Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 4., vasárnap 15:54

hát én ismét nem csalatkoztam, Diego Lopez hozta a formáját, a KÖTELEZŐ GÓL megvolt megint :taps:
én nagyon örülök, hogy Casillas visszatért és Ő A KEZDŐKAPUS... (remélem ez nyilvánvaló mindenkinek :) )
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 4., vasárnap 13:08

Mike írta:én inkább látom ezt 4321-nek

---Khedira--Modric--Isco---
<-----Özil----><----CR----->
-----------Benzema----------
Hmmmm.... Lehet neked lesz igazad.:P

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 4., vasárnap 12:31

Szerintem is az. Özil feljebb van általában, mint Isco, Modric meg Khedira. Max gondolom, ha nyomás alatt vagyunk ( :roll: ), akkor védekezésben zár ő a jobb oldalra és CR szabadságban tengethet elöl.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 4., vasárnap 12:19

én inkább látom ezt 4321-nek

---Khedira--Modric--Isco---
<-----Özil----><----CR----->
-----------Benzema----------
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 4., vasárnap 12:17

Egyebkent dontetlen eseten azonnal jonnek a 11-esek? mert nem hiszem, hogy ilyenkor a jatekosok meg kibirnak 2x15 percet.
Ha jól emlékszem a Juve-Everton meccsen hosszabbítás után jött a büntetőpárbaj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 4., vasárnap 12:14

CR azért volt sokat középen mert, ahogy nézem, nagyon hajazunk a 4-4-1-1-re és a bekkeken kívül nincs kifelyezetten vonalszélső. Carvajal ég és föld Arbeloahoz képest. Isco cseréje kb DM lesz ahogy nézem így mindenki a saját posztján játszik majd. CR cseréje meg kb Kaká lesz ahogy nézem. Özil meg majd Bale-el cserélgetik egymást, de biztos lesz rotálás durván...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:51

Mike írta:Én inkább azt nem értettem h mér cserélünk megint 4szer mikor ha jól értettem az előző meccsen csak 3szor lehet :lol:
Gondolom felidobe barmennyit lehet cserelni es azon kivul meg 3szor.
Egyebkent dontetlen eseten azonnal jonnek a 11-esek? mert nem hiszem, hogy ilyenkor a jatekosok meg kibirnak 2x15 percet.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:36

az első félidő kimondottan tetszett. Ezt szeretném én látni, csak még hatékonyabban.

Szélsők megint nem voltak, CR és Özil is egy kicsit beljebb játszott, Marcelo és Arveloa feladata lett volna bejátszani a szélt, de még egyik sincs igazán formában. Utóbbi nem is valószinü h lesz :mrgreen:
h3x0r írta: Azt viszont nem ertettem, hogy Ancelotti miert hagyta fent Ozilt szinte vegig. Az utolso negyed oraban szinte mar csak kocogott.
valószínű ezért mert előző meccsen játszott kb 15 percet. Előtte meg 90et asszem, valószínű a köv meccsen ismét pihen az első felesben. Én inkább azt nem értettem h mér cserélünk megint 4szer mikor ha jól értettem az előző meccsen csak 3szor lehet :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:31

Szerintem eleg jo kis meccs volt, nem volt annyi helyzetunk mint az elozo meccseken, mert az Everton jol jatszott, foleg a vedekezesuk volt jo, eleg massziv csapat.

Elso felidoben ez volt a felallas: Iker; Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo; Modric, Khedira, Isco; Ozil, Benz, CR
- Arbeloa ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, :vivo: elore jatekban nulla, legtobbszor megkapja a labdat, megall, majd visszapasszolja; vedekezesben is voltak hibai, nem egyszer elfutottak a helyen.
- Mivel legtobbszor Ozil volt elotte, ezert gyakorlatilag nem is volt jobb szelunk. :/ Nem is emlekszek ra, hogy arrol az oldalrol inditottunk volna tamadast. Ennek ellenere Ozil tobbszor is kozepre huzodott, jol jatszott.
- Marcelo is nagyon gyenge volt, rengetegszer maradt fent tamadas utan. Nem szamoltam, de legalabb 6-7 tamadast a mogotte uresen hagyott helyrol inditottak
- Ramos viszont hatalmas tanar volt. :salute: Egy az, hogy konnyu volt eszrevenni a szoszi haja miatt :D, de nagyon jol jatszott. Az inditasokat jol fulelte le, szinte minden parharcot megnyert, Marci helyett is vedekezett.
- Isconak, Ozilnek es Modricnak is voltak szep inditasai, amikbe mindig epp hogy bele tudott erni valamelyik Everton jatekos.

Masodik felido: Diego Lopez; Carvajal, Pepe, Nacho, Coentrao; Casemiro, Khedira, Di Maria; Ozil, Benz, CR
60. perc: CR le, Jese fel
70. perc: Benzema le, Kaka fel
85. perc: Ozil le, Cheryshev fel

- A masodik felidoben a szinvonal csokkent, a vedelem Coentraoval es Carvajallal stabilabb lett.
- Di Marianak voltak jo megmozdulasai (amugy pont azon gondolkoztam, hogy egy angol csapatba mennyire jol beleillenek. Bal szelen siman megforgatja a vedot, meghuzza elore, majd beiveli mint a spanyol kupa donton Ronaldonak vagy a galaxy ellen Benzemanak. ezt nagyon erzi..)
- Jese becserelese utan nagyon szepen atcselezte magat 3 vedo kozott, loveset a kapus nagy bravurral vedte. (Pont eszembe is jutott R.M.C.F, biztos arra gondolt volna, hogy a konf kupan mikor Neymar ment at ket ember kozott, hogy elelvezett a kommentator :lol:), a meccs tovabbi reszeben annyira nem jatszott jol.
- Kivetelesen Kaka se volt annyire gyenge mint altalaban, volt par ertekelheto megmozdulasa, de meg igyis nagyon keves...
- Azt viszont nem ertettem, hogy Ancelotti miert hagyta fent Ozilt szinte vegig. Az utolso negyed oraban mar csak kocogott.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 2., péntek 21:43

Toky:

Ha megnézed az eddig ancelottis meccseinket akkor látod,hogy a kapus poszt volt egyedül fix :D a többin variál,próbálgat......erre még van ideje,pontosabban most van rá lehetősége hogy lássa,ha majd élesben megyünk,kit hová tud tenni,vagy milyen változtatásokat tud eszközölni......lassan ki kel hogy alakuljon benne a kezdő kép,de azt lehet CSAK az utolsó felkészülési meccsen fogod látni komolyabb ideig.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 2., péntek 19:25

Nekem csak annyi problémám volt a mai meccsel (azt leszámítva, hogy korán volt), hogy több játékosunk sem azon a poszton játszott, ahol jól érzik magukat.
Kezdésnél:
____________López
Carvajal - Pepe - Mateos - Cheryshev
Casemiro - Modric - Isco
di María_________________Ronaldo
__________Kaká

Tudom, hogy Cheryshev részben kényszerből játszik ott, de akkor inkább játsszon Casado szerintem (akkor is, ha most nem volt semmi gond az orosszal).
Kaká tényleg fék volt, de nem is értem miért volt Ő a 9-es...
De ami komolyabban piszkálja a csőrömet az az, hogy Isco miért játszik ennyire hátul, és Modric miért van Pirlo/Alonso szerepkörbe kényszerítve.

Aztán 2. félidőben még Kakával kipróbáltunk egy 4-4-2-t Isco és di María szélekkel, Kaká itt is csatár volt. Aztán utána már csak a szereplők változtak meg (Kaká >> Morata, Isco >> Özil, Modric >> Khedira, meg a hátsó sorban is volt valami). De Morata bejövetele után azért mosolyogtam egyet, mert a srácokban egy pár percre beindult a Mourinho szoftver, és 4-2-3-1-be álltak fel védekezésnél (Morata bal széllel). Meg első félidőben Isco egyszer elbambult, és labda vesztés után sétált volna be középre, aztán gondolom szóltak Neki, és hirtelen sprintelt vissza a bal szélre a középpályára (pont az Ő helyén indultak).
De alakul ez, tetszik a játék, amit játszani akarunk. Szerintem akár jön Bale, akár nem, ez marad a filozófia, aztán reméljük, hogy tud majd ehhez alkalmazkodni. Mondom, egyedül Modric és Isco van szerintem túl mélyen.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. augusztus 2., péntek 16:57

Vagyis Soldado a Tottenhambe ... sry :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. augusztus 2., péntek 11:41

Nem láttam a meccset csak a gólokat néztem meg.
Di María baloldalon játszott-e ez szeretném megtudni. :D
A góljánál és a gólpasszjánál is inkább úgy tűnt hogy igen. :hmmm:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. augusztus 2., péntek 11:40

Komolyan mondom, annyira tetszett az elso felido, részben a másik is, hogy mégegyszer megnézném :mrgreen:
Nagyon jol játszott a csapat szerintem, ahhoz képest, hogy 2 hete vannak egyutt, és a hátsó négyes fele ifista, vagy csak csere :salute:
Amikor megláttam a kezdot, kezdtem megijedni, hogy mi akar ez lenni, érdemes e volt felkelni ... José Mourinho ugyanis hozzászoktatott engem ahhoz, hogy ha egy felforgatott kezdovel állt ki a csapat, akkor ott mindenre lehetett szamitani, csak jo jatekra nem.
Ehhez képest kellemeset csalódtam, jo volt a csapat. Ancelottinál talán abban lesz a kulcs, hogy míg Mourinho próbálta ráeroltetni egyetlenegy, saját kontrázós taktikájára a csapat osszes játékosát, addig Ancelotti a nyilatkozatában nyíltan kijelentette a taktikárol, hogy:

"Nincs kimondott, egyetlen felállási formánk. Nem az a fontos, hogy a taktika szerint játszunk, hanem az, hogy a pályán lévő játékosokhoz alakítsuk a játékképet."

Akit kulon kilehet emelni, az Isco. Magabiztosság, labdatartás, ugyes cselek, gólpassz + mégegy gólban benne a keze, még majdnem 1 gólt is szerzett. Ha azt vesszuk, hogy Soldado 30 millióért ment a Citybe, ehhez képest 27 millió Iscoért nevetséges ár :D

Negatív oldalon meg Kakát érdemes kiemelni. Róla inkább nem is irok semmit, mert azt se érdemli meg :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára schranzer 2013. augusztus 2., péntek 11:42-kor.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 2., péntek 11:10

A meccset nem láttam viszont a 2. gólnál Isco passza! :salute:
Benzema is szépen fejezte be, nagyon szép gól volt!

Mateos, hogy játszott? :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 2., péntek 10:30

ericco írta:Kakának befellegzett. Nem tudom elképzelni, hogy Ancelotti ilyen teljesítmények után komolyan fog vele számolni a szezon során. Isco, Modric, Casemiro KP működik idáig a legjobban, a spanyol pedig úgy néz ki, gyorsan beilleszkedett, nagyon tetszik a játéka. Sokkal jobban, mint Özilé.
Picit aggódom amiatt, hogy a góljaink többségét még mindig kontrákból szerezzük. remélem, ez fokozatosan változni fog, és már nem fog kísérteni El Unico szelleme.
Jó meccs volt, tartottuk a labdát, letámadtunk, végre volt KP-nk... tetszett na :)
Én is ugyan így gondolom... Annyi volt még a meglátásom, hogy Özil borzasztóan kedvetlen és gyenge volt ma. A mások Morata aki rém gyenge sajnos... :/ Kaká viszont hihetetlen módon lassította a támadásokat... Isconak pedig így tovább!

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. augusztus 2., péntek 8:29

Press írta:
kapor_89 írta:Sziasztok! Nem tudom hova kell írni, úgy hogy ne savazzatok pls :) A mai teljes meccset szerintetek le lehet tölteni valahol? Nem láttam, de szeretném megnézni a taktikai variációkat/felállásokat, amit használt Ancelotti. Ki a jelenlegi multimédiás az oldalon?
<BR class=" slvzr-not4035wpucssmagic3235colour_palette32table32tr41 slvzr-first-child"><BR class=" slvzr-not4035wpucssmagic3235colour_palette32table32tr41">http://madridom.hu/rolunk/<BR class=" slvzr-not4035wpucssmagic3235colour_palette32table32tr41"><BR class=" slvzr-not4035wpucssmagic3235colour_palette32table32tr41">Alul megtalálod a multisokat!<BR class=" slvzr-not4035wpucssmagic3235colour_palette32table32tr41"><BR class=" slvzr-not4035wpucssmagic3235colour_palette32table32tr41">De sztm még alszanak.. :mrgreen:
Kösz Mester, felvettem az illetékesekkel a kapcsolatot :) Istenért se találtam reggel a névsort..

ui. elnézést az offért, már takarodok is B-)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 2., péntek 8:12

Kakának befellegzett. Nem tudom elképzelni, hogy Ancelotti ilyen teljesítmények után komolyan fog vele számolni a szezon során. Isco, Modric, Casemiro KP működik idáig a legjobban, a spanyol pedig úgy néz ki, gyorsan beilleszkedett, nagyon tetszik a játéka. Sokkal jobban, mint Özilé.
Picit aggódom amiatt, hogy a góljaink többségét még mindig kontrákból szerezzük. remélem, ez fokozatosan változni fog, és már nem fog kísérteni El Unico szelleme.
Jó meccs volt, tartottuk a labdát, letámadtunk, végre volt KP-nk... tetszett na :)
Merci Zizou!

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 2., péntek 7:35

kapor_89 írta:Sziasztok! Nem tudom hova kell írni, úgy hogy ne savazzatok pls :) A mai teljes meccset szerintetek le lehet tölteni valahol? Nem láttam, de szeretném megnézni a taktikai variációkat/felállásokat, amit használt Ancelotti. Ki a jelenlegi multimédiás az oldalon?
http://madridom.hu/rolunk/

Alul megtalálod a multisokat!

De sztm még alszanak.. :mrgreen:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. augusztus 2., péntek 7:09

na karimúr!ezaz,ezaz,ezaz!! :)







remélem realista látja ezt.. :D :)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég