Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. október 24., hétfő 12:07

Babinho írta:
A Ronaldo utáni érára már két-hárém éve elkellett volna kedzeni készülni, mikor nem volt boldog :kivagyhe:
Csak akkor ebben a két-három évben lett e volna 2 bl............
Simàn,mit nekünk az a 160 gól amit ez idő alatt eltett,igaz a bl-ben csak 43 gólt sikerült összekukázni 3 év alatt.Kitermeli azt a csapat,hisz iszonyat gólerősek vagyunk ha neki nem megy,ezt láttuk tavaly meg idén ősszel is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. október 24., hétfő 12:06

A Ronaldo utáni érára már két-hárém éve elkellett volna kedzeni készülni, mikor nem volt boldog

Csak akkor ebben a két-három évben lett e volna 2 bl............
Így így...
Jó ez a keret így ahogy van.Egyedül Casemiro mellé hoztam volna egy ugyanolyan vagy jobb szinten lévő játékost mint ő.
Ennyi!
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. október 24., hétfő 11:59

A Ronaldo utáni érára már két-hárém éve elkellett volna kedzeni készülni, mikor nem volt boldog :kivagyhe:
Csak akkor ebben a két-három évben lett e volna 2 bl............

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. október 24., hétfő 11:29

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Simán nyomnék amúgy egy Benzema-Morata csatár kettőst teszt jelleggel.
Meg lehet próbálni. De nem lesz a két vadló csere, max ha sérült mindkettő.
ericco írta: Szerintem sem. A fáradt védőket elnyomja, lefutja, berobban közéjük, de a meccs elejétől, friss védők mellett szépen beleszürkül a meccsbe. Ezt Zizou jól csinálja. A meccsek elején kell Karim, kell az ész oda előre.
Az alapkoncepció biztosan ez, de azért kell forgatni is őket, meg az ellenféltől függően kicsit variálni. Mert egy idő után eléggé sablonos, hogy van a BBC, lehoznak 60 szar percet, aztán tudja mindenki, hogy jön Lucas és Morata, és mi fog következni.
Amíg hozzuk a meccseket ezzel nincs is semmi baj.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. október 24., hétfő 11:27

Telefonról nem szeretek írni, de ez van.

Ziro: Sane, Dembele, Martial, Rashford, Neymar, Griezman, Correa, Ichenacho vagy hogy kell leírni, had ne soroljam. Morata egy csere csatâr szint, de neki ennyi úgy sem lesz elég.

Ericco: szerintem saját maga miatt nem támadja a kaput. Ami ment pár éve a statikus angol védők ellen, az ma a spanyol ligában lókukit nem ér. Láttuk a BL-ben, ha teheti, megpróbálja.

Amúgy én nem biztos, hogy ezt a formációt frissíteném 1az1ben. Ilyen csatár úgy sincs, mint Karim még egy. Viszont lehet, hogy kipróbálnám hosszabb távon a 442-t, főleg, míg van sérült a kezdő kp-n.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 24., hétfő 10:37

Kerlon írta:Simán nyomnék amúgy egy Benzema-Morata csatár kettőst teszt jelleggel.
Meg lehet próbálni. De nem lesz a két vadló csere, max ha sérült mindkettő.
ericco írta: Szerintem sem. A fáradt védőket elnyomja, lefutja, berobban közéjük, de a meccs elejétől, friss védők mellett szépen beleszürkül a meccsbe. Ezt Zizou jól csinálja. A meccsek elején kell Karim, kell az ész oda előre.
Az alapkoncepció biztosan ez, de azért kell forgatni is őket, meg az ellenféltől függően kicsit variálni. Mert egy idő után eléggé sablonos, hogy van a BBC, lehoznak 60 szar percet, aztán tudja mindenki, hogy jön Lucas és Morata, és mi fog következni.
Nem illik.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 24., hétfő 10:32

ziro4vr írta:Szerintem nem tudná hozni ezt kezdőként Morata.
Szerintem sem. A fáradt védőket elnyomja, lefutja, berobban közéjük, de a meccs elejétől, friss védők mellett szépen beleszürkül a meccsbe. Ezt Zizou jól csinálja. A meccsek elején kell Karim, kell az ész oda előre.
Kerlon írta:Amúgy van benne valami, mert egyedül az első 3-as nem volt frissítve az évek során. Igazából Ronaldot kell már lassan váltani, de bármennyire is kedvelem Benzemát, őt is válthatnánk.
A Ronaldo utáni érára már két-hárém éve elkellett volna kedzeni készülni, mikor nem volt boldog :kivagyhe:
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 24., hétfő 10:31

Simán nyomnék amúgy egy Benzema-Morata csatár kettőst teszt jelleggel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 24., hétfő 10:26

Szerintem nem tudná hozni ezt kezdőként Morata. De valamikor azért kezdenie kéne most már, mert ez így Benzemának sem lesz jó. Törékeny téma, de eddig ezeket kezelte jól ZZ.
Nem illik.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 24., hétfő 10:26

donor írta:Bale azért lett idehozva, hogy gólokat termeljen ne mezőnyben hozzon jó játékot.
És szerinted ki miatt nem támadhatja eléggé a kaput? Tegnap is volt egy nagyon jó példa. Rendre a bal oldalunkon vezetett támadásokat a Bilbao, Marcelo teljesen egyedül volt, néha valamelyik KP segített be neki. De nem az történt, ami a logikus lenne, hogy Ronaldo visszazár, esetleg többet futna. Neeem, inkább Bale lett átküldve arra az oldalra gürcölni, majd nem sokkal később jött jobb oldalra Lucas, Ronaldo pedig tovább várhatta statikusan a labdát elöl. Az emberünk már annyira a rekordok és saját brandjének megszállotja, ahonnan már félek, nincs visszaút. Sok kritika után egy-két meccsre magába néz talán, de a harmadikon aztán ugyanolyan öncélú lesz. És hosszútávon már nem sokat fog javulni a helyzet.
Amíg Ronaldora lesznek kihegyezve a támadások, Bale pedig csak előkészítői feladatokat kap 20 méterre a kaputól, addig ne várjunk tőle sok gólt. Csak gólpasszt és távoli lövéseket. És ezekkel szerintem nincs gond a walesinél. Talán távoli lövésből lehetne több, de azt sem lehet egyszerű bevállalni, ha egy olyan CR a csapattársad, aki még nem rúgott gólt azon a meccsen.

Fogadni mernék, hogy ha Wengernek felajánlanánk Ronaldot egy az egyben mondjuk Alexisért, nem menne bele a francia. Jogosan, mert van esze.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2016. október 24., hétfő 10:27-kor.
Merci Zizou!

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. október 24., hétfő 10:14

ziro4vr írta:
donor írta: Szinte az összes nagy csapatnál van fiatal támadó óriási potenciállal.
Kikre gondolsz? Én azért ezt nem így látom.

Egyébként meg Morata ha végig ezt hozná, ás elfogadná a szerepét, akkor sokat léptünk előre máris. Most úgy néz ki, van két fix cserénk, akik szinte bármikor hozzá tudnak tenni. Csak az egyikben biztos vagyok, hogy megelégszik ennyivel és így is marad, a másik viszont erősen kérdéses.

Moratánál most elültek azok a nyilatkozatok, amiért itt sokat lett ekézve. Viszont ha továbbra is ilyen teljesítményt nyújt akkor lehet, hogy újra elöjön. Teszem hozzá jogosan. Akármennyire is nagy kedvencem Benzema, mostanában elég kakcsi. Kérdés tunda-e Morata kezdöként is annyit hozni mint Benzema, föleg játékban. Számomra ö olyan mint Chicharito volt. Sokkal direktebben támadja a kaput mint Benz ezért jó alternatíva lehet, pláne csereként.

A tegnapi 442 egyébként nekem tetszett, ha van egy ékpárja akkor Ronaldo sem olyan használhatatlan mint egyedüli centerként, és még védekezni sem kell annyira visszajárni, mert lassan nem fogja bírni (akár akarja akár nem)

Egyébként fejben Ronaldo hulladék mostanában, akar, csinálja küzd de nem megy. Angol kommentátor mondta tegnap az utolsó ziccere után, hogy ez volt az utolsó szög a keresztjében, abszolút padlón van. Megértem, hogy nem adta le, én sem adtam volna le. Szerintem az elözö meccseken egész jól alá játszott a csapatnak, de szüksége van a gólora. De elöbb utóbb átszakad a gát, és akkor jönni fognak.

Viszont egyre kevésbé vagyunk CR függök, majdnem mindenki tud a csapatból gólt szerezni ( eddig 15 különbözö játékos talált be?), szóval ez egy jó jel a jövöre nézve. Nekem Casemiro jobban hiányzik, nélküle a 433 unk nem elég stabil, de a 442 nem volt rossz.

ziro4vr írta: Igazából az állomány elég jó, csak ZZ még nem annyira jó taktikailag, hogy ezt ki tudja használni teljesen.
Ez is igaz, messze van ZZ még a taktikai zsenitöl. Hányadik szezonja ez edzöként? 4.? Sokkal tapasztaltabb edzöknél is vannak problémák taktikatilag. Viszont meg fogja tudni tanulni, látszik, hogy próbál Benitez és Ancelotti hibáiból tanulni. Majd jönni fog, csak kapja meg a bizalmat. Ez az elsö teljes szezonja, csak it most már nem elég a ZZ féle csodafaktor mint tavaly. Akármi is lesz ennek az évnek a vége én még a következö szezonra is itt tartanám.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 24., hétfő 10:13

Benzemát kire? Arra Morata most ott van. Bale mögé Lucas. Ez teljesen jó így. Ronaldo mögé kellene egy Dembelé-féle alak, aki fiatal, agilis és gólveszélyes is. De akkor meg Asensio nem játszik, és még James is ott van, akinek aztán tényleg semmi nem marad.

Igazából az állomány elég jó, csak ZZ még nem annyira jó taktikailag, hogy ezt ki tudja használni teljesen.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 24., hétfő 10:05

Amúgy van benne valami, mert egyedül az első 3-as nem volt frissítve az évek során. Igazából Ronaldot kell már lassan váltani, de bármennyire is kedvelem Benzemát, őt is válthatnánk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 24., hétfő 9:46

donor írta: Szinte az összes nagy csapatnál van fiatal támadó óriási potenciállal.
Kikre gondolsz? Én azért ezt nem így látom.

Egyébként meg Morata ha végig ezt hozná, ás elfogadná a szerepét, akkor sokat léptünk előre máris. Most úgy néz ki, van két fix cserénk, akik szinte bármikor hozzá tudnak tenni. Csak az egyikben biztos vagyok, hogy megelégszik ennyivel és így is marad, a másik viszont erősen kérdéses.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. október 24., hétfő 9:27

ericco írta:Mindenki Balet és Ronaldot írja. Na én előzőt tegnap egyáltalán nem láttam rossznak. Oké, nem a legjobb meccse volt, de mezőnyben aktív volt, kérte, adta, küdzött, visszajárt védekezni, stb. Néha a cselei nem jöttek be, de pl. fontos gólpasszt is adott.
És ez az egyik legnagyobb problémája a csapatnak. Jelen pillanatban nincs igazi gólfelelősünk, akinek ez a fő feladata, akire ki lehet hegyezni a játékot. Nincs a keretben egy olyan játékos sem, akire azt mondom, hogy tudja pótolni a gólvágó CR-t (sajnos bele kell jelen esetben CR-t is venni). Bale azért lett idehozva, hogy gólokat termeljen ne mezőnyben hozzon jó játékot. Mindent elmond hogy lassan csak Keylor meg Kiko nem lőtt gólt idén. A legtöbb gólt meg az a Karim hozza, akinek nagyon jól tudjuk, hogy nem ez a játéka. Szinte az összes nagy csapatnál van fiatal támadó óriási potenciállal, nálunk van egy hajtó, küzdő Morata. Kicsit bele aludt a vezetőség a jóba és ha bele gondolok az eltiltásba, akkor lehetnek még itt fájó meglepetések.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. október 24., hétfő 9:04

Hát őszintén ha Ronaldo lőné a meccsenkénti 1 gólját, a csapat őszi formája akkor sem lenne az igazi. De az nagy pozitívum, hogy így is vezetjük a ligát (a Sevilla előtt :mrgreen: ), bár lehetne nagyobb is az az előny. Ha legalább ennyire eredményesek vagyunk az őszi szar forma nem olyan nagy baj, csak ott a veszély a világkupával és a szokásos január-februári rossz formával, hogy nem fog ez az eredményesség megmaradni. CR meg rossz szériában van, amit valahogy nem csodálok, fullos EB-t tolt, lesérült, valószínűleg megint hamar tért vissza, + azért még nála sem tartom elképzelhetetlennek, hogy a BL és EB győzelem után egy picit jóllakott.

Tegnapi meccshez még annyit tennék hozzá, hogy a zuhogó eső, és a nem rossz tartású Bilbao azért hozzátett rendesen, hogy ne lássunk sziporkázó játékot.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 24., hétfő 8:29

Mindenki Balet és Ronaldot írja. Na én előzőt tegnap egyáltalán nem láttam rossznak. Oké, nem a legjobb meccse volt, de mezőnyben aktív volt, kérte, adta, küdzött, visszajárt védekezni, stb. Néha a cselei nem jöttek be, de pl. fontos gólpasszt is adott.
Ronaldo az más tészta, ő már lassan két éve flopp. Tavasszal sem láttam olyan jónak. Egyedül a Schalke ellen volt a régi, a többi meccsen semmi különös (ja meg a klasszikuson szerzett fontos gólt a végén, de akkor is végig önzően játszott, ha jól emlékszem). Minden második harmadik meccsen megszórt valami kis csapatot és ennyi. Irina után egyértelműen megtört benne valami. Akar, viszi előre a lelke, de fejben nagyon nincs rendben, nem tud 100%-osan koncentrálni, minden külső tényeýző zavarja. Ezt látni a gesztikulációjából is. Ezzel nem lenne baj, mert ez nomrális. Főleg egy öregedőé klasszisnál. A baj az, hogy nem lehet lecserélni, nem lehet miatta variálni. Általában mínusz egy ember. Már csak azt sem leeht rá mondani, hogy sok védő figylemét leköti, mert a legtöbb edző észrevette, hgoy elég ráállítáni már csak egy embert, nagy valószínűséggel őt sem fogja túl sokszor megverni egy az egyben. A helyzetkihazsnálása nem zavar egyelőre. Odakerül, előbb utóbb elkezdi lőni a gólokat. Cska nem tudom, meg-e éri ezért beáldozni az egész csapat játékát. A csapatszellemet meg sem említem. Nem tudom, mekkore felüdülés lehet egy állandóan frusztrált klasszis mellett játszani.
Jó lenne, ha ezt a klubnál orvosolni tudnák valahogy. A legjobb az lenne, ha újra régi önmaga lenne, de talán az első verzió a reálisabb, és hosszú távon a klubbra nézve előnyösebb.
Merci Zizou!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 24., hétfő 1:35

terry76 írta:Cásmér nélkül a BBC azért töketlen ,mert visszajárnak védekezni és ez rengeteget kivesz belőlük.Nem látványos de csak figyeld!
Ne hogy mar egy britt iskolan felnott jatekosnak fizikalisan gondott okozzon visszajarni vedekezni.

Addig senki se varjon szep jatekot hosszutavon, amig Bale es CR erinthetetlen lesz. Eredmenyes igen, de szep jatekot felejtse el mindenki. Ezert sem savaznam Zizout amig e teren meg van kotve a keze. Van olyan ezen a forumon aki tobbet ert a taktikai dolgokhoz a fotelbol :lol: , es regota irogatja, h Zizounak nincs elkepzelese, bezzek neki van, azert is van regota a szakmaban. :kivagyhe: Majd ha Zizou tenyleg azzal a kerettel dolgozhat, ami igazan az ove es nem Pereze, na akkor lehet majd palcat torni a feje felett.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2016. október 23., vasárnap 23:58

Cásmér nélkül a BBC azért töketlen ,mert visszajárnak védekezni és ez rengeteget kivesz belőlük.Nem látványos de csak figyeld!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. október 23., vasárnap 23:33

wZoLee7 írta:Ez olyan, hogy Isco pályán marad lehet rúg kettőt. Ma belefért ez az egész, de máskor jobban bele kell nyúlni, és azon a részen kell változtatni ami gyenge. Ezek ma a támadók voltak, mondjuk a váltás 442-re nem volt rossz megoldás, mert így legalább 2 támadó lett és a kp erős maradt.
Amúgy hihetetlen, hogy Morata hozza nekünk a pontokat
Ezen te meg csodalkozol? :lol: Mindig az az ember okozza a legnagyobb meglepetest aki a legtobb savat kapja ezen a forumon. Nyaron Morata szet volt szedve, nezzetek meg, mit tett le eddig az asztalra. :lol:
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég