Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 3., csütörtök 19:34

Pipita írta:Négy meccsen négy darab gólt tudtak lőni, mind a négyet nekünk. A Dortmund is és a Sporting is kihúzta kapott gól nélkül, 2-0 és 6-0; 4:16 már a gólkülönbségük, tegnap ilyenkor 1:13 volt. Pofozógépnek vannak ebben a csoportban, mégis mi vagyunk az egyetlen csapat aki nem tudta őket megverni. Persze nem dl össze a világ a döntetlennel, de azért elég nagy pofára esés ez.

amúgy az idézett rész az tőlem származik, a spanyol cím dögunalom volt :mrgreen:
De állítom hogy ellenünk játszottak csak 200%on es mindent beleadva az öt perc hírnévért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. november 3., csütörtök 19:24

azért elég nagy pofára esés ez.

Nem értem mitől pofára esés egy sorozatversenyben egy részeredmény? Ha kiesünk a csoportból, az pofára esés.

Emlékszem anno vagy 10-12 éve, a csoportból már régen továbbjutván, az utolsó meccs tök lényegtelen volt,talán anderlecht ellen.....nem is nyertek.....a média hasonlóképpen csúfos kudarcnak ítélte meg és tolta is a fejembe.....
Ez persze nem ugyanaz a szitu,csak egy példát hoztam fel.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. november 3., csütörtök 18:59

Négy meccsen négy darab gólt tudtak lőni, mind a négyet nekünk. A Dortmund is és a Sporting is kihúzta kapott gól nélkül, 2-0 és 6-0; 4:16 már a gólkülönbségük, tegnap ilyenkor 1:13 volt. Pofozógépnek vannak ebben a csoportban, mégis mi vagyunk az egyetlen csapat aki nem tudta őket megverni. Persze nem dl össze a világ a döntetlennel, de azért elég nagy pofára esés ez.

amúgy az idézett rész az tőlem származik, a spanyol cím dögunalom volt :mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. november 3., csütörtök 18:42

középcsapat?!

Akkor az everton mi , galaktikusok? :lol:
ZIDANE

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2016. november 3., csütörtök 18:28

Nem tetszenek az ostoba hatásvadász cikkek Spanyolországból. Megmagyarázni a megmagyarázhatatlant, hagyjál már. Játszottunk egy döntetlent idegenben egy középcsapat ellen, a spanyolok meg úgy sipákolnak, mintha Zidanék kiestek volna a csoportkörből. Bohóc csürhe, nem csoda hogy egy edző se bírja sokáig nálunk.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 3., csütörtök 12:48

___Samy___ írta:Az elképzelés nem rossz, hogy benne legyenek a beadasok is az alaptaktikaba, mert hülye lenne, ha nem használná ki azt, hogy a BBC ebben az aspketusban erős. Viszont az már beteges, hogy minden helyzetből ezt akarjuk kicsikarni, miközben labdabiztos, remek középpályásaink és szelsohatvedeink vannak.
Érdekes, hogy az ívelésekhez csak akkor nyúl ekkora mennyiségben a csapat, ha valami bibi van. Amíg mentünk kettővel, szépen, türelmesen adogattak a srácok, voltak igazán szép labdajáratások.
Csak aztán ha az eredmény nem úgy alakul, jön a kapkodás, stb.
Merci Zizou!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. november 3., csütörtök 12:36

Az elképzelés nem rossz, hogy benne legyenek a beadasok is az alaptaktikaba, mert hülye lenne, ha nem használná ki azt, hogy a BBC ebben az aspketusban erős. Viszont az már beteges, hogy minden helyzetből ezt akarjuk kicsikarni, miközben labdabiztos, remek középpályásaink és szelsohatvedeink vannak.
+1

Pont ezt írtam meccs közben is a topicba.
Úgy éreztem, mintha valami angol középcsapat lennénk 2 vonalszélsővel :(
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 3., csütörtök 12:11

Nekem ez a tegnapi meccs egyébként sokszor tűnt úgy, hogy ZZ is egy afféle edzomeccsnek tekinti. Lehet próbálgatni, nincsenek nézők, ezáltal a csapatra sem kerül teher. Valószínűleg ezzel a 4 támadóval a golarany javítására akart ramenni, ami 40 percig mukodott is. Utána elkezdtek lazazni a srácok, és az első bekapott gól után a lengyelek elhitték, hogy meg lehet még az a meccs. Itt kellett volna reagálni a francianak, és ez elmaradt, ez a hiba.

Ezért mondtam már sokszor, hogy ebben a tekintetben szöges ellentete a tavalyi enjenek. Ott sokkal jobban korrigálta a hibákat, jobban nyult bele a meccsekbe, idén ez egyenlőre nem látszik.

Az elképzelés nem rossz, hogy benne legyenek a beadasok is az alaptaktikaba, mert hülye lenne, ha nem használná ki azt, hogy a BBC ebben az aspketusban erős. Viszont az már beteges, hogy minden helyzetből ezt akarjuk kicsikarni, miközben labdabiztos, remek középpályásaink és szelsohatvedeink vannak.

Lehet hülyén jön le, de itt körvonalazódik az, hogy Zidane kezd edzove érni. Mármint nem a taktikai értelemben, de most van a fejében egy kép, ami mellől úgy néz ki, hogy nem akar tágítani, egyfajta csokonyosseg jelent meg nála. Az már más kerdes, hogy lehet nem ezt a felfogást kéne orrba-szajba erőltetni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. november 3., csütörtök 11:19

egyébként tegnap annyira felhúztam magam a csapatunk 2. félidején, hogy nem néztem a többi eredményt, csak most pillantottam rá.
Persze korai még számolgatni, a következő kör után viszont már érdemes elgondolkodni azon (persze ha minden így marad ahogy most van) hogy lehet, hogy nekünk ezt a Dortmund elleni hazai meccset elég egy xel is lehoznunk...
Persze az Sportingot meg kell verni, ami nem lesz egyszerű...

Én általában annak a híve vagyok, hogy hosszútávú elképzelés mellett nem kell mindent nyerni.
Egy kedvezőbb sorolással, akár csoport másodikként is még komolyabb rangadó nélkül is el lehet menni a legjobb négyig. És most ez körvonalazódik megint..
Persze csak egyelőre.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 3., csütörtök 11:07

petiamadridista írta:egyébként a kezdeti elképzelése nem volt rossz Zidane-nak.
Be is jött, mentünk simán 2-0al, meg volt ezen kívül egy rakat helyzet az elején.
Közben bicsaklott meg valami.
Ezt a tegnapit a játékosok eltrógerkedték.
Jaja, ellazázták. De már sokadszorra játszák ezt el. Nem igaz, hogy nem tudnak belőle tanulni...
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 3., csütörtök 10:16

petiamadridista írta:egyébként a kezdeti elképzelése nem volt rossz Zidane-nak.
Be is jött, mentünk simán 2-0al, meg volt ezen kívül egy rakat helyzet az elején.
Közben bicsaklott meg valami.
Ezt a tegnapit a játékosok eltrógerkedték.
Gondolom azt hitték, hogy most már lehet lötyögni. Én a félidőben már hoztam volna James/Isco/Asensio közül valamelyiket Morata/CR helyett, tuti hogy stabilabbak lettünk volna.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. november 3., csütörtök 9:59

egyébként a kezdeti elképzelése nem volt rossz Zidane-nak.
Be is jött, mentünk simán 2-0al, meg volt ezen kívül egy rakat helyzet az elején.
Közben bicsaklott meg valami.
Ezt a tegnapit a játékosok eltrógerkedték.

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2016. november 3., csütörtök 9:57

Realista24 írta:
Mielőtt: nem, nem akarom elküldeni Zidane-t, viszont eltelt a szezonból most már 2,5 hónap és semmi, de semmi koncepció nincs a csapatban, sérültek ide-vagy oda. Illetve annyi van, hogy jobb híján mennek folyamatosan a beadások.
Sérülések ide vagy oda?
Casemiro, Ramos, Modric is hosszabb időre esett ki, Karim is hol sérült volt, hol nem. Marci is kiesett hosszabb időre, és Navas is későn tudott csak harcba állni. Pepe sem egészséges most...hogy találjon fix koncepciót Zidane, ha nincs egy fix alapkezdője?

Az alapkezdő, ha jól tudom valami huszonharminc meccs után tudott csak együtt játszani, Zidane alatt meg talán összesen háromszor.

Lehet fikázni a védekezést, de ha megnézzük a sérülteket, akkor látható, hogy már a középpályáról hiányzik szinte mindig egy vagy két játékos, aki a védekezést érdemben megkezdi, aztán ha megyünk hátrébb, akkor meg pláne.

Támadókról nem írok, Karim unatkozik, Cé megunta, Bale hol hozza, hol nem, Morata csereként a legnagyobb király, stb.

Türelem.

Ezzel azért nem értek teljesen egyet, mert mikor volt Modric meg a többi, akkor is ez ment. Másrészt, ha látnám, hogy értelmes focit akarunk játszani, csak nem nagyon megy, mert a cserék nem hozzák a szintet, akkor azt mondom oké. De nem ez történik, játékosoktól függetlenül játszuk ugyanazt a semmit. Harmadrészt tavasszal is főleg beadásokkal operáltunk, de őszintén az nem érdekelt egyáltalán, Zizou baromi gyorsan meglátta, hogy rövid távon hogy lehet eredményes csapatot csinálni a BL-re és be is rántotta, ami hatalmas dolog volt. Erről azt gondoltam, hogy ez egy jó alap amire tud építeni, de abszolút nem látszódik, hogy előre akarna mozdulni onnan, és a beadások helyett kombinatív játékra mennénk rá.

De mondom, ez egy helyzetkép2,5 hónap után, ennél biztos, hogy több van Zizou fejében is.
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. november 3., csütörtök 9:41

Én csak egy valamit hiányolok Zidanetól.
Azt hogy egy irtózatosan nagy lebaszást eszközöljen a csapat felé.

A 3 nagy csapat ellen a következő hetekben majd kiderül hogy mi a helyzet.
Modricéknak meg vissza kell jönni azokra a meccsekre.
A sérülések viszont továbbra is megvannak hiába az erőnléti edző cserélése.
Nemértem hogy mi lehet ennek az oka hogy évek óta ez van.

Az számomra viszont nem kérdés,hogy ha visszajön mindenki és egyben marad a társaság legalább 3-4 hónapig akkor okés lesz minden.

De az is látszik hogy meg kell fognia a gyeplőt Zidanenak mert ha nem figyel egyből megy a lustálkodás a pályán.

Viszont az is érdekes,hogy jobb csoportmásodiknak lenni jelen állás szerint mint elsőnek. :)
Na közben megelőztek. :mrgreen:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 3., csütörtök 9:36

Idegesítő a végeredmény, de mikor ha nem most tudott Zidane variálni. Lényegében a Dortmundot így is úgy is le kell győzni az elsőségért.

Amúgy meg JELEN ÁLLÁS SZERINT jobb csoportmásodiknak lenni.

JELENLEG elsők: Arsenal, Leicester, Monaco, Napoli (Dortmund, Sevilla, Barca és Atletico, de őket ugye nem kaphatnánk)
JELENLEG másodikok: BAYERN, JUVENTUS, CITY, Psg, Benfica, Porto, Leverkusen

Legrosszabb esetben egy Arsenalt kaphatnánk a 16 között.

Persze sok van még vissza, sok minden változhat, de nem biztos, hogy rosszul járunk, ha nem leszünk elsők.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 3., csütörtök 9:22

Én csak egy dolgot nem értek Zidane esetében.
Miért nincs töke lecserélni Cét? :x
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 3., csütörtök 9:17

Mielőtt: nem, nem akarom elküldeni Zidane-t, viszont eltelt a szezonból most már 2,5 hónap és semmi, de semmi koncepció nincs a csapatban, sérültek ide-vagy oda. Illetve annyi van, hogy jobb híján mennek folyamatosan a beadások.
Sérülések ide vagy oda?
Casemiro, Ramos, Modric is hosszabb időre esett ki, Karim is hol sérült volt, hol nem. Marci is kiesett hosszabb időre, és Navas is későn tudott csak harcba állni. Pepe sem egészséges most...hogy találjon fix koncepciót Zidane, ha nincs egy fix alapkezdője?

Az alapkezdő, ha jól tudom valami huszonharminc meccs után tudott csak együtt játszani, Zidane alatt meg talán összesen háromszor.

Lehet fikázni a védekezést, de ha megnézzük a sérülteket, akkor látható, hogy már a középpályáról hiányzik szinte mindig egy vagy két játékos, aki a védekezést érdemben megkezdi, aztán ha megyünk hátrébb, akkor meg pláne.

Támadókról nem írok, Karim unatkozik, Cé megunta, Bale hol hozza, hol nem, Morata csereként a legnagyobb király, stb.

Türelem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2016. november 3., csütörtök 8:57

Ebben szerintem Zidane nagyon vastagon benne volt, egyik leggyengébb meccselése. Már a kezdő is érthetetlen volt, hogy mégis mit akarunk, 2 dolog látszódott:
- vagy egymást tapost bent 3-4 támadó és várták a beadást
- vagy rohangált mindenki össze-vissza, de zéró koncepcióval.

Erre még azt mondom, oké, Zidane úgy érezte, itt lehet kísérletezni, nade, hogy legkésőbb 2-2-nél nem vette észre, hogy ez teljesen szar, az már nagy hiba.

Mielőtt: nem, nem akarom elküldeni Zidane-t, viszont eltelt a szezonból most már 2,5 hónap és semmi, de semmi koncepció nincs a csapatban, sérültek ide-vagy oda. Illetve annyi van, hogy jobb híján mennek folyamatosan a beadások. A támadók mennek be középre, hogy teret nyissanak a felfutó hátvédeknek, beadás és kész. Benzema gyenge játéka is téma volt itt, én megfordítanám: egyszerűen nem játszunk olyan focit, amiben kijönnek az erősségei, nem járatjuk a labdát a 16-os előtt, nincsenek rövid passzok, kényszerítők, így ő is annyit csinál, hogy örlődik bent középen. Ugyanez Ronaldo is. Nincs jó formában, de nála is látszik, hogy tök mást játszik, alig indul már a szélről, rendre közepe fele tűnik fel, egy visszapassz, aztán fut be a kapu elé. Nincs interakció a támadóink között.
Én arra számítottam, hogy Zizou elindul ebben a szezonban valami kreatív, passzokra épülő foci irányába, de szó sincs erről, láthatóan nem is cél.

Még egyszer mondom, fel se merül bennem, hogy küldjük el Zidane-t, ez csak egy helyzetkép arról, hogy hol,tartunk, remélem az ő fejében van valami elképzelés, hogy merre akarja vinni a csapatot, mert a mostani az biztos, hogy kevés lesz tavasszal
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 3., csütörtök 8:30

Azért azt tényleg megjegyezném, hogy kapu előtt ő is bénázott, de Bale mezőnyben eléggé fifásan tolta, mint akinek az értékei egy tízessel feljebb vannak.

Kovacic sokat fejlődött, de még mindig érzem bizonyos labdajáratásnál, hogy ő még a kisgyerek, akit odaengednek a nagyok közé, aztán ő fog belehibázni. De a 2. gól előtti passza hatalmas volt.

Benzema éledezik, de sokkal több kell. Morata nem győzött meg, hogy kezdőnek elég lesz.

Coentraot viccen kívül csak a világító haja miatt vettem észre, teljesen passzív volt.

Sierrára reagálva: én ott kizárólag ZZ szakmai tevékenykedéséről beszéltem. Be kell még járnia az edzői pályát, ugyanakkor az ilyen estékből tanulni kell, mert tavasszal már nem lehet ezt megcsinálni. Én értem a tegnapi alapkoncepciót, de teljesen egyértelmű volt, hogy a legia mit fog lépni válaszul. És arra a reakció már elmaradt, illetve mellé ment.

Ronaldo nagyon felhúzott, Bale góljánál tudtam, hogy ettől most begörcsöl és extraronaldos lesz.
Nem illik.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. november 3., csütörtök 8:27

Azt is hozzá kell tenni, hogy Legia ide vagy oda, de magukhoz képest elég veszélyesen tudtak támadásokat építeni. Az egyetlen ami kicsit felbsza az agyamat egy ideje, hogy a több tízmillióért vett játékosaink, akik aranylabda esélyesek, nem képesek folyamatos koncentrációval támadni egy ilyen sovány képességű csapat ellen. Ezzel szembe meg jönnek az ilyen noname játékosok és mintha tök egyszerű dolog lenne, beverik 20 méterről. :ike:
A Varane-Nacho páros újra bizonyította, hogy nem igazán lehet számolni velük, így együtt. Coentrao messze nem egy Marcelo, remélem tavaszig összeszedi magát legalább annyira, hogy kiegészítőnek jó legyen.
Keylor árnyéka önmagának. Casilla szerintem sokkal jobb formában van.
Idióta felállás volt, aminek értelmét sem látom, mivel nyugodtan lehetett volna a 4 csatár helyett 3 középpályás. Lehozta volna Isco vagy Asensio. Ehelyett két szélső támadó meg két "center". Ja és azt gondoltam, hogy nem 4-2-2-2 lesz, úgy hogy Benzema és Morata elől, de lényegében meg sem lehett mondani, hogy most milyen strukturát követ a támadó szekció. Mindig másképp helyezkedtek és egyáltalán nem pozitív értelemben. Kiszúrta a szememet, hogy Morata sokszor másfél méterre állt Benzema mellett, úgy hogy zavarták egymást a 16os szájában, miközben Kroos és Kovacic próbált építkezni. Szörnyű. Mi értelme volt ennek a felállásnak és taktikának? valaki magyarázza már meg nekem.. :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Berti 2016. november 3., csütörtök 8:30-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég