Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Kinek adnád a Madridom d'Or-t?

A szavazás 2021. június 2., szerda 14:57-kor befejeződött.

Asensio
1
1%
Benzema
50
48%
Casemiro
3
3%
Courtois
37
35%
Kroos
1
1%
Mendy
0
0 szavazat
Modric
13
12%
Valverde
0
0 szavazat
Vinicius
0
0 szavazat
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat

Szavazatok száma: 105

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 4., hétfő 1:13

Ez az 1 pont se Benitez érdeme...a BBC mindhárom tagja 10-15 percig akart egyszerre focizni és egy gyönyörű gól lett az eredménye. Levenni a góllövőt...minden meccsen lecseréli szerencsétlen franciát. Bale hajt, egyre jobb, de sokszor majd hasra esik a labdában...Bale-nek is és CR-nek is kell egy komoly kp, egy rohadt tkp-vel. Nálunk mind a három kp-s azzal van elfoglalva h védekezzen is, semmi logika nincs abban amit játszani próbál a csapat.
Benitez meg teljesen logikátlan, megint végig mozizta a meccset és az egyetlen dolog ami tenni tudott, beküldte Lucast a két sztár mellé hogy csináljon játékot ember hátrányban...mintha egy falusi megye kettes edző ülne ott a padon

Lacsy
Kedvenc játékosaid: David Silva, Neymar, el Shaarawy, Eden Hazard, Pogba, Veratti
Kedvenc csapatod: Real Madrid,

HozzászólásSzerző: Lacsy » 2016. január 4., hétfő 1:06

Nem gyakran írok ide de jelenleg kiváncsi vagyok, hogy mit csak én gondolom-e így.
Carlo ellen a legtöbben amit felhoztak rossz tulajdonságként hogy keveset rotál és túlhasznál 1-1játékost. Benitez mellett az szólt egyedül szerintem, hogy ő még néha túlzásba is viszi, viszont jelenleg akkor miért azt látom hogy a kezdő folyamatosan ugyanaz és ugyanazok a hibák(pl.: szerintem kroos gyengén játszik attól függetlenül hogy az ő posztja-e vagy nem és ott van a középpályán az ősz meglepetés embere Casemiro aki eltünt teljesen vagy ott van danilo aki mind védekezésben mind támadásban súlytalan vagy modric akin látszik, hogy beleunt az egészbe.

A másik dolog, hogy mikor a mai mecsen a 60. percig súlytalan volt a támadójátékunk és oldalra nézett benitez nem látta hogy Isco Jamesott ül mellette és talán ők változtathatnának a játékon akárki helyett hozza be.
Megértem azt is, hogy miért Lucast hozta be(lendületet tud adni a csapatnak) de akkor is ez a másik két játékos rendelkezik anyi rutinnal, hogy eltudnak dönteni egy ilyen mecset bármikor.

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. január 4., hétfő 0:20

Ettől független szerintem még az edző hibája az aktuális keret inkompetenciája.

Tegyük fel, hogy James perez igazolása volt, de attól még szerintem nem Ő erőltette, hogy na uccu neki a szezonnak Khedira&Illarra duóval. Vszelg Carlo és az Ő szakmai stábja bólintott rá a végleges keretre. Vagy legalább Ők is.
És azt nem hiszem el, hogy Xabi tényleg kb 48 órával előtte közölte, hogy tipli van.

Mindegy, kár rágódni a múlton.
Igazából csak annyit próbáltam én is kihozni az egészből, hogy túl van misztifikálva ez a Carlo dolog itt elég sokaknál. Én is kedveltem az öreget és mint írtam is az lett volna a helyes döntés, ha marad és nem megy. De érthető volt az ok, amiért el lett küldve
ZIDANE

Matt009
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2016. január 4., hétfő 0:06

A Barca elleni meccs előtt azt írtam, hogy Beniteznek 10 meccse van rendbe tenni a csapatot. Nem számoltam ki, de nagyságrendileg ennyi meccs ment le. A csapat nem hogy javult volna, hanem még inkább vissza is esett. Most már a meccseket sem daráljuk be, ahogy tettük a szezon elején, a védelmünk ugyanolyan gyenge, mint tavaly, a támadójátékunk meg minden negatív várakozást alulmúl. Beniteznek volt az ideje, nem élt vele. A játékosok sem partnerek. Azt kell, hogy mondjam most értünk el arra a pontra, hogy ez halott ügy. Hiába volt ma helyenként jobb a csapat, mint néhány korábbi meccsen, ez édes kevés. Nincs javuló tendencia, nincs elképzelés, helyette vannak bebetonozott emberek, és nagy pofájú játékosok. Mostanra biztosak lehetünk benne, hogy a jelenlegi állapoton nem rontana egy beugró edző sem. Nálam ma Rafa eljátszotta az utolsó esélyét is, úgyhogy RAFA OUT.

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 3., vasárnap 23:53

dannen írta:
hehe írta:csináltam egy root cause analízist :mrgreen: és azt kell monnyam, hogy ezt perez kúrta el keményen, amikor ancelottit kicsapta, akit szerettek a játékosok, és idehozta benitezt.
igazából bárki lehetne most az edző kis túlzással, senkit nem fogadtak volna pozitívan.
akkor esetleg a játékosok gondolkozhattak volna időben és nem kellett volna 4et szopni az atleticotól, vagy ugyanúgy rekord kevés pontot szerezni az első 6 csapat ellen a bajnokságban. tehát gyakorlatilag az történt , mint most, persze most megy a sírás carlo után, meg rafa ellen. időben kellett volna cselekedni és nem kirúgatni carlot azzal, hogy nem hoztak egy kupát sem. alapból megmagyarázhatatlan, hogy egy real madridnál hogy lehet ekkora hatalma a játékosoknak, hogy ők eldöntik, hogy nem fogadnak el egy edzőt mikor még be sem tette a lábát a klubhoz szinte. az biztos, hogy jelenleg rohad az egész rendszer , mint a büdös szar és nem hiszem, hogy ezen zidane változtatna, de vannak még csodák..
Tudod jól, hogy ez sokkal többrétűbb dolog. Ancelotti volt kevés, meg a játékosok voltak a szarok....ez két véglet, de nem csak ezen múltak itt a dolgok, ehhez sok dolog "együttállása" vezetett.

De egyébként az edzőbuktató perióduson már úgy érzem túl vagyunk, a mostani szarság már közel sem emiatt van. Egyszerűen Rafa ennyit tud adni ennek a csapatnak. A cserékről már nem is beszélek, mert ez már nem az első meccse, hogy nem használja ki az összes cseréjét vesztett állásnál, meg úgy összességében. Gyakorlatilag már Isco is csak epizodista, James meg Karim mindegy hogy játszanak, meg a fix cserék. Lucasba szerelmes, mert őt szinte minden helyzetben bedobja. Jesé meg már nem is itt játszik.
De Casemirot sem kényszerből engedtük el gondolom.
Ezen nem lepődök meg, ő Carlo rendszerébe nem passzolt. A Rafa féle védekezéshez viszont annál inkább.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

elfogultan
Kedvenc játékosaid: Toni Kroos, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real MAdrid

HozzászólásSzerző: elfogultan » 2016. január 3., vasárnap 23:50

Ha alaposan atgondoljuk az ideny soran egy valamirevalo csapat ellen meg nem nyertunk (A PSg ellen egy mak gollal), ez egyertelmuen edzo hiba. A Valencia tobb sebbol verzik, mi meg ennel is tobbol, A kulcsjatekosok a tavalyi formajukhgoz kepest sokkal gyengebben teljesitenek: Pepe mar helyezkedni sem tud(gyorsasaga megkopott), Ramos lassubb, pontatlanabb, Marcelo elvesztette dinamikussagat, technikai elonyet, Modric otletlenebbm kiszamithatobb es pontatlanabb, valamint a vehemenciajabol is veszitett, vagyius a furge iranyito egy fasult otlettelen adagolo, Bale mar nem cselez olyan hatasosan, a beadasai meg nem talanak meg senkit, a szabadrugasokrol nem is beszelve, Kroos mintha a 90 eves nagyapjat idezne, Ronaldo mintha visszakapcsolt volna 2-be, hianyzik a kreativitas, a dinamizmus es a jatek elvezete, Benzema elvesztette hatekonysagat a donto szituaciokban. Edzo ide vagy oda, de en inkabb neztem az otletes, technikas, es sokszor peches, balszerencses Realt a tavaly, mint az otlettelen, agyon szivatott, kuzkodo, szenvedo Realt az iden. A jatekosk egyeni teljesitmenye egyertelmuen jelzi, hogy edzovaltasra van szukseg. Se, a csapat sem az egyeni villongasok nem juttatnak el a gyozelemhez. Valtoztatas szukseges, hogy az miben rejlik, azt csak a nagyon nagy szakerto Perezek tudjak, Remelem!

KAG

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. január 3., vasárnap 23:47

hehe írta:csináltam egy root cause analízist :mrgreen: és azt kell monnyam, hogy ezt perez kúrta el keményen, amikor ancelottit kicsapta, akit szerettek a játékosok, és idehozta benitezt.
igazából bárki lehetne most az edző kis túlzással, senkit nem fogadtak volna pozitívan.

Az a baj, hogy vele is rettentőmód leült a csapat kb januártól.
Sokan mondják, hogy nem volt ilyen kerete. Kérdezem én, hogy miért nem kért? Szerintem Perez ugyanúgy hozta volna neki Kovát, ha azt kéri. De Casemirot sem kényszerből engedtük el gondolom.

Utólag könnyen okos az, de a jelenlegi helyzetet figyelmbe véve legalább fél évet kapnia kellett volna még az Olasznak.

Zizout legalább szeretnék, feltehetően jobb hangulat lenne az öltözőben. Ezáltal talán picit jobban teljesítenék az instrukciókat tőle.
ZIDANE

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 3., vasárnap 23:27

csináltam egy root cause analízist :mrgreen: és azt kell monnyam, hogy ezt perez kúrta el keményen, amikor ancelottit kicsapta, akit szerettek a játékosok, és idehozta benitezt.
Kép
Kép
Kép

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 3., vasárnap 23:25

Egyébként ma pl abszolút nem láttam James helyét, hogy hol lehetne a leghasznosabb, ellenben Isco elférne ott, némi alakítgatás után. Amit Carlo anno elkezdett.

De Beniteznél két dolog biztos, hogy Isco az áldozata a milliós vételeknek, és hogy Benzema jön le a támadóharmadból.
Nem illik.

KAG

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. január 3., vasárnap 23:22

Esküszöm számomra az a legborzasztóbb az egészben, hogy szerinte ez megfelelő játék volt.... :'(
ZIDANE

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 3., vasárnap 23:20

amióta isco kifigurázta benitezt a padon, hogy krósz nem kezd, azóta egy percet sem játszott.
ez mindent elmond.
nem lennék meglepve, ha bejelentkezne pereznél, hogy még most januárban adják el angliába...

de nincs gond, benitez marad, a csapat romokban, erősebb csapat ellen már az x-ért is izgulni kell, megy a vonat, megy a vonat a cél felé.
gg.
Kép
Kép
Kép

oroszisti
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2016. január 3., vasárnap 23:18

ateeemadrid írta:
És még1x leírom, nem akarom hogy úgy jöjjön le, hogy Benítezt védem, egyszerűen csak vegyük már figyelembe azt is, hogy milyen undorító nagypofájú játékosokkal van tele a csapat. És hogy nem mindig Benítezen múlik a dolog. Ahhoz képest szerintem, hogy a Valencia ellen játszottunk idegenben, és lenyomtunk 25 percet emberhátrányban egyáltalán nem volt a vészes kategória. Csak nyilván az utóbbi hetek csalódottsága miatt még inkább kurvára idegesítő az egész.

Ettől függetlenül pl. a Sociedad ellen szvsz sokkal szánalmasabbak voltunk, mint ma. Benítez meg szar, de azon a véleményen vagyok, mint Pipita.
Nem voltunk olyan rosszak az első félidőben ez tény. Viszont nagyon jól bemutatja Benitez munkáját az hogy mit ki tudott hozni a meccsből. Hiba volt vissza állni 1-0 után. Azzal hoztuk őket vissza a meccsbe. És amint elkezdett játszani a Valencia igazából jobbak voltak. A Valencia. Aztán hibát hibára halmozott. Pepét is le lehetett volna hozni. C-t nem mondom mert őt senki nem meri.

Nyilván ha nem hétről hétre ezt látnám nem lenne akkora tragédia ez a meccs. Mert egy meccset el lehett b*szni. De egy fél szezont... Nem is értem hogy lehetünk ilyen közel a barcához...

Ezért kéne addig kirúgni, míg nem pártol el tőlünk a szerencse is...
Danilo---?????--Woodgate---Heinze
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Drenthe---------------------------Faubert
----------------Saviola------------------

KAG

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. január 3., vasárnap 23:17

Realista24 írta:Gary Neville: "It’s not easy when you play against 10 men..."
Nagy troll az öreg :lol: :lol:

Lehozhatott volna valakit és mehetett volna a 10v10 , ha ennyire bezavarta a túloldalon a dolgokat.
Simple as that :lol:
ZIDANE

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. január 3., vasárnap 23:15

ateeemadrid írta:Nálam a kéz is 11-es kategória, de Bale szituján szerintem egy elfogult Barcás se vitatkozna sokat.
ebben ne legyél olyan biztos.
farkas norbert szerint, lassítás és visszajátszás alapján ott balenek sárgát kellett volna kapnia műesésért. :|

:lol: :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 3., vasárnap 23:10

Nézzétek a jó oldalát :ma se nőt a hátrányunk :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. január 3., vasárnap 23:00

Nálam a kéz is 11-es kategória, de Bale szituján szerintem egy elfogult Barcás se vitatkozna sokat.
Amúgy ha itt tartunk a bírói tévedés is benne van a meccsben.
Ez itt a probléma. A szabály az szabály. Ha nem játszunk jól, de a szabályoknak megfelelően van vezetve a meccs, akkor előnnyel megyünk a félidőre.

És még1x leírom, nem akarom hogy úgy jöjjön le, hogy Benítezt védem, egyszerűen csak vegyük már figyelembe azt is, hogy milyen undorító nagypofájú játékosokkal van tele a csapat. És hogy nem mindig Benítezen múlik a dolog. Ahhoz képest szerintem, hogy a Valencia ellen játszottunk idegenben, és lenyomtunk 25 percet emberhátrányban egyáltalán nem volt a vészes kategória. Csak nyilván az utóbbi hetek csalódottsága miatt még inkább kurvára idegesítő az egész.

Ettől függetlenül pl. a Sociedad ellen szvsz sokkal szánalmasabbak voltunk, mint ma. Benítez meg szar, de azon a véleményen vagyok, mint Pipita.

oroszisti
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2016. január 3., vasárnap 22:53

ateeemadrid írta:
Nem, 2-3 gólos vezetésből biztos ugyanolyan könnyű visszajönni a meccsbe.

Na, innentől kezdve én leszarom hogy hány helyzetet hagyott ki az a féreg, a kihagyott helyzet a játékhoz hozzátartozik. Az hogy a Valencia támadott a szabály még szabály marad. Vagy az hogy az az idióta kihagyott pár helyzetet akkor már Balet felrúghatják a 16oson belül?
Ezt írtam igen. Nem volt egyértelmű 11-es. Amúgy ha itt tartunk a bírói tévedés is benne van a meccsben. De továbbra se értem mondjuk a 3 gólt ... Volt helyzetünk ?

Teljesen megérdemelt volt a félidei x. Benitez nem tudott mit lépni. Nem tudott változtatni, vagy nem mert , nem is érdekel. Lehet a bírót hibáztatni, de ha a piros után próbál valamit tenni vagy a vezetés után akkor kevésbé hibáztatnám.

De lehet a kezdő összeállítását is firtatni.
Danilo---?????--Woodgate---Heinze
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Drenthe---------------------------Faubert
----------------Saviola------------------

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 3., vasárnap 22:53

Szerencséje Beníteznek, hogy a héten két ilyen szétesett csapat volt az ellenfél. Ha egy kicsit is egyben lettek volna, két sima vereség lett volna mindkét meccs
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2016. január 3., vasárnap 22:53-kor.

BarçaNorbi
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2016. január 3., vasárnap 22:52

Ezt amúgy sokan mondják, és én is tapasztaltam már a hatalmas "mennyi karrierem" során, ha nem is nehezebb, de nagyon fura, főleg az emberek elosztásában néha kavarodás van ilyenkor.

lestat
Kedvenc játékosaid: Beckham,Zidane,C.Ronaldo,Modric,Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. január 3., vasárnap 22:52

Not easy?? és én még azt hittem van neki esze.
Valami edzői divat most hogy minnél nagyobb faszságt mondunk meccs után annál okosabbnak tűnünk?

"Rafa Benítez: "Nagyszerű meccset játszottunk. Kár, hogy döntetlen lett a vége. Jól játszottunk tíz emberrel is".
Kár hogy döntetlen lett???? hát ne mond öreg...jól játszottunk 10 emberrel..helyes legközelebb is annyival állj ki.Nagyszerű meccs?-ja szolj hogy semleges drukker vagy.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera ► Dynasty.
Zinedine Zidane
92:48 :sziv:

Vissza: “Labdarúgás”