajal, akkor ezeket felhuzzuk tovig... Azt hittem komolyabb jatekerot kepviselnek az alapjan amilyen magabiztossaggal nyilatkoztak. A 3 meghatarozo jatekosunk kozul 2 hianyzott. Verengzest varok a visszavagon, mar csak azert is, mert ha nem akkor lebontom a cibelest.....
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. október 21., szerda 23:33

Steve írta:A körülményeket figyelembe véve elégedett vagyok.

Csapatként védekeztünk és támadtunk hosdzú idő óta, mint a bl győztes ancelotti-csapat.

Lehetett a fogalmatlan ultragáz oroszon kívül az összes csere emberkére számítani és ez jó. Jesé nagyon aktív volt.

Navas egy párduc.

A klasszisaink meg legalábbis a védelemben klasszisok.

Cr-nek elég döcögősen megy Benzema nélkül.

Ami a legdurvább, h nem éreztem különbséget, h Lucas játszott Bale helyett és akkor hasonlítsuk össze kettőjük fizetését..döbbenet.

Jó lesz ez Jamesszel, Modriccsal, Benzemával.
Maximálisan egyetértek. :agree:

Kroos végre összeszedte magát, a második félidőre azért ő is beszürkült, mint a csapat nagy része, de a fejlődés megkérdőjelezhetetlen. Varane csak a megszokott... :coffee: Casemiro kemény, szeretem az ilyen stílusú játékosokat, kétgólos vezetésnél apríthatja majd a katalánokat a hazai meccsen. :smile:
Lucas nekem is meglepetés volt ma, Isco ismét ficánkolt az elsőben, de rengeteg volt a felesleg, vagy a rossz megoldás...lövés helyett passz, vagy pontatlan passz.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 21., szerda 23:31

Valaki tudna írni egy hosszabb szösszenetet a mérkőzésről?
Játékosok egyéni és a csapat össz teljesítménye.
Statokat láttam csak. Abból meg annyi derült ki számomra, hogy összességében a PSG nyomott, de nekünk több helyzetünk volt.
Sajnos lemaradtam róla.
ZIDANE

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. október 21., szerda 23:14

A körülményeket figyelembe véve elégedett vagyok.

Csapatként védekeztünk és támadtunk hosdzú idő óta, mint a bl győztes ancelotti-csapat.

Lehetett a fogalmatlan ultragáz oroszon kívül az összes csere emberkére számítani és ez jó. Jesé nagyon aktív volt.

Navas egy párduc.

A klasszisaink meg legalábbis a védelemben klasszisok.

Cr-nek elég döcögősen megy Benzema nélkül.

Ami a legdurvább, h nem éreztem különbséget, h Lucas játszott Bale helyett és akkor hasonlítsuk össze kettőjük fizetését..döbbenet.

Jó lesz ez Jamesszel, Modriccsal, Benzemával.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 21., szerda 23:02

Azért rásütötte a támadásokra a bélyegét, hogy Rafa ebből a 3(4 de Denis pontosan 0-t ér) emberből tud támadóban gazdálkodni.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. október 21., szerda 22:58

Nem volt ez olyan rossz...idegenben jó az X-is ellenük...hazain viszont jó lenne majd nyerni!
A sérültek viszont remélem szépen lassan felépülnek, mert megint rá fog menni a szezon...

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. október 21., szerda 22:53

Első félidő végén ha nagyobb szerencsénk van, szerintem hozhattuk volna, de ez az X a körülményeket tekintve nem rossz eredmény. Ez a Trapp gyerek meg már a bundásban is bőven a második legjobb kapus volt Manuel után. Egy biztos, előbb állítanám kapuba a válogatottban, mint Neuer 2.0-t, jóval előtte jár.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. október 21., szerda 22:46

Azért Casemiro egy év alatt rendesen kikupálódott :salute:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 21., szerda 22:45

Realista24 írta:szervezett védekezés, csapat voltunk
Ennyit számít, ha a szélső támadók hajlandóak a csapatjátékra, és visszazárnak védekezni.
Én elégedett vagyok. Nehéz ellenfél, nehéz körülmények, egy raklap sérült és még így is benne volt a győzelem.
Casemiro pedig kezd meggyőzni.
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 21., szerda 22:43

Realista24 írta:Pozitívumok: szervezett védekezés, csapat voltunk, nem kaptunk gólt, Modric ahogy beszállt és hamesz iktatása.
Főleg az utolsó. :lol:

Navas mint egy god mod-os macska továbbra is, a Varane-Ramos kettő a világon egyedülálló jelenleg. Danilo nem tudom, nehéz megítélni a faszit. Felfelé nem lóg ki az biztos. Kroos 15 perctől eltekintve ma tanár volt, Casemiro-Modric-Kroos mehet is majd. Isco pad, Lucas kezdőnek kevés cserének elmegy, az orosz menjen a spájzba, Cé ma sem szerzett meccs nyerő gólt...Jesé nem volt olyan rossz, de olyan jó sem. Konklúzió? James és Benzema épüljön fel.
Nem illik.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. október 21., szerda 22:43

Ez a második félidőt látva akár le is hozhatta volna simára ezt a meccset a PSG, ha nem ilyen szerencsétlenül oldják meg a passzokat miután a Real középpályásai, és védői sorozatosan eladták a labdákat.
Az első félidőt nem láttam, de gondolom ott fordítva volt. Így egy olyan meccs volt, ahol bármi lehetett volna, de semmi sem lett végül.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 21., szerda 22:41

Navason nem múlik egyik meccs sem.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 21., szerda 22:39

Pozitívumok: szervezett védekezés, csapat voltunk, nem kaptunk gólt, Modric ahogy beszállt és hamesz iktatása.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 18., vasárnap 19:14

RealRaúl77 írta: hogy részletesen olvashatom a szubjektív véleményeket.
Azokat èn is szivesen olvasnám.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. október 18., vasárnap 18:04

Hadd írjon. Én pl, aki nem láttam a meccset, külön örülök is, hogy részletesen olvashatom a szubjektív véleményeket.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 18., vasárnap 17:46

Nem èrtem hogy lehet a tegnapi meccsrol irni egy fèloldalt :D
Volt egy (számomra),szimpatikus ellenfèl,hulladèk "focival",meg volt nálunk 11 ember fenn a pályán,az egyèni kèpessègek meg dontottek.Ennyi a sztori kb...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. október 17., szombat 22:00

Két kemény meccs előtt nem is igazán vártam gálát. A Celta kötelező lenne, ez a fontosabb, igazi vért izzadós lesz, a PSG ellen meg majd lesz valami.
Az eredménnyel elégedett vagyok, a mutatott játékkal nem. Rengeteg hiba védekezésben, támadásban, de most elég volt ez is.
Nálam gyengék: Kovacic (csapat leggyengébbje ma), Danilo (nagy bakik, kétszer gólt kaphattunk volna róla, igaz, egy nagy mentése is volt, értelmes beadást még nem láttam tőle, amióta itt van, Arbeloa szint nálam továbbra is, Carvajal fényévekkel jobb mindenben), Bale (nem ragozom, akármekkora istencsászár máshol, nálunk egy nulla, okai biztos megvannak, én már eladtam volna régen, Perez még pár évig nem fogja.)
Isco és Kroos idei teljesítményével nem vagyok kibékülve, első ránézésre nem olyan vészes, ha viszont a képességeikhez, tavalyi játékukhoz viszonyítom, akkor harmatgyenge. Főleg Kroosra nem lehet ráismerni Benitez alatt. Tavaly sebészi pontosságú volt most meg össze-vissza rugdos mindent és kevesebb labdát szerez, mint eddig. Tavaly nagyon sok helyzet a ő nagy labdáiból épült fel, idén csak ott van a pályán. Ugyanúgy nem találja a helyét, mint Isco.
Nálam jók: Navas (nem véletlenül volt már éppen a Levante színeiben a Liga kapusa, most is esélyes rá) Marcelo (stabilan jó teljesítmény, talán egy meccsen volt eddig nagyon kutya csak) Casemiro (továbbra is, nálam kezdő, bár most nem volt olyan látványos, mint az ATMA ellen, hibák is becsúsztak), CR (gól, gólpassz, végre mezőnyben is mutatott valamit viszont továbbra is önző és szabit sem tud rúgni) Varane (hiba nélkül) Jesé (nagyon jól lépett be a játékba, sorba megverte a már fáradtabb embereit, jó megoldásokat választott, mutatta magát, gólt lőtt. Végre a helyén játszott, ilyenkor ezt tudja.)
Én szívesebben nézem a csapatot Jesével de még Vazquezzel is mint Baleval, egyszerűen jobban illenek a Realba annak ellenére, hogy az atlétikai adottságaik elmaradnak a walesiétől.
Tetszik hogy ilyen kevés gólt kapunk, bár most is sokszor a szerencse mentett meg minket meg a kapus, a támadásaink viszont továbbra is ötlettelenek, egyedül Jesé beállása után láttam valamiféle koncepciót. Lehet arra is fogni, hogy a csapat két esze sérült (állandóan újabban), plusz mindig változtatni kell a kieső emberek miatt a kezdőn, nem kis gondot okozva az edzőnek. Változó összetételű 4-5-6 ember állandó hiánya minden csapatot megviselne, még a nagy csodabarcát is. Úgyhogy ehhez képest nem voltunk rosszak.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. október 17., szombat 20:16

hamesz írta:Ha a PSG-t ezzel a semmivel megverjük, akkor decemberig nem jövök.
Eddig kiegyeztem volna a dontetlennel, de oszinten megmondom ez nagyon csabito. Kell a harom pont. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég